• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim, tak s cukrem ti to nezávidí - čekání a ani výsledek
já se ho dovím až v pondělí v poradně, snad to bude OK
3. črc 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, koukám do alba, pleteš jak ďas !! :wink: :grinning:
já teprve včera začala svetýrek, snad ho stihnu :grinning:
3. črc 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: plním resty, právě ti skenuju návod na bačkůrky. :grinning: Ale stejně až jedny upleteš, tak sama zjistíš jak na to a budeš je pak štrikovat bez návodu v požadovaných velikostech. :wink:
3. črc 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči, pošli mi pls znovu tvoji mejlovku. Nemůžu ji najít...... Dík. :wink:
3. črc 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už to mám. Nemusíš. :wink:
3. črc 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn :wink:

já pletu až večer, kdy se ochladí a nepotím se :grinning:
3. črc 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já teď taky nějak nemám čas. A pletu jen u telky, jinak si k tomu nesednu. :wink:
3. črc 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijde, že v telce nic není :wink:
3. črc 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to dorazilo, díky :wink:
3. črc 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se dozvím výsledky snad zítra, budu si tam volat. Ale říkala ta sestřička, že podle těch prvních testů si myslí, že to bude dobré. Tak doufám....
3. črc 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po delsi dobe zdravim :sweat_smile: nejak stiham prispivat jenom k nam do Budejc a to taky jen obcas.. posledni dobou nam dost blbne net, porad vypadava, hajzl... a kdyz to zacne, tak to vzdavam a vypinam notas :rolling_eyes: v sobotu mam zkousku - z ty modelaze, tak mi drzte vsechny pesti, at to udelam :sweat_smile: :grinning:

a pak uz snad zbyde trosku casu na toho kone :sweat_smile: i kdyz to asi taky slavny nebude, pac pristi tyden zacinam vyklizet decak, aby byl pripraven na rekonstrukci, pac koncem cervence uz snad zacnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a uz si jdu hajnout, jsme po dnesku unavene :confused: z toho vedra...

Taky vam otekaji nozky??? Mne miiiiirne :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako chodidla, je to neprijemny :unamused:

Paaa a brou :dizzy_face:
3. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek

tak máme po noční bouřce a příjemně se ochladilo

zviz, tak ať ta zkouška zítra klapne, držíme pěsti
v tom vedru taky natíkám i trochu ruce, už nemám prstýnky tak navolno
4. črc 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se konečně taky hlásím, jak se máte? :slight_smile: já nějak nestíhám :sweat_smile:
jinak na cukrovce jsme byli v úterý, docela to šlo, výsledky budu vědět až za týden, moje dr. má teď dovču.. no něco málo mi možná najdou, říkala sestřička, že v moči něco málo našli, ale uvidí se až podle tý krve... no ani bych se nedivila, v rodině cukrovku máme, tak uvidíme...
4. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek.
Já poslední dobou taky nějak nestíhám - pořád nějaký návštěvy a teď už začínáme taky dolaďovat trochu byteček - teda co se dá bez peněz. A začíná to pravé shánění na mímo. Zítra jedeme na týden do Krokonoš a pak si už chci objedant první várkku látkovek. navíc začne předpoprdoní kurz......k tomu vedra, která ze mě dělají odpadlíka.... a ejhle, moc tu nejsme. Já, stará drbna. :grinning: Nohy mi zatím natýkají jen mírně v kotníccíh a to jen po tom mým courání po městě. Jinak prstýnky zatímo bleču. S cukrem jsem už psala - nic moc, tak jsem zvědavá, co na to moje Drka.
Zviz: zítra budu držet pěstičky. :wink:
Baji: Tak uvidíme, co nám ty naše Drky řeknou za ortel. Snad to nebude tak hrozný. :sweat_smile:
Busti: a jak ty jsi nakonec dopadla? :confused:
4. črc 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já budu mít kurz až v září, o prázdninách nejedou, tak snad to stihnu :grinning:
4. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: já se právě trochu i bojím, že jestli to je ta těhucukrovka, tak budeme moc velký a třeba nakonec místo přenášení budeme na světě dřív. :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a jdou vám manželé/ partneři k porodu?
manža se bojí, že by to nezvládl :wink:
4. črc 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj :grinning:

vy uz jste vsechny na cukru byly a ja jeste nic :sweat_smile: pujdu asi az za 14 dni :wink: myslim, ze tak nejak to dr. minule rikal....

My uz mame zmereny dvere, ted to zbyva vyklidit - takova drobnost :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a snad uz zacnou bourat a makat, aby to bylo co nejdriv :dizzy_face: a pak to bude chtit nejakou pujcku :unamused:
4. črc 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejdřív napíšu novinky a pak až vás dočtu...

1) Dneska odešla ta nová holčina co mě měla nahradit. Takže jsme zase na začátku :cry:
2) Včera odvezli mojí roční neteřinku sanitkou, má šestou nemoc - vysoké horečky a upadla jim do bezvědomí. Stále je v nemocnici, ale snad je to už dobrý.
3) Nevíte jestli se tahle nemoc nemůže nějak přenést na plod? V úterý jsem u nich byla. Na netu nemůžu nic najít, tak doufám, že je to v pohodě. U dospělého se tahle nemoc projevuje jen rýmou..
4. črc 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ten cukr jsem si nakonec nevolala, kdyby něco, tak oni by mi volali, ale stejně si tam brnknu v pondělí...

Nohy mi zatím neotékají...

Manža asi půjde, kor na první dobu (nejraději bych jí tedy prodělala doma), jestli se pak nebude cítit, tak ho nutit nebudu. Nejdřív vůbec nechtěl a teď postupně mění názor, tak uvidíme

Jsme dneska byli v Ikee, chtěli jsme koupit místo konferenčního stolku takové jako boxy a oni už je nevyrábějí! Asi měsíc, a my je chceme už strašně dlouho, ale až teď jsme se rozhoupali
4. črc 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustíku, tak o té nemoci nic nevím, slyším o ní prvně
tak snad se neteřinka brzo uzdraví, jeden rok - to je ještě maličké škvrně
4. črc 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je ke všemu strašně droboučká, teď má teprve 69 cm, tak je to kor takový sladký miláček. Snad už bude dobře. Teď je prý na tom nejhůř švagrová, která s ní v nemocnici je a šíleně se nudí, protože co tam jako sama s miminkem celý den dělat, že :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustíku, tak ať jsou holky brzo doma

chlapci, co nám dělají rekonstrukci, mají dneska šábes, jen jeden tu jezdí na plošině kolem oken a řeže plystyrén, taxem se pustila do balkonových oken - očistit je od malty a lepidla, dokud se to úplně nezažere
je to teda maso, jedny balkonovky mě trvaly 2,5 hodiny, nechtíčkem musím to lepidlo škrábat
ale už mě pěkně bolí břicho, tak uvidím, jak ten druhý balkon :angry:
5. črc 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky :slight_smile:

Tak jsem certifikovana manikerka a nehtovy designer :dizzy_face:
Ted uz muzu zacit stehovat pokojik a pripravovat se na rekonstrukci :wink:

Jinac k tomu porodu - manza chce jit a ja budu jen rada, ze tam bude se mnou... a kdyz by mi tam nejak "vadil", tak ho holt poslu domu, ale pochybuju, ze se to stane :dizzy_face: fakt budu rada, kdyz me bude aspon drzet za ruku, je to taky jeho miminko :dizzy_face:
5. črc 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, radsi si odpocin... boleni bricha neni nic dobryho :frowning2: ja to mela prvni den na kurzu, jak jsem porad sedela a tlacila si na bricho. Ted jsem z tech zkousek taky hotova, sedela jsem snad 3 hodiny v kuse :sweat_smile: tak odpocivam, ale asi pujdu dat aspon zavinovacky do pracky (jsou jeste po me a trosku zazloutle, tak je musim vybelit) - aspon budu mit pocit, ze neco delam :sweat_smile: :grinning:
5. črc 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvizatinko, gratulace :wink:
odpolčo už jen odpočítám, zbytek oken nechám asi manžovi :wink:
5. črc 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz gratuluji.

My jsme dnes koupili "chůvičky" (ty uvozovky proto, že jsme koupili normální vysílačky, ty se pak alespoň dají použít i na něco jiného) a byli jsme v Kik - jé jak já bych nakupovala, ale udržela jsem se a jen jedny dupajdy jsem ulovila - za 149,-kc no neberte to :grinning:
5. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
busriku, u nás byl tento týden výprodej od Loany - body od 44, dupajdy kolem stovky, taky jsem se vyřádila :grinning:
5. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hojky :grinning:
Tak jakej byl weekend??? :wink: Ilci mela pracovni, to vim :grinning:
Ja taky pracovni :rolling_eyes: ale hezky... prala jsem zavinovacky a stary oblecky po mne - moc jich neni pouzitelnych, pac je to vsechno stary a ztrouchnively.. :sweat_smile: po tech letech :grinning:
7. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek