• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jo to mi připomíná, že musím zavolat k té dr. jak dlouho je normální to nedostat když nekojim.

Jo a bylas na té kontrole? V poho?
16. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, dobrovolne :wink:
Ale tam nejsou jenom kluci... to jsou i moji znami a ja bych je taky rada videla, no... nehodlam se smirovat s tim, ze to je muj udel, Hani :sweat_smile: :pensive:
16. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla a snad OK :wink:
Jsem se na to ptala, jak dlouho to muze trvat, nez dostanu MS... a pry ruzne - mesic, dva. ale max. to mam nechat pul roku a kdyz nic, tak budem vyvolavat :wink:
16. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, nejak nemam naladu... asi se pujdu podivat do loznice :sweat_smile: jsem silene utahana :pensive:
16. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty ještě kojíš nebo ne?

já vím, mně se s tím údělem taky smířit nechce. Ale to se pak musíme pořádně nahlas ozvat.

My jdeme zítra ke tchánovcům, 14 dní ji neviděli a hrozně se těší a mě se tam tak hrozně nechce, protože už slyším to šišlání, rady, ochmatávání a tak. Jako oni jsou fajn a mám je ráda, ale tohle mi moc nejde.
16. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz ne :wink:

Hani, to zvladnete :grinning:
16. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tady už kojí asi jenom baji.

Míváš k ní taky takový majetnický sklony?
16. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :slight_smile:

Mala se ozyva, tak jdu :wink:

Pa
16. led 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :wink:
16. led 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jsem vás nějak prošvihla, jsem se tu zasekla :sweat_smile:
hani, ty sruby jsou hezký :wink:
zviz, to je mi líto, že jste se s TM pohádali :frowning2:
MP chodívá tak jednou za čtrnáct dní taky na pivko :wink: beru to jako že si taky potřebuje odpočinout, je buď v práci nebo s námi, hodně mi s malou pomáhá, dokonce mi i k malý vstává v noci..
co si domluvit na večer hlídání, abyste mohli oba?
16. led 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji já tu jsem, kecám o 106 v září, MM kouká na akta x a mně se nechce spát.
16. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bóďo co nějaké nové fotečky?
16. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

zviz, tak snad už jste usmířený
MM zase jezdí každý týden fotit vlaky, taky mi to vadí, ale věděla jsem koho si beru :grinning:
takže jsem s prckem sama i o víkendech
na druhou stranu MM doma kmitá po večerech, dokrmuje, přebaluje, koupe, uspává, když jsem utahaná

sruby jsou bezva
my jezdíme do jižních Čech pravidelně, to je moje oblíbené

tak v rámci odtučňovací kůry jsem včera večer kojila snad 40minut a prcek si pak UM jen cucl a tlemil se na nás
navíc nám teď častěji vychází jen 5 krmení denně, tak snad to vydrží a tempo růstu se sníží :grinning:
17. led 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojiiiiiiik :slight_smile:

Tak jsem noc prezila, mala se vzbudila zase az v pet :dizzy_face: Teda i ve tri, ale to jsem ji dala dudlu a zas zabrala :grinning:

Holky, tak prijedte a muzem tu udelat srazik :wink: Co?

Usmireny nejsme, MM dela, jak kdyby se nic nestalo :sweat_smile: i kdyz jsem mela nejaky narazky... tak budu taky delat, jako ze nic :grinning: ach jo.... :grinning:

Baji, my jsme chteli jit pristi tyden spolu :wink: nevim, co ho to popadlo, ze chtel jit i vcera :sweat_smile: resp. asi vim :sweat_smile: jak jsme byli na tej oslave vcera, tak urcite chytil slinu na pivo :grinning: jenze to je "Dam si tri a jdu" a prijde ve dve zbitej jak pes :angry: tohle tak nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo!!! A abych nezapomnela, dneska zas pokrok!!!!!! Nejen ze uz ji zajima jeji pavoucek na hrani, ale dneska se poprvy prekulila z bricha na zada :dizzy_face:
17. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak gratulujem
teď budeš malou muset víc hlídat, když už se překuluje
prcek překuluje jen nohy, trup mu jaksi zůstává na místě :grinning:
17. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilon, tak prej to neudelala vedome - mi psala jedna holcina od nas z CB... ze jen tak prepadne :confused: Ale to je fuk, ji to bavi :grinning:
17. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, já tě tak chápu s tím MM - já takhle udělala scénu minule, když šel do hospody. \Jako já vim, že holt už to nebude jako před mimi, že jsme si vyrazili spolu, ale štve mě, že on si může jít kdykoliv a ani mu to nepřijde. Prostě jsem taky debil v tomhle, ale taky se s tím nehodlám jen tak smířit :grinning:
17. led 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy co dáváte plně UM - na jak dlouho vám vydrží jedna krabice?
17. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo, asi záleží, kolik toho dítka vypijou
když beru u nutroše, že odměrka je cca 4,3g, tak mě při dokrmování vydrží ta krabice 800g cca 11dní
18. led 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak MM je i v tomhle zlatíčko. Právě si i brácha stěžoval, že nechce MM chodit do hospody, a když už jde, tak musí být v 22h doma (to nemusí, ale chce a je pohodlnější to hodit na mě :grinning: ). Zrovna v pátek ho brácha přemluvil, MM mu říká - no jo, ale Máťa bude doma sama tak já se jí musím zeptat. Nakonec šel a přišel v 22h a docela v pohodě. Prostě zlatíčko. Nám by i klidně hlídala mamka, ale nechce se mi jí zase až tak moc otravovat.

Jinak my se asi očkování nedočkáme. Přijde mi, že rýma opět sílí a přidal se i kašel. Asi nakonec skončíme na antibiotikách.

Koně stále moc nepase, snaží se jen chviličku a pak raději trénuje přetáčení. Potvůrka :grinning: Mě to tedy neva, ale nechce se mi chodit na rehabilitace.

Taky se teď hodně rozbaštila. Dá tak 120-150ml, ale stále si přes den drží 2 hodinový interval. Ta fakt bude v jídle po mě a to nás asi klepne :sweat_smile:
18. led 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou rýmou je to blbý, máme ji taky furt
nasivin jsme užívali týden a přemýšlím, jakou udělat přestávku a jestli nezačít znovu
občas kýchne nebo zakašle, ale zatím nic dramatického

a s usínáním přes den musím zaklepat, ale už čím dál víc častěji ho stačí jen položit do postýlky, musím s ním teda být v místnosti, většinou si čtu, a usne sám i na hodinku
zatím se to teda nedaří večer, ale chce to čas :grinning:
18. led 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se zeptat : máte ohřívačku? když jo, jakou značku?
právě uvažuju, že bych teda něco konečně pořídila, jestli to teda má význam, aby se tam vešly lahvičky různých rozměrů a pak i lahvičky s příkrmem
18. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky,
aglo, nám to vydrží cca na týden :unamused: Jinak jsme zůstali u Hami, blila po něm jen poprvé, asi teda tou změnou, teď už je to dobrý. Jedna holčina se u dr. ptala na ty nukleotidy a prá jí dr. řekla, že to nemá řešit, že se firmy předhnání co tam narvou a mlíčka že jsou dobrá všechna. Tak to teda neřešim.

ilci, my máme ohřívačku od aventu a popravdě, na mlíčko ji vůbec nevyužívám, využila jsem ji akorát když jsem ohřívala moje mlíko, ale teď to dělám tak, že převařím kojeneckou vodu, naliju ji do nerez termosy a vedle do lahvičky, abych měla i studenou.A když dělám mlíko, tak tu vodu míchám s tou z té lahvičky a z termosky, aby to bylo akorát a doporučuju. No ale na příkrmy ji možná využiji, uvidíme.

Busti, to je mi líto. Nás čeká očkování v úterý. tak doufám že to půjde.
Jdu péct švestkový koláč :dizzy_face:
18. led 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, supéééér s tím usínáním - děláte pokroky. Mně lidi okolo říkali, že se to bude stále zlepšovat a já jim moc nevěřila. Ale je to pravda - fakt to chce čas a vy máte hezky našlápnuto :wink:
Vráni, tak to je dobře, že vám Hami nakonec sedlo. Mně blije pořád - tedy ublinkává, ale pořád. Dr. říkala, že nemá cenu měnit mlíko, protože některý děti to tak maj a když přibírá.......
Jinak rýma se lepší, tak snad to bude do čtvrtka dobré, abychom mohli na to očkování.
18. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, téda to máte šikulky :slight_smile: ta naše potvůrka líná vůbec nechce být na břiše, natož pást koníky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani se ještě nepřetáčí, no zlenivěla nám hlavně teď jak byla nemocná, tak jsem ji moc nechtěla trápit cvičením... :zipper_mouth: no snad nebudeme muset na tu rehabku teda :confused:
jinak ohřívačku máme půjčenou taky avenťáckou (mám od nich zatím všecko), ale zatím teda moc nevyužívám...
18. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla, vy ještě pořád ublinkáváte? :frowning2: nám už s to poslední dobou dost zlepšilo, tak snad už vám to dá brzo taky pokoj...
18. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, my pořád a od té doby, co dokrmuju UM, tak je to horší, než to bylo - ona taky asi vypije víc, než by potřebovala a pak to takhle vypadá. Ale už jsme si holt zvykli, že musí mít neustále bryndák nebo plínu :grinning:
18. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme ohřívačku stařičkou ještě od tchýně a využívám jí pořád. Jen se mi tam vejdou pouze vysoké a tudíž štíhlé lahvičky a ta nejmenší od Aventu. Jinou kupovat nebudu, řešila bych to horkou vodou v hrnku a do té dát ohřát lahvičku, řekla bych, že je to ohřáté za stejnou dobu :wink:
18. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :sunglasses:

Agli, tak to jsem rada, ze se mnou drzis :grinning: ja jsem mu rikala, at si teda jde, ale ze priste bude hlidat on a pujdu ja a taky nereknu, v kolik prijdu a domu dorazim treba az ve tri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zlita :pensive: :grinning: (coz bych teda neudelala)... a to si pis, ze se mu to nelibilo :grinning: :grinning: :grinning: jojo... snad pujdem spolecne ted v patek - bracha ma osmnactiny.

K tej ohrivacce - mam to stejne jako Vrani - vodu v termosce + chladnejsi vodu mivam v konvici, pripadne jeste chladim v hrnku se studenou vodou :wink: nekdy tak i ohrivam :slight_smile: v horky vode...

Jinak ta krabice Beby 800gr. nam vydrzi na necelych 14 dni - tak nejak jak pise Ilci :slight_smile: Proste 2 a neco na mesic... a to uz ma jenom UM :wink:

Jinak my dneska opet vstavali az v 5.30 - teda trosku jsem ji sidila dudlou, ale vydrzela.. Usne po osme vecer a spinka takhle celou noc :dizzy_face: snad ji to vydrzi, holky..
18. led 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek