• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ilči, já to právě taky někde četla - s tím intervalem, když se dává UM, tak se taky snažím to dodržovat - je fakt, že ji zatím moc nebolelo bříško. a dáváte ještě nějaké jiné tekutiny - jako třeba čajík?
5. led 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím UM - já bych ten interval dodržovala docela ráda, ale přeci jí nenechám řvát hlady, když chce jíst po 2 hodinách. Když jsem ještě přikojovala, tak se ten interval skoro blížil 3 hodinám právě díky půl hodině kojo. Takhle je to fakt po těch 2 hod., ale bolesti snad zatím neměla, tak doufám, že ani mít nebude, protože nevím co by bylo lepší, jestli večer hodina bolení bříška nebo co 2 hodiny hodina řevu kvůli hladu...
5. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, kdyby mi řvala po dvou hodinách, tak ji dám taky - nám že se to zatím daří, tak to dodržujeme, ale ono to bude ještě několikrát jinak, takže když jí nic nebolí, tak je to dobré :slight_smile:
5. led 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, tak jsme doma z prochajdy. Ještě nás čeká jedna malá s MM. Venku je to nádhera, jen ta jízda po zapadaným chodníku fakt nic moc. Jinak naše madam vyžahla k obědu 130, tak super. Uvidíme, kolik dá teď.

Jo a mám novou úchylku - dudlíky :grinning: . Normálně na nich ulítávám, se vždycky nemůžu koupit který koupit, tak jich koupím víc. Jen mě štve, že Kája nemá ráda Avenťácký.
5. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky. mám jen chvilku - byli jsme v solný jeskyni a pak na drbech, před chvílí jsme dobaštili a zachvíli jdmee cvičit a koupat.... ta´tku máme v Praze na študiích, tak musím kmitat sama. :wink: A pak snad konečně to žehlení, co mi včera nevyšlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Busti, a kolik ti zbaští malá? Nechává zbytek nebo vyžahne všechno? Jestli neudělat víc bašty.... A kolik kočanda vlastně váží? :confused:
S tím intervalem je to tak - Mudra mi říkala, jednou denně po dvou hodinách nevadí, ale pravidelně - to je o bolení. I když - když to jinak nejde, tak to nejde.....
Já čajík zatím nedávám, k UM se dávat nemusí, je to mýtus. Původně jsem myslela, že ale začnu rozlšovat pitný režim od bašty, ale nakonec to nechám až k příkrmům. :wink:
5. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme byli u dr. a vyfasovali mucosolvan a ve středu jdeme na kontrolu.. jinak furt bečí, už z toho začínám být na nervy :frowning2:
5. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - sní tak 100, 110 - někdy i míň. Když jí udělám víc, tak to stejně nesní, to už jsme zkoušeli. Kolik váží nevím, ale předpokládám, že víc jak 5 kg ne.
Holky a jak s příkrmama? Ikdyž Kiki je tady vlastně nejstarší, tak tu budeme pokusní králíci my :grinning: Se asi budu muset poptat v zářijovkách... Koukala jsem, že už něco je od 4. měsíců, tak do toho asi začátkem února půjdu...

Baji, vydrž! :wink: Ale nedivím se ti, taky jsem na nervy když hodně brečí :frowning2:
6. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď jsme se vrátily z poradny. Eliška má 5830 g, což je za měsíc přírůstek 750 g a to je u ní obrovský úspěch. Asi to vánoční cukroví nebo co :slight_smile: Dostala první očkovací dávku a ani moc neplakala. Je zdravá, tak snad to vydrží. :slight_smile:
6. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen rychle, nevíte něco na moly z mouky do kuchyně? Jako nějaký přípravek?
6. led 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to neporadim :frowning2:

Lu, jste sikulky :dizzy_face:

Busti, to bastite fakt malo :astonished: Anetka vyzahne nekdy i 180 :zipper_mouth: a nekdy zas jenom 120... to je ruzny...
6. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to my musíme 100 dokrm, včera večer dokonce žahl nutroš ze 150 vody, jsem mu dělala nášup :sweat_smile:
dneska u koja usíná a já tu čekám s dokrmem, páč jsem si prcka odložila do lehátka, že mu to jako ohřeju
ovšem pochybuju, že by mu stačilo jen moje mlíko :grinning:
6. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, a jak intenzivně si říká o baštu? Zkoušeli jste to s dudlíkem udržet třeba na dva a půl hodiny....a postupně to protáhnout aspoň na tři....? Záleží, jak hodně je hladová a řve - píšu schválně "řve", pže pokud jen "pláče", tak by se to mohlo s dudlíkem zkusit. :wink: Pokud ale rudne pláčem a třeba se zalyká, tak to bych do toho samo nešla.... ale aby se tím mlíčkem "nezabetonovala". :frowning2:

Holky, dneska jsem si zrušila kočár. :angry: Tak teď budeme tvrdnout doma a až budu potřebovat k Mudře, tak nevím - asi půjde Tonda pěšky. :grinning:
6. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, cos delala, proboha??? :astonished:

Ilci, vidis, uz zacina poradne bastit :slight_smile:
6. led 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla jsem jen najet na chodník. :angry: Naštěstí nám právě odepsali ze servisu, že do pátku můžeme mít doma nové madlo.... sranda za litr. :unamused:
6. led 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly na 3.měsíční kontrole. Kiki váží 4,8 kg a měří 55 cm. Očkování nebylo, udělala jí výtěr z nosu a v pátek si mám zavolat o výsledky a podle toho domluvíme očkování.
Fim, řve dost. Dudlík nepomáhá. Já si na to už zvykla a doufám, že se to s nasazením "jídla" zlepší. V noci se už nebudí (tuk, tuk, tuk). Usíná mezi 21-23 h a spí až do 6-7h, a pak ještě spí další 2 hodiny a pak už přes den prostě jídlo po 2 hoďkách chce. Jediný čím to oddálím je procházka v kočáru. Bříško jí snad nebolí. A dneska jsem se i zmiňovala před doktorkou a nic na to neříkala, tak snad jí nějak neškodím.
6. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tak to je dobry :unamused:

Busti, jeeeeeeee, to jste lehoucky jak pirko :slight_smile:
Malinka takhle beci, to je trapeni... ale tak kdyby ji bolelo brisko, tak to bys snad poznala, ne :wink: Po jidle taky beci??? Jestli ne, tak by to melo byt asi O.K.
6. led 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak se musim pochválit, jsem dneska vyprala 3 pračky, další 3 vyžehlila a upekla sekanou. Ještě bych potřebovala uklidit, ale na to nejsou lidi.

Chodíte v techhle mrazech ven? Nebo je dáváte aspoň na balkon?

Busti a vy máte rýmu nebo proč ten výtěR?
6. led 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani, my jsme dnes venku nebyly... ale zas takovy mraz nebyl - aspon u nas.
Ja dnes akorat srovnala suplik a pulku skrine...

Musim mazat, mala chce jiiiiiiiiiiiiist - uz zas :grinning:

Tak pa :dizzy_face: a hezky vecer :slight_smile:
6. led 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááá
6. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky kolem -5st, takže ven chodíme, ale jen na hoďku

my máme rýmu furt, taxem na to očkování teda zvědavá :unamused:
6. led 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dneska museli na rehábku a zrovna jsem byla i bez auta, tak busem. A bylo u nás -12. :confounded: Ale mrňouse jsem zakutala hluuuboko do kočáru, takže tam měl vlastní klima. :wink:
Busti, ak hlavně že je to aspoň takhle dobrý.
Hani, ty jsi taková šikulka. Mně se ta hromada prádla na žehlení už směje. :frowning2:
6. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme rýmu, už od listopadu. proto ten výtěr.
po jídle nebrečí a bolení břicha bych poznala dle řevu. neřve, tak snad ok.
vrani - jak je pod -5 tak nechodíme, když nemusíme. ale je to vopruz být jen doma, tak když to jen trochu jde, tak ven jdu (třebas v neděli za té chumelenice)
6. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás naštěstí žehlí manža :grinning:
právě se do toho dobrovolně pustil

holky, co doma furt vaříte? mě už dochází inspirace
dneska jsem dělala k večeři rýžový nákyp
6. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, mně s tím jídlem taky zlobí - teda většinou vypije tolik, kolik jí udělám, ale jakmile dojede na 90, tak se začne flákat, pak to sice dopije. Jenže pak mi to rovnou hned po jídle vyhodí :frowning2: Takže se jí to teď snažím pozvolna zvyšovat. A váží 4.89 a měří 58 cm. Ale Mudra říkala, že je to hrozně individuální a že někdo holt tolik nepije a že když bude přibírat, tak to bude OK.
Jinak my jsme teď v té zimě venku nebyly, ale zítra už asi půjdeme, protože mě to doma nebaví.
Ilči - mám stejný problém s tím vařením. Teď jsem vyzkoušela recept na brambory z papiňáku - z mimibazaru- jsou výborné, pak když chci něco upéct a nechce se mi s tím patlat, tak dělám tvarohový koláč, na který se nedělá těsto, ale smíchá se jen mouka a cukr - možná to znáte - jestli ne, můžu poslat recept a je to fakt vynikající. No a pak mám pár osvědčených receptů na maso, špízy a kuře, ale moc jich není - taky můžu poslat. Ale já večeře nedělám teplé - ovšem i tak mám problém vymyslet něco na víkend.
6. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo, klidně recept pošli
já právě vařím večer, když je MM doma a tu třetí porci mám druhý den k obědu
7. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Ja varim normos pres den, akorat mam problem s vymyslenim :sweat_smile: ale to nejsem sama :grinning:
Ilci, to mas dobre zarizeny, ze manza zehli. Muj zehlil akorat kdyz jsem byla v porodce :grinning:
Taky tu mam hromadku...

Dneska jdem na kontrolu kycli a taky musime k detsky, hnisa nam ocicku - stale a je to jeste horsi nez to bylo :frowning2:
7. led 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak akorát čekám až Kája zabere a půjdu si umýt hlavu. No, já taky vařím normálně pes den, teda snažím se, ale inspirací moc není. Včera jsem dělala k obědu Pangase, k večeři sekanou s kaší. Dneska budu mít k obědu sekanou a k večeři možná udělám panenku, asi s rýží. Jinak se chystám na bramboráky v troubě s uzeným a se zelím.
7. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani :slight_smile:
Tak na cmundu po kaplicku se taky chystam :grinning: ale nevim, kdy to bude...
Dneska nemame co jist, ani nevim, co bych udelala... vcera jsme meli domaci pizzu. Jooo, vlastne - mam tam nalozeny kureci masiko, tak ho dneska udelam s ryzi.
7. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je s vařením problém, prcek moc dopoledne nespí
a když zabere, tak se probere v tu nejnevhodnější chvíli a chce se nosit :grinning:
my máme oči zahnisaný furt, tak kapeme s přestávkama od narození
7. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak teď mě madam vytočila. Je unavená, ale nechce spát, pořád mžourá, chování nepomáhá a fluše dudlík, tak jsem se rozhodla, že ji nechám vyřvat, jsem zvědavá jak dlouho to vydržim :confounded:
7. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek