• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Hani, tohle kdyz mi dela, tak je bud pokakana, moc pocurana nebo mrzuta a nemuze usnout. Pomuze nam plinka pres oblicejik :wink:

Ilci, ty jo, uz od zacatku, jo... no ja uvidim, co mi dr. rekne a kdyztak se objednam na ocni.
7. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdu teda kouknout do plíny, ale tuty to hraje. Plína přes obličej nezabírá :confounded:
7. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tedy moc vás obdivuju, že takhle vaříte. MM má obědy v práci a já si pro sebe nevařim - se mi moc nechce :wink: a o víkendu teď hodně vaří MM. navíc malá spí dopo taky jen krátce, tak bych to asi nestihla.
Ilči receptíky ti pošlu :slight_smile: a klobouk dol před manžou . že žehlí - u nás prý ta žehlička kouše
:grinning:
7. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz - tak to vás čeká čistění kanálků. My na tom byly taky a asi budeme muset ještě jednou :wink:
Tak ma hlad :wink: neco proste neni v poradku. U nas to tak aspon vzdycky je :slight_smile:
Busti, no asi jo... uvidime :wink: ale uz se psychicky pripravuju.
Ted jeste aby nebylo moc umrznuto, aby mi to nekde neklouzlo, az pojedu :confused:
7. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, z čeho mají špatná ta očička?
mně zase pořád kýchá, ale rýmu a nic jiného nemá, tak nevím, jestli je to normální
7. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo, kychaji asi vsechny mimi. Nase taky :wink:
Ocicka maji zaneseny necim jeste z porodnich cest - co jsem tak cetla... se tam dostala nejaka infekce a ted to nechce jit ven :unamused:
7. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to máme kvůli zkalené plodovce
jinak jak jsme byla před vánocema v nemocnici na dětském, dr. říkal, ať kapeme
my tam teda byli kvůli žloutence a nepřibírání
7. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad žehlení : jak jsme se sestěhovali, udělali jsme dělbu domácích prací : vyření, žehlení, atd. dala jsem MM vybrat
vařit neumí vůbec, jen čaj a kafe :grinning:
tak mu zbylo žehlení, úklid podlah + vysávání a vynášení koše :wink:
já dělám zbytek, ale občas si navzájem vypomůžeme :grinning:
7. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak to mate dobre zarizeny :grinning: U nas se MM stara o dum, chodi do lesa na drevo, dela na zahrade i v byte, co je treba.. a ja se staram o domacnost. Ovsem kdyz nestiham, tak mi pomuze, to zas jo :wink:
7. led 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak jste to vyresily?
7. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás MM taky hodně pomáhá, ale k té žehličce bych ho fakt nedostala :slight_smile:
tak to jsem ráda, že kýchání je normální.
a chodíte tedy teď v té zimě ven? Já jsem dneska chtěla jít, ale nevim, nevim.
vráni, my s tímhle měli taky problém - ale nám usíná blbě už od narození. teď poslední dobou jsem vyčíhala časy, kdy se jí chce opravdu spát a nechala jsem ji vyřvat a ona si nějak zvykla a vždycky chvíli mručí a pak nějak usne. Večer ale kolikrát usíná i hodinu. :cry:
7. led 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik vám ukazuje teploměr?nám asi blbě měří, máme -2
7. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, tak jsem ji nakonec bezbolestně uspala ve velké posteli. :wink:

busti u nás je -6
7. led 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci to máte super, já úklid nějak nestíhám :sweat_smile:
7. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani díky, tak to ven risknu. musim koupit dárek pro kámošku...
7. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš krém do mrazu? Když ji zachumláš a oblíkneš tak se snad nic nestane. Já dneska půjdu taky, i když asi jen na chvilku, ale potřebujeme obě na vzduch.
7. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už máme jen -3,5 a vytrvale chumelí
prcek měl kočár pěkně zasněženej :grinning:

my furt uspáváme nošením, jinak řve, až je rudej
7. led 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak u nás je dneska nějakej blbej den, musí se pořád chovat, jinak řve :angry:
7. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem prckovi vykládala pohádku na dobrou noc a usoudil, že mi na oplátku taky jednu řekne
ale byla pěkně dlouhá :grinning: :grinning:
mlel přes půl hodiny a spánek nikde :grinning:
7. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět. Ale dárek nekoupen. Kiki ještě chrní oblečená na gauči. Jinak my taky uspáváme v ruce. A přes den jí ani nesmím odložit pokud chci aby spala. Samo, že se mi to nelíbí, ale co mám dělat. Vždycky si řeknu, že jí nechám tak půl hoďky spát a pak začnu zkoušet odkládat. Jenže ona je potvůrka a i na té ruce dýl nespí :frowning2:
7. led 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti ty děti si nás pěkně zotročily co? :grinning: My jsme nakonec byly venku přes hodinu, stouplo to tu na -4, teď ještě dospává v postýlce u otevřenýho okna. :wink:
7. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě prcek začíná poslední dobou usínat u koja, takže tu čekám s dokrmem
ale budit se mi ho nechce :grinning:
7. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme zas -9st.
ale slunečno a krásně jak na horách
jen nevím, jak dneska prcka nabalím, až půjdem ven
8. led 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jsem se tu chválila, že Eliška spí celou noc, tak tuto noc poprvé spala v postýlce, kolébku jsem zrušila, už jí byla malá a 2x se zbudila, asi to bylo tím, nebyla prostě ve svojém, ale snad si zvykne prďolka.
8. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co se týká toho uspávání na rukách, my ne. Zezačátku to ani jinak nešlo, když bolelo bříško, ale teď ji dám do postýlky, která je na kolečkách a raději vozím. Chvíli pokňourá, ale pak usne. Holky, co budete dělat, až budou mít miláčci 9 - 10 kg. Mě bolí záda už teď a to jenom z přenášení na přebalování a krmení.
8. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, sice máme taky postýlku s kolečkama, ale prostě řve jak tur
my nosíme hlavně v baby vaku a záda zatím nebolí
snažím se ho naučit usínat sám zatím přes den a stejně řve až je rudej :grinning:
8. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci: Dětičky jsou moc chytré stvořeníčka a rodiče si vycvičí raz dva. Naše malinká je naučená chovat a nejlepší, když se s ní chodí, ale jen tak přes den, aby mohla pozorovat, večer usíná docela hezky.
8. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek se chová fakt jen na usnutí, jinak to nevyžaduje
někdy usne za 2minuty, jindy za 20
ale třeba vydrží i 1,5 v postýlce a kouká na kolotoč
už ho ale nebaví jen koukat, jak začíná chňapat po hračkách, dám ho do lehátka s hrazdičkou, už se mu párkrát povedlo pustit zvuk na příšerce, když za ni tahá oběma rukama
a taky rád ožužlává plínu, aspoň ho furt nemusím otírat od slin :grinning:
8. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek