• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
budou nové fotky?
25. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Týnka už má sem tam flíček i po tělíčku, nejdřív měla jen čelo, pak jí to slezlo na tvářičky, a teď to má i po hlavičce, vzadu na krku, někdy nejsou skoro vidět, ale jak řve, tak to vyskáče, že je samej flek... :unamused:
ale říkala dr., že prý jsou to hormony a jak vylezla ze sterilní dělohy a že s tím nemám nic dělat, že se to časem ztratí samo...
25. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a že se to objeví až po měsíci? :confused:
25. lis 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad se k tomu někdy dokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak jsem album nestíhala ani v těhu :pensive:
25. lis 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím běžet kojit, nezvládám u pc, budeš později?
25. lis 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou chuť :wink: uvidím, jak malá dovolí :wink:
25. lis 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky by se pomalu měla budit, naposledy jsem kojila v jednu...
25. lis 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek,
taky jsem kojila naposled v 13h a prcek spí v kočáře po vycházce :grinning:
ale asi ho vzbudím, jinak mě pak sežere celou
já už mám po šestinedělí, na kontrolu jdu za týden, taxem zvědavá :sweat_smile:
25. lis 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, vy je necháte spát takhle dlouho i přes den? Já ji budím po cca 3-4 hodinách. Myslíte že nemám? :confused:
26. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no já ji nechávám spát jak si řekne, protože přibírá hezky... taky mi dýl jak 4,5 hodky přes den nespí, většinou spíš ty 3-4 hodky (teda myslím jako od kojo do kojo, spí samo mnohem míň :wink: )
26. lis 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já uvidím příští týden na kontrole kolik přibere a když tak už ji taky nebudu budit, je mi jí vždycky líto
26. lis 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tobě by spala přes den dýl?
26. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ráda když konečně vytuhne... kvůli tomu blinkání většinou dost trvá než usne.. ted uspávám už od osmi :wink: tak ji pak nechávám, abych stihla aspon neco udelat :wink:
26. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po vycházce odpolčo nechávám spát jak chce on, ale max do 18h, ať nám vyjde kojení
ale jinak mi přes den vydrží míň, taky jsem ráda, když je chvíli klid, my zas máme ty prdíky
26. lis 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.
Il: supr kalendář! Prosím tě, kde jsou ke staží ty měsíce? Když jsem se kdysi pokoušela vytvořit kalendář, tak jsem je nikde pořádně nenašla.... Tak bych to zkusila ještě znovu....
A Il, prosím tě, vidím, že se ti mikeš kroutí převážně doprava - děláš s tím něco? Tonda už podle mě začíná mít šišatou hlavu, tak ho občas vypodložím na levý bok, hlavičku mu otáčím v kočárku, když spí, doleva a do postýlky jsme nainstalovali "cihličku", co mu brání otáčet hlavu doprava - ale nelíbí se mu to, tak kňourá a já nemám to srdce ho dlouho trápit. Takže efekt vesměs žádnej. :sweat_smile:
26. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, číselníky na baby kafé
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=22

jinak dávám Mikše taky v kočárku doleva a i v postýlce, dneska tak spal celou noc
a taky máme vlevo kolotoč, už na něj čučí a já jak blb ho dneska půl hodiny natahovala, aby hrál, jinak řev
26. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
on má spíš problém ležet na zádech, protože má dost podlouhlou hlavu :grinning:
26. lis 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, díky. Mně se otáčí z levýho boku plynule přes záda na pravej bok - ani se nenaděju. Tak mu musím vždycky za záda nahuhňat deku. Je to žížala, co se kroutí tak dlouho, až se dokroutí tam kam chce. :grinning:
26. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek mamky :slight_smile:
Jak se vam dari?

My byly vcera na prvni kontrole kycli a jsme OK, tak se mi dost ulevilo :slight_smile: a priste jdem za 6 tydnu, tak doufam, ze to bude taky dobry... Ja totiz mela jako mala ksiry, tak jsem mela strach, aby to Anetka nezdedila po mne :sweat_smile:

Dneska tu mame teda nadherny pocasko :dizzy_face:

Jak to tak ctu, tak nase Ana se taky spis staci napravo.. ale v noci ji stridam polohy - po jednom kojeni na pravy bok, po druhym kojeni na levej... :slight_smile: a je ji to fuk, spi jak zabita :slight_smile:
Ted jsem ji vysoupla na balkon, mam tam starsi kocar... a pekne spinka. Kdybych ji nedala ven, tak mi doma snad ani neusne :sweat_smile: to je spanek na max. 15 minut :unamused: ale jakmile je venku, tak spi jak drevo :slight_smile:
27. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli kyčle dnes a další kontrola je v únoru
jinak já mám zánět v prsu, včera horečky, zimnice, dneska rudý prso, fakt bezva
27. lis 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my sice kyčličky máme taky ok, ale včera na sonu zjistili, že máme špatnou jednu ledvinku, dneska jsme museli k urologovi, prý má asi zdvojený močovod a vrací se jí moč do ledvinky, takže je ohrožena záněty ledvin, tak dostala ATB bude je muset brát dlouhodobě, 19.1. jdeme na rentgen, pak další vyšetření a pak rozhodnou, co s tím, možná bude muset i na operaci :cry: :cry:
27. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, to je mi líto
taky si užijete, co
27. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, tak preju hodne moc stesticka, at ATB zaberou a na operaci nemusite... :pensive: Hlavne, aby to dobre dopadlo a mala byla uz jen zdrava a spokojena :wink: Jak na to vubec prisli??? To vam delali jeste znova UTZ ledvin nebo jak? :confused:

Ilci, Tebe to snad brzo prejde... ja vim, zes to tu uz psala, ze mas ztvrdly prs :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je protivny... ja doufam, ze me nic takovyho nepotka :sweat_smile: mam min mlika, takze mala vsechno vypije.. Nebo cim to muze byt, ze se Ti tohleto stane??

Holky, holky... starosti uz zacinaj, co :frowning2:
27. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Tak koukám, takový starosti. Hlavně ať je u Baji všechno O.K. Takový mrňousek a už by měl jít na operaci... tak snad neeeee. I když jen ty ATB jsou už pěknej záhul.
My byli na kyčlích taky dneska a taky O.K. Já se taky strašně bála, páč já sama měla problémy s kyčlema ještě nedávno a když jsem viděla, jak ty Fr. peřinky lítaj, tak jsem čekala, že taky jednu chytnem. Tak aspoň tohle se nám vyhlo.
S tou hlavičkou máme doporučení k fyzioterapeutce a budeme asi nějak cvičit. Hlavu už má pěkně šišatou. :sweat_smile:

Jo a kdyby vás napadla otázka, po kom Toník je, tak kuk ke mně do alba. :grinning:
27. lis 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

baji, ilci - snad to bude brzo OK.
Jsem na tebe Ilci myslela zrovna včera, protože na včerejšek mi malá spala jen 4,1,1 h. a to tedy fakt smekám, že to dlouhodobě zvládáš. Já bych už byla u Chocholouška. Dneska se naštěstí nademnou smilovala a spala 8,1 hodin. Jupíííí :grinning:
29. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že některé máte s mrňousama docela starosti. Přeju vám, aby to bylo všechno co nejdříve v pohodě.
Jinak my stále špatně spíme. Přes den spí hrozně málo - snaží se pořád usnout, ale když trochu zabere, tak je za 20 minut vhůru. V noci je to o něco lepší, ale žádná velká sláva.
Holky, kdy budete řešit naušnice?
30. lis 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj aglo,
já se chci zeptat v úterý doktorky, jestli je píchá ona a kdy je to možné, ale jinak myslím, že je možné je dát po první dávce hexavakcíny, ale nevím. Jinak my je určitě necháme dát jen co to půjde. Už je babička koupila a malá je dostane k vánocům :dizzy_face:
30. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
noci jsou zas děsný
hodinu kojím, pak hodinu uspávám, hodinu, dvě spí a pak nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to se ho snažím fakt pořádně nakrmit, ať spí a nic

přes den usne ve vaku a už i v tom kočáře na prochajdě nespí kouká
1. pro 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci ty jo :unamused:
a co to prso, uz dobry?
my mame noci nastesti docela dobry, ale pres den to stoji za to, uz zas od pul sedmy nespi, vzdycky kdyz trochu zabere, vzbudi ji blinkani :confounded:
asi se budu muset dr. zeptat na ten nutriton
1. pro 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož prso ujde, hlavně že nemám teploty
malej celkem saje, takže zatvrdliny už nemám
ale mám nějak míň mlíka, už mi nejde nic odstříkat, mám tak na 2 dokrmy denně

blinkání se nám zlepšilo, takže jsem ten nutriton nekupovala
no uvidím ve čtvrtek, skočím na převážení, jestli přibírá
dneska mám KO po šestinedělí
1. pro 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek