• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ahojte,
vrani pořád nakukuju a ty jsi pořád ještě 2 v 1?
14. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, jj, pořád, leots to asi ani jinak nebude :grinning:
14. říj 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak třeba se pátku nedočkáš :wink: ono se to může fakt rychle zvrtnout...
14. říj 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji třeba jo, třeba ne...uvidíme, nějak to dopadnout musí. Každopádně tu váhu už taky neřeš, bůh ví jak to nakonec bude, dneska mi to ta dr. pěkně vysvětlila, tak jsem klidnější. :wink:
14. říj 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to nějak usnulo, kdepa jste?
14. říj 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: já jsem právě na Ústí. jsem se tam svěřila, že mi asi odchází zátka - ráno růžovej toaleťák, teď už zůstává na intimce flek - a holky mě straší, že mám jet.... co myslíš ty? :sweat_smile:
14. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já asi ještě počkám.... nechce se mi zbytečně plašit. Zas tak rychlý to být nemůže..... :slight_smile:
14. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jim zavolat?
14. říj 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš do porodky? :confused:
14. říj 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, normálně bych ještě nejela a čekala na kontrakce nebo na krvácení nebo nějaký další příznak. Ale když máš mít císaře, tak není asi dobrý aby se to rozjelo, tak bych se zeptala. Kdy jsi byla na kontrole? že bys špinila bezprosředně po tom? to je normální.
14. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Z kontroly to není určo - neprohlíží mě. :wink: A byla jsem ve čtvrtek. Už koukám na net, jestli tam najdu číslo přímo na porodnici. Tam by mi měli říct, ne? :wink:
14. říj 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě a dopředu očítej s tím, že ti řeknou ať radši přijedeš. přijde mi že to říkají na všechno, pro jistotu, ale ono není divu...než něco zanedbat.
14. říj 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jdu stopnout manžovi pivíčka - v první řadě, pak si dám ještě očistu a pokusím se o akrobacii s holítkem a sjedeme tam.... jestli nám teda řeknou, že máme...... jdu na to. :wink:

Chjo, kapsář teda asi už dneska neušiju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. říj 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ať máš jistotu, je to lepší. Kdyby si tě tam nechali, písni sms a když ne, tak podej zpravodajství sem :wink:
14. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zůstávám doma. Mám si počkat na plodovku nebo kontrakce - klasika. :wink:
14. říj 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
i před císařem jo?? to bych nečekala
14. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako takovou reakci, ne že bych nečekala a jela tam :wink:
14. říj 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zátka může odejít i týden před porodem. I když jsem jí říkala, že nás čeká císař, tak prej mám čekat. Ona byla celkově taková "ochotná". Ale tak ve čtvrtek jdu na poradnu a tam už mi dá termín nástupu, tak to nějak vydržím. Jestli se třeba v noci nerozpadnu. :grinning:
14. říj 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak to jo. jdu do vany, jsem nějak grogy a bolí mě bříško, už se těšim až budu chodit normálně na záchod. Přijd mi že teď chodím míň než by bylo třeba a teď mě z toho bolí břicho. Možná i ten dnešní stres tomu nepřidal. U ordinace sem ještě juknu
14. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatím pa. Kdyby nááááhdou ty bolesti bříška byly něco jinýho, tak pro tebe platí to samý - SMS! :dizzy_face:
14. říj 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, neboj, ale myslím, že můžu být v klidu :wink:
14. říj 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdaaaaaaaaaaar :slight_smile:

Vrani, tak tos mela pernej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: takovyhle chovani mi prijde trosku sprosty, fakt :rolling_eyes: ja byt jimi, tak nereknu ani buuu a naopak se snazim byt prijemnejsi - vzala bych si to k srdci, pac pacientky by se u nich mely citit fajn a ne tak, jako bys je obtezovala :sweat_smile:

Fim, tak uz zatka, jo? :wink: No, radsi se ted hlidej, sice muze odejit tyden pred, ale nekdy urcite i driv :sweat_smile: Ja ji uz taky vyhlizim a ona furt nikde :sweat_smile: :grinning:

Jako dneska mi docela dost otekly nohy :pensive: to jsem jeste nikdy nemela - tak moc :confused: musim si je dat nahoru, asi jsem moc makala :grinning:
14. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kuk, že taky dorazíš :confused: já mám nový nehtíky heč a záda mě dneska bolely jak čert a kája se mele o stopéro. Jo a dneska je ten ouplněk, tak jsem zvědavá, ale jinak na nic nemyslim, jo :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :grinning:
Tak treba dneska :dizzy_face: uvidime :slight_smile: kdyby neco, pis :wink:

Ja mela pres den dost prace, zastavila jsem se ve dve a v pul treti prijely ty kolegyne - mmch. jsem dostala kraaaasnej zelenej oblecek :dizzy_face: sladouckej :dizzy_face: tak mam zas co prat :grinning: je to 62, tak to hned budem nosit :dizzy_face: zitra to fotnu :slight_smile:
14. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu koukat na tv, zitra tu jsem jak na Koni :grinning:
Pa :dizzy_face:
14. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem zase doma a chystám se na žehlení a vínko... :wink:
tý jo fim, už zátka :sweat_smile: tak se pěkně hlídej :wink:
holky, tak jsem zvědavá, jestli bude mít úplněk něco na svědomí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hezký večer :slight_smile:
14. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo někoho..... :grinning:

Holky, zítra mám dopoledne návštěvu, tak jen abyste neblbly, že už jsme v porodce. Ukážu se odpoledne. :wink: Dobrou.
14. říj 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek, tak kdo rodí? já tedy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já taky ne. :confounded:
15. říj 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vrani, ty jo, furt nic? teda ta Kájuška se fakt chce hrozně moc líbit, že se tam tak chystá.... :sweat_smile:
15. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek