• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Holky, tak jsem byla v tom tescu a bebu za 262,- sice maj, ale jenom 2 :angry: ktera je od 6.mes. :stuck_out_tongue_closed_eyes: 1 stoji furt tech 309,- tak me pekne nasrali, fakt :rolling_eyes: pritom v letaku pisou ruzne druhy nebo tak nejak :rolling_eyes:
14. led 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, to je pech teda

jinak já taky četla příkrmy raději od 6. měsíce
no uvidíme

a budete kupovat lahvičky nebo vařit ze surovin?
14. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz :angry:

ilči já se pordím s dr., ale nechtěla bych tak dlouho
14. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci asi půl na půl
14. led 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, holky, co na delam... jsem si zajela do lekarny, kde ji maj za 285,- tak aspon o neco levnejsi :wink: jeste jsem si koupila Panadol sirup - kvuli ockovani, kdyby to hur nesla a pak sprej s morskou vodou do nosiku.

V tescu meli v akci ty lahvicky s prikrmama, tak jsem si ty 3 vzala (2+1 zdarma) a uvidim.. ale asi budu varit :wink: lahvicky tak mozna na cesty nebo tak :wink:
14. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem přemýšlela, dokud máme jabka od našich ve slušné kvalitě, udělat pár jablečných přesnídávek a zavařit
My uz jablecny zavarovali:slight_smile:
jasně ilči
14. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dělalas jen rozvařený jabka? já mám nějaký recept, musím na to kouknout
ale naše mamina dělávala s pudingem, což mimčo nemůže
14. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas zavarovala moje mami a delala jenom jabka rozvareny a trosicku cukru :wink:
14. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, mně se taky nechce čekat až do 6. měsíce, tak uvidim, jak bude spokojená. A ze začátku budu asi dávat lahvičky a až se trochu "rozkoukám", tak zkusim i něco uvařit.
Zviz, to mě teda štvou, já na ten leták taky koukala a maj tam fakt různý druhy. :frowning2:
14. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já experimentovat nebudu a vrátíme se k nutrilonu, právě se mi po hami ppoblila :frowning2:
14. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, ono to může být i tou změnou a třeba by to přestalo - mně ublinkává od začátku, takže nám by asi ani Nutrilon nepomohl. :confounded:
15. led 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy,
taky vám ty děti cestují v noci po postýlce? Nasše madam to dneska objevila a má z toho náramnou srandu. Téměř celou noc kopala nohama, až se vždycky dokopala doprostřed postýlky a k okraji ke žbrdlinám, tam se chytla prackama a byla šťastná :grinning:
15. led 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ráno jsem malou vážila a má 6,2 :confused: :sweat_smile: Jinak dneska ve čtyři máme kyčle. Teď musím jít krmit. Přes den se snad ještě ukážu, ale musím žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, jj, taky kope a cestuje, nám teda spíš dopředu, takže mám u místa hlavičky polštářek, ať se nepraští
i na přebalováku
a zásadně je věčně odkopanej
taky vám tak strašně slintají?
jen furt utírám pusu a převlíkám, je děsně mokrej :grinning:
15. led 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím. Vrani, taky cestuje. A včera říkal MM, že už se zkouší přetočit, jen rozpřažená ruku jí v tom zabránila, ale to já zatím neviděla.
Jinak příkrmy budu dávat asi jako agla. Jen jsem přemýšlela, že na úplný začátek, kdy se doporučuje dávat jen lžička, jestli neni blbost otvírat kvůli tomu celou lahvičku. :confused: No a lahvičky - taky mě napadlo, že tam mám alespoň trochu "jistotu", že to testují kontrolují a tudíž to má nějaké dobré hodnoty. U kupované zeleniny nevím vůbec za jakých podmínek byla pěstovaná...
15. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to čučim. Já jí položila na gauč, dala jí dudlík a koukám ona spinká! Pomalu pomaličku se začíná dařit, že i přes den jí můžu odložit když usne a tohle je asi po 2, kdy usnula sama. To by bylo super!
15. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě usnul sám od sebe zatím 3x, ale to nebylo "cílené"
jinak se nedaří, ale aspoň že po nočním krmení usne za 5minut
tak mě napadlo, kolikrát denně krmíte?
15. led 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči, zrovna jsem se chtěla zeptat, my pořád 7x :unamused:
15. led 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my se pořád nemůžeme zbavit té loupající hlavy :frowning2:
15. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my 6x denně
jinak máme zase ve vláskách žluté šupinky, snad se dneska nezapomenu dr. zeptat, co s tím
15. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to vycházelo na 6x, ale teď se zase začala budit v noci, tak je to o 1-2 kojení víc. Průměrně sní tak 100ml, tak je to 800ml to má pořád 200ml rezervu
15. led 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsem četla, že mezi 6-8 měsícem (v něčem až do 10 měsíce) je dítě hodně fixované na známé osoby a na známá místa a neni to "rozmazlenost", ale je to důležité pro jeho dalšíl rozvoj a důvěru v sama sebe. V praxi to znamená, že dítě nedávat hlídat každý den někomu jinému a jít pryč, ale ani nechodit každý den k někomu jinému na návštěvu - nejlépe mít jednu vycházkovou trasu a té se držet. Ty jo, to by mě jeblo. A já se právě těšila, jak budu v létě akční :sweat_smile:
15. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my 5x den + 1x noc
právě nevím, jak odhadnu, kolik mlíka včetně MM vypije
teď dávám dokrm 100 i 130ml, za den vychází UM tak 660ml, na váhu by měl vypít tak 900ml
15. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, taky se těším, až vyrazím někam dál
hold se bude fixovat jen na známé osoby a místa bude poznávat nová :grinning:
15. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad léto, plánujete už nějakou dovču s mimčem?
15. led 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.varime-detem.cz/

zajímavé recepty pro děti
15. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - my jsme chtěli moře, ale teď jsem si řekla, že nejdřív zkusíme ČR a podle toho jak to bude zvládat tak uvidíme s tím mořem a pojedeme když tak na last minute. V ČR se můžeme kdykoliv vrátit domů, ale od moře těžko a aby se mi tam 3-4 dny aklimatizovala, tak to nemá smysl. Tady vím o výborném penzionu v již.č. a pak uvažuji nad Plzeňskem a dál na západ a nebo nad Lipnem.
15. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě uvažujem kam, ubytování i prostředí, ať můžem jednak prckovi ohřívat stravu, vařit ev.čaj, a hlavně ať můžem provozovat turistiku i sním
ne teda, že bych počítala, že Mikeš bude chodit po vlastních :grinning:
ale hrady, zámky s ním ještě pár let nehrozí
15. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek