• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tý jo, tak to nezávidím, mně přijde že kája spí pořád
24. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejak nestiham :sweat_smile:

My mame taky hnis v ocicku, ted mame ty ATB kapky, zatim to teda vypada dobre, ale jeste to neni uplne pryc... tak snad k tomu cisteni nedojde... :frowning2:

Ted jsem musela taky dokrmit Bebou, pac i po kojeni rvala hlady, chudak.... jsem toho dneska moc nenalezela, aby se mi mlika vytvorilo vic :frowning2: . Rano jsem byla asi 2,5 hodky s tchyni a kocarem na prochajde, pak prebalit-nakojit, a pak sup s manzou do mesta...

Zitra jedem ke kolegyni na navstevu, ta ma 4mesicni Barcu :slight_smile: tak jsem zvedava, co nas ceka, az budem takhle velky :slight_smile:

Jinak my spime tak do peti-pak nasleduje kojeni asi do sesti, hodku polezime a pak se zacne kroutit a to uz musime vstavat :confounded: ne ze by se mi chtelo :rolling_eyes:
24. lis 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to ti teda závidím, že spíte tak krásně. A v kolik hodin předtím naposledy kojíš? Holky, jak jste poznaly, že má mimi ještě hlad. Já jsem asi hrozná matka, protože nepoznám, jestli řve hlady, zvláš ť po kojení. Taky jsem se chtěla zeptat, v čem vaši mrňousové spí - v pytli nebo v zavinovačce?
24. lis 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aglo :slight_smile:
Kdyz ji trapi brisko, tak beci - prestane - beci - prestane... a krouti se :wink:
Kdyz rve hlady, tak rve a rve a rveeeeeeeeeeeeeeee silene moc :frowning2: a nepomuze vubec nic... :pensive:

Ted spi jak zabita :dizzy_face:
My spime ve fleecovy zavince a jeste je u me pod perinou :confused: takze je vyhrata az az :slight_smile:

Vrani, to se mas, ze spite porad :dizzy_face:
Mne Anet vcera prekvapila a spinkala vecer od osmi do jedny do rana :slight_smile: a to jenom z kojeni... vcera jsem mela kupodivu mlika dost :confused: asi jsem tolik nelitala nebo co :sweat_smile:
24. lis 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, díky za radu. Tak to u nás bude bříško nebo jiné starosti, hlad snad ne. Uvidíme, až ji příští týden Dr. zváží :wink:
Já ji také dávám zatím do zavinovačky, ale dnes mi právě přišlo, že je docela spocená. Zkoušela jsem i pytel, ale v té zavinovačce je taková spokojenější.
24. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spíme v rychlozavinovačce a přes to lehce peřinku. Jinak na sobě má buď overálek a nebo takový ten pytel. Myslela jsem že mi spí skoro pořád přes den, ale není to v kuse, taky umí pěkně prudit a chce podávat dudlíka. V noci je to v poho, naposled kojím cca ve 23, pak v rozmězí mezi 3 a 5, jak kdy, většinou v ty tři a pak kolem sedmý. To právě skončíme v osm (i s dokrmem a přemlouváním ať spí) a nechce se mi vstávat, tak spíme obě ve velké posteli.
24. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo myslím, že ny pytel jsou ještě malé, že se jim líbí být smotané. A co má na sobě, že byla zpocená?
24. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani vy jí v postýlce nemáte vůbec?
24. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, má taky overálek, ale bude to tou zavinovačkou. Máme dvě a tu oblíbenou jsem musela vyprat. Ta druhá je taková silnější, teda přijde mi - tak to asi bude tím.
24. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, vecer kdyz ji uspime - tak kolem 7. - 8. hodiny - tak ji dam k ni do pelisku a spinka tam :wink: ale pak se vzbudi na kojo, tak to uz si ji vezmu k sobe, u kojeni usnu a nechce se mi ji prendavat, pze se bojim, ze se mi vzbudi - dostkrat se to uz stalo :unamused: a pak ji uspavat - to je o nervy :sweat_smile: takze tak.. :confused:
24. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi noční kojo + uspávání zabere 2 hodiny, to už usínám v sedě :grinning:
jinak nám spí v pytli + tenká deka nebo přes něj hodím rozeplou zavinovačku + deku a udělám mu pelíšek, ať se meodkope
25. lis 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - my to máme taky tak. Vzhledem k tomu, že večer neusne dřív jak ve 22h, a to ještě v lepším případě, tak mi to přijde OK. Musím ale říct, že by mi víc vyhovovalo chodit dřív spát a i dřív vstávat, protože takhle je ten den strašně rychle pryč a nic nestíhám :sweat_smile:
25. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to máte fajn, já kojím kolem 22h, 2h, 5h a to většinou už nechce spát
takže usínáme po 23h a od 5 jsme vzhůru, do toho noční kojo zabere 2 hodiny i s uspáním :grinning:
25. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani - to máme fakt stejný s tím spaním :grinning:

mě z rychlozavinovačky vypadává, tak jí balím do deky a přesto jí přikreji peřinkou
25. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
il - tak to klobouk dolů :wink:
25. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, taky už je ze mě troska :grinning:
25. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já taky dokrmovala z flašky od Aventu a myslela jsem, že je s kojením konec, protože jak si malá vypila jen trošku, tak se mi pak tvořilo o hodně míň mléka, ikdyž jsem odstříkávala. Zezačátku jsem odstříkala i 100ml a pak už jenom 20 a tak. No a ze dne na den mi začala hezky papat z prsu, flašku odmítat, tak už jsem jí flašku nedala a teď už tak 3 týdny pěkně jenom kojíme. Takže nezoufejte a zkoušejte to. S kojením je to jak na houpačce, jednou dobrý, podruhé horší. Nesmí se to vzdávat.
25. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás dneska noc báječná, poslední kojo 22:30 a další až ve 4:30 a pak před 8 :dizzy_face: To už jsme tentokrát vstaly, protože na 10 měla přijet naše mamka.

lu, tak já to ještě nevzdávám, zatím chce prso pořád a flašku taky, tak uvidíme, jak dlouho nám to vydrží. A jak se jinak máte holky?
25. lis 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nějak vás poslední dobou nestíhám :pensive:
včera jsme byli na kyčlích a vše ok :slight_smile: zítra jdeme ještě na UTZ ledvin, tak snad to bude taky ok, napsali nám totiž něco v porodce do propouštěcí zprávy, ale nic mi k tomu neřekli, jak jsme odcházely narychlo, tak nás dětská dr. pro jistotu posílá na kontrolu, ať se mrknou, o co jde...

hani, už jsem ok, rádi vás uvidíme, a klidně můžeme domluvit něco i s chlapama, MP je pro :wink:

jinak malá v noci většinou spí docela dobře, kojím většinou někdy mezi 20-23, podle toho, jak spí přes den..., pak zabere i na pět šest hodin, pak se budí někdy mezi 2-4 a ráno mezi 6-7, pak ještě většinou zabere tak na půl hodky až hodku, ale někdy je vzhůru a musíme vstávat... v noci k ní někdy vstává i MP, takže se relativně vyspím, ale stejně jsem večer většinou vyřízená a kolikrát vytuhnu už v devět... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malá spí v overálku a body s krátkým, v rychlozavince a trochu ještě přikrývám peřinkou.. ale poslední obou se mi zdá, že jí bývá asi trochu teplo, tak ji asi budu míň přikrývat, nejspíš už najedu na pytel, už se i hodně vrtí, takže se kolikrát prokope zavinkou a zajede celá pod peřinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a braní do velký postele na tu naší mrňavku teda nezabírá :sweat_smile:

jo a s kojením je to taky jak kdy, někdy mám nalitý prsa k prasknutí, někdy tam toho mlíka je málo a pořádně ji nestačí ani obě prsa... že má dost, poznám tak, že sama vyplivne bradavku a vytuhne, když má málo, tak dudlá a dudlá a u toho jen tak zlehka podřimuje a byla by u prsu klidně hodinu, když ji odendám, tak se probudí a nechce spát, kroutí se někdy i bečí nebo se vzteká...
25. lis 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahojky hani, tak to jste měly super noc :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Bóďo, koukám, že poctivě dočítáš :grinning: To bych asi nezvládla. S tím spaním to máte dost podobně jako my, ty hodiny. Je to docela fajn co, vstávat v podstatě jednou za noc. :wink: A jak ti je? Už je to v poho? V neděli nám končí 6 nedělí, to je mazec co?
25. lis 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dočítám, protože tu to zas tak moc nežije, co nás zaměstnávají bejbata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale někdy stačím jen dočíst a už né napsat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj, v podstatě jo, pokud nevytuhnu v těch devět a malá se chce napít v jedenáct :wink: to pak vstávám dvakrát - no ale většinou jen na kojo, přebaluje a uspává pak většinou MP :wink:

jinak už jsem v poho, akorát mě trochu ještě bolí kostrč (asi mě v tý narkoze někdo nakopl do pr.ele :grinning: :grinning: :grinning: )

no letí to, se netěším na prohlídku k dr. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě ani nejsem objednaná...
25. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vy? jak se máte?
25. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že se Petr stará. Honza taky dělá úplně všechno a bez keců.Dokonce ji myl ve vaně, když byla posr... až na záda :grinning: A dobrovolně.

O doktorce mi povídej, taky nejsem objednaná, a sice už se to asi všechno zahojilo, ale na prohlídku se teda fakt netěšim. :confounded:

Jinak se máme fajn, ale štve mě to počasí, v týhle zimě moc dlouho venku nevydržím, ještě když padá cosi mezi sněhem a deštěm, takže toho kočárkování si zatím moc neužiju.
25. lis 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně ta naše prťavka má na obličeji takovou červenou vyrážku :frowning2:
25. lis 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to máme taky, nevím, jak se toho zbavit :frowning2:
25. lis 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taťkové se starají, to je dobře, je Honza z malý taky tak poprděný? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jen na obličeji viď? teda teď tu mám jedno úplně rudý řvoucí miminko
25. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to počasí je fakt naprd, ještě to většinou vyjde i tak, že začne svítit slunko, tak chci malou vzít ven a než ji stihnu pooblíkat, tak už je zase hnusně a zima, tak jsme tam taky jen chvilku...
no ale aspoň něco, že
25. lis 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to sladký :dizzy_face:
25. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek