• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ahoj holky, tak se hlásím. Dnes poprvé mi po malé bylo smutno, byla jsem u holiče a hlídala naše babička, jenže jsem byla pryč od 12:45 až do 17:15, tak to bylo dlouhý. Ale normálně bacha jo, snad po 8 letech už nejsem bloncka, ale tmavovláska :confused: :zipper_mouth:

My už na kyčlích taky jednou byli a další nás čekají příští týden, tak jsem zvědavá, jestli pak budou ještě nějaké.

Busti a dokrmujete pokaždý nebo jak to máte?

Baji co ta Kristýnka a ledviny? Zabrala ta ATB?

Jani IP
3. pro 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já večer dokrmila 70 nutroš a spal 2hodiny :unamused:
pak se budil co hodinu, tož žádná sláva
dneska zvýším dávku
i přes den má nějakou žravou, furt jen kojíme

zítra jdu převážit, snad dostatečně přibral
3. pro 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani - děsně ti to sekne :slight_smile:

a dokrmujem pokaždé.
3. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti a kolik dáváš na dokrm?

vrani, tož seš mamina kočena :wink:
3. pro 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, musím si zvykat, je to fakt změna po letech, ale zatím se mi to docela zamlouvá, tak uvidíme.

Busti a jak jsi na tom s mlíkem a bere si od tebe v pohodě? My taky dokrmujeme po každém kojení, dávám jí 100, někdy ji vypije celou a někdy nechá cca 10 - max. 40, takže z toho prsa už si asi moc nebere. Dělá mi u něj nepechu, zpočátku když jí to teče, tak v pohodě, ale pak se děsně vzteká, trhá, kope všema končetinama, no prostě děs.
3. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, s tím stěhováním už jsem se nějak smířila. Jen doufám, že to fakt bude co nejdříve - taky kuli malé - aby pak měla více prostoru, až začne lízt. Vy jste se také stěhovali?
Vrani, já teď mám stejný problém - taky se při kojení vzteká - teda až po chvíli, kdy už mlíko teče hůř a musí se víc snažit. Zatím přibírá dobře, ale myslím, že taky budeme brzy dokrmovat.
4. pro 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli v poradně na převážení, malej málo přibral a je furt žlutej
takže nás dr poslala na dětské, že si nás tam asi nechají na pozorování
naštěstí tam byl rozumný doktor, udělal různá vyšetření a ptal se mě, jestli tam chci zůstat
tak jsem řekla že ne, nedovedu si představit další dny v nemocnici s malým jen kvůli tomu aby zjistili, kolik pije
hold mu to mlíko fakt nestačí, ale bojím se, že to kojení takhle postupně zlikvidujem a skončíme jen na UM

akorát se malej nechtěl vyčůrat
stála jsem jak trotl 1,5 hodiny u přebalováku a hypnotizovala jeho pindíka, jestli čůrá, nachystanou zkumavku
malej řval jak tur, on přebalování obecně nesnáší, byl celej rudej a flekatej a já na nervy
narozdíl od něj se mě teda čůrat chtělo
takže hodnoty máme v normě
ovšem zítra musíme moč pořídit doma a donést do nemocnice
4. pro 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci to máte teda radosti :confounded: Aspoň že si vás tam nenechali, není o co stát. A když nebudeš kojit, ono se to taky nepo... Myslím, že dneska je na nás kladený hrozný tlak ohledně kojení. Jasně, je to pro dítě to nejlepší, je pohodlný, že to máš vždycky s sebou a je to nejlevnější. Ale když to nejde tak to nejde. Jsem na tom stejně, obávám se že dýl jak do konce roku to s kojením a UM nevydržíme..

Zítra ráno jdu na tu gyndu, tak na mě myslete.
4. pro 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
veselého mikuláše přejem :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2150595&vReferer=

vrani, já se s tím smířila, že prostě budu kojit, dokud to půjde
ale evidentně jen kojení mu nestačí

tak ať ti to dobře dopadne
4. pro 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný přání ilči :slight_smile:
4. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak se zase hlásím, zdá se že laktační krize zažehnána, dnes se mi konečně nalívají prsa, jak jsem byla zvyklá a taky Týnka spí dýl než pár minut, tak mám konečně chvilku na vás juknout :wink:
tak doufám, že to vydrží a mlíka už bude dost :wink:

včera jsme byli u dr. na kontrole v 6 týdnech, malá má 56cm a 5030g, takže dr. s váhovým přírůstkem spokojená, ale mám pocit, že to nabrala už dřív a teď ten poslední týden nic, tak jdeme za 14 dní ještě na kontrolní převážení..

tý brďo hani, ty jseš kočka, moc ti to na té fotce sluší :dizzy_face: a máš to i trochu kratší, ne? a to sis vybrala změnu účesu sama nebo měla kadeřnice volnou ruku?

Kristýnka má ty ATB jako preventivně, aby nedostala zánět ledvin, jestli se potvrdí ta diagnóza, budeme je muset brát dlouhodobě, třeba i několik měsíců nebo ještě dýl - než se to dá buď samo do pořádku nebo tou operací :frowning2:

ilci, nás to odchytávání moče čeká taky... buď ráda za pindíka, jsem zvědavá, jak to budeme dělat my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no máme ještě čas to natrénovat, čeká nás to až v lednu před tím vyšetřením... máte to teda ale taky starosti :frowning2: tak snad se to brzy zlepší..

hani, tak jak jsi dneska dopadla? já se na tu gyndu ještě furt neobjednala :zipper_mouth: no stejně jsem asi včera dostala MS, takže to bude muset počkat :wink: teda myslela jsem si, že se MS ještě pár měsíců vyhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se vždycky prsa rychle nalijou, udělají se zatvrdliny, pak to malej vypije a zas pár kojení je mám jakoby vyždímaný a nestačí mu ani kojo z obou
v noci jsem zas ani nemohla ležet, jak mě to bolelo
ale nutroš začíná fungovat, bylo jen kojo v 1hodinu a pak až v 5, což je u nás poslední dobou úspěch
akorát je problém ho uspat, je nějakej čilej :grinning:
5. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a jinak jsem dneska pobavila sama sebe, když jsem šla do nemocnice s tou zkumavkou s močí a měla jsem chuť sestře říct, že to má nadílku od Mikuláše :grinning: :grinning:
5. pro 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se jen v rychlosti, jsem u našich, večer přijdu na dýl. U dr. pohoda, vůbec to nebolelo, všechno v pořádku, na kontrolu za půl roku, nabere mi cytologii.

Baji zkus se zeptat v lékárně nebo u dr. na to odchytávání moči, v neomcici měli takový lepicí jakoby pytlíček, který se jí nalepil do plenky, nám se to z toho sice vylilo, ale zkusit to stojí za to.

Jinak ad vlasy, chtěla jsem změnu, nějakou představu jsem měla, tak jsme to daly s kadeřnicí dohromady. Barevný odstín vymyslela ona. Ty už máš MS? Není to divný?
5. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme dneska 8týdnů a slavíme první svátek :grinning:
no, myslím, že prckovi je to celkem šumák, ale noví plšáci ho zaujali :wink:
6. pro 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jak nemam net - notas se mi po... :angry: tak tu nejsem tak casto :frowning2:

Hani, MOC Ti to sekne!! Lepsi nez to blondaty - uprimne :wink: fakt :dizzy_face:

Baji, uz MS? :unamused:

Ilci, ja to mivam taky tak - nejdiv je mam nality, pak to mala vypije a po par kojenich mi prijde, ze tam uz nic moc neni :frowning2: :frowning2: :frowning2: takze furt davam UM... obcas nakojim a staci ji to, nebo ji dam jenom UM, nebo nakojim a dokrmim :confused: Je to strasnej zrout, prijde mi, ze by nejradsi furt jenom jedla... :grinning:
6. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ja vzdycky zapomenu, co chci jeste napsat :sweat_smile:

Ilci, Miksickovi vse nej! Anetka posila pusinku :dizzy_face: a drzime pesti, at vam to vsechno dobre dopadne :slight_smile:
6. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milý Mikuláši, přejeme Ti s Kájou všechno nej k dnešnímu svátku, hlavně ať tě máma s tátou moc nezlobí a dostaneš nějaké mňamky (třeba mlíko :grinning: ) :wink:.

Ahoj Jani, dík za pochvalu. Už jsem si na to zbykla a docela se mi to líbí. To víš, ale byl to šok, po těch letech :zipper_mouth:

Jo, jinak u nás dneska proběhl první popordoní sex. :fearful:
6. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, ten kalendář je nádhernej, moc se ti povedl :dizzy_face: btw. kde jsi pro Mikiho pořídila tu santovskou čepičku? U nás ji nikde nemají :confounded:
6. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za přání
rodiče svátek oslavili zákuskama a synátor prořvanou nocí :wink:

vrani a dobrý, jo? já jsem furt tak vyšťavená, že není chuť :wink:

čepička je dospělácká, jen jsem mu ji sešpendlila na jeho velikost hlavy, je z Teska nějak za 19Kč
ale mám dojem, že i dětské a hezčí čepičky měli v Jysku
7. pro 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Mikuláškovi přejeme dodatečně vše nejlepší k svátku :slight_smile:
my měli včera zas krizovku, mlíka přes den zas málo a k tomu malá ještě hodně blinkala, takže jsme si zas užili :confounded: ale dneska zas lepší, tak snad už se to konečně obrátí... :pensive:
jinak MS to asi fakt byla, ale dnes už je pryč, takže jen 3 dny a bezbolestně, to by šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani jsem neměla pocit, že by malý nějak nechutnalo mlíko, jak se říká... no ono možná, jak ho bylo málo, tak brala, co bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci no tak chuť u mě taky moc není, doufám, že je to jen kvůli kojení a že se chuť zase vrátí. Jinak nadšená jsem teda moc nebyla no, ne že by to vyloženě bolelo, ale nepříjemný to docela bylo, asi to chce trénink :grinning:
7. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli dnes na dětském na kontrole, byl tam zrovna primář
tak malej se mu celkem líbil, ale neřekl nám výsledky moči z pátku, vzpomněla jsem si až venku
jinak přibral 220g za 4dny, což je slušné a máme tak v režimu pokračovat
za týden další kontrola, snad si na tu moč vzpomenu

vrani, no já jsem zvědavá, až přestanu bát unavená, jak to dopadne
ale mám taky trochu obavy :sweat_smile:

baji, tak 3dny bezbolestnou MS bych brala taky :wink:
8. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska to byl teda den. Ráno mě chytly hrozný křeče do břicha, průjem a dvakrát jsem zvracela. Fakt bomba :confounded: . Teď už je to snad dobrý.
Uvažujete nad tím, že si budete na MD přivydělávat? A už víte čím? Zjišťuju, že mi nestačí peníze z MD, natož pak rodičák :confounded: :astonished:
8. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokrmuji tak 80-90. ted mela týden růstový sprut, ale zdálo se mi to moc dlouho s tím, že z prsa moc nechtěla v kombinace prdů snad ze všeho co sním, tak už jsem chtěla přestat kojit a jakoby to ta potvůrka tušila! hned si začala brát tak 30ku a to už má cenu se dál "trápit" s kojením. Takže dál pokračujeme: prso - dokrm. :wink:
8. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, máš váhu, že víš, kolik vysaje?

vrani, průjmy mám občas taky, to bude u mě tou nepravidelnou stravou a tím, že se odbývám :unamused:
jinak mateřská mi zatím stačí, peníze z rodičáku už budou horší, ale u nás je s přivýdělkem problém, práce je málo
9. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak malej dneska nějak blinká, tak nevím, jestli je to nutrilonem nebo jsem ho překrmila :angry:
9. pro 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, jedna maminka v čekárně mi nabídla, že mi jí půjčí. Ale budu jí mít jen do pátky, pak jí půjčuje své kamarádce.
10. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak teď nestíhám psát :angry:
Vráni, už jsem o tom také přemýšlela a koukala jsem se na net po něčem vhodném, ale zatím jsem na nic nenarazila. Tak kdybys měla nějaký tip, tak dej vědět. :wink:
Ilci, 220 g za 4 dny je nádherný - gratuluju!!!
10. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holky :slight_smile:

My byly dnes u dr. a mame nausnicky :dizzy_face: je to kocka... :slight_smile: plakala, chudacek, dost, ale ted uz o nicem nevi :slight_smile: vazi 4710 a meri 54. Uz je na ty ruce znat :grinning: Dokrmuju uz kazdy den, proste ji to nestaci - cvaldovi nasemu :grinning:
Mam spoustu novych fotek, ale dam je, az budu mit svuj notasek opravenej :wink:

Vrani, ty jo, uz jako sex, jo... :confused: Ja bych to chtela zkusit, ale mam strach, ze to bude dost bolet :confounded: asi se budu muset trosku ovinit vinem :grinning:
10. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek