• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Zviz, to máte super to spaní,mně už se zase budí normálně v noci kolem té třetí, čtvrté, pak šestá nebo sedmá.

Jani, jak to že ti to UM vydrží takhle dlouho? Já myslela že to dávkování je přibložně všude stejný, ae vám to vydrží jednou tolik???
18. led 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak to máte super spaní
nám prcek usne po té 22h a někdy se vzbudí už ve 2h - když ho trápí prdíky, ale jíst chce stejně - někdy až kolem 4h
18. led 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tam jsou dva pytliky a je to celkem 800gr. - treba Hami delaj jenom po 600, ne? Proste jeden ten pytlik z ty krabice mame na necely tyden. Ji 5x denne - ted si to taky pisu a pekne nam to vychazi.
18. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, já taky takhle vždykcy vyhrožuju. V bžeznu máme jet s partou na hory a babi nám sama nabídla, že bude hlídat. No a já řekla MM, že kdyby byla malá třeba nemocná, tak pojedu já a on bude s ní doma Samo, že vim, že to tak nebude, ale prostě mě štve ta samozřejmost, že oni si můžou jít kdykoliv. Taky nechci, aby seděl pořád doma a nikam nešel, ale někdy mě to prostě vytočí :confounded:
A to vám ta Beba opravdu vydrží tak dlouho?? Já zatím stále dokrmuju a mě teda nevydrží ani náhodou takhle dlouho a to dělám tak cca 90 - 120 dokrm.
18. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám dokrm z 90 vody
taky už si to píšu, ať vím, jestli je redukční dieta účinná :grinning: :grinning:
jestli zas přibere moc, tak mě klepne :grinning:
18. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, my teda baštíme 150 (resp. 166) a krabice Nutroše (800g) nám vystačí cca na týden. Fakt by řízky byli levnější. :grinning:
A Il - zítra jdeme na 3M kontrolu a očkování a Tonda má 7kilo. :zipper_mouth: Asi nás taky moc nepochválí. :sunglasses:
18. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani my měli nutroš, to je 800 a taky nám vydržela týden. Baští 5-6 denně, jak kdy a denně vypije 850 - 1000. :sweat_smile:
18. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě Nutrilon vydrží týden. Asi si to budu muset taky začít psát, abych viděla jak baští. Začínám jí to prodlužovat, protože jak se rozjedla, tak to by za chvíli vážila tunu, když by jedla 150 co 2 hodiny.
19. led 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, 150 po 2 hodinách nedá ani Tonda. On si to začal prodlužovat sám a teď baští přes den cca každý 4 - 4,5 hodiny. Když usne, tak i po 5 - 6 hodinách (jednu přestávku). :wink:

Holky, už jste byli na očkování? Jak vám to dětičky snášely? My jdeme dneska a jsem napjatá, co to s nim udělá. Už tak byl tenhle tejden občas docela "jedlej", že už jsem začala myslet na to, že kdyby nebyl tak malej, tak mu snad lezou zuby. :sweat_smile: :grinning:
19. led 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
fim, my jdeme na očko zítra :frowning2: jinak zuby to klidně být můžou, nemusí se klubat ven, ale tlačit se v dásni
19. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a málem bych zapomněla:
PŘEJEME VŠEM DĚŤÁTKŮM NAROZENÝM 19.10. VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM TŘÍMĚSÍČNINÁM!!!!

A NA KRISTÝNKU OD BAJI BUDEME DNESKA MOC MYSLET, AŤ VŠE DOBŘE DOPADNE A TÝNKA UŽ JE ZDRAVÁ! :dizzy_face:
19. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Taky se pridavame ke gratulacim - ctvrt roku, to uz je nejaky vek :dizzy_face: :grinning: :wink:
Kdyby to aspon tak neutikalo :frowning2:

Baji, drzime pesti :dizzy_face:

Holky, tak ja nevim, ted jste me uplne zblbly a nevim, na jak dlouho tu krabici mam :sweat_smile: ale urco na necelych 14 dni :sweat_smile:

Nic, jdu krmit :slight_smile:
19. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratulujem ke čtvrt roku :wink:

my jdem očkovat až koncem února, prcek nemá zahojené tbc
chtěla jsem se dr. dohodnout o prevenaru, ale jak tchýně popadla prcka a ten spustil úděsnej ječák, už jsem si nevzpomněla :grinning:
19. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budete ten Prevenar davat ? Mi rikala tchyne, ze prej byl v TV nejakej pediatr a ze pry by ho nedoporucoval :sweat_smile: ze kdyz ho dame, tak zas nebude imunni vuci jinym chorobam nebo co... tak v tom mam gulas :rolling_eyes:
19. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky přejeme prckům všechno nej ke čtvrt roku, i těm starším dodatečně :wink:

tak už máme za sebou ten maratom u dr, byli jsme tam od 9:30 do 15:30 :unamused: :angry: no a vyšetření bohužel potvrdilo diagnozu, má teda zdvojený močovod a reflux moči, takže ATB zůstávají, za tři měsíce máme další vyšetření, nakolik má funkční ledvinky.. sice je šance, že by se ji to mohlo samo spravit, ale je to málo pravděpodobné, takže pokud ne, kolem roka by šla na operaci.. :frowning2: :cry:
jinak vyšetření snášela docela dobře, ale nechtěla čůrat, i když měla naplněný močák, tak hrozilo, že dostane cévku a pytlík (jako já v porodnici) a budeme tam muset zůstat... :frowning2: ale když už ji začali desinfikovat, že ji to tam šoupnou, tak se naštěstí konečně počůrala a tak vyfásla "jen" injekci ATB do nožičky.. :frowning2: dva dny bude brát velký dávky ATB a hrozí nám vysoký horečky a zánět z toho vyšetření, tak snad bude v pořádku :confused:
ještě má i trošinku slepenou pipku, ale zatím s tím není potřeba nic dělat (muselo by se to pod narkozou, tak až někdy...)
taky se dr. zdála nějaká bledá, tak prý si máme nechat udělat krevní rozbor, jestli není chudokrevná :confounded:
chjo, jsou to starosti :frowning2: :cry:
19. led 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji :frowning2: tak budem drzet pesti dal :dizzy_face: zvladnete to holky... sice teda ten rozjezd mate tezkej, ale pak uz to snad bude jenom samy bajo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja tomu verim :dizzy_face:
19. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík zviz, snad jo :confused:
19. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak snad to dobře dopadne
na krevní obraz chodíme taky, napřed byl prcek žlutej, teď zas bledej ...
19. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a řekli vám z čeho to může být? a dali vám na to něco?
19. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jsem se zapomnela pochlubit, ze mi manza dneska donesl ruzicku :dizzy_face: prej jen tak :sweat_smile: az me to zaskocilo - prijemne samozrejme :slight_smile:
19. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, když měl žloutenku, tak krev byla OK, sice něco na hranici, ale dobrý
ta bledost bude podle mě nedostatek železa, z čeho, to nevím
řekla bych, že v UM by všechny ty vitamíny a tak měli být v pořádku
já byla po porodu taky děsná bledule, krevní obraz nic moc a dali mi listovku a železo
dneska chci skočit na výsledky, tak uvidím

já dostala taky včera kytku, ale k svátku
krásnou kytičku s tulipánama :grinning:
a bezvadně jsem se pobavila, když MM přišel a povídá : bež na záchod, máš tam dárek :grinning: :grinning:
děsně ho rozčilujou moje časáky na WC, tak jsem na ně dostala stojánek :grinning:
smála jsem se ještě půl hodinu po tom
20. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji - držím pěsti :wink:

Kristýnka snáší to prodlužování mezi jídly docela dobře, jen se jí musím víc věnovat. Ale tak snad to půjde. Na rýmu jsme včera dostali nějaké spešl kapičky od Dr a když to do týdne nepovolí, tak nasadí antibiotika. Očkování nejdřív stejně za 14 dní, nejsou vakcíny.
20. led 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu jen na skok, v deset jdeme na prohlídku a mají nás oočkovat. To nás teda jako neoočkují asi když nejsou vakcíny co?
20. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás vakcína v pohodě, asi jak kde
20. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il - všechno nej k dnešnímu svátečku. :wink:
Jinak my jsme v pohodě oočkovaní, bylo trochu řevu, to je jasný, ale celkem vpohodě se uklidnil - je to pašák. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snáší to zatím dobře - myslím bez teplot. Tak jsem zato moc ráda. :dizzy_face: A s vakcínou nebyl žádnej problém.
Jen jsem se kapánek zděsila, když mi bylo řečeno, že ta 2. i 3. stojí asi tak stejně - jsem trochu doufala, že už třeba jen 1000,-. Tak jsem zvědavá, jak se vytáhne třeba pojišťovna. Ale stejně není co řešit - na tomhle se šetřit nesmí. :sunglasses:
20. led 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpátky z kontroly a po očkování. Mám chvilku než začne řvát a bude chtít jídlo, tak vám to sepíšu.

Očkování docela v pohodě, snad si ani nevšimla, že jí píchli a kdyby jí to sestřička nepřipomněla, tak se to možná obešlo i bez řevu, takhle trochu začla natahovat, ale pak přestala. Prý bezprostředně po očkování nic dávat nemám, až když tak na noc - no kdo se moc ptá, moc se dozví. Na neurologii náw zatím posílat nebude, vypadá že je ok, možná trochu nějaká svalová strnulost, tak uvidí příští měsíc při dalším očku, jestli je neurolog nutný. Hlavičku prý drží pěkně, na to že se přitahuje do sedu řekla, že fajn, ale že to nemáme dovolit, maximálně chvilinku, aby se jen koukla a zase dolů.

Ad příkrmy od ukončeného 4. prý v žádném případě, že děti mají mít až do 6. měs výlučně mléčnou stravu . Tak nevím, jestli jí v tom únoru poslechnu nebo jestli budu mít svojí hlavu . Přibrali jsme 1,5 od 2.12., což je dost, prý to mám hlídat (hm, jak asi že...), nezdálo se jí že vypije i 200 a neblinká, tak jsem se snažila vysvětlit, že ale taky jindy vypije třeba 70 nebo 120, že to není po každý 200 a že víceméně dodržujeme dávkování na krabici.

Už je to řev, ještě se stavím.
20. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim co se u vás platí???
20. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš za ten Prevenar? 1979 za 1. vakcínu a ještě ťovku v ordinaci za aplikaci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já se taky ptala na příkrmy a taky prý, dokud hezky přibírá po mlíčku, tak nemám spěchat. Jen kdyby si to hodně zkracoval mezi jídlem, že by mu to nestačilo.... tak zatím nic. Ale taky se na ně těším. :wink: Dostala jsem k tomu brožurku od Hami, abych měla co študovat.
A na neurologii se máme objednat, aby pak bylo kdyžtak srovnání v době, kdy by to bylo už opravdu nutné nás tam poslat. Tak se tam půjdeme někdy ukázat. :grinning:
20. led 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takhle, my jsme byli na hexe. Na prevenar zatím kašlu, ani jsem se na něj vlastně nezeptala. Zeptám se když tak za měsíc, ale nechci jí zatěžovat nepovinnýma očkováníma, když jich má hodně povinných
20. led 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Toník dostal hexu taky. Do každýho stehýnka jednu včeličku. A zatím to snáší dobře. :wink:
20. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek