• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jj, je to srandovní
a včera, když jsem zapínala podprdu po koju, tak na mě tak smutně koukal, jakože už bude jen ta flaška :grinning:
3. led 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už nekojíte? my teda ještě furt + dokrm, už dávám tu 100
3. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my už ne. Přes den se u toho vztekala, takže jsem jí dávala jen v noci, ale už se v noci budí jen 1x, takže nakonec jsem se vyprdla i na to. Stejně toho mlíka už tolik nemám, ale takhle to máme obě bez stresu.
3. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se po delší době taky hlásím :wink:
omlouvám se, že jsem se moc neozývala, ale malá nám dávala zabrat... z těch ATB měla děsnej průjem, takže skoro celý dny nespala a furt bečela chudinka, takže jsme si užili, kolikrát jsem nestíhala se ani najíst... ale od vánoc už je to lepší, dáváme ty probiotický kapky a zdá se že zabírají...
jinak my měli před vánoci 5,4 kg a 58 cm a zatím furt jen kojím, tak asi nebude přibývat tak rychle jako vaši mrňousci :wink: ale naštěstí jsem se už zas normálně rozkojila, takže jí to už zase stačí..
taky to blinkání se posledních pár dnů dost zlepšilo :slight_smile:
no jinak se už taky natahuje po hračkách, ale radši jim jen tak nadává, když se nehýbají :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na bříšku moc být nechce, hlavičku by už i udržela pěkně, ale strašně se u toho vzteká a bečí, tak ji nemám to srdce trápit...
3. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoooooooooooj :grinning: to mam radost, ze jste tu :slight_smile:

Ilci, ted jsem koukala na fotecky a musim rict, ze jste pekne pribrali :dizzy_face: Uz ma preci jen tu pusinku takovou trosicku naducanejsi :wink: On se rozpapa :grinning:

Vrani, tak to jste se meli supr, co? My taky nekdy krmime dlouho. Minuly tyden to mela vysrkly snad za 2 minuty - pak jsem si vsimla, ze mi praskla savicka a mela tam diru jak krava :astonished: takze jsem ji vymenila a ted to taha tak 10-15 minut.

Ja jeste porad kojim, resp. to stridam. Jednou kojim, pak flaska... nekdy jeste po koju dokrmim, kdyz vidim, ze ma hlad. Nekdy ji to staci, jindy proste ne... a 6 kilo uz mame, ted se s ni manza vazil. Otesanek jeden :slight_smile:

Koupem kolem sesty, jak kdy... nekdy i pozdejc, kdy mi treba usne - jako predevcirem. Ale kdyz uz je 8, tak to vzdam a jenom ji omyju, to uz je u nas na koupani dost pozde.

Vrani, vy se budite uz jenom jednou za noc, jo.. to se mas. My porad 3x... ale snad se to taky upravi. Vcera treba spinkala od 21.00 do 1.45, tak to docela slo, jsem se pekne vyspala. Ale pak se vzbudila uz ve 4, do 5 jsme byly vzhuru a v 7.30 zas vstavat - to je nejhorsi. V ty 4 mi to ani tak nevadi jako pak v tech 8 :sweat_smile: :confused:
3. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme začli koupat až po osmý, malá nechce před desátou zabrat a uspávat ji tři hodiny se nám fakt nechce...
jo a tay jsem konečně dala pár nových fotek do alba...
:wink:
3. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, jj, jde vidět, že přibral, už má podbradek a trochu faldíčky :grinning:

baji, Kristýnka je pěkně vlasatá, tak hlavně, že se vám to taky lepší :wink:

nám prcek na noc usíná nejdřív ve 22h, ale i později
budí se jak kdy, včera vydržel do 4:30, někdy až do 6, ale z toho se vzbudí ve 2h a pak v 5
3. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, jj, už zvažuju, že ji trochu přistříhnu, na temínku a vzadu to má už pěkně dlouhý :wink:
nám se Týnka budí jednou v noci, mezi 2-4 a pak ráno kolem 7, když dřív, tak ještě většinou zabere a spíme do devíti, když po sedmý, tak už pak většinou vstáváme, protože si chce hrát...
holky, usínají vám prckové sami nebo je musíte uspávat? v noci Týnka usíná krásně sama, večer jak kdy, ale přes den většinou musíme uspávat, sama usne málokdy...
3. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co se týče spinkání, tak je to celkem pohoda - žádný extra uspávání se u nás nekoná. Přes den teda vůbec, buď spinká nebo si hraje nebo jen tak kouká - je hodňoučkej. V noci naprostá paráda - nakrmím, položím do pelíšku a spinkáme. Večer je to horší - někdy usne hned, jindy třeba dvě hodiny koumáme, co s nim je, že nechce zabrat - ale pak je z toho vždycky nějaká prkotina. :sweat_smile:
Jinak Toníček baštil ve dne po 3,5 hodinách, v noci po cca 4 - 4,5. Teď v tom ale máme trochu hokej - mám podezření na další období spurtu - říká si dřív, jeden čas nekadil že všechno spotřeboval.....dneska se taky musel na spaní dojíst o 50ml..... Už aby se to srovnalo. :rolling_eyes: A musím ho teda pochválit - na Silvestra baštil v půl dvanáctý, za deset minut dvanáct šel do pelíšku a spinkal až do čtvrt na osm. On asi věděl, že maminka potřebuje vystřízlivět. :grinning:
3. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim,tak to máte fajn :slight_smile:
týnka si už teď, co se jí zlepšil ten průjem, taky hraje sama, ale jak se ji chce spát, tak sama zabere málokdy a většinou začne bečet, někdy má úplný hysteráky... :unamused:
3. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když se jí chce spát, tak by měla usnout, ne? Toník max. začne bečet únavou, a to poznám, tak ho položím do postýlky a v turánu je tuhoš. :slight_smile:
3. led 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz jednou, podle toho jak to kdo bere. Naposledy krmení kolem půlnoci (jenže na chalupě jsem to nebrala jako noc, protože jsme byli vzhůru) a pak další kolem šesté ráno a další v devět, takže jako "noc" počítám tu ščestou ráno.

U nás se teda uspává vesměs pořád kromě noci - teda od té půlnoci do rána, to se nají, dám ji do pelechu a chrní a taky se nají hodně. Přes den mi to fláká a kolikrát ztěží vypije 130, ale v noci mi vytáhla i 160 bez keců. Jinak to uspávání jak kdy, dneska už třeba skoro hodinu a pořád nespí, i když je ospalá, pořád se mele a prudí. Jindy ji jednou pohoupeme v ruce a je tuhá.

Bóďo Kristýnka je krásná :wink: . Se mi zdálo že jsme spolu byly zase v porodnici :grinning:
3. led 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji ten hysterák známe taky, očička jak číňánek, ale sama prostě nezabere, ale jakmile ji vezmeš do ruky, tak usne skoro hned. Někdy spí v poho dál když se dá do postýlky a jindy při položení otevře oči a řve jak tur. :angry:
3. led 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jinak, jak jste psaly, tak mi taky nedělá tolik problémy krmení ve dvě, čtyry nebo pět, ale v sedm jsem totál kožená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. led 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, to chápu, aspoň ta naše potvora když má mít krmení takhle v 7 ráno, tak už pak nechce chrnět.
3. led 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani, já zrovna včera vzpomínala na pobyt v porodnici..... s nostalgií jsem prohlížela fotky a chtěla vrátit čas, abych si to užila ještě jednou - příp. něco trochu změnila. :sunglasses:
autor
To já se Tondy neptám a prostě ještě jdeme. :grinning:
fim, tak to já bych do porodnice zpátky nešla, ale to je tím, jak jsme tam byly dlouho a porod bych si taky zopakovat zatím moc nechtěla :sweat_smile:
3. led 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že většinou ne, mne si očka, vrtí se, zívá a pak začne bečet a usne až na rukou... a to i pak se ještě někdy budí... no ale už je to i tak paráda, po tom, co bejvalo, to byl děs... to ji furt budilo střídavě blinkání a kadění, spávala mi tak max. pět minut párkrát za den..
3. led 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš dobrý, jestli se nechá přemluvit, Kája už je hlučná, tak mám smůlu.
3. led 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já tím, že to byl císař, tak nějaký extra bolavý vzpomínky nemám - teda vím, že břicho bolelo jak čert, že jsem se nemohla skoro otočit nebo zvednout z postele- ale to strašně rychle zmizelo díky Toníkovi....
Já třeba nezapomenu na ten nenasytnej první pohled, když mi přinesli Toníčka ukázat...nebo když mě přesunuli na normální pokoj a ještě jsem neměla Toníčka u sebe - vedle mě ta malinká prázdná postýlka.....já bulela jak želva štěstím....... a tyhle první okamžiky štěstí bych chtěla prožít znovu. :wink:
3. led 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V nejhorším si ho vezmu k sobě do postele, ale tam byl všehovšudy tak 4x. :wink:
Já uspávání na ruce vůbec neznám. Asi by mi tak ani neusnul - není na to zvyklej. :sweat_smile:
3. led 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani díky:slight_smile:
a nestraš s porodnicí :grinning:
no vlastně já byla v krči v úterý, moje dr. je dlouhodobě nemocná, tak jsem tam teprv teď byla na kontrole po šestinedělí - zrovna jsem trefila na Menšíka :wink: ale teda bolelo to i od něj a špinila jsem... :zipper_mouth:
jo a krmení v sedm je taky pro mě nejhorší :wink: vždycky ji přemlouvám, aby ještě aspoň na chvilku zabrala :wink:
3. led 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčiny, ráda jsem vás viděla - tak snad to nebylo zas na dlouho naposled. Jdu chrnět, ale zítra se snad zase uvidíme....papa. :slight_smile:
3. led 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm,tak tohle mě právě minulo. Já malou viděla až druhý den na JIPce a u sebe jsem ji vlastně neměla vůbec, jen jsem za ní chodila o patro výš. Navíc jsme neměli moc žádné informace o tom, co jí vlastně je. Takže to bylo blbý. Jinak po porodu to asi taky nebylo strašlivě bolestivý a dneska bych asi řekla, že i samotnej porod byl relativně v pohodě, ale pamatuju si, že jsem říkala, že to bolelo jak prase, takže to asi bolelo a znovu bych to zatím zopakovat nechtěla :grinning: Ale právě docela ráda vzpomínám na to že jsme tam byly s Baji, bylo to takový jiný, mít tam spřízněnou duši, aspoň pro mě. A holky jsou přesně po sobě, naše má č. 108 a Týnka 109 :wink:
3. led 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na menšíka jo? To se máš. A jinak už jsi v pořádku?
3. led 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to muselo být fajn - nebýt tam sama..... A s tím JIPem a nejistotou teda pěkně naprd. :frowning2: Ale ta příroda to stejně parádně zařídila, co? Že si to už ani nepamatujeme. :slight_smile:
Dobrou. :wink:
3. led 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já jsem taky byla ráda, že jsme tam byly spolu, bylo to moc fajn... :slight_smile: taky když už tě pak pustili, tak jsem se nechala převízt na ten nadstandard, samotný mi tam bylo smutno :wink:
no a jak nás Menšík porovnával, která z nás je víc napřed :grinning:
3. led 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim dobrou :slight_smile:
3. led 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadstandard chápu, hlavně když jsi nemohla chodit a mít malou u sebe, a vlastně ani návštěvy by za tebou nemohli. V tomhle je to šestinedělní odd. docela hloupý. NA druhou stranu, když si vybavím, jak jsme tam všechny chodily pomalu nahý, tak chápu, že na pokoj návštěvy nepouští.

Stejně to byl zvláštní zážitek co? A ta náhoda, že jsme se tam fakt sešly úplně stejně. Porovnávání bylo dobrý no.. Ještě si pamatuju, jak na vizitě po porodu jsem sestřičce vystrkovala břicho, aby si malou poslechla, přitom ona už byla dávno venku :grinning:

Jak to uděláme s tím srazem? Jezdíš autem nebo busem s kočárem? že bychom šly někam vozit.
3. led 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek