• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
To mě těší že lenost nepanuje jenom v Praze :grinning: Si asi ty brambory donesu k PC :grinning:
16. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to urcite ne :grinning: tady u nas sidli lenost docela casto... :grinning: :sweat_smile:
Po tom, co jsem litala furt nekde s hadrem, luxem, apod. ... mam dost :sweat_smile:

Hani, chtela jsem se zeptat na ten vas rucni vysavac. Mas Sencor, vid? Dostali jsme od babicky nejaky prasule, ze si mame koupit neco "od Jeziska", tak me napadlo, ze bychom koupili ten vys., to je jedna z veci, kterou jeste nemame :grinning: jinak mame snad uz uplne vsechno :confused:
16. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dobrá!!! Brambory už se vařej :grinning:

jj, máme sencor, mně vyhovuje, pošlu ti odkaz, který to je... záleží, co od něho čekáš a kolik chcete investit...
16. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim, zes tu o tom uz psala, i odkazy hazela, ale to vis, hlava derava :wink: uz si nepamatuju vubec nic :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ti posilam velkou pochvalu, zes prekonala svou lenost :slight_smile: :dizzy_face: Ja budu muset jit taky neco vymyslet, jinak umru hlady :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi došlo, že pro sebe potřebuju jen pár brambor a že to bude rychlý :slight_smile:

Tak my máme tenhle: http://www.sencor.cz/domaci-spotrebice/vysavace-zehlicky/Vysavace/svc220.aspx?col=1 V hypernově stál 599,-. Nabíjí se 14 hodin (já ho prostě strčím do zásuvky když mele z posledního nebo když si vzpomenu a nechám ho třeba přes noc). Sací schopnost mi přijde dostačující. Luxuju s ním hlavně sedačku od drobků a psích chlupů a když zahlídnu někde něco co mě rozčiluje a nechce se mi tahat velkej lux a nebo když něco vysypu (mouku atd.). Píší tam, že má vydržte luxovat 12 minut, to jsem s ním v kuse snad nikdy neluxovala. Jo a můžeš s ním vysát i tekutinu, ale to jsem zatím nezkoušela. Jsem trochu srab :sweat_smile: .

Myslím, že za ty prachy je dostačující, víc bych do toho nedala a asi bych od něj ani víc nechtěla. Tak asi tak :wink:
16. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a je fakt pěknej, máme tu stříbrnou variantu.
16. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypada dobre :wink: i bychom se vesli do "rozpoctu" od babicky :grinning:
16. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: rozpočet od babičky, to je dobrý :grinning:
16. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no :sweat_smile: my to tak mame kazdy rok.. ale povleceni a takovych ruznych veci uz mame dost.. ruzny kravovinky do kuchyne uz taky mame.. proste vsechno, jen ten rucni vys. chybi a ten by se nam prave docela hodil - az bude mimco drobit :grinning:
16. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super. MM si myslel že to bude zbytečnost, kterou nebudu používat, ale šeredně se spletl, fakt ho používám hodně...
16. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim - gratulaceeeee! :slight_smile:
16. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám přidala novou fotku...http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1977857&vReferer=

jinak už úspěšně peru 2. pračku, ale s tím žehlením to moc nevidím :frowning2:
16. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekna fotecka :slight_smile:

Ja vytuhla :sweat_smile: ale spalo se mi krasne :slight_smile:
Normalne mi prislo, ze u nas bylo nejaky zemetreseni - jako slabej otres :sweat_smile: a to se mi teda nezdalo.. :confused:
16. říj 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si schrupla asi 15 minut, pak mě vzbudil MM že už jede z práce :frowning2: jsem dneska nějak grogy, hrozně unavená a záda bolí jak čert zase a to jsem nic ani nedělala. Do zítřejší poradny se mi vůbec nechce, protože jestli mě zase čekají stejný informace, tak už se asi pověsim, fakt.
16. říj 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :confused:
My ted prijeli z nakupu :slight_smile:
Unavena jsem taky, Hani a nevim, z ceho, kdyz jsem taky nic nedelala :sweat_smile: akorat jsem uvarila rizoto a umyla nadobi :sweat_smile:
Zitra jdes na kontrolu, jo... tak to budu drzet palce :wink: Jdes hned rano nebo kdy?
16. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu do sprchy a chrnet, jsem nejaka vyflusla :pensive:
16. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, psala mi Hanka (vrana), ze si ji nechali v porodnici kvuli tlaku, za chvili jde na monitor, potom na oxytocinovy test, bude se pry prubezne hlasit a zitra zacnou s tabletami na vyvolani.
17. říj 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Oskarko :slight_smile:
Mne psala taky... tak ji budem drzet pesti :dizzy_face: at uz ma Kaju u sebe :dizzy_face:

A co Ty, jak je? U me nic novyho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona mne prosila, abych informovala na vsech diskusich, kam prispiva, tak jsem napsala:slight_smile:.
U mne, zviz, také nic nového.
Chystám se jiít za chvilku na návštěvu ke své sestře, uděláme si něco dobrého k obědu, poklábosíme, možná se půjdeme projít, venku to dnes vypadá lépe než včera a uvidíme, co na to mímo. V noci bylo docela skotačivé, ale asi ještě nechce ven...
17. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dosnidam a pujdu na kavu ke tchyni :wink:
U nas byla noc klidna a to jsem si davala teplou sprchu :confused:
17. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji dneska prijimaji do porodky, co...

Os, to uz jsme tu zustaly jen my dve :confused: a nakonec tu zustanu sama, jsem to rikala :sweat_smile: :grinning:

Tak ja razim k te tchyni :slight_smile:
Zatim pa :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak že bych se přidala? Na III. trimestru jsem poslední těhule, která by už měla... :sweat_smile:
17. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Tanu :slight_smile:
Ja koukala... :wink:
Kdy jdes na nejakou kontrolu? Nebo uz mas jit do porodky...?
Zitra budu vzpominat na Vrancu, at to ma rychle za sebou, kocka :dizzy_face: vlastne obe :dizzy_face:
17. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravíme s Hankou z porodnice, tak si nás tu dneska obě nechali... jsme spolu na pokoji :wink:
máme za sebou zátěžák, zítra začnou vyvolávat, prej máme radši počítat s tím, že první tableta nezavede a že to hned tak nebude.... :confounded:
17. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink: já byla dnes na tom zátěžovém testu a kdyžtak v pondělí vyvolání, ale pořád doufám, že to stihneme sami :wink: poslíčkové stojí za to...tak by se to mohlo rozjet úplně :angry:
a jak je v Budějkách? My jezdíme na chaloupku kousek od Prachatic, máme pro Jižní Čechy velkou slabost - krom Prahy jediná oblast, kde si dovedeme představit žít..
17. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, Vrani :grinning: ahooooooooooooj :grinning: to je fajn, ze sis vzala ten notas s sebou :wink: A ze jste spolu na pokoji - aspon neco, ze jo... tak zitra na vas budu myslet :dizzy_face: treba si to prckove rozmysli a rozjedou se sami dneska v noci :grinning:

Tanu, Ty mas aspon ty posly :wink:
V Budejkach je krasne :dizzy_face: urcite lip nez v Praze :-
Takovy pocasi by mohlo byt ted porad - slunicko, docela i teplo - to by se kocarkovalo :dizzy_face: ale pri mym stesti budem mit hnusne, az se narodime :confused:
17. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono by stačilo, aby zabrala ta první tabletka zítra :wink:
17. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahójahojky holky, tak se hlásím z porodnice... Je to tu fajn, personál příjemný. Super, že jsme se tu s Bodou sešly, aspoň můžeme pokecat. Tlak byl po příjmu nižší, ale teď už zase těch 140 na 90, takže žádná změna. Zátěžový test v pohodě, kontrakce ale žádný :frowning2: a prý jsem úplně zavřená. Tak jsem zvědavá jak dlouho nám to bude trvat, prý ta první tableta většinou nezabere... no budu se modlit aby to to bylo aspoň o víkendu. Jinak mi to zatím nijak moc nedochází, strach ani moc nemám, ale to všechno přijde. Jsem zvědavá na noc a ráno, jestli začnou nervíky pracovat a jestli to třeba s Kájou pohne...

Tak držte palečky kočky a my se vám zase přihlásíme :slight_smile:
17. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď nevím, na kterou psát :grinning:
Vráni, fakt nebyly kontrakce? mně říkal, že když bude alespoň minimální děložní aktivita při testu, tak se pak bude vyvolávat. Z čehož jsem usoudila, že když nebude, tak SC...
A necháte si dát epidurál?

Zviz, tady taky svítí :wink: jojo, to by se kočárkovalo a my schytáme bahýnko :grinning:
17. říj 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek