• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Hani, tak držíme palce, ať je malá brzo v pořádku a jste všichni spolu doma

mě se setra před narkozou ptala, kolik vážím
tak jsem chytla záchvat smíchu, že teda jako fakt netuším
tož zůstalo mi asi kilo, kůže se mi pomalu vstřebává, takže chodím v oblečení před těhu

jinak jsme dneska byli na převážení, Mikeš přibral za týden 260g, tak jsem ráda
akorát dr. když slyšela, jak to vedu, říkala, že to tempo dlouho nevydržím, že vpodstatě jen krmím a nemám na nic jiného čas
a to netuší, že jen kojení mi zabere se vztekáním a usínáním hodinu
ale žloutenka je na ústupu, malej je míň ospalej a vyžaduje víc pozornosti
tak snad se zlepší i to kojení

dneska jsem byla vytáhnout část šití po resutuře hráze a v pondělí jdu na zbytek
30. říj 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani moooc držím palce. taky jsem byla hotová, když jsem šla domů až 6 den. tak vím moc dobře, že mamince to zrovna nepřidá,ale ono je nejdůležitější,aby byla v pohodě kája, tak vydrž! :wink:

jinak se musím pochlubit,že už kristi váží 3kg, za týden přibrala 240g. nicméně stále jsme na příkrmech a ikdyž dr myslí,že ještě přejdeme na plné kojení, tak já to tak nevidím. u prsa se vzteká jak čert,ikdyž mlíka je dost.asi bude v jídle po mě a to si tedy užijem :sweat_smile:

prdíci nás stále trápí.v noci i hůř spí a já začínám být čím dál víc nevyspalá. štve mě to,kor když vím,že to šlo spát i 5h v kuse :frowning2:

cestu do centra jsme zvládly. dneska je hezky,tak zajdeme u nás do lesa. snad vytáhnu švagrovou,sama je to nuda,ale co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóoooooooooj! Nečekaně nás dneska pustili domů :dizzy_face:
31. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak vas vitame zpet doma :dizzy_face:
Vecer zajdi :wink:
31. říj 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky.
Vrani: tak super!!!!!! Jsem za vás moc ráda. :wink: Tak ať se vám daří. Ze začátku to bude doma asi fičák, tak až budeš mít čas, poreferuj, jak se sžíváte. :wink: Já první dny byla nepoužitelná - měla jsem pocit, že absolutně nezvládám - tak polovinu věcí. Pořád jsem něco zapomínala, navíc jsem byla groggy, sotva lezla a tak. teď mám naopak pocit extrémních výkonů.

Hele, něco pro pobavení. jak jsme tady minule řešily oblíbenost koupání - tak my teď musíme koupat (lépe řečeno sprchovat) při každým přebalování. Takže paráda. Takhle v noci například - to si sousedi užijou. Dneska jsem malýho přebalila, nakrmila, on se mezitím pokadil, tak jsme šli nanovo - vstávačka od 4 do 5. :frowning2: A to krmení přitom trvá tak 10 minut! :astonished: Máme totiž na stehýnku stafylokoka, tak aby se nerozšířil. :frowning2: Ale snad jsme to chytli včas, je to už lepší a hlavně nemáme teplotu. :wink:
No a při té příležitosti jsem mmch zjistila, že sprchování se mu líbí - normálně při něm usíná. :astonished: je pravda, že je napapanej, tak asi je mu už všechno jedno. :grinning:
31. říj 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, tak jsem tu :wink:
31. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vrani :frowning2: tak jsem to vcera uz nestihla :sweat_smile: byla jsem total hotova, takze jsem sla spat :zipper_mouth:
Jak vam to doma jde? :wink:

Fimi :astonished: stafylokoka na stehynku, jo? Jak to proboha vypada??? :astonished: :frowning2:
My uz jsme dospely k tomu, ze mala spi se mnou v posteli :sweat_smile: nechtela jsem to, ale kdyz ona u me tak krasne usne a spinka jak dudek... :dizzy_face:
1. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, doufam, ze to malyho nejak neboli :frowning2: a ze to rychle vylecite :dizzy_face:
1. lis 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krmení 10 minut?
závidím
mě trvá kojení + dokrmení + odstříkání mlíka na další kojo 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vrani, vítejte doma
1. lis 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, tak se konečně taky hlásíme z domova :wink:
1. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé hani, tak už jste taky doma, tak to je super :dizzy_face:
1. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrani, ahoj baji! konečně :wink:

jak jsem si vcera stezovala, tak dneska spinkala ukázkově. 5h v košíku a 3h se mnou. i ty prdíci se po kapickách zlepsili. tuk tuk tuk
1. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, u nas je to taky na dlouhy lokte :sweat_smile: jako deset minut taky nedavame ani omylem :grinning:

Baji, tak Te taky vitam :dizzy_face: Koukej lupnout fotky maly do alba!!! :dizzy_face: At se muzu pokochat :grinning:

Busti, trapi vas prdiky? Nam asi zabira ten fenyklac - piju ho ja :wink: prdi ted krasne, sice se u toho kolikrat krouti jak paragraf, ale nebeci :wink:
1. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
čauves baji, pustili nás včera, ale s doktorkou jsem si fakt zažila, budu vyprávět.... v podstatě jsem sobecká matka, že jsem chtěla domů, nějak neuměla pochopit, že je podstatný, abych byla psychicky v pohodě já a že pak bude Kája taky...

Jinak nám kojení trvá min. 30 minut a je to pěkněj vopruz, asi mám málo mlíka a malá je líná tahat nebo co, takže jsou to fakt muka a nejradši bych to zabalila už po pár minutách :sweat_smile: Jinak si nějak neumí odříhnout a to žádné poloze a občas mi pak škytá, ale neblinká a prdíky zatím taky nejsou (tuk,tuk,tuk).

Holky,, kolikrát denně vám kakají? Mně dneska ještě ani jednou :astonished:
1. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženy, vás tu chytit, to je fakt nadlidskej výkon... :frowning2:
1. lis 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, ze začátku kakají míň, některý den ani nemusejí, ale nám teď tak 4-6x denně
1. lis 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli venku :wink: od jedny asi do peti... ted jsme se koupali a bastili a ted hajame a ja cekam, kdy se ji bude chtit zas spat, ale moc to nevypada :grinning:

Hani, nase si taky rihne jenom nekdy... nekdy se i poblinka - to driv taky nedelala... ale po kazdym odkrknuti zacne chudinka skytat :frowning2: A kaka ruzne, tak 2x 3x denne...
U kojeni mi taky usina, taha jenom ze zacatku, pak uz jenom dudla, az se ududla k spanku :confused: a kdyz usne tvrde, tak si nekrkne ani nahodou :unamused:
1. lis 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, 10 minut - to je "výhoda" flašky. :frowning2: :wink: Jinak stafylokok vypadá jako vřídky a už se to naštěstí lepší. Taky už mě bere amok - každý přebalko nejmíň půl hodiny a je bomba, když už je vykoupanej, vysušenej, všude namazanej a on se mi počůrá - to můžeme jet nanovo pod vodu. :grinning:
My teda prdíme o 106, jen občas se nám asi nějakej ten prdík zarazí, to pak řve jak pardl. ALe vesměs je to průtokáč. A škýta? Mam pocit, že snad pořád. A je mi ho vždycky děsně líto - když on při ní tak trpělivě vyhlíží. Vypadá tak rozumně, že bych ho sežrala dojetím. :dizzy_face:
Spaní v posteli jsem už předem zásadně odmítala a najeli jsme na něj už v porodnici.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Co dělat, když nic jinýho nezabírá, že? A ono v té posteli se asi těm mimískům spí nejlíp - cítí naši vůni z peřin. Takže momentálně žádná předsevzetí neřeším a když nad ránem začne řádit a není k utišení, lup s ním ke mně a je za chvilku klid. Co bych se rozčilovala a unavovala, když se tomu dá zabránit, že? :sweat_smile: :grinning:
Holky, mějte se, já jdu spát. Byli jsme na prochajdě a jsem totál kožená. :rolling_eyes: Pa.
1. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se konečně vykakala, aspoň jednou za dnešek. A asi mám málo mlíka. Když chci po kojení odstříkat, neteče mi téměř nic, ani růčo ani odsávačkou. Ach jo, takhle si zásoby do mrazáku neuděláme :frowning2:. Jen doufám, že jí aspoň to moje mlíko stačí a něco přibere...
1. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, spaní v posteli :grinning:
já v noci v posteli kojím, protože mi vždycky usnul u kojení a při přendání do jeho postýlky řev jak hrom
teď u kojení usnem oba :grinning:
a až se proberu, dám ho do jeho postýlky a je klid
2. lis 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Holky, tak my spime spolu v posteli celou noc :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Ale zas se vyspim... v postylce rve :pensive: Co si vybrat, ze... Bud do postylky a rev :unamused: , nebo ve velky posteli a klidnej spanek :dizzy_face:

Vrani, ja myslim, ze se to jeste rozjede... vydrz :wink: ja taky drzim, pac nam mala pribrala malo :frowning2: a dr. neco povidala o dalsi kontrole, ze to budem resit, jestli priste nepribere vic :sweat_smile: tak ted bastime furt... pze ona taha jen chvili a pak jenom dudla, tak je jasny, ze ma za chvili hlad :rolling_eyes:
Vcera vecer mi rvala, ja myslela, ze je pokakana (to teda byla) a ze ji trapi brisko a ona mela hlad jak vlk :frowning2: a ja to nepoznala :cry:
2. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne, tak vám povím, že dneska teda byla noc...jsme včera malou přechválili, jak krásně v noci spí a ona nám to vrátila i s úrokama. Normálně nespala skoro vůbec, pořád jsem jí podávala dudlíka, nebo koukala jestli není pokakaná, nebo jí chovala a ve finále skončila u nás v posteli a vyspali jsme se aspoň od 7 do desíti. Takže vítám u vás v klubu :grinning:

A holky kde je máte přes den? My ji zkusili dneska vrznout na hrací deku na zem, ať není pořád jen v posteli, tak snad to nijak neva. Ale uvažuju, že koupíme cestovní postýlku a přes den bude na střídačku tam, na dece, v posteli a v ruce. Jenže zase mě napadá, že do té cestovní postýlky jí nebudu přendavat monitor dechu... Jak to řešíte vy?
2. lis 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :grinning: :grinning: :grinning: Tak Te u nas vitam :sweat_smile:
Any kdyby spala v postylce s dudlou, tak bych musela furt sedet u ni a davat ji ho zpet do pusinky, pze ji pokazdy z pusiny vypadne, kdyz tvrde usne - a to ji vzbudi samozrejme :angry: a na to nemam, abych probdela noc hlidanim, jestli ji z ty pusy vypad nebo ne :sweat_smile:

Hani, ja bych ji ten monitor neprendavala... u nas v posteli ho taky nemam zabudovanej... :sweat_smile: Pres den ji mam zatim u sebe na ruce, nebo je se mnou v obyvaku na sedacce... cekam, az mi malicko povyroste a pak ji dam do satku :wink: aby byla porad u me :slight_smile: na deku mi prijde jeste moc mala, kdyz na to ani nevidi :slight_smile: ale ted je nam 14 dni - gratulace i vam :dizzy_face: - tak ji dam uz do toho hraciho lehatka, zatim jeste asi bez ty hrazdicky a uvidim, jak se ji tam bude libit :slight_smile:
2. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám právě dr. říkala že šátky a tak máme dávat jen na chvilku a ty lehátka od 0+ taky. To bych ji fakt měla pořád jen na ruce, tak si říkám, že je to jedno jestli leží v posteli nebo na dece, dostali jsme takovou pěknou s hrajícím kolotočem a zvířátkama a vypadá že to pozoruje. Jinak jsem slavnostně odstříkala 40 ml, se z toho picnu fakt. Jinak taky gratulace k narozeninám, to nám to ale pěkně vyšlo co? 3 miminka v jeden den :wink:
2. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám malýho přs den v postýlce, sem tam v lehátku nebo nosím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvažuju o nějakém nosítku, asi si nadělíme k vánocům :grinning:
2. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. My máme postýlky dvě - jednu v ložnici (na noc a po obědě, kdy si jdu lehnout taky - když se zadaří) a druhou v pokojíčku vedele kuchyně. a musím říct, že si tu volbu pochvaluju. Využíváme ji bohatě, nehledě na to, že to vypadá, že se Toníčkovi v pokojíčku spinká líp. Asi je v ložnici nějaká špatná zóna, či co. :sunglasses:
Na ruce moc nechováme, řekla bych tak 3x denně. A pak samozřejmě návštěvy. Jinak vcelku spinká, tak jsem ráda. Jen se nedá říct, že bych byla přespalá - nemůžu se na něj vynadívat a pořád ho kontroluju. :grinning:

Jo monitor dechu máme taky, v obou postýlkách desku a k tomu monitor, ale do pokojíčkový postýlky ho nepřendavám. Tak nakonec tu druhou desku ani nevyužiju. :wink:
2. lis 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecir :frowning2:
Tak jsem zjistila za 1., ze je maly zima (malo jsem ji prikryvala :frowning2:) a za 2.ze ma hlad - dokrmila jsem ji Nutrilonem a sbastila PO KOJENI jeste 50ml :astonished: a ted konecne klidne spinka :dizzy_face: zlaticko moje malinky... takhle jsem ji nechala trpet :pensive:

Monitor mame jenom v postylce v loznici a desky jsem tam dala obe dve - az bude mala vetsi a bude v postylce pohybovat :wink:

Do satku a lehatka ji budu davat jenom na chvili, to je jasny, ze celej den tam nebude... ted je malinka a vetsinou porad spinka, tak je v loznici v postylce... az povyroste, tak ji do kuchyne "nainstaluju" ty penovy puzzle asi :sweat_smile: a bude tam se mnou :slight_smile:
2. lis 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten prikrm me docela zamrzel :frowning2: - pritom mam mlika dost (rekla bych), ale mala to pres ten kloboucek nevytahne... driv usne :sweat_smile: zitra koupime odsavacku a aspon uvidim, kolik mam mlika :wink:
2. lis 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a ten příkrm vám dala doktorka nebo jak jste se k němu dostali?
2. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, koupil mi ho MM :wink: uz v tydnu, pac mi prislo, ze moje mlicko maly nestaci :frowning2:
Dr. o tom v patek na kontrole mluvila - kdyz nepriberem dostatecne... tak by k tomu asi stejne doslo :confused:
2. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek