• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Zviz, tak to je dobrý, zítra tam jedeme, tak snad nebudou vykradený :confounded:
14. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja prave jedu dneska, tak jsem na to zvedava... doufam, ze uz to budou mit doplneny :sweat_smile: :wink:
14. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda že nevim, jestli by nám beba sedla. :frowning2: Na nutrilon snad v životě žádná akce nebyla :unamused:
14. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, na Nutrous maj akci ted taky v Tescu :wink: davaj k tomu nejakou tu kasi nebo co... jsem to moc nestudovala, mne zajima Beba :grinning:
14. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi začnu sledovat www.akcniceny.cz :wink:
Tak je vzhlru potvora, ale snad si bude hrát v cestovní postýlce
14. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mate nektera zalozenej facebook?
14. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ze bych si vas pridala do pratel :grinning:
14. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, co je to?
14. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
facebook.com - mas tam svoji stranku s fotkama a udajema, stretavas se s kamarady - spoluzaky - kolegy ... takova kravovinka zas :grinning:
14. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky vám tak padaj a mastí se vlasy??
14. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je možný někde vidět jak to ve finále vypadá? My máme fotky na picase a chtěla jsem káje založit blog s fotkama a kecáním, ale moc mě to nechytlo
14. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, na to jsou dobry vitaminy - stoji kolem 50 - 60,- kc - vic ne :wink: ale nevim, jak se jmenujou... kupovala si je MM sestrenka :wink: a jsou prej vyhlaseny... ja zatim nejaky extremni vypadani nesleduju, masti se jako driv :confused:
14. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, hrozně se mi mastěj - ale fakt nechutně. V těhotenství to byla taková pohoda a teď bych je klidně mohla mýt denně :cry: a obličej se mi taky zhoršil :cry:
14. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1066118624&ref=profile
to je muj profil, ale asi to bude chtit prihlaseni...
14. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo to mi povídej, já ještě tak měsíc po porodu jsem měla vlasy dobrý, nepadaly a mastily se daleko míň, ale tohle je hrůza :angry: A o akné mi ani nemluv :angry:

Jani a nevzpomeneš si? Jsem chtěla viaredin, ale jestli není zbytečnej...
14. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, ty jsi zkoušela ten Libenar - malý se nějak ucpává nosík, tak bych ho asi zakoupila.
14. led 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si tě přidala :slight_smile:

aglo jj, ale je to jen fyziologický roztok, ne jako kapky do nosu, ale zkusit ho můžeš
14. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani a zkoušela jsi i něco jiného?
14. led 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo, kup si Nasivin nebo Olynth tusim... proste kapicky pro kojence :wink:
Libenar ji davam spis jen aby nemela vysusenou sliznici..

Hani, nevzpomenu, vubec totiz nevim, jak se to jmenuje, jenom ze jsou levny :wink:
14. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jestli ono to na mě nebude moc složitý :confused:

agli my měli ten libenar jen když chrčela a přišel mi naprd, pak se jí rozjela rýma, tak jsme odsávali a koupila jsem jí nasivin pro novorozence a kojence do 1 roku a zvedla jsem jí postýlku pod hlavou
14. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, prosim Tebe :grinning: to je uplne easy :wink:

No nic, musim jit - namalovat si xicht a vubec - malou setrne oblict a nevzbudit a razime :slight_smile:

Tak se mejte, odpo zajdu :wink: :dizzy_face:
14. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pa a zajdi, ať mi to můžeš pořádně vysvětlit. A ať to dobře dopadne :wink: Já se jdu konečně vyzubit :zipper_mouth:
14. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani přesně na to jsem myslela, škoda že nevím jak by jí Beba sedla.
Začínat budu asi zeleninou. Mamka mi říkala že snad nejdřív jen šťávama - no uvidím.
Jo a na TV čučí.
14. led 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a HA nedávám. Dostali jsme HA Nutrilon k Vánocům a přijde mi, že má po něm prdy
14. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti přemýšlím jestli tu bebu nezkusím kvůli těm nukleotidům :confused:
14. led 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, já taky dávám normální Bebu - Mudra mi říkala, že pokud nejsou v rodině alergie, tak HA je zbytečná. A nechtěla jsem Tě nijak vystrašit s těma nukl., jen jsem Ti napsala rozdíl mezi nutroušem a Hami :slight_smile: Ptala jsem se taky Mudry, odkdy začít s příkrmama, když teda bude už brzy plně na UM a ona mi říkala, že stejně až od šestého měsíce, pouze pokud by měla hlad, tak začít o něco dříve - tak já nevim. :unamused:
14. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Doufam, ze se na me nebudete zlobit,kdyz vam sem hodim jeden odkazek a poprosim vas, at se na nej mrknete, mozna by se vam tam mohlo neco libyt.
dekuju
kdo do poznamky pripise, ze o webu vi ode me ma na první nákup 15%slevu.
Andrea
14. led 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo to je divný, všude píšou při UM příkrmy od ukončeného 4. :confused:
14. led 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, právě - proto mi to nepřišlo divný a jak jsme s Mudrou žvanily, tak jsem se zmínila a ona mi řekla tohle. No a je fakt, že třeba na stránkách www.kojeni.net je o tom taky napsaný - že pokud to není nutný, tak až od toho 6. měsíce i při UM - no tak nevim. Asi uvidim, jak je spokojená a podle toho začnu.
14. led 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já do 6. čekat nebudu, už se na příkrmy těším :dizzy_face:
14. led 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek