Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
16. říj 2008
Tabule aktualizována o oskarku 🙂
ilci
16. říj 2008
gratulace fim!!!!
to má malýho obříka 🙂

se mnou byla na pokoji paní, rodila druhé dítě, bolesti začalvy v 23:30 a malá byla na světě v 2:10
říkala, že první porod měla o hodinu delší
ani jí nestihli přeléčit streptokoka, klystýr, pomalu ani nachystat nástroje, začala tlačit v převlékárně
vrana
16. říj 2008
ilci tak to je hezký, kéž bychom to měly všechny podobně rychlé, žádné dlouhatánské a trápící porody. A jak vám to doma jde?
ilci
16. říj 2008
jinak u nás prořvaná noc, to kojení nám furt nejde, hlavně v noci
teď bylo kojo od 8:30 do 9:30 a malej spí jak dudek
vrana
16. říj 2008
a porod relativně dobrý? Dá se to vydržet jo? :-N
baji
16. říj 2008
holky, nějak s začínám říkat, že bych to ještě pár dnů vydržela a že by mi nevadilo ještě o víkendu zůstat doma a nastoupit až v pondělí :-p
baji
16. říj 2008
ilci a je s tebou někdo doma nebo jsi s mikšíčkem sama?
vrana
16. říj 2008
baji si to s tebou vyměním, chceš? 😉
baji
16. říj 2008
platí :-p
vrana
16. říj 2008
tak jim to tam zítra oznámíme 😃
baji
16. říj 2008
navíc by to bylo nefér, tě předbíhat 😉 :-p
vrana
16. říj 2008
neboj, si zvykám, nic jiného nezbývá 😃
baji
16. říj 2008
tak ju 😃 😃
vrana
16. říj 2008
ale začínám si myslet že se tam fakt můžeme potkat. kdybys nastoupila v pátek, otázka kdy ti to vyvolají... a já kdy bych je ukecala na pondělí... tak minimálně mezi dveřmi bychom se mohly minout 🙂
baji
16. říj 2008
no ale už se taky dočkáš, do vánoc tam nebude :-p
baji
16. říj 2008
no a nebo mě taky nechají na pondělí, když mám termín až v pondělí a nastoupíme společně 😉
vrana
16. říj 2008
no sázet se radši nebudu, ještě bych vyhrála 😃

dělá mi rošádu v břiše, tak ji jdu naložit do vany, musím si umýt hlavu a pak vyfotit přenášející velrybu. 🙂 Pak se ještě stavím 😉
vrana
16. říj 2008
to by bylo fajn 🙂 ty chceš nadstandard nebo ne?
baji
16. říj 2008
ne, radši ty prachy dám do epidurálu, jestli to bude vypadat, že bude fakt velká a nechaj mě rodit normálně...
jj, já musím jít dožehlit pidivěci, už moc času není :-p
tak zatím pa 🙂
vrana
16. říj 2008
to je fajn, já taky ne. Tak uvidíme. Necháme to náhodě 🙂

Tak zatím pa
oskarka
16. říj 2008
Ahoj baji, promiň nejsem v této diskusi zběhlá, takže nevím - Ty jdeš na vyvolání?
baji
16. říj 2008
oskarka, nejspíš jo, mám těhu cukrovku, tak nesmím přenášet... zítra jdu do poradny a minule mi dr. říkala, že už si mě tam nejspíš nechají...
vrana
16. říj 2008
Tak jsem z vany, v tom břiše mám fakt čoro moro, přijde mi, že slezla níž a nebo se mi vařej přecpaná střeva. 😃 No kéž by se začlo něco dít.
zvizatinka
16. říj 2008
Hani, tak ze by uz neco??? 🙂

Tchynula doma nebyla, tak jsem sla hned dom 🙂 ted sepisuju nakup... mame vybilenou lednici :-N
vrana
16. říj 2008
zviz, pochybuju, znáš to, člověk je schopnej si vsugerovat i to že je těhotnej a nic, tak to vidím podobně 😃

no mě čeká praní, mám tu toho habakuk a možná i žehlení, teď se mi ale nechce
zvizatinka
16. říj 2008
fuj, tak to by se mi taky nechtelo :-p ja mam pradla k prani jeste malo, takze to az tak nekdy po vikendu - jestli tu jeste budu 😃

MM vcera konecne namontoval zbyvajici skrinky v koupelne, tak bych je mela zaplnit, ale nechce se mi dneska absolutne nic :-|
vrana
16. říj 2008
Dneska je asi nějaký nemakačenko den 😃
zvizatinka
16. říj 2008
Asi :-N To je tim pocasim - jak je tam pod mrakem, tak se mi nikdy nic nechce - to uz jsem na sobe vypozorovala 😃
vrana
16. říj 2008
Co budeš mít k obědu? Já si asi udělám smažák s bramborem, se mi nechce s ničím pachtit... stačí že musím oškrábat ty brambory :-p
zvizatinka
16. říj 2008
Smazak taky planuju, ale asi na zitra.. dostala jsem chut na hranolky :-N kdyz uz mastnej obed, tak poradne :-N
Dneska asi uvarim rizeto, to je rychly... jako hlad mam uz ted :-N ale nechce se mi nic :-x