• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Tak jsem mluvila s Drkou a kdyby cokoliv, jakože u prvničky je to nepravděpodobné, tak okamžitě do porodnice - císař je totiž jistej. Jestli chci ten epidurál, musím to okamžitě hlásit, aby kontaktovali ARO. Ale mám pocit, že s chrchlákem mi ho stejně nedají. :frowning2:
Jinak ve čtvrtek jdu na poradnu (pravděpodobně poslední :confused: ), kde mě vybaví vším potřebným - takže asi doporučením k hospitalizaci. Vzhledem k cukrovce mám i tak jistej nástup nejpozději 19., tak ještě nevím, od kdy mi ho nakonec napíše. Zas si říkám, že kdybych měla nastoupit v pátek, tak stejně ten den už nic dělat nebudou, o víkendu podle mě taky ne, takže to pondělí to potom nějak dopadne. :sunglasses:
Toť vše z ústeckého zpravodaje. :grinning:
13. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, no tak aspon neco ses dozvedela :wink:

Ja ted vyprala posledni mimi vecicky :dizzy_face: dnes mi totiz dorazily posledni dva baliky z ebay :dizzy_face: a musim rict, ze budem krasny :slight_smile: :dizzy_face:

Prave si davam pauzu od zehleni... uz me boli nohy :unamused: navic je mi sileny vedro, venku je 24°C ve stinu, coz je fajn :dizzy_face: to jsem si to zehleni mohla nechat na pozdejc, az nebude takovy horko...ale chci to uz mit konecne z krku..

Navic ma prijit elektrikar dozapojit bojler, atd. ... jsem cekala, ze prijde driv, ale asi ne :angry:
13. říj 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: já už měla taky všechno vypráno a pak mi zas mamka přinesla další věcičky - tak už jsem to odmítla proteď prát - stejně to nebude mít hned na sobě, tak to pak mrsknu do pračky s první várkoou onošených věcí. :wink: To bych asi jinak nikdy neskončila.

Týýý jo, Tonda teď večer pěkně řádí - už mám namožený celý břicho. To by mě zajímalo, jestli se náhodou neotočil. :grinning:
13. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
poslušně se hlásím před dnešní kontrolou, za chvíli na ni vyrážím. Budu tady až po obědě, tak se neděste, že dřív zpravodajství nebude :wink: .

Hezký den a držte palečky.
14. říj 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Vrani, tak fajn :wink: pak hned hod hlaseni!

Fimi, tak to by me zajimalo, jestli se ten Tonicek jeste nakonec neotocil :grinning: To by si z Tebe delal peknou srandu :grinning:

No, ja to vyprala, kdyz bylo tak krasne... jeste si to pekne vyzehlim :dizzy_face: Bych to nevydrzela :sweat_smile:

Jinac bojler bude zapojenej az dneska, tzn. ze se budu rochnit ve vane az zitra, nez se nahreje voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja se tak tesila, ze uz dneska...
14. říj 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na nakup a pak budu pect, tak tu chvili nebudu :wink:
Dneska mi prijedou kolegyne :slight_smile: abych jim mela co nabidnout...
14. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska jsem si přispala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera jsem si naordinovala vanu a trochu červenýho, taky jsem převlíkala postele... no a něco malinko z toho bylo, pár poslíků jsem v noci cítila, ale brzo zas zaspala, takže žádná sláva, ale kéž by se to tam do pátku aspoň trochu připravilo, ať to pak jde dobře...
fim, to by bylo dobrý, kdyby se ještě zas otočil, vtipálek malej :slight_smile:
zvizi, tak si užij babinec :wink:
vrani, dobrý pořízení, doufám, že nahlásíš, že jsi na rozpadnutí :wink:
14. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, já si dneska taky přispala. u nás je zase mlha a já potřebuju práááát. Jenže nevím, jak mi to v tomhle hnusu uschne. :frowning2:
Zviz: připomněla jsi mi můj včerejší nápad - asi taky něco upeču. :wink: Ale jsem nějaká líná, tak nevím, co z toho nakonec bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baji: jj, jen ať se to tam dole hezky nachystá. :wink: Mě po tom včerejším Tonodovo řádění dole trochu pobolívá, byl i trochu růžovej toaleťák, ale nic víc. Včera jsem si vzpomněla, že posly jsem si sice zažila, ale zřejmě to bylo ještě v době, kdy byl Toník správně - datuju to do půlky září. To jsem i chodila ještě na kurzy a poznamenala jsem, že mi pěkně tlačí na třísla - to už byl blbě a posly tak nějak přestaly.... tak jestli to spolu může i souviset. :confused: Jinak je blbě pořád - soudím podle těch třísel. :wink:
14. říj 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, máme stejný program, taky musím prát a žehlit, ještě mi toho hodně chybí... tak já jdu na to... odpo ještě jedu do školy, tak ať něco stihnu...
no nakonec to možná budeš mít lepší, fiknou tě rovnou, v klídku, mě třeba budou trápit, nakonec to stejně nepůjde a fiknou mě taky... holt nás ty naše cukrový dítka trošku potrápí :wink:
14. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: přesně to si říkám taky - některý holky (a že jich je dost) se nejdřív trápí a pak jsou akutně... já to budu mít aspoň v klidu. Proto jsem už taky v pohodě. Ale teď bych si přála, aby se to začalo tak nějak rozjíždět samo, abych musela už jet a nečekat až na příští týden - manža by měl jet totiž na školení. Jinak tam samozřejmě nepojede, ale já bych mu to takhle ráda usnadnila. On už má i svůj tip - že prý 16.10. to přijde. :grinning: Ale nespustí mě doma z očí - včera jak jsem funěla, tak měl starost v očích. A to se jenom Tonda boulil. :sweat_smile: Ale už to bylo nějaký 2 hodiny, tak jsem byla pěkně vyřízená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A už máte nějaký váhový odhad? :confused:
14. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen ten 3,9 vlastně - 14 dní starej... pak min. pátek prý 3,3-3,5 podle břicha - ale tomu moc nevěřím...
počkej a kdy bys teda nastupovala? já myslela, že taky nějak na víkend... :sweat_smile:
14. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: netuším. V porodnici mi řekli 3 dny předem, tudíž v neděli. Ale pochybuju, že by něco dělali. Možná v neděli nástup a v pondělí zákrok. Ale hlavní slovo má moje Drka a tam jdu ve čtvrtek. Tak nevím, kdy napíše ona. Ta mě chtěla poslat dřív, ale i kdyby to bylo hned od pátku, tak scénář vidím podobně - v pátek nástup, o víkendu se nedělá a v pondělí zákrok...... předpokládám, že bych měla být nalačno, ne? Když to jde. :wink:
14. říj 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten odhad máš teda dost podobnej - my měli 3 650 - 3700g, ale v tom čase - vlastně to bylo to měření (biometrie). A jestli mrňous nabere průměrně 250 g/týden, tak je to stejný jak ten odhad. :wink: Na normoš porod to ještě celkem jde. :wink: A to se ještě třeba sekli a Kristýnka je ve skutečnosti menší. :wink:
14. říj 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dej pokoj, jestli naroste na 4,5 kg do konce týdne, tak to s mojí úzkou pánví nedám.... :confused:
no jsem zvědavá, co mi v pátek řeknou...
o víkendu nedělaj? no teda, to bych taky nerada, abych tam jen do pondělka proležela... :confounded:
14. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, jdu fakt něco dělat, zatím papa :slight_smile:
14. říj 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslela, že ten odhad byla jako konečnej - že odhad na aktuálno byl 3,3 - 3,5 a konečný 3,9. :wink:

Já nevím, jestli nedělaj. Ale radši si nedělám iluze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu taky. pa. :wink:
14. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :slight_smile: a vy ne :unamused: Uz mam varino, pecino, jeste ten zbytecek pradla vyzehlit a mam konecne pro dnesek splneno :grinning:

Fim, ja odhad nemam vubec zadnej, jestli Te to uklidni... :sweat_smile: :wink:
14. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nakukuju, jak dopadla Vranča....... Haniiiiiiiii, kde jsiiiiiiiii?

Zviz: ale zas nemáš cukrovku, tak budete určo akorát. :wink:
14. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já žasnu..... jak si někdo může dovolit lízt do cizí diskuze jen tak na čumendu a pak z toho ještě dělat dusno? Tak buď tam jsem legálně a když se mi něco nelíbí, ozvu se okamžitě a na místě nebo tam nemám co dělat, nelezu tam a když náhodou "zabloudim", tak to ani nepřiznam. Jsem divná? :sweat_smile:
14. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, co dodat... :frowning2:
14. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky, vy jste toho zase nažvanily.... Tak jen ve zkratce:

V podstatě je všechno při starém, i když dneska už mě vyšetření trochu bolelo, nebo bylo nepříjemné, tak snad je to něčeho známka. Krevní testy byly zvýšené, takže jsem vyfasovala léky na tlak. Dneska byl opět 140/90, proč, to tu řešit nebudu. Jinak mimčo je pořádku, paní dr. dělala biometrii a říkala že váha tak těch 3,90, ale že to nemám řešit, protože je to hodně orientační a že to ten utz prostě dopočítává a že se často stane že se tříkilový mimčo rodí hůř než 4, že záleží na spoustě jiných věcí. Tak už jsem se zařekla, že váhu řešit nebudu.

K porodu říkala, že nechávají tak do 41+3, což jsem v sobotu, v pátek mám přijít na kontrolu, teď už budu chodit dvakrát týdně (snad ne moc dlouho) a pak asi v pondělí a to by mi to už asi napsali na vyvolání. Možná by nechali i dýl, ale záleží na stavu placenty, atd. No a rada zní, že na to nemám myslet a že to přijde až to budu nejmíň čekat. Tak uvidíme. Zkusíme zase tuhle terapii.

Jinak dneska jsem byla na nehtech, moc mi to pomohlo, přišla jsem na jiný myšlenky a pořádně se ze všeho vykecala. Potkala jsem tam Laďku Něrgešovou, když odcházela přišla ke mně a ptala se kdy mám termín, tak říkám že minulý týden. A ona se rozpovídala, že taky přenášela, prý 6 dní a rodila nějak po nehtech, tak říká, že to mám čekat dneska nebo zítra . Byl to moc fajn pokec, pohladila mi břicho a popřála štěstí a ať to nebolí. Fakt milý.
14. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Vrani, tak už je líp? :wink: Já už jsem si taky říkala, jak ti říct, abys na to tolik nemyslela. Ale vzhledem k tomu, že si sama přeju to samé, tak vím, že je to blbost..... jak na to nemyslet, že? Fakt si najít další a další práci.
Já teď ještě chci ušít kapsář a mantinel a uklidit kočárkárnu a tak.... a tak si říkám, že ještě ne, ještě potřebuju tohle a tohle..... :grinning: Ale ve skrytu duše si říkám, že když to nebude, tak se svět nezboří, hlavně, ať už je Toník tady.
Na toho císaře se už docela těším - aspoň se nebudu moc trápit. A s Toníčkem se ta bolest po bude snášet jinak. :dizzy_face:
Škoda, že jsi až v Praze - bysme chodily na drby do kavárniček a udělaly si nějakej program. :grinning:
14. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ten koník je v podstatě kavárnička co? :grinning: Jen bůhví jak to budeme mít po porodu... s tou váhou, znáš to... jsme pitomý těhule, řešíme všechno a všechno nás víc rozhodí. Nemyslet na to je dobrá rada, jen nevím jak to provedu. Teď je mi fkt líp. Dneska jsem snad v kuse dvě hodiny bulela, a tak nějak se to ze mě všechno vyplavilo.
14. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono i to je někdy potřeba. :wink:
Když není to stejný jako v kavárničce - pže tu sedim a vím, že vedle na mě čeká nastřižená látka na ten kaspář a já tu mezitím drbu - když jdu do kavárničky, tak ten čas mám na to prostě vyhrazený a v tu dobu prostě jen a jen relaxuju a nemylsím na resty - ty řeším zas až v tom autobuse, když se vracím. :grinning: Ale i tak je to na koníkovi fajn. :wink: Škoda, že to tady může někdo tak blbě zkazit. :frowning2:
Tak co máš ještě dneska v plánu?
14. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýýý jo, mě nějak honí mlsná - si snad našlehám šlehajdu a posypu si jí jen tak grankem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koláč jsem samozřejmě ještě neupekla, ale mám už na zítra objednanou návštěvu - tak by mě to mělo donutit. :grinning:

Jinak jsem si předminulý týden koupila novou baterku do mobilu, pže ta stará mi vydržela dva dny a ona ta nová začala taky nějak haprovat. :angry: Už podruhý ho nabíjím opět za dva dny!!!! Tak já nakonec v době porodu budu snad úplně bez mobilu. :astonished:
14. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si teď dala twix, jsem potřebovala osladit nervy :grinning: Jinak bych měla vyprat, vyluxovat a vytřít, ale nic z toho se mi nechce. :frowning2:
14. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kvůli tomu si zvu právě ty návštěvy - donutí mě to a neštve mě to tolik. A pak mi navíc ukrátí čas. :grinning: Já jdu na ten kapsář, nebo mě to moje svědomí sežere zaživa. :grinning: Jestli to dneska stihnu, tak už konečně nafotím všechny restíky. :wink:
14. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím pa a pak se pochlub.
14. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek