• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Jo a jeste nerodim, to bych nektere z vas, Moni, napsala :grinning: nebooooooooooooj :sunglasses:
13. říj 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky se dnesa chystám, že bych sjela vrátit glukometr, ale nechce se mi do tý mlhy, asi počkám :wink:
fim, toho CS se neboj, o víkendu tu byl brácha se švagrovou - ona měla dva císaře v částečný an., tak jsem se jí vyptávala, co a jak a říkala, že to bylo v poho, příprava tak půl hodky, samotnej řez taky, první prej jí nějak ani moc nebolel, u druhýho bolelo zavinování dělohy, ale jen proto, že ji zapomněli dát kapák od bolesti... :angry: jeden den ležela a od druhýho dne už musela pomaličku začít chodit... rozkojila se v obou případech bez problémů...
13. říj 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já právě myslela, že jsi napsala - Vranče. :grinning:
Teď jsem domluvila se sestrou a nakonec opravdu jen zavolám - dá echo drce, aby na to byla připravená. Přeci jen bych nerada pomáhala nějaké chřipajzně. Mám do půl jedné čas si rozmyslet, na co všechno se jí chci zeptat. Tak si tu už smolím papírek. :grinning:
Ona ta cesta trvá půl hoďky busem, čtvrt hoďna na zastávku - tam a zpět.... a nepočítám courání ve městě a protoje, než mi pojede zase nazpátek - bydlíme v okrajové části Ústí a tam to mimo špičku jede 1x za hodinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zato je tu klídek a lepší vzduch. :wink:
13. říj 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: já se nebojím samotného zákroku. jen jsem zjišťovala, jestli u toho s částečnou může být manžel nebo ne. Já bych ho tam ráda. Já už to nějak zvládnu. :wink: Vím, že je to všude jinak, ale jestli mám prostě aspoň šanci.... a jestli by si takhle mohl nafotit aspoň vážení mrňouska apod.... prostě, ať máme aspoň nějaký (milý) zážitek a památku. Ale teď jsem se zas doslechla, že u té částečné narkózy se pak musí ležet celý den na zádech a že to bolí jak čert - když se člověk nesmí uvelebit nějak jinak.... tak zas nevím. :sunglasses:
13. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tak to je fajn, ze nikam nemusis :wink:

Baji, ahooooooj :slight_smile: tak jsi takhle vyzvidala :wink: Snad to Fim trosicku uklidni :wink:

Taaaaaaaak, ja se jdu zkulturnit a jdu rychle ke tchanovcum - musim jeste douklidit pokoj, ve kterym jsme prebyvali... a pak zas budu tu :slight_smile: varit nastesti nemusim :grinning:
13. říj 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já vařit musím, ale takhle mám i víc času na ušití dalších věciček - ještě kapsář a mantinel na postýlku. Pak to už FAKT nafotím. Jinak jsem v pátek neodolala a povlíkla jsem obě postýlky. Tak bylo na manžovi zase vidět, jak se i on těší - jinak na sobě nic moc znát nedá. :slight_smile: :dizzy_face:

Zviz: tak zatím páááááá. Já odpoledne taky nakouknu.
Vranča je na kontrole, ne? Tak aspoň zjistim, co je u ní nového. :wink:
13. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no brácha mohl sedět u obou švagrovce u hlavy... tohle má každá porodka ale asi jinak...
13. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v krči u toho být nemůže, ale u vážení a tak už hned jo a taky dávají mimi taťkovi hned pochovat...
tak zatím holky... já mám dnes naordinováno praní a žehlení...
s tou cestou k dr. tě fim chápu, já to teď mám taky na hodku jedním směrem, tak se mi tam nechce...
jo a vrana šla na tu krev tuším...
tak zatím páčko
13. říj 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: jak říkám, že to mají jinak - s tím i počítám. I když nechápu, proč někde něco jde a jinde ne. :frowning2: Ale pro mě je momentálně důležitá aspoń ta naděje.... každopádně díky moc, že jsi na mě myslela a poptala ses. Moc to pro mě znamená.

Stejně - já teda na nálady moc netrpím (naštěstí). Stačí mi to i bez těhu. :grinning: Ale když máme takovou chvilku s manžou, kdy se jen tak zastavíme a povídáme si, tak je to tak zvláštní pocit - říkáme si, že za týden už třeba budeme tři..... a pak už to bude navždycky jiný....... je to strašně krásný a zároveň ....nevím jak to popsat. Já bych asi řekla "otevřený". Jako že to může být strašně rozdílný. :confused:
13. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
páčko, já jdu teda uklízet ten binec a šít kapsář. :wink:
13. říj 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo fimi, tak ty pocity mám úplně stejný...
třeba kouknu takhle na přebalovák nebo postýlku a říkám si tý brďo, za pár dní tu bude a pak už nafurt... :sweat_smile:
každopádně,kdyby tě něco napadlo ještě k tomu CS, dej vědět poptám se ještě...
13. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať ti to jde od ruky...
já chtěla před porodem taky ještě něco pošít a uplíst, ale už se k tomu nedostanu, budu ráda, když stihnu nachystat aspoň tu základní výbavičku :wink:
13. říj 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak se hlásím po krvi. Byly tam zas ty dvě umělkyně, naštěstí mi už mezi dveřma strčily formuláře, že si mám dojít do laboratoře. Tak jsem je ještě požádala jestli mi můžou přeměřit tlak, no kdybyste viděly ten ksixćht, že přece poradnu mám zítra... Tak jim říkám, že ani, ale že bych ho nechtěla zanedbat a že včera jsem měla 150/100, tak mě nakonec změřila a měla jsem 125/80. Juchů. Takže asi zabírá to, že jsem si nedala svůj ranní čaj.

Jinak v laborce super, okamžitě mě napíchla a za vteřinu jsem byla pryč.

Dál nic nového, včera večer jsem měla fakt depku, dneska už je to zase lepší.A teď vás jdu dočíst...
13. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: ty domácí tlakoměry, pokud to nejsou nějaké značkové za 2 000, tak jsou nanic. Ale je dobře, žes to nezanedbala a že ses nechala těma důrama odradit.
Já jsem tady vytvrdla u karet, ale už fakt musim jít něco dělat. Ať mám čisté svědomí a všechno připravený pro příchod Toníka - kdybychom měli např. naklusat do té porodnice předem. :wink:
Po obědě se stavím a dám vědět, co mi říkala pí Drka. :wink:
13. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mělo tam být "nenechala" :wink:
13. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak to je super... :slight_smile:
jj, dej si pozor na věci co zvyšujou tlak a naopak dobrej prý je česnek, ten tlak snižuje... ale 125/80 je ukázkovej tlak :slight_smile:
13. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zrovna česnek mi teď fakt nedělá dobře, cítím ho ještě dva dny potom, bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ho mám tak ráda..

Začnu tím čajem, kafem a kolou, že se na to do porodu vyprdnu. A snad to bude dobrý. Chjo, jsem zvědavá co mi zítra zase řeknou za nález a kdo tam bude.
13. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude nejlepší... no jsem na tebe zvědavá... není možný aby se to nehnulo...
já se bojím, že u mně do pátku nic, občas mi stvrdne břicho, ale jen jednou dvakrát na chvilku a konec a žádný bolesti... :unamused: teda ne že by mi to zas tak vadilo, ale radši bych, kdyby se to tam dole už nějak chystalo... :pensive:
13. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to já taky, jenže já asi ani nikdy nezažila posly. občasná bolest břicha mi nijak divná nepřijde. vypadá to skoro beznadějně jako že se to vůbec nehejbe :frowning2:
13. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám u sebe ten pocit... :unamused: naše malá je navíc podle ovulky o 5 dnů mladší, tak myslím, že se do pátku rozhodně ničeho nedočkám... tak doufám, že mě pak nebudou trápit jak tu holčinu od vás ze září (tuším mysojc??), když jí to vyvolávali několik dnů...
13. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet :slight_smile:

Teda jeste musim dat pradlo do pracky, aby to pekne uschlo, kdyz tak sviti slunicko :dizzy_face: a pak to zehleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: blebleble...

Dneska me taky trosku poboliva, ale neni to nic oproti ceste z Globusu min. tyden v patek:sweat_smile: to uz jsem si fakt rikala, at uz je Spunt venku :grinning: ale pak to zas preslo, ted o vikendu nebyl cas na nejaky pozorovani se :slight_smile: a ode dneska to ma Spuntik povoleny :wink: tak snad prenaset nebudu... nechci :rolling_eyes:
13. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, hlavně žádný předbíhání, je ti to jasný??? :angry: :wink:
13. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, myslim, ze ted jsi na rade Ty :wink: pak muzem az my ostatni :grinning: :wink: To je jasny.... :grinning: :sunglasses:
13. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dooooufááááááááám, bože. Jsem fakt zvědavá na zítřejší poradnu.

jo a jsem se právě rozhodla, že zítra půjdu na nehty, tímhe stylem bych čekala ještě měsíc než tam půjdu až porodím, a to jako neeeee.
13. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jdi :wink: Ja si je dneska tak maximalne zapiluju, pac uz je mam zase nejaky dlouhy, ale doplnovat se mi je nechce :pensive: jsem lenoch linej :unamused:
Treba v noci porodis, Hani :grinning: a na poradnu ani na nehty uz nepujdes :wink:
13. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já je pilovala včera, ale už je mám hodně odrostlý a tím že nevím kdy půjdu tak je chci nový no, abych nemusela hned po porodu řešit jak tam půjdu a tak..

jé, kéž by :slight_smile: dneska v noci se mi zdálo že jsem špinila, no byl to jenom sen. s tou zítřejší poradnou už tak nějak počítám no..
13. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou sny, teda :grinning: Heled, nikdy nevis :wink: Dr. rika, ze uz nicemu neveri - ze mel dost zenskych, u kterych to na vys. k porodu vubec nevypadalo a do tri hodin se najednou otevrely a mimco bylo za chvili na svete :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju, to by bylo pěkný :grinning:
13. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechce se mi odsud, ale musim, mam tu fakt jeste dost prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ja zas za chvili nakouknu :wink:
Zatim paaaaaaaaaaa :dizzy_face:
13. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pa :wink:
13. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek