• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
S tou rýmou, jsem nevěřila, že se to může stát. Kiki měla rýmu, takovou tu co nejde odsát. Chtěla jíst co 1,5 hodiny, vypila málo a pak jí bolelo bříško. Nakonec to bylo tím, že jí rýma tekla do krku, jedla jí - měla plné bříško - proto tolik nepila, ale častěji. Bříško jí od rýmy bolelo - pak měla nudlí plnou plenu. Jsem o tom nikdy neslyšela :confused:
5. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti a co jste s tím dělali???
5. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to je mazec
5. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás holky dočetla. Já jsem zvědavá kolik Kiki váží a měří. Můj odhad je necelých 5 kg a 55 cm. Jinak už nekojím. Malá už moc nechtěla a neodolala jsem čerstvým křupavým houskám u tchýně.... Jinak se Kristýnka ještě nepřetáčí, ale chce si sedat. Úplně se tlačí nahoru a když jí dáš ruce, tak se krásně zvedne. Jí domlouvám, že by to měla brát popořadě a ne takhle napřeskáčku :grinning:
5. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - naštěstí to trvalo asi jen 3 dny, rýma pak víc zvodovatěla a šla odsát.
5. led 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vráni, busti - když už jste plně na umělé - dodržujete ty dávky a počet krmení, co je na krabici? Mně dr. říkala, že jí mám udělat více na ten dokrm a ať si vypije, kolik chce - jenže mně přijde, že je schopná vypít to, co jí udělám. No a protože si myslim, že taky už nebudu dlouho kojit, tak se jen ptám, jestli to dodržujete nebo krmíte třeba častěji a menší dávky?
5. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přejemem vám v novém roce hodně zdravíčka, štěstíčka a ať vám mimísci dělají jenom radost. Eliška je zdravá, ještě neměla ani rýmu (ťuk, ťuk, ťuk), zatím plně kojím. Do poradny jdeme zítra, myslím, že bude mít tak 5,7 kg, na výšku ji neměří, nevím teda proč. Musím se doktorky zeptat. A taky nevím, jestli už ji nebudou očkovat. Chtěla bych zítra ještě zvládnout nožičky, ale nevím, jak to stihneme z poradny. Taky u vás napadlo tolik sněhu?
5. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, tak vítej mezi námi, já už s kojením taky sekla. :zipper_mouth:

aglo, no já si to začla psát kolik vypije, a je to bída. NA krabici píší že má vypít 840 ml v 5 dávkách. Ty dávky neřeším, tech máme pořád 6-7, ale dělám jí 130 a potvora to kolikrát ani nevytáhne. Nejlíp pije v noci, takže jí na noc dělám 166, to většinou vypije skoro celý (zhruba o půlnoci nebo tak nějak), pak se vzbudí k ránu, tak jí dám 130 a to většinou taky vypije celé, ale ráno je to děs, to mi pije třeba i jen 60, teď nás to čeká za půl hodiny, tak jsem zvědavá, kolik zmákne.

Ale říkám si, že není podstatné jestli jí to co píšou v tabulkách, ale jestli vypadá dobře a nemá hlad a to je sna ok oboje.
5. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agli - Kristi vypije míň, jí tak 100ml a to po 2 hodinách - v součtu to myslím dělá míň než je ta denní doporučená dávka...
5. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lu, u nás je sněhu dost, teda na Prahu :slight_smile: . Nás taky na výšku neměří, prý se od toho ustupuje a mělo by i v porodnicích, že to prý stejně není přesné.
5. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, my mame to samy, co vy... moc toho neodsaju, protoze to ma vzadu a taky nekdy kasle, kdyz ji to tam "sjede" :frowning2: a Nasivin mam taky, nezabira :frowning2: stridam to s Libenarem, ale ze by to nejak pomahalo, se rict neda :frowning2:
5. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Libenar je naprd, to je jenom voda :confounded:
5. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: V Praze jsou 3 centimentry sněhu, a u muzea 4 :grinning:
Ale aspon nema vysusenou tu sliznici, ne... jsem cetla, ze odsavacka na vys. ji vysusuje :confused:
lu, přesně a kalamita jak na Sibiři :grinning:

Jak se jinak máte?
5. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zvlhčení je prej dobrá aj vincentka do nosu... Já ji používala, aby tak nekýchala, ale kýchá pořád stejně :wink:
5. led 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: Máme se dobře. Eliška nám spává celou noc. Nají se třeba v 9 a zbudí se na jídlo v 7, v 8, někdy až v 9. Pořád kojím. Sice přibírá trošku míň než by měla, ale doktorka říkala, že pokud je spokojená, tak nemám nic měnit, že na ty tabulky není. A to ona spokojená je. Zítra jdeme do poradny, tak jsme napjatá...
5. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo, ja sice jeste kojim, ale to je spis tak symbolicky :sweat_smile:
UM ji delam vetsinou 150ml a kdy si rekne. Nedodrzuju, ze by mela mit 5x denne 150 :sweat_smile: proste, kdyz si rekne, ze ma hlad, tak ji dam najist. Nekdy to vypije jak nic, jindy da treba jenom 120 :wink:
5. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona roste strašně do délky, do šířky moc ne. Je dlouhá a všechno olbečeníčko už je jí malé :grinning:
5. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani koukám že ta moje holka teda pije nějak málo :confused:
5. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevýhoda je, že já vůbec netuším, kolik si naše princezna vypije :confounded: Šikla by se mně ta váha, co byla v porodnici :wink:
5. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to teda :wink: ale kdyz ji to staci a pribira... nevim. Treba si zas rekne vickrat, ne?
5. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu, byt Tebou, tak bych to neresila. Dulezity je, ze pribira a je spokojena :wink: Mlicka se Ti tvori tolik, kolik mala potrebuje, ne... :slight_smile:
5. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ani ne, jí cca po 3 hodinách, max. 4. Málokdy ji nechám přetáhnout.

lu, jestli se má fajn, tak to neřeš, ona by se určitě ozvala, že jí to nestačí.
5. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvizatinka: No snad jo. Ona pije tak 10 - 12 minut a pak ji s tím prsíkem musím honit, točí se na všechny strany a to usuzuju, že už má asi dost. Plenek je počůraných a pokakaných ažaž, takže mlíčka má asi dost.
5. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vráni, jestli přibírá, tak bych to neřešila.
Lu, my nakonec tu váhu pořídili a jsem moc ráda, ale mě se začala u kojení vztekat a byla pořád neklidná a pak začala hubnout, takže proto jsme ji pořídili. Jinak kdyby přibírala a pila ode mě, tak se na to vykašlu :grinning:
5. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla, a kolik vás vyšla?
5. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu, my máme známou, která dělá ve firmě, co je distribuuje, takže ona má zaměstnaneckou slevu. Je to ta soehnle a stojí normálně 1600, nás vyšla na 780 - ale díky kamarádce. Jinak jsem ale koukala, že třeba sencor stojí kolem tisícovky a taky se dají sehnat na Mimibazaru - ale je fakt, že tam byly snad dražší, než ten nový Sencor přes net.
5. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla: Děkuji, to já myslela, že jsou dražší...
5. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono by se mělo u UM dodržovat ty 3hodiny mezi krmením kvůli trávení
my máme 5-6x po 100ml UM + kojení
chci zkusit zase skočit ve čtvrtek na převážení a pak za týden, to už máme poradnu, ať vím, kolik přibírá

jinak u nás sněží skoro furt od Nového roku
ovšem jízda s kočárem po neprohrnutých chodníkách teda nic moc, při přejíždění závějí jsem se docela nadřela :grinning:
5. led 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek