• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ahoj vrani, mně dávali injekci na rozjetí a zabrala hned ta první, takže neboj, já jsem říkala, že porodíš v sobotu a na tom trvám. Takže přeju, ať vše dobře dopadne a ať jste obě zdravé holky. Na mě nervozita nepřišla vůbec, takže žádný strachy a až si budeš říkat, že už nemáš síly na tu poslední těžkou fázi, tak se neboj, nevím kde jsem tu sílu nabrala já po neprospané noci a den a půl bez jídla, ale přišla a já to zvládla v pohodě. Takže to krásně zvládneš i ty. Držím pěstičky a těším se na nějakou moc příjemnou zprávu, až sem zase nakouknu. Moc na tebe myslím. Pa.
17. říj 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my byly kolem poledne s kočárkem a sluníčko sice krásně svítí, ale je tam strašná zima. Teď čekáme na manžu a půjdeme na první společnou procházku, kterou spojíme s volením. Tak zatím pa.
17. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za sebou máme další monitor a nic moc se nedělo... takže zatím to nevypadá, že by se to mohlo rozjet spontánně...
17. říj 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
spontánně nebo ne, za chvíli budou na světě dva malí křiklouni :dizzy_face:
17. říj 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vás pozdravit, nestíhačka :grinning:

tak co, nějaká nová miminka?

já na dnešek spala 4hodiny, jinak řev kvůli prdíkům, máme kapičky, gely, nahříváme plínku a řveme
navíc mi klesl tlak z těhotenského 135/85 na 90/60, takže jsem jak po flámu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné odpoledne, tu "MP" od Baji, Baji od včera leží v Krči na vyvolávání, včera odpoledne dostala zátěžový test s mírným úspěchem, dnes dostala ráno pilulku, následovalo pár lehkých kontrakcí a zas je ticho po pěšině, miminku se asi ven moc nechce :unamused: tak uvidíme snad se o víkendu dočkáme :wink: Baji všechny zdraví a těm co už to mají za sebou dost závidí :grinning:
18. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji držíme moc palce! :slight_smile:
18. říj 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
opět info od Baji, po podání pilule v devět ráno kontrakce od 12 do 17 a pak ticho po pesine. Navecer pak dostala nabidku injekce aby stahy na noc nebolely, ale moc ji to neboli, tak odmitla. Dalsi pilule na vyvolavani rano po snidani
19. říj 2008 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak ať to klapne a v pohodě to zvládnete
19. říj 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo to ještě nevíte, Anetka od Zviz už je na světě :slight_smile:
19. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Kája od Vrany také, ale to už asi víte, že?
19. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj opet MP od Baji, mame na svete krasnou Kristynku 4030 gramu a 53 cm, na svet prisla v 18:03 bohuzel sla asi nejhorsi moznou cestou, "prirozene" a nakonec klestema, takze maminku museli narocne zasivat a ted je Baji na JIPce, malou Kristynku vlastne asi ani nevidela :frowning2: snad se mi holky daji do poradku co nejdriv... Ale Baji byla uzasna, statecna a silne bojovala, ale toho trapeni a bolesti co si uzila, to bych nikomu nepral :frowning2:
19. říj 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji baji hodně sil. Teď už bude jenom to krásné. Holka drž se a gratuluju ke Kristýnce :slight_smile: Ať jste holky obě zdravé.
20. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, to se to rozrodilo - tak všem holkám gratulujiiii :slight_smile:
20. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bustiku, my jsme rodily ve stejný den?
20. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Baji dekuje za prani a gratulace, omlouva se ze neodepisuje na sms, ale nema moc sil ted jeste; miminko je celkem v poradku, jen ma na hlavice bouli od tech klesti a trochu nam zhublo, to maminka ta je na tom hur, ta se nam bude davat do poradku asi dele....
21. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem doma, Kája je na JIPce, ještě ji čekají nějaké testy. Dokud bude tam (snad jen pár dní), budu se na ni jezdit koukat a vozit mlíčko a pak by ji měli dát na pokojík, kde bych měla moct být s ní.
22. říj 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Tak to tady postupně dopisuju, ale rozhodně nedočítám. Každopádně jestli se nemýlím, tak už máme ta svoje zlatíčka všechny u sebe. I když koukám Vrani, že ty máš Káju v nemocnici.... Co se děje? :frowning2:
Jak jste na tom? já jsem teda úplně mimo, hormony se mnou cvičí neskutečným způsobem, vůbec nic nestíhám.... a navíc zatím ani nekojím. :cry: Tak snad se to všechno brzy spraví, jak u nás, tak u vás. Ale musím říct, že přes to všechno jsem ta nejšťastnější máma pod sluncem a mám toho nejbáječnějšího manžela na světě. :dizzy_face:
Co se týče porodu, byla to rychlovka. Prý kdybych mohla, tak bych rodila v pohodě a rychle - při příjmu, kdy jsem se cítila ještě v pohodě, (jeli jsme kvůli císaři schválně zavčas, aby se porod nerozjel :sweat_smile: ), jsem už byla na 4 sm :sweat_smile: a kontrakce se mi vyšetřením zrychlily z 15 min na 5. Odjezd z domova byl po třetí hodině a Toník se v 18:45 narodil. :dizzy_face:
Hodím fotečky do alba, ale bude mi to chvilku trvat. :wink:
22. říj 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - s tím kojením si nic nedělej. Já přikrmuji a taky se svět nezboří. :wink:

Vrani - tak hlavně ať je Kája co nejdřív fit a můžete si ji odvézt hezky domů :wink:

Baji - držím palce, ať si co nejdřív v pořádku. Teď to bude chtít velkou pomoc manžela :slight_smile:

Lu - jj, rodily. Jen já to měla o chviličku dřív za sebou :grinning:
22. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kuk do diskuze Krčká porodnice v porodu, všechno jsem to tam teď napsala. Musím odstříkat a to je na dlouho :frowning2:
22. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani: tak ať jste brzy všichni doma. :wink:
22. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat, měla jste některá šití těmi samovypadávacími stehy, a to i zevnitř? A začlo vás to třetí den po porodu hodně tahat, jako fakt dost nepříjemně? KDy to zhruba přešlo? Ono je to asi normální, jak se to hojí, ale je blbý, že mě takhle bolí jen ten jeden vnitřní a nemůžu kvůli němu skoro chodit, sedět, ležet, prostě to bolí jak čert.
23. říj 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak uz jsme konecne doma :dizzy_face: Malinka zrovna spinka :slight_smile:
Az bude chvile casu, hodim fotky :dizzy_face: ted ji pujdu fotit, jak chrupinkuje :dizzy_face: je to moje zlaticko... :dizzy_face:
23. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vrani - ať je Kája brzo v pořádku a můžete být spolu. Přeji hodně zdravíčka vám oběma. Jinak ta jizva mě bolí ještě teď úplně šíleně a to už mám skoro měsíc po porodu. Prej je na to dobrý měsíčkový hojivý gel.
23. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jak jste na tom? Porad na vas myslim :dizzy_face:
Ted jsem konecne koukla na fotecky miminek Fim a Vrani, jsou to smudlici, co? :slight_smile: Jeste Baji chybi :frowning2: Tak rychle dodat... :wink:

Ja ani nevim, kolik mam stehu :sweat_smile: ale sedet furt nemuzu... jizda autem domu byla "super", jeste ze to mame domu kousek :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh holky, moc díky. Ráno bylo krušné, snad tři hodiny jsem tu bulela, jen tak, pro nic za nic. Hrůza. Pak přijela babí a je tu se mnou až doteď, vyšůrovala mi celý byt, uvařila a tak :dizzy_face: . Akorát mě celý den hrozně bolí hlava, ale jsem pitomá, skoro nepiju, tak aby ne, musím se do toho obout, ať to přestane a je i víc mlíka.

A sedáte v dubové kůře? Volala jsem si na gyndu a sestři mi to doporučila, že to hodně urychlí hojení a stehy dřív vypadnou. Tak asi přibude další opruz kromě odštříkávání, a to vaření kůry, ale kdyby to mělo pomoct...

Za malou jdeme teˇˇd odpo, tak uvidíme jaké budou novinky. Poslední jsou z rána,ATB bude brát tak 4-5 dní, pak se uvidí jak na tom bude a kdyby byla fyziologicky v pořádku, mohla by rovnou domů. Tak si držíme palešky.
23. říj 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - já ti neporadím. Hold to moje šití ani nestojí za řeč, tak raději nebudu provokovat :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
Jinak s pitím radím si nezahrávat. Já začala na sebe pít víc hned po porodu, ale pořád to nebylo nic moc a na záchodě jsem si pak s hemroušema dobře užila. Začala jsem tedy hned víc pít a už je to dobrý. Takže fakt pij!

Jinak ta naše potvůrka je pěkně vyčůraná - chce hodně pozornosti. Má ráda když jí povídám - holky to jsou slátaniny co jí říkám. Ale tak co už si mám vymyslet :grinning: Stále spíme spolu, takže košík je hrubě nevyužit a takový je krásný :pensive: , ale prostě raději dávám přednost vyspání no :confused:

Jdu se najíst, než se Godzillka zase vzbudí a budeee řeeeev :sweat_smile:
23. říj 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti to moje šití asi taky není velký, jeden steh na čípku a uvnitř a asi 4 venku, nebude to hrůza, jen to tahá, jak se to hojí. Ale teď jsem dřepěla v kůře a vypadá to že by to fakt mohlo k něčemu být. Je to opruz to vařit 3x denně, ale zítra to zkusím.

Zítra má MM dovolenou, tak jsem moc ráda že se mnou bude doma...snad nebudou depky :slight_smile: a hlavně půjdeme 2x za malou.

Dneska jsme tam byli navečer a dovolili mi nakojit a hezky dlouho jsme si ji tam chovali a ňuchňali. Fotky najdete v albu. Je to pěknej raplík, docela jim tam dělá neplechu zvukama, a dožaduje se pozornosti...chudáci malý miminka, co potřebují klid :sweat_smile: Ale hlavně že je jí líp, je to fakt poznat.

Holky jde vám ruční odstříkávání? Já mám asi pořád ještě málo mlíka, vždycky mi to stříká tak jedním nebo dvěma čůrkama, takže tak za 20 minut odstříkám dohromady z obou prsů i za pomoci odsávačky cca 40, no teď večer to bylo teda 70, jenže jsem to stříkala půl hodiny, jsem se nějak zapomněla.
23. říj 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, vy pasete ve 14-ti dnech koníčky??? Není to nějak brzy? To jste šikuly..
23. říj 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani: No, ona začala tak zvedat hlavičku chvilku po tom,co jsme ji přivezli domů. Jinak to prej děti umí až tak ve 3 měsících. Je asi talentovaná po mamince :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek