• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
monako, vítej

baji, taky si užíváte, co
no prcek je otesan, uvažuju, že ho trochu ošidím čajem
dáváte někdo čaj?

jinak jsem zaznamenala úspěch - prcek mi dnes 2x usnul sám v postýlce, musím teda sedět v ložnici a musí mít lampičku, ale je to u něho fakt úspěch
16. led 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Monako :wink:
Hani, jj, akorát se nám ty jadérka začínají tvořit, v jedný ho už trochu má a v druhý náznak... ale myslím, že to říkala tak nějak jako že dokonce už vidí jadérko..., takže bych si vůbec nelámala hlavu s tím, že je ještě nemáte, jestli vám řekli, že je vše ok (my byli na těch kyčlích nějak začátkem ledna)
jdeme znova za těch šest týdnu asi hlavně proto, že má od narození trošinku zkroucený chodidlo, jak měla málo místa v břiše a musíme to cvičit, resp. masírovat... taky jsou tam noví, tak asi ještě nemají moc pacientů :wink:
16. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak super, my už se s tím spaním taky lepšíme... vůbec teďka, jak už se uzdravuje, tak je lepší, už si i sama vyhraje, nebo na mě kouká, jak něco dělám a nevyžaduje už 100 pozornost a chování... tak snad to nezakřiknu :wink:
16. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci máte krásný fotky :dizzy_face: Kdo u vás fotí? Asi do toho "trochu" fušujete co?

Máš ponětí kolik ti malej za den vypije? Čaj bych asi nedávala..
16. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tím kojením se snažím bojovat, co to půjde, ať jí aspoň nějak kompenzuju ta ATB a tak... no doufám, že se zas pořádně rozkojím, protože se mi poslední dobou u toho dost vzteká, jak jí to moc neteče a když dám dokrm, tak vyžahne skoro 100 - je fakt, že pak se skoro nehýbe, jak je přežraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji se tu lámu smíchy, když si představím, že se přežráním nemůže hnout :grinning:
16. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt - většinou jí to dám před spaním, to je pak tuhoš, že usne ještě něž ji zamotám do peřin :wink:
16. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš dobrý že nemusíš uspávat :slight_smile:

a jinak jak je? už jsi v pořádku?
16. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, fotky máte fakt pěkný, no a na tý poslední teda tvářičky naducaný má :wink: :slight_smile:
16. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, docela se to hodí :wink:
jj, radši to zaklepu :wink: jestli se nám po tom vyšetření nerozjede zánět a nebudeme znova stonat, tak bychom konečně mohly dát ten srazík :wink:
16. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak u vás? kája je ok?
16. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, díky, až na vyjímky fotím já :wink:
digitál je úžasný vynález :grinning:

baji, s prckem je taky větší pohoda, co zmizela žloutenka a začal přibírat
taky už tak nechovám, jen když chce spát, ale snažím se to postupně odbourávat - jako usínání ve vaku

já dávám dokrm 100ml, takže za den má 600 UM
kolik má ode mě nevím, ale vzhledem k tomu, že tak strašně moc přibral, to asi nebude málo
na váhu by měl teď vypít 150*6,2kg = 930ml za den
nejhorší je, že žahne všechno, co je ve flašce
ten by snad vypil i litr mlíka :grinning:
16. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to vyšetření probíhá? U nás dobrý (tuk,tuk,tuk), v úterý máme jít na prohlídku k dr. a očkování, tak doufám, že mi někde něco nechytí :confounded:

Na srazík se těším :dizzy_face:
16. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, já jsem čaj zkoušela - bio fenyklový neslazený - jako vypila ho, ale že by se po něm nějak zklidnila - to ne. Tak ho teď nedávám. Mně by asi taky vypila, kolik bych jí udělala, takže u nás moc neplatí, že mimi si vypije tolik, kolik samo chce. Takže já tak nějak dodržuju to množství mléka, které by měli mít na den. Zatím je spokojená, tak jí to asi stačí. Taky dost ublinkává - tak nevim, jestli i to množství, co má, není na ni moc.
16. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme si odskočili vykoupat mrňouse :wink:
no při tom vyšetření by ji měli zavést cévku do močáku, napustit nějakou látkou a pak koukat na rentgenu, jak jí to tam koluje a jestli se jí to vrací do ledvinky a tak... ale netuším, jestli ji to budou dělat pod narkozou nbo jak, bobečkovi :frowning2: pak se uvidí, jak silnej má ten reflux, jestli silnej, tak bychom tam museli zůstat, jinak nás pustí domů,akorát bude muset mít dva dny klidový režim...
16. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji teda to je složitý, tak doufám, že bude kočička v pořádku. Moc držíme palce. :wink: Počkej, až s nima budeme chodit v létě ven, jak už polezou :dizzy_face:
16. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, snad to dobře dopadne... kéž by zjistili, že se to dalo samo do pořádku a nemusela by na tu operaci :confused: no pak nás čeká ještě jedno a to ji tu kontrastní látku budou pouštět do krve a koukat, jak jí pracujou ledviny a nakolik jsou poškozené :angry:
jj, taky se moc těším, teď v zimě je to naprd, ale v létě už to budou šikulky :wink: už se taky s MP moc těšíme, až budeme jezdit na výlety :dizzy_face: možná bychom zkusili i moře, no to ještě uvidíme...
16. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky :frowning2: jsme se prave pohadali a ja spim v obyvaku :sweat_smile:
16. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani kvůli čemu???

baji, my se taky moc těšíme, ale asi to zatím vidíme na čr, MM našel krásný sruby
16. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, taky moc drzim pesticky a myslime na vas :dizzy_face:

Monako, zdravim Te :slight_smile:

holky, vy budete mit sraz, jo... ty jo, zavidim... bych vas tak rada videla, ale jeste jsem tak daleko sama autem nejela a uz vubec ne s malou :unamused:
16. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prekopirovano z CB - se mi to nechce psat znova :pensive:
Tak jsme se prave pohadali s MM jsem debil, zakazala jsem mu jit do baru ja si tu planuju, jak pujdem pekne spolu pristi tyden a on musi jit nutne dneska... ja bych ho pustila, kdybych vedela, ze prijde nejak normalne... ale na 100% vim, ze se ozere jak neco... (on nechodi casto, naposled byl, kdyz se Anetka narodila), ale mne to prislo normalne lito... ja bych si taky chtela aspon trosicku uzit... cely tehu nic, ted taky nic...

zvizatinka • 1d • Dnes ve 21:23

Tak jsem si udelala lezeni v obyvaku, mam tu latte a chuvicku, kdyby mala becela...

zvizatinka • 1d • Dnes ve 21:25

Jsem mu rekla, at jde a priste pujdu ja a taky mu nereknu, kdy prijdu a prijdu treba rano... urazil se, ze se nebude hadat, svlik se a sel spat asi bude ticha domacnosti - poprve po 4,5 letech
16. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji jukni http://www.sruby-ubytovani.cz/

Jani, no zatím jen my dvě spolu, nostlagie na porodnici :grinning:
16. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jani, ty sruby jsou u vás :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, to je tady u nas :dizzy_face: to bychom se mohly videt, kdyz byste jeli sem :dizzy_face:
16. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to bude v poho, neboj. Holt je toho na nás i na ně moc novýho. Já bych mm taky vždycky praštila, když přijde z práce, s malou se pomudlá 10 minut, ale že by ji nakrmil, přebalil nebo dobrovolně uspal to moc ne. Slyší ji jak brečí a když tam nevyskočim tak se ptá jestli tam jako má jít. Ne že by automaticky šel...

Je to všude stejný, fakt. Ale buďme rádi že je máme. Tak si k němu běž vlízt a udobřete se :wink:
16. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem proste debil... ja vim, ze mu to nemuzu zakazovat, ale on mi rekne, ze si da jenom dve piva a prijde brzo a pritom si da piv pet, k tomu tri whisky a ctyry feraca a pak nemuze ani chodit, natoz mluvit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ja tak nesnasim :sweat_smile: i kdyz jde do ty hospody treba jednou za ctvrt roku :wink: to zas jo... ale on nechape, ze ja chci jit s nim, chci taky vypadnout...

na to mi rekl, ze ja zas chodim na ty svy kaficka - pritom na kaficku jsem byla nekdy v listopadu s holkama od nas z CB a pak jeste asi 2x - ale to jen v rychlosti... stejne se tu dopo nudim. Tohle je vecer a to je neco jinyho. Navic se nepije kafe, ale alkohol a ten ja chci taky, sakra... :angry:
16. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to muj zas jde, prebali, nakrmi - vsechno udela :dizzy_face: je zlaticko... ale udobrovat se teda nechci :rolling_eyes:
16. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem sobec asi nebo co... ja si chci taky Anetku zapit :sunglasses: On uz to udelal a poradne :grinning:
16. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navic me divne boli podbrisek, asi to brzo dostanu :pensive:
16. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba chce jít s klukama sám, jako bez tebe no. Taky by mi to bylo líto, že si může vypadnout a já ne, ale to už je asi náš úděl. :angry: Tak se neudobřuj a buď tu s náma :slight_smile: ale zítra si to vyříkejte.

Jani a jde dobrovolně? Já když si řeknu tak jde taky, to ho zase nechci pomlouvat, ale samo ho to moc nenapadne :frowning2:
16. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek