• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim, díky

vrani, to se mi nezdá až tak moc - za 1,5měsíce 1,5 kg mi přijde v normě
my máme od 15.12. do 15.1. 1,7 kg :wink:
20. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci no prý je bežný 150 g týdně. No nevim, zatím to řešit nebudu.

Jinak na ty stroupky nám napsala salycilový olej, tak uvidíme.

Holky nemáte zkušenost, kde všude hlásit změnu trvalého bydliště?
20. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, těch 150g by mělo být minimum, koukala jsem do nějakých brožur a u dětí do 3měsíců by to mělo být 30g denně - tuším to tu psala i agla
takže to vychází cca 210g týdně

my když měli 150g, dr. nás hnala do nemocnice

změnu bydliště? různé pojistky, spoření, účet, telefon, v práci, pak asi jak to přijde, třeba u lékaře
20. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stejně, jak bys to chtěla řešit? myslím to přibírání
my máme skoro dvojnásobek normy, ale přece ho nebudu trápit hlady
jen ho víc hlídám, jestli fakt brečí hlady, protože mám dojem, že prso nebo flašku prostě neodmítne, i kdyby ten hlad měl jen malej :grinning:
kvůli tomu jsem i uvažovala o nějakém čaji, že bych ho aspoň trochu ošidila, třeba 20ml denně nebo tak
20. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci jj, já jsem taky myslela že to má být 150-300. Spíš mě štvou ty příkrmy, jsem se těšila...

Ty jo, to chce asi všechno oběhat osobně co? :confounded:
20. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, všechno nej k dnešnímu svátku!!! :dizzy_face:
20. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám takhle problém se změnou příjmení - 3 roky po svatbě a furt mám něco na staré příjmení :grinning:
ke všemu je na mě všechno okolo bytu, takže třeba plyn je na staré, vodu jsem měnila loni :grinning:
20. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, dík
jdu uspat toho našeho ječáka
ječí si tu pro zábavu, sousedi si musí myslet, že ho mučím :grinning:
a on se u toho řehtá :wink:
20. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobrý :slight_smile: Já to zatím poslal do práce, zítra píšu dopis na socku kvůli MD, ale na úřadě moc sdílní teda nebyli, tak doufám že to posílám správně. V bance to mají, na zdravotku píšu, zbytek snad není tak podstatnej :sweat_smile:
20. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Ilci, tak vse nej k svatecku :dizzy_face: manza Ti dal dobrej darek, to me taky pobavilo :grinning:

Ja uz se pro Prevenar rozhodla - zrovna ted pisou na seznamu, ze uz zase nejaky mimi onemocnelo a ze je mame nechat ockovat :wink:

Jinak jsme se vratili ze cviceni s miminky - je to s porodni asistentkou, rikame basnicky a k tomu mavame rucickama a nozickama a tak :slight_smile: a nakonec jsme se ucily masaz obliceje. Parada :dizzy_face:

A normalne mi napsali ze socialky, at jim poslu kopii RL, jinak mi nedaji PPM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pritom jsem ji odevzdavala, kdyz jsem si byla zadat o rodicak! Tak to nekde ztratili nebo to normalni? To asi ne, ne? :angry:
20. led 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak jsem to četla... :confounded: A to je teda ten prevenar jo? Tak já se na něj příští měsíc zeptám.

Vy do něj jdete všechny?
20. led 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já do něj asi půjdu, ale chtěla jsem až s druhou hexou, abych si vyzkoušela, jak bude na očkování reagovat
ta se nám ale o měsíc posouvá, tak uvidím

zviz, díky
MM je šoumen :grinning:
už jsi byla žádat o rodičák?
kterou variantu si berete?
my nakonec tu 3letou, i když jsem koketovala s 2letou
20. led 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilon, jeste nebyla :wink: do 22.tydne casu dost :sweat_smile: taky budem mit 3letou variantu.

Hani, no ja do toho jdu... i kdyz jsou to dve ockovani najednou, ale prezily to vsechny deti, co znam :wink: tak my musime taky... :sweat_smile:
20. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak já se na to příště zeptám, že bychom to vzali s tou třetí. Ilci jak to že se vám o měsíc posouvá?

Co reakce na očko? U nás zvýšená teplota, tak jsem jí vrzla panadol a teď nemůže usnout :frowning2:
20. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - my do toho zatím nejdem. Do toho očkování.

Variantu beru taky tu 3letou.

Příkrmy začnu po tom 4tém měsíci, tj. za 14dní. Začnu obědem a podle toho jak to půjde budu přidávat, ale nechci jí moc zatěžovat, tak bych ráda vydržela na tom obědu docela dlouho. Bohužel se mi ale budí na jídlo i v noci a mě pak trvá strašně dlouho než zase usnu, tak kdo ví jestli nakonec tu kaši taky nezkusím záhy :sweat_smile:
21. led 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz - písni nějakou tu básničku a co se při ní dělá. Znám jenom jednu a je to vopruz říkat jí milionkrát za den :grinning:
21. led 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, těch 150 gr je opravdu minimum za týden. Jinak já do Prevenaru zatím nejdu tedy zítra máme jít na hexu a chci se na to taptat, ale zatím jsem myslela, že do toho půjdeme až od té další dávky. A máme pořád trochu rýmu, tak nás stejně asi neoočkuje. Příkrmy - asi také nyvydržím do konce 6. měsíce, ale určitě je nebudu dávat hned po tom 4. měsíci - to mi fakt přijde brzy :unamused:
No a my asi máme růstový spurt, protože je od pátku dost neklidná a začala se budit na jedno krmení navíc v noci :frowning2: Tak doufám, že to potrvá fakt jen ten týden - jsem si pěkně zvykla, jak spí aspoň do půl druhý do rána a ta půl dvanáctá, cop si teš přidala, mě zabíjí :angry:
21. led 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď koukám, že píšu jak trdlo - ale mám volnou jen jednu ruku :slight_smile:
21. led 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, kam se chodí teď zádat o rodičák? Já jdu asi do té dvouleté.
21. led 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, napisu - odpo, az se vratime od dr., jo? Ted nemam cas, jdu pripravit malou. :wink:
21. led 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, nemám zahojené očkování tbc
takže to o měsíc posunuli

příkrmy uvidím, my jdem do poradny víc jak za měsíc, takže to bude probíhající 5.měsíc
tak jsem zvědavá, co nám dr. poradí
ale možná by to chtělo nějakou zeleninu i kvůli vitamínům

zviz, taky jsem zvědavá na básničky
my už vytáhli i zpěvníky kvůli písničkám, páč jedu firt ty samé dokola :grinning:
21. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak tatar - prcek samozřejmě nemá zahojené očkování :grinning:
21. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás noc ok. Večer zvýšená tt 37,3 a ráno taky. Jinak se zdá v pohodě. Do večera by tt prý měla ustoupit. Sakra, vypadá to že bude mít zase rýmu, od rána kýchá :angry: . Večer dělala hrozný cavyky se spaním, těžko říct jestli kvůli očko, už jsme to u ní zažili i bez. Tak jsem začla číst tu slovenskou knížku Každé dieta vie zaspat a musím říct že je to super.
Jinak já jdu taky do tříleté rodičovské.
21. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, já už jí taky skoro přečetla, akorát je blbý, že to doporučuj aplikovatí až od půl roku :cry:
21. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli jo? aha, já jsem teprve u třetí kapitoly. Ale třeba něco by se dalo aplikovat už teď ne?
21. led 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, oni tam hned na začátku píšou, že nejlepší je, když už je dítku půl roku. Taky jsou tam nějaký otázky a odpovědi a tam se právě jedna mamina ptá, jak to může aplikovat u 3 měs. dítěte. No oni tam píšou, že třeba u takhle malejch dětí se má dělat to, že chodí spát do postýlky ve stejnou hodinu a pokud zrovna spí, tak ho předtím vzbudit, dát najíst a uložit do postýlky. Něco z toho se dá :grinning:
21. led 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak já si to přečtu a když tak to budu mít aspoň nastudovaný :slight_smile:
21. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, kam tady v Pze se chodí žádat o rodičák? Na sociálku nebo na úřad práce?
21. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já pak budu chodit pro rady, ju? Knihu nemám a ani nemám nějak sílu číst poučné věci, leda tak nějakej brak. :sweat_smile:
A na kolikátou hodinu tedy ukládáte dětičky ke spánku? :sunglasses:
21. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, naše malá si zvykla chodit v osm a ještě do minulého pátku vydržela do rána do půl druhý. Ale od pátku se začala budit v jedenáct - právě proto si myslim, že má asi net růstový spurt. Taky jsme zkoušeli jí dát spát později, třeba v devět, ale to je nevrlá, protože už je unavená a stejně se vzbudila v půl druhý :confounded:
21. led 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek