• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Tak jsem zpět, vysprchovaná, guláš se vaří, dítě spí a já začnu žehlit. Asi jsem to přehnala s chili, páč mě pálí oči už jen z těch výparů jak se to tu vaří :sweat_smile: No neva, MM ostré rád :grinning:

Ad strava, mně pije v rozmězí od 120 do 200, jak kdy. Dneska jsem si to začla psát a pomalu bych chtěla aspoň jedno krmení odbourat, tak uvidíme, jestli se zadaří.

Ilci, podej pak info o těch šupinkách, já jsem z toho už na palici, mažeme to excipialem, z celé hlavy to zmizelo, protože tam jsem to vyčesávala, jenže na fontanele se to vyčesávat bojim, protože se musí přitlačit a tam jí to furt zůstává a teď už se to zase objevilo i jinde na hlavě, kde to předtím zmizelo.

Ad dovolená, my zatím nevíme, určitě něco v ČR, buď přehradu Rozkoš nebo nějakoý srubík co našel MM. Až začne být teplo rozhodně plánujeme výlety, i víkendové, právě hrady, zámky - spíš pro nás než pro ní. S mořem se uvidí, když tak bychom jeli autem třeba na sever itošky nebo chorvatsko. Ale jak říkám, zatím je to ve hvězdách.
15. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, taky to máme hlavně na fontanele
mu to napřed zmizlo a teď to má zas a horší
dítko spí? se máš :grinning: my si hrajem na dece
15. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je vzhůru :unamused: nevim nevim co z toho žehlení bude :sweat_smile:
15. led 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
my dneska chrupaly do desiti :sweat_smile: ale musela jsem ji ze zacatku teda dost premlouvat :grinning:
Ted tu lezi a cuci na TV :sweat_smile: asi pujdem bastit...

Jinak strupy mame taky, spis na sesulce, nez na fontanele, tu ma cistou... ale nechteji povolit, uz je to teda lepsi... se na to zeptam dr., az k ni pristi t. pujdem.
15. led 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkouším, jestli Mikeš usne sám
ale nevidím to růžově :grinning:
u nás se vstává po 7h, i když nemá hlad, prostě řve a musí se vstávat
15. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, to znam :grinning: to mi obcas taky dela... ale dneska byla nyny a nechala me i vyspat :sunglasses:
Ted tu usina na sedacce vedle me :slight_smile: tak ji to snad chvili vydrzi...
musim se taky nasnidat, vyprat, atd. ..
15. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my máme rýmu - hlavně v noci, kdy leží na zádech se jí ucpává nos a pak se budí každou hodinu :confounded: A to máme jít příští týden na očkování.
Jinak jíme 6 x denně, ale z toho se budí ve dvě ráno a v pět, tak bych chtěla to noční taky nějak odbourat, ale prý by se to mělo až po 6. měsíci :cry:
Ad dovolená - zatím jsme nad tím nepřemýšleli, ale v březnu se chystáme na hory a to bude hlídat babička, tak snad to dobže dopadne
:grinning:
15. led 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo, to je pech.. :unamused: tak snad to brzo vylecite..
ja ji prave vcera koupila tu morskou vodu - i kvuli prevenci :wink:

Jinak v noci se budi tak kolem 3-4 a pak rano kolem 6 a to uz by nejradsi vstavala :sweat_smile: jenze mamce se nechce :pensive:
15. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, kde litas! Na Usti jo a k nam ne :angry:
15. led 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme rýmu už dost dlouho, furt odsáváme, máme sterimar, nasavin a výsledek nula :angry:

u nás, když chce prcek spát (jako teď), tak brečí
prostě mu nedokážu vysvětlit, že může usnout i sám, nejen u maminy ve vaku :wink:
15. led 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted se probrala... to byl ten jeji 15minutovej spanek :grinning: A asi bude chtit bastit a jestli ne, tak se ji ted budu muset venovati :wink: strasne ji bavi, kdyz se pritahuje za ruce do sedu :grinning: mura jedna... pretacet se, to ne, ale sedet by uz chtela :confused: :grinning:
15. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po řevu usnul opět u mě
jdu obědvat, pak krmení a poradna
prcek radši kope nohama a rád mě tahá za nos :grinning:
15. led 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak dobrou chut :slight_smile:
Ja ted dosnidala :grinning:

Nase Any za nic jeste netaha, vubec ji to nezajima zatim...

Tak ja jdu, musim ji na chvili zabavit :wink:
15. led 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hold je každý dítko jiný :wink:
já se bojím, kdy tu hrazdičku s hračkama strhne
15. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, a v kolik hodin chodíte večer spinkat? Jsem taky byla v tom Tescu a uplně stejný - Beba 1 za 309, tak jsem nakoupila nějaké ty konzervičky :slight_smile:
15. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, tak baštím guláš, Kája to na chvíli zalomila, pak bude jíst, chtěla bych aby měla pauzy přes den 4 hodiny, pak by těch krmení bylo jen 6. Jinak máme novou formu usínání, strčím ji do postýlky, dám ruku po peřinu a nadlehčím jí nožičky a hladímji po hlavě nebo jí i dám svojí tvář na její. Cítí teplo a za chvíli to zalomí. :wink: (PS ale pak vyndat tu ruku zpod nohou je docela věda :slight_smile:)
15. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, spíte pod peřinkou? My máme jednu takovou velikou zavinovačku, tak zatím pořád spí v tom, ale už se taky chystám na peřinu - to asi bude protestovat :(
15. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stydim stydim..... :grinning: Ale už nestíhám jak kdysi - neni to, co to bejvalo. :grinning:
Holky ad rýma - konečně jsme se jí snad jakžtakž zbavili. Co se týče nasivinu, lékárník varoval, že max. 3 dny a radši jen vytírat nosík navlhčeným smotkem než kapat. mohlo by to mrňouskovi ublížit, i když to v letáku není napsané. Libenar nám moc nepomoh, pže se nedostal moc daleko a Tonda měl tu rýmu až vzadu. Tak jsem koupila sprej s mořskou vodou (od Nivey) a vždycky jsem foukla sprej, vysála odsávajdou a vytřela nosík smotkem v libenaru. K tomu jsem zvlhčovala vzduch v místnosti. :wink:

Co se týče usínání - no Comment, těžko psát časy, když s ním dorazím z toulek v osm jako včera, že? :sweat_smile:
A vstávání - v osm po baště jdeme ještě spinkat. :sunglasses: on si třeba vykládá v postýlce, ale to mi fakt nevadí. :slight_smile:
15. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ve finále jsem koupila i Ambrobene sirup a dostával sirup 2x denně, aby se mu ty hleny vzadu spustili a šli odsát. :wink:
15. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, chtěla jsem ti říct - když mi padaly vlasy, tak jsem si koupila šampon Fitoval Plus: http://www.lekarna.cz/fitoval-plus-sampon-100ml/ a vitamíny: http://www.lekarna.cz/walmark-reghaar-vlasovy-stimulator-tbl-30/ nebo vitamíny HAIR. Teď to asi zakoupím zase. Nevim ale, jestli mi pak přestaly padat po tomhle nebo prostě skončilo nějaké období vypadávání - každopádně to finančně není tak strašné, tak to asi zase zkusím.
15. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O vlasech mi ani nemluvte - jsou všude. Jsem zvědavá, kolik mi jich zůstane na hlavě. :sweat_smile: A beďary to samý - jsem se pěkně přes těhu rozmazlila. :grinning:
15. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim a ten Ambrobene sirup pomohl?
15. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Úplně výrazná změna to nebyla, trochu lepší jo - už se dalo aspoň něco odsát. :wink: Jinak můžeš i Mucosolvan.
15. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli jj, spíme pod peřinou, to v podstatě už od samého začátku, ale doposud byla pod tou peřinou i v rychlozavinovačce, jenže už jí je krutě malá a zrovna jsem ji prala, tak jsem ji tam zkusila dát bez ní a vypadá to že jí to extra neva, takže už ji zpátky dávat nebudu.

Děkuji za věci na ty vlasy, teď mám viaderm a šampon capillan, tak pak zkusím když tak tohle. Jinak to uspávání jak jsem psala, fakt zabírá, dneska už jsem jí tak uspala 3x :wink: .

A propos, kolikrát za den vám tak děti spí? My to máme vždycky takhle, hraní, jídlo, chvíli hraní, řev, spánek, hraná, jídlo, hraní, řev, spánek a tak pořád do kolečka. Až večer už si samo nehraje a jde spát. Přes den spí jak kdy, někdy 30 minut, jindy hodinu, někdy i dvě.
15. led 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme po poradně
dostala jsem sprda, že přibíráme moc
ještě před měsícem nás hnala do nemocnice, že přibíráme málo
takže za poslední týden +0,5 kg, máme už slušnou váhu 6220 g a 62 cm, takže oproti poradně v 6-ti týdnech přibral 2480g a narostl o 7cm
dr. radila hlavičku polévat olejíčkem a vyčesat nebo seškrábat
zítra se jdu objednat na rehabilitaci, páč nepasem ani se nepřitahuje do sedu
prý je tam čekačka 2 měsíce, tak zkusím něco pocvičit doma
taky je bledej, tak jdeme opět na krevní obraz
tak snad to zítra stihnu, ať to máme z krku

jo a očkování se nekonalo, stroupek ještě není úplně zahojený

spaní - v noci spí od 22h do 7h - v tom je 2x krmení cca po 45minutách, takže tak 7,5 hod
a přes den tak 30 minut dopoledne, 2 hodiny po obědě a tak 30 minut navečer :grinning:

máme doma otesánka, co moc nechce spát
jako fakt přemýšlím, co udělám s tím jeho tempem růstu, řvát hlady ho přece nenechám
uvažuju ten sitící nutroš, prý se může tak 2x denně u moc přibírajících dětí
15. led 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám na ty moje hrubky, fakt mateřská demence :grinning:

ty vlasy mi padají taky, budu muset něco vyzkoušet
prcek spí ve spacáčku, jinak se odkope
15. led 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak to jsem zvedava, co rekne nam :sweat_smile: my tentokrat pribraly vic nez kilo za mesic :sweat_smile:

Aglo, chodime spinkat jak kdy - nekdy kolem sedme, jindy treba v osm... kdyz se ji nechce spinkat, tak usne po hodince "blbnuti" treba v devet... to je ruzny :wink:
15. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a příkrmy - prý mi řekne příště a začnem od toho 4.měsíce

zviz, já koukala, za měsíc 1,7kg
fakt otesan hadra :grinning:
15. led 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, tak to ti spinká moc hezky, když se budí až ráno kolem třetí, čtvrtý.
Ilči, mě by zajímalo, jak moc můžeš ovlivnit, aby rychle nepřibíral, přeci ho nenecháš hladovět, ne? :confounded:
15. led 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo, no jak kdy :wink: ale ted posledni dobou, kdyz usne treba ve 21.h., tak spinka do tech 3... jsem zvedava na dnesek...
Mi prijde, ze ma cim dal vetsi hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz aby mohla aspon tu kasi..
15. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek