• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
vánoce přede dveřmi, tak přejem, ať si je všichni užijete, poprvé s miminkama :wink:

Hezké vánoční svátky,
ať máte čas na pohádky.
Ať se na vás štěstí směje,
ať vás láska stále hřeje.
Ať vás úspěch provází
i v roce, který přichází.
Zdraví a úsměv ve tváři,
rok 2009 ať se vydaří !!!

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2190115&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
19. pro 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, malá je kouzelná
a koukám, že máte taky to novorozenecké akné (aspoň na té fotce to tak vypadá)
20. pro 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - to je foceny uz asi pred 3 tydny, ted uz to ma lepsi :slight_smile: jsem ji moc navlikala a pak se mi pokazdy opotila :frowning2: Mazu ji konopnym kremem a ma to lepsi a lepsi :dizzy_face:
20. pro 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my se taky přidáváme a přejeme vám všem kásné a klidné Vánoce, letos poprvé s prckama a ať se vám přiští rok vydaří minimálně stejně jako ten letošní :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2189094&vReferer=%2Fphotos%2Fvrana
20. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, to je ten nový obleček?
malé moc sluší

to "vydaření" myslíš třeba jako dalšího prcka? :wink: :grinning:
21. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci jj, to jsou ty šatky :slight_smile:

ježíš dalšího prcka snad ještě neeee :sweat_smile:
21. pro 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :dizzy_face: je to fesanda :slight_smile:

Ilci, dalsiho neeeeeeeeee :sweat_smile: :confused: :grinning:
21. pro 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

tak jsme dneska byli s prckem na kontrolnim odberu moci, snad to bude OK, zitra si mam volat
jako litat po doktorech jeste o vanocich - to uz fakt ne
a celou noc ho trapily prdiky, takze jsem opet spala 4 hodiny prerusovaneho spanku
22. pro 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, tak drzim pesti, at vam to dopadne co nejlip :wink:
Prdiky nas taky trapi a nejvic vecer, kdyz ma usnout... pak se ale vyprdi a je to dobry. Spi jak spalek :grinning: Ted jsem s ni byla u manzovo babicky, tam taky spala, tak jsem ji nechala venku pod balkonem spinkat :slight_smile: to zas nez vecer usne... :slight_smile: to bude tak deset minimalne :grinning:
22. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my už také dokrmujeme, jinak to nešlo :confounded:
Ilci, těch 5-6 krmení počítáš i s nočním krmením nebo to je pouze přes den?
Akorát jí víc začaly trápit prdíky, tak dávám kapky. Zkoušela jste některá ty drahé probiotické kapičky?
22. pro 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo, myslím za 24h
nám to krmení trvá tak 1,5h a pak vydrží ty 3 hodinky, někdy dýl

zviz, tak když prcek v 10 večer usne, pokládám to za úspěch :grinning:
u nás to jistí spíš půlnoc, ale trénujem
22. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem včera psala Bódě-Baji, že doufám, že jsou obě ok a že tu dlouho nebyla a ona se zatím neozvala. Nevíte o ní něco? Je ok?
23. pro 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, taky jsem na ni myslela
třeba jen nemá čas

my jsme šli na procházku, svítilo sluníčko a cestou zpět jsme zmokli - sněžopršelo

jinak má Mikeš v moči nějaké 2 bakterie, může to znamenat zánět močáku, takže musím hlídat teploty, nálady a pindíka
jsem z toho trochu nervní, ať mu nic není, prďolkovi malýmu, tak snad to bude dobré
23. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, to máte tedy veselo. Já jsem od včera napružená, nic jsem nestihla, doma bordel jako v tanku, MM v práci, Kája chce pozornost, takže nestíhám ani vyžehlit a do toho je už úplně v háji umělej strom, už prostě nestojí, takže jsem ho dopoledne nemohla ani ozdobit. Vzdala jsem to ve chvíli, kdy s sebou prásknu na zem. No a aby toho nebylo málo, tak když malá usnula, jsem začla žehlit a ona byla snad za půl hodiny vzhůru, takže zase nic.

Musím se přiznat, že to teď na mě nějak padlo, že nic nestíhám, pořád jenom s malou doma a MM přijde z práce a jde na internet nebo si hraje na kytaru.

Taky doufám že jen Baji nemá čas.
23. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož u nás, když MM dojde z práce, tak mu frknu prcka a jdu spát nebo vařím, uklízím a tak
já jen kojím :grinning:
my máme stromek živej od našich ze zahrady, dělali prořez a prcek se ho asi bojí, tak uvidíme :wink:
jinak promiň, ale kácející se vánoční stromeček mě pobavil
23. pro 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baji se ozvala, jsou ok, teda v rámci možností, malá nějak špatně snáší ty ATB a do toho spousta práce okolo Vánoc a učení... Nezávidím jí to.

No strom už stojí, MM přišel z práce a podepřel tu nohu, tak doufám, že nám zítra nespadne na hlavu. Se směješ, ale fakt mi spadnu a já byla tak vytočená, že nebýt v 5.patře, tak ho vyhodím z okna :grinning: . Teď už je to dobrý. Dokonce jsme ho s MM i ozdobili. Zítra dopoledne už musím jen poklidit a pak havaj a 26. hurá na chalupu.

To se máš, že se ti manža takhle stará. To u nás zatím moc nefunguje, asi si ho budu muset vychovat :sweat_smile: :zipper_mouth: .

JINAK PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ A KLIDNÉ VÁNOCE A ZÍTRA SI TO POD STROMEČKEM HEZKY UŽIJTE :wink:
23. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli - já je používala a pomohly nám. tedy kiki je používala (nebo lépe - požívala) :grinning:

holky hezké vánoce všem :slight_smile:
24. pro 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
přejeme všem krásné vánoce plné pohody a klidu :slight_smile:
snad bude víc času, abych se stavila :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak si užij chalupu
máte tam sníh?
mě by se aspoň nějaký ten poprašek zamlouval, ať je ta správná atmosféra
ale co nasněžilo, hned zase roztálo

baji, tak ať se to zlepší
26. pro 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to vázne, všechny si užíváte svátků, co :wink:
tak zítra hezkýho Silvestra a šťastné vykročení do nového roku
30. pro 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Prejeme vam vse neeeeej do noveho roku, hlavne zdravicko prckum :dizzy_face: a vam taky samozrejme, lasku, stesti, pohodicku :slight_smile:

Jaky byl u vas Silvous? U nas celkem OK :slight_smile: az jsem byla prekvapena, jak byla hodna :dizzy_face:
2. led 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamky, kolik vasi prckove vazi a meri?? priblizne...? My uz budeme mit skoro k 6ti kg :astonished: uz se docela pronese. Vcera jsem ji merila, ale jen tak halabala a vytahla se, kocka. Takovych 60cm uz ma :slight_smile:
3. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Toník má určo přes 6 kilo, pže 6,06 měl už před vánocema. :zipper_mouth: A nosíme 68, ale něco už i 74. :sweat_smile: :wink:
3. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele a co vánoce? Já jsem si je děsně užila - přípravy jsem zas tak nehrotila, cukrovího jsem udělala je pár, takže už skoro nic nemáme a dostala jsem dvojnásob dárků - svoje a pro Toníčka. :slight_smile: A největší radost jsem měla stejně z těch jeho. :grinning:
3. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, ja mela z darecku pro Anet taky radost :slight_smile: asi byla moc hodna, pac Jezisek prinesl hromadu darecku :grinning:
To jste poradny :grinning: ale je dobre, ze se ma k svetu :wink:
Vanoce taky dobry, neco malo jsem upekla, ale to spis pro manzu, aby mel taky neco bezlepkovyho :slight_smile: jinak se nejdriv navecerela Anetka a pak my, potom jsme sli dolu k moji mamce a pak zas zpatky nahoru k nam na darecky. Bylo to fajn.
Jsem zrovna dneska rikala brachovi, jak je to supr, ze uz je vetsi, preci jen uz stiham uklidit, uvarit, vyprat, vyzehlit a tak :slight_smile: i kone :grinning: kdyz byla uplne malinka, tak to moc neslo :sweat_smile: to ostatne vime vsechny, ze jo...

Tak ja mizim, mala uz se rozciluje, jdem koupat :slight_smile:
3. led 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, to koupete brzo
my až tak mezi 7-8h
jinak nosíme běžně věci pro 6-9 měsíců a třeba trika už mu rvu přes hlavu, má ji fakt nějak větší :sweat_smile:
my máme váhu nižší, díky nepřibírání, ale přes 5kg už máme
3. led 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahój holky, víte že se mi fakt stýskalo? My jsme byli na chalupě od 26. až do dneška,ale docela ráda už jsem doma.

Vánoce super, taky mě napadlo, že mám nejvíc dárků, kvůli těm Kájiným a měla jsem z nich snad větší radost než z těch svých. :slight_smile:

Kolik měříme a vážíme to netuším, ale už výskáme, občas se jí podaří ukořistit hračku do ruky a mává s ní, případn ji strčí do pusy, jinak do hraček mlátí a kope o 106. No a teď objevila novou věc, leží na zádech, vyvrátí hlavu dozadu do strany a chce se přetočit na břicho. Dělají vám to taky? ZAtím jí to samotné moc nejde, ale obávám se že to bude trvat jen pár dní a je tam. :slight_smile:
3. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak nám se ještě nepřetáčí, ale mele sebou o 106 :wink:
při kojení ze mě rve triko, to vždycky spolu bojujem :grinning:
3. led 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci rve triko jo? To je dobrý :grinning: Já už jsem s kojením definitivně o svátcích sekla, takže jsme jen na lahvi a u toho teda dělá psí kusy. Už jsme krmili i hodinu, to je trošku na palici :grinning:
3. led 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek