Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
zvizatinka
7. led 2009
Hani, tohle kdyz mi dela, tak je bud pokakana, moc pocurana nebo mrzuta a nemuze usnout. Pomuze nam plinka pres oblicejik 😉

Ilci, ty jo, uz od zacatku, jo... no ja uvidim, co mi dr. rekne a kdyztak se objednam na ocni.
vrana
7. led 2009
Tak se jdu teda kouknout do plíny, ale tuty to hraje. Plína přes obličej nezabírá :-S
agla
7. led 2009
ahoj holky,
tedy moc vás obdivuju, že takhle vaříte. MM má obědy v práci a já si pro sebe nevařim - se mi moc nechce 😉 a o víkendu teď hodně vaří MM. navíc malá spí dopo taky jen krátce, tak bych to asi nestihla.
Ilči receptíky ti pošlu 🙂 a klobouk dol před manžou . že žehlí - u nás prý ta žehlička kouše
😃
bustik
7. led 2009
Zviz - tak to vás čeká čistění kanálků. My na tom byly taky a asi budeme muset ještě jednou 😉
zvizatinka
7. led 2009
Tak ma hlad 😉 neco proste neni v poradku. U nas to tak aspon vzdycky je 🙂
zvizatinka
7. led 2009
Busti, no asi jo... uvidime 😉 ale uz se psychicky pripravuju.
Ted jeste aby nebylo moc umrznuto, aby mi to nekde neklouzlo, az pojedu =-)
agla
7. led 2009
holky, z čeho mají špatná ta očička?
mně zase pořád kýchá, ale rýmu a nic jiného nemá, tak nevím, jestli je to normální
zvizatinka
7. led 2009
Aglo, kychaji asi vsechny mimi. Nase taky 😉
Ocicka maji zaneseny necim jeste z porodnich cest - co jsem tak cetla... se tam dostala nejaka infekce a ted to nechce jit ven :-|
ilci
7. led 2009
my to máme kvůli zkalené plodovce
jinak jak jsme byla před vánocema v nemocnici na dětském, dr. říkal, ať kapeme
my tam teda byli kvůli žloutence a nepřibírání
ilci
7. led 2009
ad žehlení : jak jsme se sestěhovali, udělali jsme dělbu domácích prací : vyření, žehlení, atd. dala jsem MM vybrat
vařit neumí vůbec, jen čaj a kafe 😃
tak mu zbylo žehlení, úklid podlah + vysávání a vynášení koše 😉
já dělám zbytek, ale občas si navzájem vypomůžeme 😃
zvizatinka
7. led 2009
Ilci, tak to mate dobre zarizeny 😃 U nas se MM stara o dum, chodi do lesa na drevo, dela na zahrade i v byte, co je treba.. a ja se staram o domacnost. Ovsem kdyz nestiham, tak mi pomuze, to zas jo 😉
zvizatinka
7. led 2009
Vrani, tak jste to vyresily?
agla
7. led 2009
U nás MM taky hodně pomáhá, ale k té žehličce bych ho fakt nedostala 🙂
tak to jsem ráda, že kýchání je normální.
a chodíte tedy teď v té zimě ven? Já jsem dneska chtěla jít, ale nevim, nevim.
vráni, my s tímhle měli taky problém - ale nám usíná blbě už od narození. teď poslední dobou jsem vyčíhala časy, kdy se jí chce opravdu spát a nechala jsem ji vyřvat a ona si nějak zvykla a vždycky chvíli mručí a pak nějak usne. Večer ale kolikrát usíná i hodinu. 😢
bustik
7. led 2009
kolik vám ukazuje teploměr?nám asi blbě měří, máme -2
vrana
7. led 2009
Uf, tak jsem ji nakonec bezbolestně uspala ve velké posteli. 😉

busti u nás je -6
vrana
7. led 2009
ilci to máte super, já úklid nějak nestíhám :-N
bustik
7. led 2009
vrani díky, tak to ven risknu. musim koupit dárek pro kámošku...
vrana
7. led 2009
máš krém do mrazu? Když ji zachumláš a oblíkneš tak se snad nic nestane. Já dneska půjdu taky, i když asi jen na chvilku, ale potřebujeme obě na vzduch.
ilci
7. led 2009
tak my už máme jen -3,5 a vytrvale chumelí
prcek měl kočár pěkně zasněženej 😃

my furt uspáváme nošením, jinak řve, až je rudej
vrana
7. led 2009
hm tak u nás je dneska nějakej blbej den, musí se pořád chovat, jinak řve ]-(
ilci
7. led 2009
včera jsem prckovi vykládala pohádku na dobrou noc a usoudil, že mi na oplátku taky jednu řekne
ale byla pěkně dlouhá 😃 😃
mlel přes půl hodiny a spánek nikde 😃
bustik
7. led 2009
Tak jsme zpět. Ale dárek nekoupen. Kiki ještě chrní oblečená na gauči. Jinak my taky uspáváme v ruce. A přes den jí ani nesmím odložit pokud chci aby spala. Samo, že se mi to nelíbí, ale co mám dělat. Vždycky si řeknu, že jí nechám tak půl hoďky spát a pak začnu zkoušet odkládat. Jenže ona je potvůrka a i na té ruce dýl nespí 😞
vrana
7. led 2009
busti ty děti si nás pěkně zotročily co? 😃 My jsme nakonec byly venku přes hodinu, stouplo to tu na -4, teď ještě dospává v postýlce u otevřenýho okna. 😉
ilci
7. led 2009
mě prcek začíná poslední dobou usínat u koja, takže tu čekám s dokrmem
ale budit se mi ho nechce 😃
ilci
8. led 2009
tak máme zas -9st.
ale slunečno a krásně jak na horách
jen nevím, jak dneska prcka nabalím, až půjdem ven
lu82
8. led 2009
Ahoj holky, tak jak jsem se tu chválila, že Eliška spí celou noc, tak tuto noc poprvé spala v postýlce, kolébku jsem zrušila, už jí byla malá a 2x se zbudila, asi to bylo tím, nebyla prostě ve svojém, ale snad si zvykne prďolka.
lu82
8. led 2009
Jo a co se týká toho uspávání na rukách, my ne. Zezačátku to ani jinak nešlo, když bolelo bříško, ale teď ji dám do postýlky, která je na kolečkách a raději vozím. Chvíli pokňourá, ale pak usne. Holky, co budete dělat, až budou mít miláčci 9 - 10 kg. Mě bolí záda už teď a to jenom z přenášení na přebalování a krmení.
ilci
8. led 2009
lu, sice máme taky postýlku s kolečkama, ale prostě řve jak tur
my nosíme hlavně v baby vaku a záda zatím nebolí
snažím se ho naučit usínat sám zatím přes den a stejně řve až je rudej 😃
lu82
8. led 2009
ilci: Dětičky jsou moc chytré stvořeníčka a rodiče si vycvičí raz dva. Naše malinká je naučená chovat a nejlepší, když se s ní chodí, ale jen tak přes den, aby mohla pozorovat, večer usíná docela hezky.
ilci
8. led 2009
tak prcek se chová fakt jen na usnutí, jinak to nevyžaduje
někdy usne za 2minuty, jindy za 20
ale třeba vydrží i 1,5 v postýlce a kouká na kolotoč
už ho ale nebaví jen koukat, jak začíná chňapat po hračkách, dám ho do lehátka s hrazdičkou, už se mu párkrát povedlo pustit zvuk na příšerce, když za ni tahá oběma rukama
a taky rád ožužlává plínu, aspoň ho furt nemusím otírat od slin 😃