• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Tak jsem nafotila pokojicek :dizzy_face:

Holky, tam je dneska tak nadherne :dizzy_face: To si Mikulasek umel vybrat pocasi... :slight_smile:
Vcera v radiu rikali, ze koncem rijna ma padat snih :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: to nemam moc velkou radost :sweat_smile:
12. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, pokojíček krásnej :dizzy_face: Tak to už můžeš mít klid, viď? Ježiš se sněhem nestraš, snad jenom na horách ne? Já ti mám teď nějak hrozně žravou a pak velký výčitky, že moc jim. Od tý doby co mi ta dr. řekla o kájiný váze tak jim snad ještě víc, to ani není možný :fearful: :zipper_mouth:
12. říj 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, diky :dizzy_face: Jeste to neni uplne hotovy, ale to dulezity pripraveny mam :wink: Takze jsem uz konecne v klidu :dizzy_face: a od zitra zahajuju vyhaneni Spunta :sweat_smile: :grinning: at ho v sobe netaham do Vanoc :sweat_smile:

Ja taky jim... a jeste mi velikost neodhadovali - jenom moje babicka a ta si mysli, ze bude Spunt malej, tak doufam, ze se nemylila :grinning: pac obra nechci :sweat_smile: Oni se s tou vahou, Hani, dost casto myli :wink:
12. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak jsme byli u tchánovů a nechala jsem si tam změřit tlak, 150/100, tiše dufám, že to bylo jen proto, že jsem před tím měla dva hrnky černého čaje...každopádně zítra ráno jdu na krev, tak si to nechám přeměřit a kdyžtak budu chtít, ať nad tím aspoň přemýšlej. Tohle není dobrý. 100 je hodně.
12. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vrani, tý jo, to ti leze fakt nějak nahoru :confused: koliks mívala předtím?
12. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji jak kdy, nejvíc 140/90 a to minule na kontrole, jinak do té doby nejvíc 130/90, jinak většinou ten spodní kolem 80. Asi si tím nebudu dělat hlavu, byl to figitál, po čaji a měřili jsme jen 1x, ne několikrát za sebou, ale rozhodně to zítra u sester řeknu..
12. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak na digitále mi u jedný dr. naměřili taky nějak 160/110 či co - několikrát, přitom trpín na slabej tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to buď v klidu... navíc jestli se ti to moc nezvýšilo oproti tomu, jaks to mívala dřív...
12. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě nevím jak moc se tím mám zabývat, tak se chci zítra radši zeptat. ůžu ti říct, že ty změny nálad už mě ale taky pěkně štvou, když mám světlou chvilku tak si říkám, že na všechno peču a že je vlastně jedno, kdy kája vyleze. Jenže pak na mě padne depka, to bych bulela pořád a už jí chci venku, protože mě bolí to a to a nechci čekat a ten tlak a obava kolik bude vážit, prostě fakt děs :frowning2:
12. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to chápu, mě by z přenášení taky piclo, kolikrát už mám fakt pocit, že dál už nemůžu... jako celý těhu relativně v poho, ale ten závěr, to je fakt děs... :confounded:
12. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mluvíš mi z duše, zrovna jsme byli se psem a zas mě to vzalo,chjo, je to fakt dlouhý
12. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je, a ty máš další kontrolu v úterý?
12. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ráno v 9. Ale nemyslím si, že se se mnou budou o něčem bavit, když nechávaj přenášet 14 dní... :confused:
12. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
14 dní jo? :sweat_smile: to je mazec... no asi bude záležet, na koho natrefíš...
12. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tohle říkala ta cizinka. nevím, to by znamenalo do 23.10., to by mě fakt švihlo
12. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brďo, to musí přijít dřív, to není možný... :confused: a tobě souhlasí TP podle MS i UTZ?
12. říj 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, podle MS 10.10., podle utz 9.10. a podle pohybů 7.10., výchozí je pro ně MS :frowning2:
12. říj 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím se zeptat až tam budu v to út znovu na tu váhu a budu ukecávat že mě přeci jako prvorodičku nenechají přenášet cvalíka 14 dní a uvidím no. snad budou soudní. jako o vyvolávanej porod sice nstojím, ale lepší než rodit za 14 dní 5 kilový dítě že jo...
12. říj 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, tak si ještě říkám, jestli třeba nezabere ta fronta, co má přijít nějak v půlce týdne... :wink:
nic, dorazil mi MP, jdeme chrnět, tak brou noc :slight_smile:
12. říj 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :slight_smile:
12. říj 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahoj, třeba pomůže úplněk:slight_smile:.
12. říj 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy že má být?
12. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že v úterý.
12. říj 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme :slight_smile: jdu si usušit nehty a chrnět, mám toho dneska nějak plný kecky :frowning2:
12. říj 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, jak se máte? tam je mlha, že to vypadá jak kdyby byl sníh, mám úplně vánoční náladu, moc se těším na vánoce, to bude s malou super :dizzy_face:
13. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky. Omlouvám se, že nedočítám - o víkendu byl fičák a dneska se chystám k Drce na výzvědy ohledně toho plánovaného CS - jestli hrozí a tak.....

Vrani: dík za SMS. :wink: Ale nedostala jsem se sem dřív jak teď.

Ilci: GRATULUJI K MIKULÁŠKOVI. VIDÍM, ŽE JSTE TO TAKY VZALI CELKEM HOPEM. PŘEJU HLAVNĚ ZDRAVÍČKO A SPOKOJENOST. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, i na nás dojde. :dizzy_face: Manža by si přál už 15.10. Mně se líbí dokonce i dnešní datum, ale na druhou stranu ještě nemám druhej kapsář a uklizenej bordel z práce...... Jinak jsem na ten zítřejší úplněk myslela taky. :wink:
13. říj 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky fim, kdy jdeš k tý dr.?
13. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj maminky :slight_smile:

Fim, tak at se uz konecne dozvis neco poradnyho :wink: V kolik jdes???

My zacali s vyhanenim Spunta - vcera :dizzy_face: tak jsem zvedava, jak to bude fungovat... jeste tu teda mam tu kopici pradla - vcera jsem nevyzehlila absolutne nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vrani, tchyne ted byla na operaci, ma vyssi tlak a sestricka v nemocnici ji rekla, ze 150/100 je jeste dobry :wink:
Akorat u Tebe je divny, ze to takhle leze nahoru... ja mam porad 120/60 :sweat_smile:

Ale dneska mi teda strasne brnely ruce :confounded: uz to mam taky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě čekám na devátou, až začne makat aspoň sestra, abych tam zavolala, v kolik bude mít Drka volněji, abych se tam ukázala.... nechce se mi tam čučet 2 hodiny v čekárně. Původně jsem si i říkala, že jen zavolám, ale osobní jednání je osobní jednání.... i když mě to stojí 1,5 hodiny v MHD. :frowning2: No ještě uvidím. U nás je strašně hnusně, lezavá mlha, já nemám pořádně co na sebe, zato chrchlam a smrkam.

Zviz: 150/100 se mi už teda moc dobrý nezdá a u těhule je to už dost vysoký. U mě se Drka taky trochu lekla a zbystřila, když jsem jednu poradnu měla 115/75 a za týden najednou 140/90. Ale vzhledem k tomu, že půjčený tlakoměr mi měřil běžně i 170/110, tak jsme se na to nakonec vyprdly. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem se v sobotu normálně njedřív lekla, jestli už nerodila Zviz, která si to zas tak nepřála a ty jsi už taky začala, jo? To my zatím čekáme na tu moji Drku - ale je mi to líto. Chtěla jsem si ještě užít tulení a takhle mám vyhlídky až tak na vánoce. :cry: :grinning:
Mmch - od soboty mě taky děsně bolí prsty na rukou. Jsem z toho pěkně nervózní. Je fakt, že mi k tomu asi bowling nepřispěl, ale bolí mě na obou, tak to spíš bude těhotenstvím. Je mi líto těch, co to mají už několik týdnů. To nevím, jak bych fungovala....
13. říj 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zviz, a už míváš nějaké poslíky?
13. říj 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tuleni se dockas :wink: ono to utece tak rychle - si myslim, ze ani nebudem vedet jak :slight_smile:

Ty jo, 1,5h. cesta, to by se mi taky nechtelo :unamused: ale jak pises - osobni jednani je osobni jednani :slight_smile:

Tak u nas vyjimecne sviti slunicko a u vas je hnusne - mame to vzdycky naopak, to je zajimavy :grinning:

Dneska mi jeste prijde elektrikar, dozapojit par veci - hlavne teda ten bojler, abychom se mohli koupat a sprchovat :dizzy_face: uz se tesim :slight_smile: jeste si chci dat vanu, nez porodim a uzit si ji :dizzy_face: :grinning:

No, ja zpozorovala, ze v noci docela otykam :unamused: chodidla a ruce, ve spanku si ty ruce snad prelezim nebo co a pak me brni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tim tlakem nevim, tohle rekli tchyni :wink: ta uz ma odrozino :grinning: ale mela pry vzdycky vyssi tlak :wink: (akorat s tim nic nikdy nedelala - to je cela ona)
13. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek