Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
bustik
25. čer 2008
Zviz, tam mají úžasné věcičky! A jak to funguje?
ilci
25. čer 2008
zviz, krásný věcičky 😉

holky, koukala jsem do albíček, že máte fusaky
jaký kupujete velikosti? nebo podle cm? aby se tam mičo vešlo :-|
zvizatinka
25. čer 2008
http://cgi.ebay.com/Girls-0-3-Months-NWT-2-Pc-L...

Treba tady:
cena je : price: US $10.97 + musis pripocist postu, to je ta cena pod tim: Shipping costs: To Czech Republic -- US $10.00

Takze celkem: 20.97$ * kurz za dolar, ja pocitam 17,- Kc = ca. 350,- Kc.
Cim vic veci, tim se posta snizuje 😉
zvizatinka
25. čer 2008
Ahoj Ilci, ja kupuju 68 😉 snad na to vystaci...
zvizatinka
25. čer 2008
Holky, jdu za manzou do postylky 🙂
Ted ho musim opecovavat, pac ho v nedeli kouslo neco do kotniku, v pondeli tam mel cervenej flicek a dneska ma kotnik celej fialovej, tak jsme byli na pohotovosti, dostal ATB a jestli to behem zitrka nesplaskne a neklesne teplota, tak jde do nemocnice na drenaz a budou mu odsavat hnis :-|
vrana
25. čer 2008
ilci, jedeme jen na chalupu a budeme jezdit po výletech + za výbavičkou do Polska.

zviz, to počká, já tu budu zítra, v pátek jdu na cukrovku a pak na svatbu a hurá na chalupu, takže to se tu asi neukážu.
ilci
25. čer 2008
zviz, tak ať je manža v pořádku

vrana, my už taky jezdíme jen po výletech 😉

jinak tu máme pěknou bouřku, tak snad se bude dobře spát
vrana
25. čer 2008
U nás byla taky pořádná, seděli jsme v restauraci na zahrádce a museli dovnitř, páč tam začlo všechno lítat a pak bylo úplně černo a pěknej slejvák...Teď už je jenom 17 stupňů, ale doma máme 26, tak ještě větrákujem.
ilci
26. čer 2008
dobré ráno

tak vichřice tu byla pořádná, lítaly střechy, padaly stromy, naštěstí jsme vyvázli bez úhony
a opět začíná hic 😃
vrana
26. čer 2008
Dobré ráno, tady to zatím vypadá, že bude příjemně, max. má být 25 °C, tak uvidíme..
ilci
26. čer 2008
u nás zas o 8hodin zbíječky, asi doma moc nebudu
a nějak se zatahuje ....
baji
26. čer 2008
ahojky, zdravím 🙂
vrana
26. čer 2008
ahoj baji 😉
baji
26. čer 2008
nazdárek, vrana, tak jak jsi včera dopadla?
představ si, dneska jsme měli jít na ten 3D, ale dr. bude u porodu, tak nám to na poslední chvíli zrušili 😞 půjdeme až za tři týdny, tak doufám, že ještě něco bude vidět 😞
vrana
26. čer 2008
Výlsedky budou až za 6 týdnů...

Baji to je škoda a že to posunuli o tak dlouho...?
baji
26. čer 2008
no dřív už neměli volno...
jj, to vím, žeš říkala, že ty výsledky budou za dýl, ale jaký máš z toho pocit, šlo to?
vrana
26. čer 2008
Test snad mám ale ta případovka, to ví bůh. Je to hrozně subjektivní. Není správná odpověď, prostě píšeš co tě napadne a záleží na přístupu komise.
baji
26. čer 2008
tak moc přeju, ať ti za šest týdnů dají vědět, že to máš v kapse 😉
no já ten včerejší zápich mám, ale to byla pohoda, větší maso mě čeká v pondělí - ty dějiny, je toho fakt hafo...
baji
26. čer 2008
jo, prosím tě, podařilo se ti sehnat nějaký ten těhu kurs?
vrana
26. čer 2008
no tak super.

baji nepovedlo. Cvíčo mám na DVD, tak se musím donutit a povídání v Krči dělají a stačí prý ve 30tt
ilci
26. čer 2008
holky, taky mám doma DVD s těhu cvičením 😃
zatím jsem viděla 1x úvodní kapitolu 😃 😃
vrana
26. čer 2008
ilci a které máš? Já tu mikulandovou
ilci
26. čer 2008
jmenuje se to Cvičení v těhotenství
vrana
26. čer 2008
tak to je to samý 🙂
ilci
26. čer 2008
aha, já tam nemám žádné jméno 😉
vrana
26. čer 2008
Ježiš teď koukám na ten obal a mám Cvičení pro těhotné 😃 😃 😃 No je to podbný no.... Prostě těhotenská demence
ilci
27. čer 2008
dobré ráno

vrana - to je fuk, ty názvy budou podobné a obsah snad taky 😉
jinak předporodní kurzy u nás probíhají ve 4 lekcích, je to i se cvičením na balonech, ale o prázdninách nejedou, takže až v září
nebo se jde domluvit na individuálním kurzu
holky, chodí u vás PA po porodu na návštěvu?
fimautor
27. čer 2008
Nazdárek
Ilči - návod časem pošlu. 😃
Zviz - s manžou mě to mrzí, hlavně ať to není nic vážného a brzy se uzdraví.
Vrani - jsi šikulka.
Baji - ty taky. A ještě jeden plivanec na pondělí.

Holky, já teď byla nakoupit a normálně mě u krámu napadl sousedky (s odpuštěním) čokl. :-| Mám děravý tepláky a škrábanec na stehně. A doma jsem to normálně ořvala, jak jsem se lekla. Teď nevím, co mám dělat. Škrábanec jsem si vydezinfikovala a doufám, že to pálí účinkem peroxidu a ne nějakou infekcí. Bůh ví, jak má smradlavou hubu. ]-(
bustik
27. čer 2008
Fim, určitě bych zašla za sousedkou a ptala se zda je pes očkovaný, dle vašich vztahů bych možná o tom chtěla i vidět doklad.... 😉
fimautor
27. čer 2008
Dík za radu - fakt nevím, jestli to hrotit. Ale odpoledne tam skočím, až bude manža doma. a musím vysondovat, jak se vůbec jsmenuje - to zas u jiné sousedky, až přijde domů..... 😉