• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ahoj holky :slight_smile:

Aglo, nema mala hlad? Mne takhle blbe spinka, kdyz je hladova... nebo ji trapi neco v brisku - ale vetsinou ji teda trapi ten hlad :frowning2: takze nastupuje flaska :unamused: neda se nic delat.

Vrani, u nas nausnicky picha uz po sestinedeli, nas to ceka na pristi kontrole - 10.12. :dizzy_face: bude to fesanda :dizzy_face:
1. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, vy uz takhle krasne pasete? :dizzy_face: To teda musime pridat s treningem :sweat_smile: :grinning:
1. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě kontrola čeká v pátek, dneska sem se objednala, moc se netěšim :frowning2:

Jani, no to byla náhoda, hlavičku drží pěkně, ale ruce si tam sama nestrčí
1. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, koukám, že to tady zase jednou po delší době trochu žije.... Holt s mrňouskama už to tak nejde, co? :grinning: Hele, co se týče naušniček, tak u nás na snažilkách šla jedna s naušničkama už z porodnice... je to slovenka, ale snad by to mohlo být u nás stejný, ne? Nebo jestli se hraje na to, že když se píchají ouška v porodnicic, tak je to chvilku na tuty ve sterilním prostředí.... Těžko říct. :sweat_smile:
Co se týče jídla, tak mi Toník začal poslední dobou nějak míň baštit. Ale je spokojenej, tak to je hlavní. Dokonce mi už několikrát spal v noci dýl (i 7 hodin :confused: :dizzy_face: ). Co v noci, i včera přes den vytuhli s tátou na gauči a prochrněli tam skoro celý odpoledne. :dizzy_face: Dokonce se zpozdil s jídlem o 2 hodiny!!!! :astonished: Bodejť by pak mohl večer usnout. :angry: Tak snad se v dohledné době vyspím už nějak rozumně. S těma jeho delšíma intervalama a dávkama jídla mám sice malinkaté obavy, ale jak říkám - zatím vypadá spokojeně. :dizzy_face:
Koníčky zatím moc nepaseme, asi jsme lemplové na trénink. :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pujdu na KO po 6tinedeli asi az v lednu s tchynou - vezmem s sebou Anetku ukazat :dizzy_face:

Ilci, jak jsi dopadla na kontrole? Doufam, ze dobre a ten zanet v prsu je uz snad taky dobrej... :slight_smile:

Vrani, jste sikulky :dizzy_face: my ted trenujem kazdy den :slight_smile: Porad zveda prdelku a nohy nahoru - no je to sranda :grinning:

Jinak s tema nausnicema - u nas taky pichaj v porodce - v den propusteni :wink: ale moc to delat nechtej :confused: pritom to maji napsany na webovkach :sweat_smile:

Tak se mejte, mizim za tim svym drobeckem :dizzy_face: Paaaaa
1. pro 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani koukám, že píšeš že se malý na přebálováku líbí. To je zvláštní co? Ta naše to tam taky zbožňuje, pořád se tlemí na zeď na který nic není :grinning:

Jo dneska jsem měla s Kájou Vánoce nanečisto, šoupnu něco do alba.
1. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, hezký fotky

KO v pohodě, všechno dobrý, mám prý přijít podle potřeby nebo až budu zase těhu :grinning:
udělali mi rovnou i preventivku

fim, 7 hodin fakt upřímně závidím, mě spí max 3 hodiny v kuse, ale spíš teď tu hodinu, dvě

jinak nám dnes přišla pozvánka na vítání občánků, zrovna to vyšlo na termín rodinné oslavy
takže ráno vítání občánků a odpoledne slavíme moje narozeniny a Mikše
1. pro 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky vám tak prcci děsně slintají?
1. pro 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dneska jsme byly na kyčlích a je to ok.tak zase v únoru.

Kiki děsně řve hlady, dopíšu to jindy :wink:
1. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešní noc už byla krutá
prcek nechtěl usnout, usnul až po 1hodině v noci
pak vždycky 30-60 minut kojení a za hodinu řval zas a chtěl jíst
takže už fakt zkusíme ten nutrilon, chtěla jsem mu co nejdýl dávat jen MM, ale asi to fakt nejde, takže budem dokrmovat takhle
2. pro 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik :slight_smile:

Icli, tak to je dobre, ze jsi OK :wink:
My meli vcera taky krusnej vecer - uspavala jsem ji od pul sedmy do pul jedenacty :confounded: :confounded: :confounded: to uz samozrejme zas vyhladovela, tak se znova nadlabla, krkla, poblila, ja ji prevlikla a pak pekne spinkala do 2:45 :dizzy_face:
Se slintanim teprv zaciname :grinning: dela mi bublinky u pusiny :grinning:

Vrani, fotky jsou teda moc pekny - nakup oblecku se zdaril :dizzy_face:

Busti, to uz jste byly na druhy kontrole? :slight_smile:

Mam ji ted v satku a spi jak zabita :slight_smile: vleze by mi zaboha neusla :sweat_smile: akorat jsem se nestihla prevlict, tak tu trajdam v nocni kosili a se satkem a Anet na brise :grinning:
2. pro 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, Ilci - jsem Te prejmenovala :grinning: se mi spletly pismenka, promin :grinning:
My dokrmujem Bebou uz kazdej vecer, moje mliko ji proste nestaci. Takhle se nadlabne a spinka pekne treba i 4 hodky... :wink: Prijde mi, ze mam mlika cim dal tim min, i kdyz ji prikladam docela casto - ne teda kazdou hodinu - to je mi lito ji budit :confused: :pensive:
2. pro 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vas se tu zeptam taky - jakej pouzivate olejicek? Mne se mala po vsem, co jsem zkousela, osypala... asi se budu muset zeptat v lekarne, jestli nemaji nejakej protialergenni nebo co :confused:
2. pro 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pak jeste neco :grinning: holky, co dokrmujete nebo krmite Nutrosem - mam tu jedno (sice nacly) baleni - mala z toho mela jenom 2x a jak mi to blinkala, tak jsme poridili tu Bebu a ta je OK :wink: takze - nechcete ho nektera? Bych to radne zabalila a poslala postou :wink: Mne je to lito vyhodit a nikoho v okoli, kdo ma takhle maly prcky, nemam :frowning2:
2. pro 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak jsme po 6-ti týdenní KO a máme bez pár deka 5 kg. Délku nevím, neměřili nás, tak si ji změřím sama. Hlavičku na bříšku drží pěkně, ale máme ji hlídat,zaklání moc hlavičku. Jinak se líbila. Další kontrola v lednu a to bude i očkování. Jinak naušnice nám dají až po nějakých očkováních (asi hexa a tubera) až v půl roce. Jo a ptala se jestli je pořád takhle aktivní nebo někdy odpočícá, my totiž pořád meleme rukama a nohama, to je šílený,. Máme kapičky do nosu Libenar, protože kých a chrčí, ale rýma to snad není. Na obličeji máme takovou vyrážku a mezi obočím tu seboroickou derm. nebo jak se to jmenuje, tak nám na to napsala mlíčko. Jinak Jani my mažeme slunečnicovým olejem z lékárny a teď už jí tělíčko mažu Niveou lotion.

Jani no oblečky půjdou asi do světa, páč ty červený jsou nám malý.

Jinak já bych si ten nutrouš klíďo vzala, nám sedí. Tak mi písni č.ú. a kolik za něj chceš a já ti to pošlu, ju?
2. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se vám musím přiznat, včera jsem si po večeři dala skleničku Coly....tý jio, to jsem neměla dělat, malá byla skoro celou noc vzhůru a chtěla si hrát a tak :confused: :zipper_mouth:
2. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci ta naše neslintá, vítání občánků je u nás až ve věku 3-4 měs., tak to čekám někdy v lednu nebo v únoru. A kontrola byla bezbolestná? Mě čeká v pátek, bojim, bojim.

Jinak já dokrmuju po každém kojení a už většinou vysosne 100, tak to si z těch prsou asi moc nebere..
2. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak koukám, že taky máte problémy se spaním.
Zviz, myslela jsem si taky, že má hlad, tak jsem jí dala - chvíli tahala, pak sama přestala a že jako bude spinkat. Po deseti minutách oči jako žárovky a ne a ne usnout. No ale asi je to všude podobné.
Jinak jsme dnes také byly na kontrole, tak máme 55 cm a 4 200 gr, takže od minula přibrala 600 gr a prý je to OK. Na náušnice jdeme příští středu. Teď máme vůbec týden doktorů. Zítra jdu já na kontrolu a ve čtvrtek jdeme na kyčle.
Vrani, také se té kontroly zítra obávám - jindy mi to nevadí, ale zítra se bojím, že to bude bolet :cry: Taky se chci zeptat na nějakou antikoncepci.
A jak se těšíte na Vánoce?
2. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tam my už taky včera museli dát nutrouš.. jak byly ty stresy s ledvinkou, tak se mi začlo asi ztrácet mlíko, či co :confused: zásoby z mrazáku byly zkažený, fakt nevím proč, neměla jsem je v lednici dlouho a pak hned do mrazáku, tam byly asi tři týdny, nedolívala jsem do už zmrazeného kelímku ani nic podobného :angry:
včera celej den prořvala hlady, prsa durch vycucaný, tak musel taťka dovézt příkrm... dneska už je to naštěstí lepší, v noci jsem něco odstříkala, tak jsem zatím dokrmovala MM, ale večer asi bude zas potřeba nutrouš, přes den mám toho mlíka nějak málo... ale teda potvůrka, flašku nechce, takže se trápíme lžičkou a stříkačkou :wink:
jinak KO v šesti týdnech nás čekáve čtvrtek, já se zatím ještě po šestinedělí neobjednala :stuck_out_tongue_closed_eyes: podvozek už je ok, ale furt mě zlobí ten potrhanej konečník, už aby se to taky zahojilo :angry:
hani, s tou hlavičkou jako že ji při pasení moc zvedá a zaklání?
2. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se na Vánoce těšíme, budou to první samostatné, doposud jsme jezdili k našim na večeři a po rozbalování k rodičům MM. Letos už budeme doma, možná se staví MM rodiče (bydlí 10 minut od nás). Tak mě čeká premiéra, co se týče salátu :sweat_smile: . Už pečete cukroví? Mně se do toho moc nechce, ale aspoň něco musím, loni jsem nepekla a pak mě to mrzelo.

Bóďo a jak jsi poznala že se ti to mlíko zkazilo? Taky tam mám jeden kelímek a zítra jí ho chci dát, bude hlídat babička, protože jdu k holiči... Ty jo, lžičkou by mi to jedla snad rok, zaplať pámbů za flašku, i když i tak nám to trvá tak 20 minut, než ji vytáhne. Kolik Kristýnka měří a váží?

Kyčle nás čekají příští týden, tak doufám, že to bude ok.

Jinak to s tou hlavičkou, dr. ji dala na břicho a koukala jak zvedá hlavičku a říkala že ji moc zaklání. Je fakt, že i když ji chováme na rameni (jako na odříhnutí), tak ji furt vytáčí dozadu a hledá co je kde zajímavého a i kdyby nebylo, tak prostě je a tu hlavu zakloní :angry: . Tak musíme být opatrní. Jo a na tu vyrážku na obličeji nám napsala Excipial Lipolotio nebo tak nějak a kdyby se to zhoršovalo máme přijít. Už to má i na krku a ve výstřihu :confused: .

Normálně dneska poprvé jsem si přes den šla s malou lehnout, měla po jídle nějakou prudivou a jak jsem se v noci nevyspala, tak jsem na to neměla náladu, takže jsem ji vzala, šli jsme spolu do postele a spaly jsme obě dvě hodiny a bylo to moooc fajn. :wink:
2. pro 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, já už se taky těším na Vánoce, i když mi tu radost trochu zkazil náš developer, protože jsme měli být už dávno přestěhovaní v novém a zatím to vypadá, že stěhovat se budeme až v březnu :cry: Takže ani nemůžu napéct cukroví, protože v tomhle malinkém bytě nemam klasickou troubu. Já bych už taky potřebovala k holiči, ale pořad se mi nějak nechce do toho, dát ji flašku, když jí to jde tak hezky z prsu. Bojím se, aby mi ho pak neodmítala. A jinak stále nevím, jký dárek mám koupit tátovi - pro ty chlapi je to těžký. Kdybyste měla některá nějaký nápad, tak sem s ním :wink:
2. pro 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo a kam se máte stěhovat? S těma chlapama je to na dárky těžký. Třena MM chce holicí strojek, ale zbylým chlapům teda fakt nevim.
2. pro 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska zkusím před spaním ten nutroš a uvidím
jinak mě z flašky někdy mlíko vyžahne za 2minuty, jindy mu to trvá dýl

Ko na gyndě byla v poho, taky jsem se bála bolesti, kor po té resutuře hráze, ale fakt nic

prcek hlavičku drží pěkně už delší dobu, když ho držíme na odříhnutí, ale koníčky ho neberou

ad vánoce, na pečení se těším, snad bude Mikeš spolupracovat a nezačne se dožadovat pozornosti, když budou plechy v troubě :grinning:
dárky jsou těžký, my kupujem většinou knížky, předplatné časopisu, oblečení, kosmetiku, co třeba permanentka do fitka, do sauny, na masáže?
nebo seskok padákem :wink:
2. pro 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, stěhujeme se do Nupak. Tenhle byt je malinký, tak ho budeme pronajímat - snad. Mi povídejte - pro ty chlapi je to nejhorší - ale Ilci - předplatné je dobrý nápad. Máte některá rodiče odjinud než z Prahy a pojedete za nimi na Vánoce? Budete tam třeba i přes noc? - já váhám, jestli na to ještě není moc brzy.
2. pro 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo my pojedeme na celé svátky na chalupu, takže tam budeme několik nocí. Myslím, že naopak těmhle mimískům je to jedno, hlavně když mají kde spát a co jíst :slight_smile:.
2. pro 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt, že teď jim je všechno jedno, takže spaní jinde je nerozhodí :grinning:
2. pro 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik mamci :slight_smile:

Anetka mi uz zas spinka v satku :grinning:

Hanci, tak slunecnicovej olej, jo.. zkusim se na to v lekose zeptat :wink: diky...
Heled, mne taky mala obcas vytahla i treba 120:sweat_smile: pak si ale rihla a poblinkala se :sweat_smile: takze to bylo moc.. ale hltala to silene teda :slight_smile: ted uz se snazim zas jen kojit, pres den to i vypada, ze ji to staci... akorat dnes v noci mela kolem treti hlad i po koju, tak jsem ji dala 90 a spokojenost :slight_smile:
U rihani hlavu taky drzi obstojne, ale jak ji polozim na bricho, tak se ji moc nechce.. nekdy ji zvedne, ale zadna slava :slight_smile:
Za Nutros nic nechci, jenom mi pisni do IP adresu a ja Ti ho poslu :wink: budu rada, kdyz ho zuzitkujete :slight_smile: snad mu nic nebude...
3. pro 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se tyce Vanoc - pect nebudu, darky snad uz mam... jako zadna slava, ale neco pod tim stromem bude :wink:

Aglo, tak to Te chapu, ze jsi smutna, ze to jeste neni a nemuzete se stehovat do novyho.. urcite ses musela mooooc tesit :dizzy_face: znam to...

Hani a vyrazku na ksichtiku mame taky - obcas... a ted to mela i na zadech a brisku, ale to si myslim, ze to mela spis z toho oleje :unamused: mezi obocim taky jak vy takovou suchou kuzi... :sweat_smile: zatim to obcas maznu bepanthenem.
3. pro 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agli - my jedeme 26. ke tchýni. Bydlí v Německu, tak doufám, že zvládneme tu 5ti hodinovou jízdu autem. Barák mají celkem velký, ale vzhledem k tomu, že jedou i švagrovci se 2 dětma, tak jsem na to zvědavá. Docela se toho bojím. Vloni to bylo dost náročný a to jsme ještě neměli prcka. No uvidíme. Domů můžeme jet kdykoliv...
3. pro 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz - jj, druhou. My na té první byly snad ve 4.týdnech, teď znovu a na další za 2 měsíce.

Malá už čeká na příkrm, tak asi budu muset jít. Já vždycky než vás dočtu, tak jsem odvolána :grinning: S jídlem teď hodně bojujeme, chce co hodinu jíst. Zase ale spí hezky v noci. Od 22h do rána. ťuk, ťuk, ťuk. Snad sem zítra nebudu psát, jak mi celou noc nespala :sweat_smile:
3. pro 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek