• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ilci pan jo, tak takovej extrém to u nás není. On teda jezdí jako prase to jo, ale spíš je to takový to vytahování nebo jak to nazvat. Tuhe se zajímal, abychom mu ukázali jak se poutá sedačka do auta. Tak jsem si říkali, že mu to pořádně ani vysvětlovat nemusíme, protože mu malou samotnou do auta nikdy nedáme :grinning:

Zviz, to jídlo máte pěkný, hezky 5x denně a vydrží ti docela dlouho :wink: Já jí dneska asi zkusím šoupnout koupání a uvidíme, jak usne a jak se vzbudí v noci, teď už to bylo po několikátý ve 2:45, pak v 7:20. Ty 2:45 bych chtěl nějak odbourat, tak nevím, jestli jí dát najíst až půjdu spát, že bych ji jako lehce vzbudila a nebo když usne po té osmé ji mám nechat spát a v ty tři ještě dělat mrtvýho brouka.

Chjo, to je fakt věda.
22. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, jo ještě jsem to nedopsala, oni jinak se k ní chovají fajn, když kousnu přehnaný natěšení a pitvoření se, chápu, je to první vnouče. Ale mě spíš štve ta povinnost o tom víkendu, tak nevím, jestli jim to mám nějak říct, že jako každý víkend nechceme, ale aby se zas nenaštvali že jo. Když takhle často ji fakt nevidí nikdo, ani moje máma, ani babička, která bydlí 3 stanice od nás.
22. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanicko, nam se to ted pokazilo tim ockovanim - se vzbudila uz ve 2... ale to chapu - mela teplotu a nechtela tolik bastit, takze vypila asi jenom 90 a to je na noc malo :pensive: tak tuhle noc uz to snad bude lepsi... musi! V patek mi bude hlidat mamka a my jdem s MM a brachou do toho baru - tak snad bude mala ok...

Jdu veset pradlo :rolling_eyes: , pak snist obed, co uvaril MM a jde se ven... aspon na chvili, je tu krasne (v noci sice trosku snezilo, ale sviti slunicko :dizzy_face:) Tak se tu mejte a ja se zas ukazu :grinning:
22. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my teda jen dokrmujem UM, ale taky už jí 5x denně, vyjímečně se ještě vzbudí kolem 2h v noci, ale to jsem přikládala i rýmě, teď se rýma zlepšila

vrani, takhle k nám chodila naše babi každou neděli po obědě, tata naštvanej, že nikam nemůžem
pak začala chodit v pátek a už to léta dodržuje :wink:
sice má občas "naštvávací" období, že se párkrát neukáže, ale pak přijde zas

tak si s nima promluvte, že máte o víkendu svoje plány
přinejhorším se naštvou, ale první vnouče je velké lákadlo, nakonec se nějak dohodnete :wink:
22. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. led 2009 v 11:15 • dabelska
zviz, máte krásně?
tu právě přestalo pršet
já jsem dovařila polívku, prcek už 20minut spí, takže bude za chvíli vzhůru
22. led 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady taky nádherně svítí punťa, Kája dneska pro změnu prudí už dopoledne a nechce spát, ale kňourá. Já musím uklidit a po o bychom šli ven. V hyperce a v albertovi mají akci na Hami, tak se tam chystám :wink: Večer přijde na návštěvu kámoška, tak se těším
22. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek opět uspán, obědvám :grinning:
já musím taky dneska uklidit, zítra přijde chlap na zaměření lodžie, chceme jednu zasklít
22. led 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci tak kája nakonec taky vytuhla, v postýlce dělala bordel, tak jsem jí šla vynadat, ona se řehnila, jakože spaní ani náhodou, tak šla do cestovní postýlky za hračkama, já jsem začla uklízet, ona tam chvilku držkovala a už spí :slight_smile: Jsem zvědavá jak dlouho dneska.
22. led 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Mikeš už má po limitu, dneska už spal skoro hodinu, když to nasčítám
to je rekord :grinning:
pak ho nakrmím a půjdem taky ven, ať si užije čerstvého smogu
je tu děsná břečka a písek, takže do parku nejdem a budem chodit po hlavních chodnících, ty jsou aspoň prohrnuté a relativně čisté
a snad i nakoupím
22. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás není po sněhu ani památky, je 5 stupňů a díky tomu sluníčku mokrý chodníky docela usychají. My půjdeme asi ve dvě, až se vzbudí a nají, tak doufám, že do té doby sluníčko nezaleze. Bych potřebovala vyluxovat, ale nevím abych si jí nevzbudila :sweat_smile:
22. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my právě dorazily od Dr., měří 61 cm a váží 5,43 kg. Hexu jsme nedostaly, protože jednak má tu rýmu a hlavně ji nemaj. Pneumokoka nám doporučila až po tom půlroce.
Vrani, s tchánovcema a povinností k nim chodit tě chápu - mě zase štve, že se nikdy nestavěj oni a berou jako samozřejmost, že budeme jezdit my. Jsou fajn, ale tohle mi vadí. Asi máme tu stejnou cestu kratší nebo co :grinning:
22. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My přes den jíme pravidelně po těch 3 hodinách. Po 20h. chodí spát a další den se odvíjí podle toho jak se vzbudí, ale v noci se budí max. 1, spí max. do 8h. a jedeme zase po těch 3 hodinách na jídlo :wink:

Koukám, že je to skoro všude s tchánovcema stejný. Vrani chápu naprosto, že čeho je moc toho je příliš. U nás je to zase spíš nezájem, když si to tak vezmu. A ještě si stěžuje švagrové, že si jí chovala jen 2x. Sakra tak má jít a vzít si jí, nebudu dítě nikomu vnucovat. Naopak bych mohla být naštvaná já, že si o ní řekla jen 2x, nekoupe, nevozí, nehlídá. Ale dobře jsme jí setřely se švagrovou, naprosto sehraně - když se divila, že se mi líbí nějaký zájezd pod stan, jako co uděláme s dětma. Tak jsme jí sehraně řekly, že máme jiných babiček dost :grinning: Čučela jak puk :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co vám nakonec poradila Dr. na ty šupiny ve vlasech?
22. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli napsala nám salycilový olej, v lékárně ho vyrobili, tak uvidíme, jestli pomůže, zatím se mi nezdá
22. led 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo, tak mne zas rikala dr., ze ted je ten Prevenar neucinnejsi :sweat_smile: tak nevim, meli by se ti doktori domluvit a rikat stejne veci :grinning:

Nam nedala nic, ani jsem se neptala... mazu ji olivovym olejem, ne teda pravidelne-nechavam to, uz se ji to loupe na sesuli, tak ostatni stroupky pujdou taky.
22. led 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nenašla by se tu nějaká maminka s mimčem z Prahy Řep Je mi 27 a mám tříměsíčního chlapečka a sháním nějakou maminku nejen na pokec, ale i na kočárkování :slight_smile:
22. led 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše dítko se včera opravdu vyspalo kolem oběda a pak usnul až ve 23h
celou procházku včera vykládal a dělal brrrr, byl zas celej poslintanej

na šupiny máme dávat olej, klidně i olej na smažení a vyčesávat
23. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jutulka, bohužel, já jsem ze 4

ilci, ty jo, to by mě zabilo! Jak to že vůbec nespal? A ty mu to češeš i na fontanele? Se bojim.
23. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, on je nespavec, no
fakt spí tak 10-12h za den, když to tak sečtu
dneska byl v 5 ráno čilej

na fontanele jenom jemně
23. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já to včera počítala, my spíme min. 15 :sweat_smile:
23. led 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
se někdo má :wink:
zatím si prcek i vyhraje s hrazdičkou, ale až se začne hýbat, plazit, chodit .....
to bude horší :grinning:
23. led 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
už zase spí 40minut, tak jsem zvědavá odpolčo na procházce
konečně i k nám dorazil Oskar :grinning:
23. led 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, viděly jste tohle? :confused: http://www.novinky.cz/clanek/159475-belgicke-jesle-napadl-muz-s-nozem-pet-mrtvych.html Mi řekněte proč to ty lidi dělaj? Co maj z malejch dětí???
23. led 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem vám chtěla říct, že jsem dneska asi dostala MS :angry:
23. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano :rolling_eyes:

Hani, fakt? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja ji cekam taky zanedlouho :unamused:

Tak se bracha vcera pekne opil - poprvy mu bylo zle - dobra oslava 18tin :sweat_smile: no jo, ma se pred pitim najist... ja mu to rikala vcas :grinning:

Ja ani nevim, kolik spime :sweat_smile: ale zacla jsem si psat, kdy nacinam novej pytlik Beby, tak vam pak povim, jak nam dlouho vydrzi... vydrzel by mozna i dyl, kdyby nase paninka bastila vsechno... ale kolikrat ji udelam 180 a ona sni napr. jenom 90 - jako treba dneska rano :angry: a vic uz proste nechce a basta.... takze se vzbudila jeste za hodku, to misto 150 snedla 80 a ted chrni... tak jsem zvedava, jak dlouho.

Vcera ji MM tak unavil, ze pres den spinkala 3 hodiny! To neni normalni... se mnou spi tak hodku max. .. no a taky pak samozrejme nespala v noci (vzdycky uz tak pekne spinkala od tech osmi do tri) a dneska uz o pulnoci - zrovna kdyz jsme prisli... takze jsem sla spat az ve dve :confused:
24. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem před chvíli dopsala dlouhatánskej příspěvek, a samo se neuložil :angry: mezitím se probudila malá, tak musím... takže jen zdravím snad se sem ještě dneska dostanu
24. led 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás noc hrozná. Usnula sice ve 20:30, protože jsme posunuli koupání na sedmou a snažíme se ji držet před spaním 3 hodiny vzhůru. No jenže se mi vzbudila ve 2:30, byla totálně vyspaná a hodlala si hrát. Vydržela jsem ji ignorovat půl hodiny, jenže byla tak hlučná že jsem si ji ve tři vzala do postele a tam ji nějak uspala (asi jsem ji zalehla nebo co, vůbec nevim, kdy zmlkla :sweat_smile: ). No a pak se vzbudila lehce po sedmý a začla se zase chechtat a hulákat. Teď jsme byli 2,5 hodiny na prochajdě okolo přehrady, celou dobu chrupe, ale už se asi začne budit.

baji Kristýnka je moc roztomilá :dizzy_face:

Jani no, bohužel jo. Jsem si nějak odvykla a jsem jak vodovodní kohoutek :angry:
24. led 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, Kristýnka je kouzelná

vrani, tož prcek usnul před 23h, jídlo od 2:50 do 3:40 a v 6:30 už se vstávalo, protože ječel jak na lesy a chtěl si hrát
přes den spal po 15minutách, jak jsem zalehla i já, byl vzhůru, jak na potvoru
jsem dnes nějak KO :grinning:
24. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek