• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Jsem musela hodne prebirat a jeste i z toho prebranyho bych prebrala :sweat_smile: :grinning: ale to az podle situace... ted to nandam do krabice a bude to tam cekat do zari, nez bude rekonstrukce hotova a ja to vsechno budu moct vyprat :slight_smile:
7. črc 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zvizi, gratuluju ke kurzu :wink: Jak se vede?
7. črc 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vrani :slight_smile: vede se fajnove :dizzy_face: mimi se tam obcas zavrti, ale zadny velky kopance, to teda ne... dneska mam nehty, zitra mam nehty... mezitim musim stihnout vyklidit budouci decak - je tam spoustu veci ve skrinich, ktery stejne nenosim nebo nepotrebuju, tak to musi pryc :wink: ani se na to nebudu moc koukat - radsi :sweat_smile: zase bych chtela neco zachranit :grinning: ale nesmim, neni to kam dat...

Co Ty a mimis? Uz ses doufam nekoupala :wink:
7. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
nás taky čeká vyklízení pokojíku - hlavně skříní, ale nikomu se nechce :grinning:
dneska mám odpolčo poradnu, tak snad se dovím dobré výsledky z testu na cukr
7. črc 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechceš přijet ke mně? Včera jsem si urvala jeden nehet v autě a to tak dokonale, že i s masem. Bolí to jak prase. :angry:

U nás dobrý. Pěkně mi narostlo panděro, kolega mě dnes viděl po týdnu a docela se divil. Prťavka se docela ozývá. Tak mám radost. Koupala jsem se jen 2x v našem super čistém zahradním bazénku a se speciálním tamponem. Tak snad to bude dobrý.
7. črc 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ilci :slight_smile:
No, to ja se teprv ve ctvrtek dozvim, kdy na ten cukr pujdu.... u nas ho do caje nedavaj, tak to bude asi chutovka :sweat_smile:

vyklizet zacnu dneska, at to mam rychle z krku :wink:
7. črc 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy se máte, bych taky klidně vyklízela. Ale místo toho trčím v rachotě :angry:
7. črc 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz neboj, u nás taky nedovolují to s ničím míchat, ale docela to šlo. Od večera jsem měla fakt žížu.
7. črc 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, mne ted taky docela roste :grinning: bracha se jen smeje :grinning: ale co, potrebuje rust, preci se nam nenarodi mini-mimi :grinning: ale maxi taky nemusi :grinning:
Heled, kdybych byla bliz... :frowning2:
A jaky jsou specialni tampony?
7. črc 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.pharmacyplus.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=181555 Já měla tyhle. Koupila jsem je v lékárně, jsou něčím napuštěný, takže do sebe nevcucnou tu vodu.
7. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :wink: ja se stejne koupat bojim :sweat_smile: tak to asi riskovat nebudu... chtela bych teda chodit plavat do tehubazenu, tam taky potrebuju spesl tampon?? asi radsi jo, co...
7. črc 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to jsme na tom stejně, taky jsem v práci. Ke všemu ta holčina co mě měla nahradit odešla, takže zase nanovo....a to jsem se už těšila, jak budu mít volněji :frowning2: Blbý je, že jsme fakt malá firmička, jsem tu na tu práci jediná a já prostě nejsem typ, který by je tu nechal ve štychu...

To já mám v břiše aktivistu. V noci na neděli už jsem byla docela vytočená, protože manža přišel až v půl čtvrtý ráno z tahu, a to jsem ho původně jen v 20hod. zanechala na zahradě u bráchy. Telefon nedostupný. Ke všemu on je typ, že kdyby po čtyřech, tak se domů dopraví. No už jsem měla docela strach co s ním je. A on si byl pán na diskotéce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přišel, padnul do postele a začal šíleně chrápat, mlaskání nepomáhalo, tak jsem se přesunula do obýváku. Malá se šíleně mlela, tam snad taky měla disko či co, tak na tu jsem spustila, že je tma a ve tmě se spí, ať se tedy kouká uklidnit. Naštěstí poslechla, ale v půl 7 mě už zase budil kocour, že má hlad... No fakt je miluji, tu mojí rodinku :grinning:
7. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, já ti nevím, co doktor to názor, některý říká že s tamponem jo, jiný že zásadně ne. Rozhodně když jo, tak tyhle napuštěný. Jinak ono si nevybereš, i v těhu bazénu můžeš něco chytit. Prý my těhule jsme na to daleko náchylnější. Ale zbytečně se dopředu neboj :wink:

busti, tak to je mi líto. Já tu mám pohodu, práce žádná, spíš se nudím.
7. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Busti :slight_smile: tak to jsi na tom stejne jako Kousinka :sweat_smile: tej taky odesla - resp. ji vyhodili :sweat_smile: - a ted musi zaucovat novou, ale ve ctvrtek uz snad nadobro konci :wink: Mela by sis taky dat oraz a nacerpat sily, pak uz Ti je bude mimco jenom brat :wink:
Mas dobryho manzu :grinning: tohle znam :sweat_smile: ale nedela mi to casto... nastesti... to abych to nekam zatukala, abych to nezakrikla :grinning:
7. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to MM skoro nikam nechodí. Normálně včera jsem měla rekord, vydržela jsem vzhůru do půlnoci a ještě měla chuť na sex. :grinning: Se nepoznávám. Ale Kájuše se to moc nelíbilo. Pak se mi nacpala v břiše na jednu stranu, až mě to píchalo a bylo to pěkně tvrdý. Tak jsem říkala, kam ji manža zašťouchal. :wink:
7. črc 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to ses dobra.. ja o pulnoci uz daaaaavno spim :grinning: a sex? :pensive: Mi vadi nejak... :confounded:
7. črc 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně vadil taky, ale nějak se to asi zlomilo nebo co. Tak mám docela radost. Už mi bylo manži líto, že vůbec nemám chuť. Včera docela koukal, co se děje :wink:
7. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsem poprvé zažila pálení žáhy a bolení bradavek v noci, hnus velebnosti. :angry:
7. črc 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paleni zahy jsem mela zezacatku.. mas mit vic pod hlavou, pak se Ti udela lip - jsem cetla :wink: Bradavky v noci - to me asi jeste ceka :sweat_smile: ale ten sex... ja se jako snazim, ale proste to neni to, co driv :frowning2: je to vzdycky jako poprvy a divny a vsechno mi vadi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě ta žáha pálila normálně přes den ve stojě, v sedě...v noci pak už ne. Tak si koupím rennie. S těma bradavkama to je hodně nepříjemný, úplně mě to vzbudilo. Pocit jako když si je odřeš o koberec. Taky mi teče to mlezivo. Doteď bylo průhledný a teď už trošku jakoby mléčný. No a s tím sexem mi ani nemluv. Fakt mi vadilo cokoliv, i když na mě manža jen šáhnul. Ale fakt to vypadá že je to pryč.
7. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to bud rada :dizzy_face: ja doufam, ze me to prejde nekdy brzo uz... mi zatim staci, kdyz me jen obejme, ale to vis... A mlezivo mi netece - zaplatpanbuh!
7. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda, je že jsem MM vytkla, že mě moc neobjímá a nepusinkuje jen tak, aniž by něco požadoval. Tak s tím začal a ve mně se to zlomilo. Tak třeba byl zakopanej pes tady :wink: Mlezivo je vopruz, ale snad aspoň bude kojení v poho. Dneska jsem viděla fotky týdenních dvojčátek, jsou úplně k sežrání :wink:
7. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža to taky nedělá často, naštěstí. A vzhledem k tomu, že zatím nemáme ten náš malý závazek na světě, tak je to jedno.

No jo, to je právě to, že jestli tam má někoho, na koho tu práci může převalit, tak by mi to taky bylo celkem jedno. Ale tady jsem jen já. Zle dělat nechci, protože sem budu stále na kus práce docházet a penízky navíc se budou hodit. A když se i cítím dobře....kdyby mi bylo hůř, tak bych to nehrotila, je jasný, co je teď pro mě priorita, ale takhle...No jsem na to fakt zvědavá
7. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, toho ja se bojim - ze u nas v poho nebude :sweat_smile: ale nebudu se tim stresovat, bud bude nebo ne :wink:
Budu muset jit, za chvili mi prijedou "nehty" :grinning: takze paaaaaaa, odpo se stavim, jestli teda stihnu ten pokojik :wink:
7. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz neboj, není to žádný pravidlo :wink: . Zítra ti pošlu tu brožuru, dneska jsem ji zapomněla doma. Tak pa a koukej se ukázat. :wink:
7. črc 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jak je to s tím cukrem? Jsem totiž narazila na to, že někomu krev berou z prstu a vůbec ho tam nemučí tak dlouho jako mě. Já tam byla přes 2,5 hodiny. Jsem přišla - odběr, za půl hodiny vypít roztok, poté za hodinu odběr a za další hodinu odběr. Tak si říkám, čím to je, že je to někde o hodně jiné. Jen mě napadá, že my máme v rodině cukrovku a ty dotyčné ne :fearful:
7. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, papa.
7. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to bude v práci docela sranda, zatím platí, že moji práci převezmou kolegové, ale ti se do toho nehrnou a naposledy šéf, říkal, že by to spíš viděl na nového člověka ale zatím nehldedá. Tak ať si ho pak zaučuje sám.
7. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, ono je asi víc metod. U nás to dělali kdysi z prstu všem. Ale zavedli novou metodu, kdy ti to berou z ruky. Poprvé v 7, pak v 8 ti dají vypít hnus a v 10 vezmou zase krev z ruky. Prý je to spolehlivější nebo co. A dělali nám to všem bez rozdílu věku, váhy a cukrovky v rodině.
7. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, my to máme podobně jako vrana, akorát ten roztok nám dali tak v 7:45 a další odběr + moč na 2,5hodiny
taky jsem slyšela, že je to novější metoda než z prstu

jinak co se týká práce, jsem 3 týdny na PN, tu si převzali kolegyně, protože se stejně bude jedno místo rušit
7. črc 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek