• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Čau kočky. U nás je taky krásně slunečno, obloha vymetená a -4. V to úterý, jak mi rupl ten kočár, tak bylo -12, tak ono to tomu asi pěkně pomohlo. Bohužel jsem ten den musela vyjet na cvíčo....tak jsem malýho normálně oblíkla, ale k fusaku jsem mu přidala ještě peřinku, co má jinak do postýlky. Má čtvercový tvar, tak jsem z ní udělala jakoby rychlozavinovačku a do toho prázdného cípu na hrudníčku složila flísovou deku.... byl pěkně zachumlanej. :wink:
S chováním a spaním už radši nic neříkám. Jakmile jsem začala rozumovat nad uspáváním na ruce, tak mi večer v postýlce řičel tak dlouho, dokud jsem ho nevyndala a usnul při chování....jinak usíná ale sám. :zipper_mouth: :slight_smile:
S jídlem teď pěkně zlobí, ale to bude možná rýmou - buď mu nechutná nebo je "najedenej" hlenů, co se mu snad konečně začnou uvolňovat.... :rolling_eyes:
8. led 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek jde z extrému do extrému
napřed nám hrozila nemocnice, že přibírá málo, teď máme doma otesánka
za poslední měsíc přibral 1,6 kg
nevěřila jsem vlastním očím :astonished: :astonished:

dostali jsme antibiotické kapky do očiček, pokud to nebude za týden lepší, jdem na oční
v lékárně mi říkali, že po kápnutí nechat chvíli oči zavřené
tak jsem se smála, že u 3měsíčního prcka to asi nehrozí

fim, koukám, nová ikonka
sluší ti to s tím chlapem :wink:
8. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a budete nechávat očkovat prevenar?
8. led 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, s tím chováním jsme to měli stejně - buď usla v náručí nebo s námi v posteli. Ale jak jsem už psala, pak si najednou nějak sama začal usínat v postýlce - teď u toho trochu pořvává, ale jde to. Neboj, já myslím, že jsou ještě maličký a prostě potřebuje někoho cítit. Jinak o prevenaru uvažuju, ale asi až v období, kdy to nebudou ty 4 dávky - přeci jen je to docela velká částka za to očkování. A jak to vypadá, tak se poslanci nedohodnou a platit si ji budeme.
8. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme díky dokrmu spaní v posteli odbourali, s flaškou přišlo spaní v postýlce :grinning:
dneska mi třeba usnul sám v postýlce, ráno kolem 7h, mě se ještě nechtělo vstávat, tak jsem rozsvítila lampičku, čučel na kolotoč a pak si zdříml
ale tohle se nám stává opravdu vyjímečně :grinning:

fakt škoda, že to očkování není hrazené
8. led 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Akorát jsem se vrátila z procházky a cestou jsem to vzala přes středisko, kde mi napsala recept právě na prevenar. Nemám o čem přemýšlet a šoupne mu to rovnou s hexou..... Ale houby 1700,-, u nás už 2000,-. :unamused:

Il: dík za pochvalu. Viď? :grinning:
8. led 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
tak dnešní noc byla teda hustá. Spát šla v osm, usnula bez houpání, pustila jsem jí plazmovou lampu a ona se ukoukala a ani nekníkla :wink: . Jenže tím veškerá pohoda skončila. Zapomněla jsem se u PC, protože dělám fotoknihu a spát jsem šla kolem půlnoci, takže dostala jíslo po 5 hodinách a spala 4 hodiny. No a došla k názoru, že je přece čas si hrát a žvatlat. Tak jsem ji ignorovala a ona pak nějak usnula. Jenže se vzbudila zase ve tři, jídlo, posr.. plína a zase hraní. Totéž v šest a v těch šest už moc neráčila pochopit, že maminka by ještě spala. :angry: Tak jsem si ji vzala do postele, na chvíli zabrala, tak jsem ji vrzla do postýlky a to byla za chvíi vzhůru. No a teď vytuhla (konečně snd na dýl) po svém tradičním řvaní :confounded: .

Jinak přála bych vám vidět naše sídliště. Je tu všechno krásně bíle namrzlý a zima jak v morně. Bylo -9, teď už je "jen" -7. Tak počkám na poledne, na kolik to stoupne a pořádně ji zabalim, dám i plášťuchu a bohužel musim ven, došel nám nutroš, ale snad to zvládneme rychle.

No nic, jdu si umýt hlavu a pak když tak zajdu.
9. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je taky krásně bílo a na sluníčku už jen -12 :grinning:
9. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak dlouho myslíte že je normální nemenstruovat, když už nekojím a v podstatě jsem od začátku kojila tak divn, když jsem už od 3. týdne dokrmovala? :confused: Já jestli mám třeba jít k doktorce na provokačku... se mi nechce...
9. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vrani, ja bych to jeste nechala... nebo dr. zavolej a zeptej se... :wink:

Ilci, tak vidis! To krasne pribirate :dizzy_face: Jsem rada, ze uz jste i vy otesanci :grinning:

Fim, mas peknej uces :dizzy_face: A 2000.- za prevenar, jo?! At jdou do pr****!!! :angry: U nas u dr. je stale zatim za 1820... tak snad to tak i zustane.

My byly vcera u MM sestrenky, mam fotky v albiku :wink: a dnes jsme celej doma, doma je i MM, pac je moc mraz a nemuzou delat, tak hlidal a ja si sjela aspon do lekarny a do mimiobchodu. Ted jsme byly chvili na prochajde, pze jsme 3 dny nebyly venku, tak jsem si rikala, ze aspon na malou chvili - to ji snad neuskodi.. ted dospava v pokojiku, jsem ji tam otevrela okno, aby se mi neupekla, tak jsem aspon stihla vysat a vytrit :wink:
9. led 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani, s MS ti neporadím - já ji měla už 3x. :angry: Až jsem si zas říkala, že by to mohlo jako stačit, páč to byl cyklus max 23 dní, poslední jen 15. :angry: Tak ještě chvíli počkej, ono se to tělo musí s těma hormonama vypořádat - naco si říkat o další? Bych tomu dala čas (když ani ty nechceš) třeba půl roku...?

Zviz: dík za pochvalu. Sice tam zrovna nejsem nijak extra učesaná (jako asi všude :grinning: )... No jsem zvědavá, kolik si ve finále přesně řekne. :unamused:
9. led 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, uz 3x jo? No, ja taky cekam, kdy to jako prijde... sice jeste tak nejak kojim... ale uz se MS obavam :rolling_eyes: a netesim se na ni... ted jsem mela takovej klidecek :grinning: ale to my vsechny, ze jo :grinning:

no nic, musim padat, manza prijel z nakupu a veze mi baliiiiiiik - novej kavovar :dizzy_face: tak si jdu kafickovat :slight_smile:

Papa
9. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: pa.
Kočky, kolik vám váží děťátka? To naše "malý miminko" už nosí 68, občas 74 a dneska se vážil s manžou a má slabejch 7 kilíček. :sweat_smile: :grinning:
9. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, kolik váží nevím, zkusím se s ní někdy zvážit. Ale co se velikostí týče, tak máme 62-68, jak co.
9. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame asi 6.2kg, uvidim, kolik bude mit toho 21. na kontrole :grinning: to asi o dost vic :sweat_smile: otesanek jeden :grinning: Jinac mame porad tak tu 62, uz zacnem pomalu 68.
A od 20. zaciname chodit na cviceni s miminky :dizzy_face: se moc tesim :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani moc hezká fotka ta společná pod stromečkem. Sekne vám to všem :dizzy_face:

My jdeme 20. na první očkování :confounded: Ty jo, asi se s ní zítra zvážím. Vůbec nemám představu. Posledně měla 5 kilo.
9. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, my jdem na ocko 21. :wink: tak si pak sdelime zazitky :grinning: Jinak dikes za pochvalu, to je nase uplne prvni spolecna :dizzy_face: az na ty moje speky to ujde :sweat_smile: :grinning:

Tak a ja zas mizim, jdu se venovat manzovi, dokud Spunt spinka :dizzy_face:

Paaaaaaaaaaa
9. led 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jdi, moje špeky stojí za to. Jenže já většinou stojím za foťákem, takže s ní ani moc fotek nemám a společnou s MM máme taky jedinou z Vánoc a tam Kája řve.

Očkování bojim bojim. My nemáme ani tuberu ještě... Ale snad to bude v poho.

Tak dobrou :wink:
9. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno mamky, tak jsem malou zvážila nejprve oblečenou a to měla 6,4 a pak úplně nahatou a měla 5,4. Je fakt že v plíně byla řádná nálož... Na poslední kontrole 2.12. měla 4,95. To teda moc nepřibrala co??? :confused: Jenže jak do ní mám to míko narvat když prostě nechce???
10. led 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli před měsícem 4,1 a teď cca 5,7kg
náš otesan teď sní všechno :grinning:
taky mi přijde nějak dlouhej, možná má dlouhý trup, ale nosíme i body a trika na 6měsíců :sweat_smile:
10. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad fotky - já mám společnou s prckem v porodnici a pak jen s kočárem :grinning:
a dohromady jako rodina snad nemáme žádnou
vlastně jo, z vítání občánků a ta je nic moc

vrani, já dávala fotoknihu prarodičům k vánocům, akorát teda nám některý fotky zblbli, takže to bylo nakonec zadara
10. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my vážíme 5.07 a měří asi 59cm a velikosti nosíme 62 nebo 68 - záleží´, jak to mají ušité. :slight_smile:
Vrani, brzy budeme přecházet plně na UM, protože už se mi začíná vztekat i v noci, tak jsem taky zvědavá, kdy se dostaví menstruace :unamused: A jinak naše žížala si povídá pravidelně nejvíc v noci po jídle :unamused:
Holky, jdete všechny do toho Prevenaru - hned takhle na začátku? A co meningokok - budete taky očkovat?
11. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo ahoj, já do prevenaru zatím nejdu, si říkám, že v tom prvním roce mají dost povinných očkování, a ještě do ní cpát nějaká navíc. Ale zeptám se doktorky co si o tom myslí. Na meningokoka se taky zeptám, ale kdysi jsem o tom četla, že na tu nejhorší formu očkování stejně není, tak nevím...
11. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj maminy, kdepak všechny jste???
12. led 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak já právě taky zvažuji jít do prevenaru později. chtěla jsem se tě zeptat, když jste uplně přecházely s malou na UM - dávala jsi ji plnou Um hned nebo nějak postupně?
12. led 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už musím zvyšovat dávky dokrmu na 130ml, otesánkovi už 100 nestačí :grinning:
12. led 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli my jsme od 3.týdne dokrmovali, nejdřív jsem jí dělala 60, pak mi přišlo že ode mne chce míň, tak jsem dělala 100, pak 130. Teď už nekojím a dělám jí 160. A asi začnu už dělat 180, protože to často vypije celý, správně by měla trochu nechat, abys věděla, že má dost. Neměla jsem jak jí to dát postupně, když jí moje mlíko nestačilo, něco jíst musela.

Přestáváš kojit nebo proč chceš přejít na UM?
12. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jak naše madam jedla třeba půl hodiny až hodinu z lahve, tak jsem jí už dala dudlík od tří měsíců, ze začátku trochu víc kuckala, ale už to vypadá že si zvykla a láhev má pryč během 5, max. 10 minut :wink: Tak doufám že to ničemu neva
12. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, brzy asi přestanu kojit, protože přes den už ode mě pije málo a ještě docela pila v noci. ale teď už se začala vztekat i v noci - takže dávám UM. No a mám pocit, že takhle to bude s mým mlíkem čím dál horší a navíc už mě nebaví to její věčný vztekání, jamile jí přiložím.
12. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký jí dáváš mlíko? Vztekání znám moc dobře :confounded:
12. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek