• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Vrani, dávám bebu - a vypadá to, že jí chutná - nemá s ní problém- Akorát ublinkává, ale to říkala Dr, že to mlíkem není a časem se to bude zlepšovat.
13. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
o nějakým novým dudlíku taky uvažuju
13. led 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a jakej máte?
13. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Ilci, o jakym dudliku? My mame porad Aventacky - mam tri. Jinej nechtela...

Hani, tak uz taky s kojem prestavam... pije uz jen jednou denne :pensive:

Holky, ted maji Bebu v akci v Tescu za 262,- tu 800gr. :wink:
13. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy máte všechny takové obříky :grinning: Kiki má těch 4,87 a 55 cm. Stále nosíme 56, body i 62. Si asi ty vaše dětičky řekly, že když už je trumfla věkem, tak jí předeženou jinak :grinning:
....chjo strašně řve a už dlouho, tak jí jdu utěšit a dopíšu to později :wink:
13. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci myslíš dudlík na flašku ne?

Jani ono se to kojo nepo... no. To je fajn cena za tu bebu, já teď zkusila koupit Hami, tsk uvidíme.
13. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem chtěla napsat, že já zkusila koupit Babylove - mlíko z DM. 5 dní to bylo v pohodě a pak začala Kristýnka strašně blinkat. Zkusili jsme zase dát Nutrilon a hned to bylo lepší, i když ještě 3 dny trvalo, než se to srovnalo úplně. Teď dám pauzu, ale pak bych Hipp nebo Hami taky zkusila. Vrani tak dej vědět, jak ti Hami vyhovuje.
13. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem cetla, ze je Hami uplne stejny jako Beba (i od stejnyho vyrobce), akorat ze je o trosicku levnejsi... taky jsem o nom uvazovala.. ale ted mi ji zlevnili, takze planuju nalet do tesca :grinning:
14. led 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
beba je od nestle ne? i nutroš
aspoň jsem to našla na jejich stránkách
nám po nutroši líp kadí, po bebě se děsně kroutil a byl doma řev

já ho doma měřila, cca 61cm a předpokládám, že už bude mít těch 6kg, uvidím zítra

vrani, já reagovala na ten tvůj příspěvek, žes dala nový dudlík a že malá líp pije
ale nějak jsem už nestihla dopsat myšlenku, páč prcek si žádal pozornost :grinning:
14. led 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek. Koukám, že řešíte baštu. Já osobně mlíčko měnit radši nebudu - ale je to drahota, když mu piksla vydrží tejden. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by řízky vyšli levnějš.... :grinning:
JInak kamarádka z Ústí říkala, že někde vyšly výsledky testu těchhle značek a nejlíp jim vyšlo Hami - tak dává jen to. Druhá je z Hippu vyléčená, když dala malýmu příkrm a vyloženě mu nesed - blindil celej den. Prý je to úplně jiná třída než Hami. Tak snad jsem vám pomohla aspoň díky zprávám z doslechu. :wink:
14. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Fim a Ilci :slight_smile:

My mame Bebu na necelej tejden ten jeden pytlik - v krabici jsou dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mala takhle "probasti" ca. 700,- mesicne :sweat_smile: na tech rizkach neco bude :grinning:
Ja si uz koupim do zasoby tu kasi - je od ukoncenyho 4.mes. a maji ji taky v akci :wink:
14. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a vyvařujete pořád po každém jídle lahvičky nebo už jen umýváte? A co vodičku - převařujete? :confused:
14. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem se chtěla zeptat, jestli už budete dávat něco jinýho než mlíčko
jinak já byla v tescu včera a u nás to teda mají vykradený
asi budu muset navštívit větší město :wink:

já akorát viděla test příkrmů z r.2007
http://ekonomika.idnes.cz/kupovana-kojenecka-vyziva-je-zdravejsi-nez-pripravena-doma-p4x-/test.asp?c=A070620_182616_test_maf
14. led 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, převařuju a vyvařuju
a ty máš jaké UM?
14. led 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, ta akce je ode dneska :wink:

Ja taky prevaruju i sterilizuju (mam koupenej ten sterilizator do MW) :wink:
14. led 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ono tam nebylo to zboží v našem slavným tescu
všechno je až pro větší děti

jinak další test
http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_kojeneckavyziva.html
14. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to konzultovala se "služebně staršíma" maminama a už jsem zkusila jen umývat a vysterilizovat večer všechno najednou - mám taky ten do MW. Ale když jedu na drby nebo obecně někam, tak je rozdíl s sebou tahat jednu lahvičku nebo třeba tři..... Jenže nevím, jestli to byla shoda okolností nebo z toho, Tonda začal mít trochu potíže s prděním - nic nic a pak najednou rána jak z děla a kajda až na zádech..... Tak už zase sterilizuju, ale vodičku (kojeneckou) jen ohřívám - to jsem přeci jen vyčetla jako příspěvek mnoha a mnoha maminek, že se převařovat nemusí. :wink:
Já se děsně těším, až začnu dávat na noc kašičku. :dizzy_face: I když občas umí chlapák spinkat i osm hodin. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy teda jedete. Mám chvíli než se nasnídám, pak bude snídat madam :slight_smile:

Ilci zkus kdyžtak taky ty avenťácky dudlany od 3 měsíců, mají regulovatelný průtok - 3 rychlosti (www.aventbaby.cz)

ad UM - hami je stejný výrobce jako Nutrilon je to Nutricia a zkoumala jsem složení a je to téměř identický. Zkušet to budeme asi zítra, ještě máme zbytek nutrouše.

JInak já už dávno nepřevařuju, myju to horkou vodou a jarem a na závěr jen horkou vodou a dudlíky jednou za čas spařím v hrnku a zalejou vroucí vodou z konvice a jednou za čas seberu všechny dudlíky a hodím je do hrnce a vyvařím, ale to tak jednou týdně. A malý to neva.

Na příkrmy se zeptám dr. ale 20 února hodláme začít :wink:
14. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a baštíme stále Nutroš, momentálně 150. :wink:
A výsledky těch studií nevíš? Se mi nechce moc číst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ale kojeneckou vodu teda převařuju, tuhle jsem četla že se to má dělat proto, že nikdy nevíš, v jakých podmínkách ji v krámě skladujou, no a my ji kupujeme v hypermarketu a tam si ty podmínky umim představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, nam nekdy uz ani ta 150 nestaci :sweat_smile: tak bastime 180..

No nic, musim jit varit... takhle bych nic neudelala a dneska mame narocnejsi den - jdu konecne na gyndu po sestinedeli :sweat_smile: tak drzte pesti, at jsem ok :slight_smile:
14. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už s rychlým dudlanem vypijeme 166 a někdy i 200 :wink:
14. led 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem je přeci jen skoukla a zajímavý. :wink: Hned jsem si to uložila. :slight_smile:
Zviz - budu. :wink:
Toník měl donedávka docela velkou rýmu ( a už dlouho), tak ani moc nebaštil - většinou vysosl tak stovku a jednou denně tu 150. Ale pže člověk nikdy neví, kdy to bude, tak jsem ji pochopitelně dělala pořád. Včera už baštil jak protrženej, tak myslím, že za chvíli najedeme taky na 180. :grinning:
14. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak uz budu muset koupit jiny dudly na flase... mame od Aventu jenom 1 a 2.. zajedu si pro to hned dneska, kdyz bude tchyna hlidat.

A ted uz letim makat, at stihame :slight_smile:

PA
14. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Savičku jsem už taky dala dvojku, ale mám jen dvě na 4 lahvičky. Tak to střídám a chudinka v tom má asi hokej - někdy ho ten průtok zaskočí. Budu muset dokoupit. :wink: A dudláka na uklidnění taky musím koupit většího. To budou zas třistovky, jen to hvízdne a vidět to nikde pořádně nebude.
14. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do vánoc pokaždé přelila vodou z rychlovarky, ted uz to delám tak ob 2-3 použití, ale nám z kohoutku teče opravdu vařící voda, jinak bych asi ještě stále přelívala.

vodu převařuji, zkoušela jsem to nedělat, ale měla prdy

taky už jsem zkoušela 3rychlostní avent, ale i na 1 se úplně zalykala, tak zase používáme klasickou avent 1

hami je stejný výrobce jako nutrilon? docela mé láká to zkusit, ale po minulé zkušenosti se docela bojím, tak ještě počkám.
na příkrmy najedeme za 14dní, ta jsem zvědavá
14. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdybyste pak vařily doma
http://www.emimino.cz/pages/story/5434

my na dokmu najíždíme na 130 UM
no, ono už by spíš kojení mělo být dokrm, nebo předkrm :grinning:
14. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti a čím budete začínat?
14. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti jj je to stejný výrobce, porovnávala jsem obě krabice a mají i tu grfaiku a texty jak přes kopírák a projela jsem obsah a liší se to jen v pár vitamínech (jako asi ve 4) a to jen o 0,01-0,05 třeba. Tak to si říkám že takovou roli nehraje. Zkusíme to a uvidíme. Ten nutrilon je fakt nekřestansky drahej. Ne že bych to do ní nechtěla investovat, ale jestli bude baštit i o fous levnější, tak proč ne. Přesypala jsem si to akorát do krabice od nutrilonu, vyhuvuje mi, že má na straně taovou tu stěrku o kterou to zarovnám. Hami je v papírový krabici a ve dvou pytlíkách a muselo by se to zarovnávat nožem.
Ad dudlík, 2 jsme měli ve dvou měsících, tu trojku máme cca 4 dni, měla by být až od třech měsíců, to je nám sice až příští týden, jenže ona z těch pomalých fakt blbě pila. No a z tohohle párkrát zakuckala a už je to dobrý. Myslím, že si zvykla, ale dávám jí to na ten průtok 1.
14. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já ještě nevím, myslela jsem že kaší, jenže někdo říká, že dáš kaši a oni pak nechtěj zeleninu. Tak se asi poptám drky. A přemýšlím jestli se nekouknu po nějaké kuchařce
14. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek