• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ten močák je už ok, šití ještě občas zlobí, ale jinak ok, akorát mě teda zašili nějak moc, mám pocit, že je ze mně znova panna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. led 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase lepší varianta než kdyby tě zašili málo, tohle má šanci povolit, opačný problém by se řešil blbě. Mezi náma, mně teda teď sex nic moc neříká, jsem si říkala že je to kojením, jenže teď už mlíko skoro nemám, tak to budou asi prdlý mateřský city nebo co. Vyloženě se do toho musim nutit. :zipper_mouth:
3. led 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, byla to fakt supr náhoda :slight_smile:
no já se zatím nechala autem jen vozit a včera jsme jeli prvně vlakem, autobusem ještě ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máš nějakej tip, kam jít vozit? já zatím jezdím jen u nás a nebo když jedeme všichni tři na nákup...
3. led 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme za sebou zatím jen jeden velmi opatrný pokus, jak to právě moc nešlo, navíc v půli překažený malým kazišukem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: většinou jsme oba tak vyflusaní za celej den, že sotva padnem do postele, už spíme.. :wink:
3. led 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No extratip nemám, já většinou vozím taky jen u nás, ale jestli k vám jezdí něco nízkopodlažního z hájů, tak bych klidně dorazila, nebo můžeš ty na háje tady je milíčovský les. Nebo bych mohla i pumpnout Honzu o auto a dorazit autem, jestli teda trefím.
3. led 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že kazišuka má doma kdekdo :grinning: Taky jsme ji překřtili :grinning:
3. led 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně můžeme zkusit ten milíčovský les, občas tu tuším jezdí nízkopodlažák, tak na to kouknu...
3. led 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde to přesně bydlíte?
3. led 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Uhříněvsi - na Františka Diviše, je to pět stanic busem na Háje, takže kousek :wink:
mám pozdravovat od Petra, mě přišel zkontrolovat :wink:
a co vůbec Kája, už je ok?
3. led 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic dochází mi baterka v noťasu a klíží se mi zraky, tak to zabalím.. ráda jsem tě tu potkala a doufám, že se brzy uvidíme, pa :slight_smile:
3. led 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je kousíček, tak to bychom brzy mohly něco spáchat :wink:

jj, Kája už je snad v pohodě,ťuk,ťuk,ťuk. Že Petra taky zdravíme a těšíme se na viděnou,. :wink:
3. led 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn :slight_smile:
tak dobrou :slight_smile:
3. led 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou. :slight_smile:
3. led 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, upřímně závidím neuspávání !!!
my musíme uspávat ve vaku nebo na rukách, prostě řev, když se mu chce spát a sám nezabere
ale dám si ho do vaku a je hned tuhej
asi potřebuje cítit lidské teplo :grinning: :grinning:

holky, co dokrmujete - čím? nutrilon nebo beba? ha nebo obyč? :wink:
4. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj hoj, jen nakukuju, páč se chystám k telce a hlavně na žehlení - musím využít toho, že něco dávají. :grinning:
Il - my baštíme Nutroš obyč. Koukala jsem na diskuze kolem Nutroše a je to jednou tak a jednou jinak, někdo po něm blindí, někdo ho snáší jako jedinej dobře...o HA jsem četla, že dětem moc nechutná, někdo po něm i blindil... tak jsem do něj vůbec nešla. Naštěstí to ani nepotřebujeme. :wink:
4. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska to teda moc nežilo :slight_smile:

ilci my baštíme od začátku nutrilon 1 premium (obyčejný) a v poho. Ptala jsem se dr. co se značek týká je to prý jedno, kvalitní jsou dneska všechny a cenově je to taky skoro nastejno a ohledně HA mi řekla, že pokud ani jeden s MM nejsme alergici, tak není potřeba. :wink:
4. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tož já jsem právě dorazila - nevyžehlila jsem ani kapesník, páč mladej řádil. Jsem to včera nějak zakřikla - se nemohl dojíst a pak kadil - tak ho možná i bolelo bříško. :frowning2:
Teď aspoň byveru fotky, co si necháme přidělat. Je dobrý, že na vánoce jsme udělali 4 sady fotek pro rodiče a my do laba ještě nemáme ani jednu. :sweat_smile: Tak zítra nechám udělat a skompletuju album a deníček. Snad. :grinning:
4. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám, že jste si užily Vánoce a přeju vám v tomoto roce vše nej a hlavně, aby mimísové byli zdraví.

Zviz, my měříme 59 cm a vážíme 4.8 kg, ale ten jeden týden jsme zhubli, protože se mi začala vztekat u kojení. Od té doby, co přikrmuju, tak už zase přibírá.
Ilci, já nakonec dávám Bebu a normální - Dr. mi říkala, že pokud nejsou alergie, tak normoš stačí.

Jinak se spaním se u nás za posledních 14 dní spoustu věcí změnilo. Ta nejevětší změna asi je, že konečně spíme v noci v postýlce. Přišlo to přesně na jejích dvou měsících, kdy jsem ji dala do postýlky, nedoufaje, že usne a ona sama bez prostestů usnula. Sice jí to trvá dlouho, ale usne. Akorát poslední čtyři dny začala řvát, tak jsme ji nejdříve pochovaly a pak ji tam dali zpátky a dobrý. No a dneska jsme ji nechali řvát a ona asi za čtvrt hodiny přestala, pak si tam povídala a nakonec usnula. Ta čtvrthodina byla ale dost hrozná. Do postýlky chodí cca kolem osmé hodiny a každý den zatím usíná jinak - někdy se jí podaří usnout i do půl hodiny, ale to je ojedinělé, většinou tak ta hodina. Pak ale spí až do dvou do rána, což je super. No ale pak se budí už v pět a pak v sedm. Zkkoušela jsem jí večer tak od těch pěti udržet vzhůru, aby třeba v noci spala déle, ale to ještě tak dlouho nevydrží bez spaní. Jinak mám elektronicky knihu Každé dítě se umí naučit spát, tak kdybyste některá chtěla, tak pošlu - je ale ve slovenštině. :angry:

Vráni, tak my to máme opačně - na bříšku už dost dlouho udrží hlavu a už se i sama třikrát otočila. Ale poslední dny už se jí zase nechce. Na zádíčkách se točí na bok, ale zatím víc nesvede - ale mají ještě spoustu času :slight_smile:
4. led 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo, zájem bych měla
4. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, zítra ti to pošlu, mám ji na velkém PC, teď píšu z noťasu.
4. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádnej spěch :wink:
až budeš mít čas
4. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych pak jen prosila stručnej výcuc toho, co jsi zjistila..... :grinning:
4. led 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím v roce 2009! Dlouho jsem tu nebyla, nestíhám. Máme se dobře, Kristýnka nám dělá radost. Vánoce u našich proběhli dobře, u tchýně katastrofa. Děláme naprosto všechno špatně, moc se o malou staráme a asi jí máme zbytečně moc rádi. :unamused: Zítra jdeme na očkování a kontrolu ve 3. měsících. Jen nevím, jestli nás vůbec naočkují, protože má Kiki rýmu a kašel. Jen trochu tedy, ale má :fearful: A co vy, jak se máte? Zjistím, kolik toho nemám dočteno a jestli je v mých silách to napravit :sweat_smile:
5. led 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Aglo, tak to jste oproti nam hubenouri :grinning:

Busti, bych uz na Tebe skoro zapomnela, jakou dlouhou dobu jsi tu nebyla :confused:
:grinning:
Z tchyne si nic nedelej, nektere takove byvaji :sweat_smile: no...

Vrani, tak u nas uz je sex ok - snad jeste lepsi nez predtim :slight_smile: az se divim... ale kazisuka nemame, je hodna a spi jak dudek :grinning: ale nez zabere, tak to taky chvili trva :wink:
Dneska jsem ji k ranu podavala dudlik snad pres hodinu, furt ho plivala... ale to je znameni, ze neco neni v poradku - asi uz byla hodne pocurana, tak jsem prebalila a pak nejak usla, ani nevim jak :sweat_smile: ja byla tuha driv nez Anetka :grinning:

My se jeste netocime :frowning2: jenom teda obcas, kdyz se ji zrovna chce, tak se otoci na bok, ale jinak nic.. ani hracky ji zatim nic nerikaj. Jediny, co sleduje, je kolotoc nad postylkou a s tim si i povida. Cela sebou skube, aby se postylka hybala a pak se hne i kolotoc, to ma radost :grinning:
5. led 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já ji taky zatím moc nestudovala, protože hned na začátku je napsané, že zavádět nějaký režim je vhodné až od 3. měsíce - tak ji snad pročtu co nejdříve :wink:

busti - tak to já mám s naší mámou - moc ji chovám, hned přiběhnu, když řve atd. - ale neřešim to, i když v tu chvíli vždycky pěním.
5. led 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, my mame album uz skoro plnej :slight_smile: delavala strasny ksichtiky, tak jsem fotila jak diva, ted uz to tolik neprehanim :grinning:

Jinak se spinkanim snad problem nemame, pres den spi vzdycky jak dudek v kuchyni v postylce, v noci v loznici v postylce... ale nechce se ji usnout, kdyz je tam sama, tak s ni chodim spat. Ale nechovame, neutesujeme. usne pekne sama. Max. ji dam plinku pres oblicejik, kdyz nemuze zabrat - a usne hned :wink:

Tak, jdu ji prevliknout do dennich vecicek, napapame se a pak zas prijdu. Manza uz je v praci, tak muzu :grinning:
5. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my si včera zas užili, Týnka je nemocná, má rýmu a kašle, takže zas celý den pobekávala :frowning2: to je jak naschvál, těch čtrnáct dní,co byl MP přes svátky doma relativně klid a teď,co jsem s ní zas sama si asi užijeme :confounded: takže se radši dopředu omlouvám, jestli vás zas nebudu stíhat...
5. led 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kája si hraje, tak snad mám chvilku čas.

Zviz, my se taky ještě neotočíme, jen má snahu. Nevíte některá jak se mají správně otočit na břicho a pak zpátky? Jako která část těla nejdřív? Když má snahu tak jí pomáháme, ale abychom to dělali dobře? :confused: Jinak mně se sex pořád nějak protivý, tak doufám že se to brzy změní.

Studovaly jste už některá jak se pro nás mění PPM od nového roku? Měl by tam být nějaký přepočet, tak by mě zajímalo, jak moc se nás to týká. A na pásce to asi uvidíme až v únoru, jako že za leden že?

Holky u nás je tak krásně bílo, už se těším ven :dizzy_face:
5. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že všechny děcka tak nějak marodí. My jsme měli rýmu, tak jsem jí dávala nasivin pro děti, jenže ten se smí jen týden. Teď už ani moc nudlí neodsajeme, ae chrčí to v ní, podle mě má tu rýmu moc vzadu a teče jí to do krku, protože se to pak snaží vykašlat. Tak nevím, asi nějak vyrazím k doktorce, ať se na ni radši podívá, protože 20. ledna máme mít první očkování, tak aby nás vůbec oočkovali..
5. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme mít očkování příští týden a rýma se nás drží furt, dneska začal prcek usilovně kýchat :angry:

MD se tuším nějak zvýší, ale nebude to o tolik, jako když bychom šly na MD od 1.1.09
5. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek