• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
no to mi povídej, jen aby to nepřehnala
15. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kolikátou jseš objednaná na ten pátek? teda doufám, že se nedočkáš a pojedeš rodit už dřív :wink:
já tam mám být na půl desátou...
15. říj 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem objednaná, sestra mi řekla že mám přijít jak budu chtít. Půjdu hned ráno, kvůli těm práškům na tlak nemůžu řídit, tak mě poveze MM. Já už ani nedoufám, že bych se tam v pátek nedostala. Je to už za dva dny.
15. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fajn, že s tebou půjde TM, mě ten můj taky poveze, tak si pak kdyžtak písneme, co a jak... zvažuju, jestli brát sebou noťas, abych byla na příjmu nebo se na to vyprdnout...
15. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty vlastně nastupuješ...no vidíš, tak možná fakt budeš dřív než já, protože podle té včerejší kontroly bych pak další kontrolu měla v pondělí. Ale jestli tam bude v pátek ta včerejší paní doktorka, tak bych se s ní chtěla domluvit, jestli by mě v pondělí už taky nemohli přijmout. Je to fakt dlouhý.
15. říj 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Dneska si dam konecne prvni vanu :dizzy_face: v nove vane :grinning: Uz se nemuzu dockat...:dizzy_face:

Jako mam oteklou pravou nohu, je to normalni? :sweat_smile: leva je asi taky, ale min, neni to tak videt... prava je jak burt :rolling_eyes:
15. říj 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, ke konci je asi normální už úplně všechno :angry:

tak super, takže ty si dáš dneska horkou vanu a zítra rodíš :wink:
15. říj 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš že tam bude ta samá? to byla ta černovláska nakrátko, že? u tý jsem byla i minule, takže to bych asi měla ten nástup fakt jistý... říkala, že teda nejpozději v pondělí, ale radši už v pátek a v průkajdě mám napsáno: příště k příjmu...
no mohli by nás tam obě zavřít už v pátek, ať to máme brzo za sebou a chlapi víkend na zapíjení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :sweat_smile: tak rychle to asi nepujde... kdyby aspon ta zatka... u Tebe zatka nic?
Kaja si dava fakt nacas... :sunglasses:
15. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji myslím že jsem ji zahlédla na rozpisu, ale ruku do ohně za to nedám. MAtně vzpomínám, když jsem tam byla v pátek kdo tamy byl...buď menšík nebo ta z 3D, ale na tom rozpisu byla teď ona, tak uvidíme... No nemám iluze že by si mě tam nechali, budu 41+2 a budu ráda, když se mi ji podaří ukecat na to pondělí :confounded:
15. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, to jsem si ani nevšimla, že je tam nějaký rozpis :sweat_smile:
ta z 3D asi ne, říkala, že teď má nějaký kolečko po chíře, ale bude sloužit na sále v úterý - ráda bych u ní rodila, ale tak dlouho čekat nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, já mám taky oteklou hlavně pravou nohu...
15. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
on není veřejný, visí na nástěnce u sestry, když jsem se uklidňovala abych přestala bulet, tak jsem si četla nějaké letáčky a zahlídla jsem ten rozpis, jenže to je rozpis celé gyndy, ale myslím, že tam byla psaná bednářová na prenatální poradně..
15. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky, desátá se blíží, to jsem si říkala do devíti a jdu něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já pádím vrhnout se na praní a žehlení, když už mám jen ty dva dny, ale občas sem juknu :wink:
15. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jdu poklidit než pojedu k babí. Tak hezký den, ukážu se asi navečer.
15. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spadl mi net :angry:
tak jsem si dala aspon tu vanu a pak jsem jeste musela vyzkouset i sprchu :grinning: no parada :dizzy_face:

Baji, taky prava, jo? :sweat_smile: to je zvlastni :grinning: si rikam, proc nemam otekly obe dve treba... no, v tehu je mozny vsechno :wink:

Tak uz mame na Budejkach novy miminko :dizzy_face: Ted uz je rada na me a na Hance :confused:

Co nase Ilci? Uz by ji meli pustit domu, ne? :wink:
15. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, tak jsem vytřela v kleče, pravda, chtěla jsem ještě další tři místnosti, ale to prostě nešlo, tak musí stačit obývák, bez tak jsem u toho skoro vypustila duši. Jdu se zušlechtit a razím k babičce.
15. říj 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to jsi dobra :sweat_smile: v klece bych to asi nedala... ale jen Kaju vyhanej, treba to zabere :wink: :dizzy_face:
Ja si jdu vyfoukat haro a jedu k dr. na tu kontrolu... ukazu se asi az vecer, jeste chci pozvat tchanovce na kavu a zakusek :slight_smile: aby to tu taky videli. Tak zatim pa :slight_smile:
15. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky. U nás to začíná být napínavý - špiním víc a víc a pro lejstra bych si měla jet ke svojí Drce už dneska.... jenže mám manžu mimo Ústí, tak tam sháním odvoz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme doma
děkuju za gratulace a pozdravy, už jsem pak nestihla odepsat
teď tu kojím, takže můžu jednou rukou datlovat

koukám, že Kája furt nic???
15. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ilci, moc gratuluju, mamino :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak jak to doma zvládáte?
15. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, já mám i břicho od začátku trochu našišato, prej mi děloha tlačí na jednu stranu a utlačuje tepnu do nohy...
fim, teda, to je jak naschvál, ty co chtěj, nic a u tebe, když čekáš na toho CS, tak to najednou vypadá, že začínáš rodit :sweat_smile: ilci tuším taky začla špiněním...
15. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - obrovská gratulace! :slight_smile: Já v tom mém kalupu vůbec nezaregistrovala, že už si taky maminka :confused: Jak to zvládáš?
15. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj busti a co vy, jak o zvládáte?
15. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, už je to lepší, ale musíme dokrmovat. Mám asi málo výživné mlíko - no bodejď by ne, když nestíhám jíst :sweat_smile: Doufám, že se to ještě zlepší. Snažím se. Jenže zase něco sním a pak zjistím, že je to pravděpodobně nadýmavé, no hrůza. Ale v noci už taky spí líp - dneska třebas 21-1:30; 2:30-5; 6-10, což už se dá krásně vyspat.
15. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet z kontroly :wink:
Vse je ok, zatim se neotviram - jenom na spicku prstu :sweat_smile: ale to se muze kazdou chvili zmenit... Pristi stredu jdu k dr. naposledy, jestli do ty doby neporodim. No a kdyz fakt ne, tak me preda do porodky a tam bych sla pristi patek :confused: Tak snad porodim :dizzy_face:

Ilci, tak Te vitam doma :dizzy_face:

Busti, koukam, ze to mate narocny... uz abyste se zajely, co? :wink: :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už je hezký, to spinká pěkně...
toho nadýmání se taky bojím :pensive:
tak snad se mlíčko rozjede, nám PA na kurzu říkala, že nejlíp to funguje v noci, že se má přikládat co nejčastěji nebo odstříkávat mezi kojeními... ale osobní zkušenost zatím nemám :wink: :grinning:
15. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mi prijel manza, jdu neco ukuchtit k obidku, pak tchanovci, takze nakouknu snad vecer :wink:

Fim, napis, jak jsi dopadla, ju????????? :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož malej mi usnul a začali pracanti se sbíječkama :angry: :angry:
taxem ho stěhovala do obýváku, spí mi na gauči obloženej kojo polštářem a křeslama :unamused:

busti, mi začali kojit teprve včera odpoledne, a málo, ani nás nechtěli pustit
navíc jsme nažloutlí, takže malej furt pospává a kojím klidně 1,5 hodiny, protože u toho odpočívá
a zatím neodhadnu, kdy má dost, prtože se najednou vzbudí a chce ještě
jinak jsem měla v porodnici odsávačku, bez ní by se mlíko asi nerozjelo

porod byl nakonec rizikovej, dost zkalená plodovka a malej měl špatné ozvy
hrozil CS, ale nakonec se to povedlo přirozeně
15. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zviz, tak uvidíš, co ta vana dneska, jestli nezabere :wink:
15. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek