• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Holky, ty prcci se na nás asi domluvili :angry: U nás byly teď dvě noci taky strašný a navíc začala přes den nějak zlobit - je protivná, nic ji nebaví, řve a nechce se nechat uklidnit, tak nevim, co se to s ní děje. U nás jídlo 5 x denně zatím nehrozí :cry:
25. led 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
U nas se to spani taky nejak narusilo - od toho ockovani proste nespinka... nebo - spinka, ja si nestezuju, akorat se misto v pet budi uz ve dve.. ale co, je jeste porad mala a ma na to pravo :wink:

Vrani, ted jsem koukala na vas :astonished: Kaja je nejaka cila, ne? :slight_smile: Jak se chyta za nozicky, to je super :grinning: To my teda ani zdaleka nezvednem tu prdel - Anet je asi lenivejsi :grinning: ta chce akorat tak porad sedet nebo se pritahovat.... kdyz ji polozim na bok, tak se i pretoci, ale na bok se sama nedostane - to je zas tak :grinning:

Jinak zacla blbnout i s jidlem a nechce papat - kdyz ji udelam 180, tak sbasti presne pulku a vic proste ne - ovsem za hodinu ma zas hlad, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A uz jsem zjistila, jak dlouho nam vydrzi jeden sacek Beby :grinning: Presne 3 dny :sweat_smile: :grinning: takze jste mely pravdu :pensive:
:grinning:
25. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to s tím spaním, to bude teda asi nějaký období ne? Doufejme že pomine.

Jani no, tohle s těma nohama dělá furt a tahá se za ně. Nějaký přetáčení, to u nás taky moc nehrozí, když,tak se dovalí na bok, vykloubí hlavu dozadu a něco hryže nebo někam kouká :slight_smile:.
25. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, no nase neumi ani to :wink: to delaj deti snad ve 4-5 mesicich, ne? :grinning: jste nejaky moc sikovny :dizzy_face:
My jsme lenosi :sweat_smile:
Se spanim doufam, ze to nejaky obdobi bude, ale radsi bych si nedelala iluze :sweat_smile: MM sestrenka mi vcera rikala (jejimu Lukaskovi je 8mes.), ze do tech 3 mes. spinkal ukazkove a ted k nemu v noci vstava treba i 6x... :sweat_smile: Vecer mu da kasi, aby se zasytil, za 2 hodky se vzbudi a pry jeste vyzahne 230ml mlika :grinning: a pak v noci nevim kolik....
25. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado, teď jsem hodinu myla nádobí :angry: Zku.... se nám myčka, nerozpustí tabletu a neumeje to, tak jsem vyndala všechni humusácký nádobí a umyla ho v ruce, abych pak mohla umějt trysky a teď se myčka meje sama. Doufám, že pak už bude mýt, jinak budeme muset volat opraváře. Ach jo :frowning2:
25. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, to říká hodně mamin - že tak do 3. až 4. měsíce jim mimi spala nádherně a pak najednou zlom a začala se budit :cry: A já už jsem si tak zvykla, že vstávám 2x za noc :grinning: A nám se taky přetočila asi 2x a teď už se jí nechce :cry:
Zvažuji nákup klokanky - máte některá nějakou a jak jste spokojený?
26. led 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si teď dle vašeho vzoru začala psát jak jí a je to prostě neposeda. Každý den to má jinak. Někdy spí ukázkově do 5h., někdy se vzbudí už ve 3h. a jednou se vzbudila už v 1h. - to jsem nadávala jak špaček, ale když to tu tak čtu, tak asi v noci spí nejlíp ze všech tady :sweat_smile:

Agla - já mám babyvak a nemůžu si ho vynachválit. Třebas na nákupy úplně super, protože ve vajíčku mi zlobí a nakonec vezu ve vozíku vajíčko a věci a Kiki mám na ruce. V babyvaku vydrží krásně spinkat. Na léto ale koupím klokanku, protože z babyvaku už mě začíná bolet rameno...
26. led 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám babyvak
na nákupy teda jezdím s kočárem, ale nemyslím nějaká centra - ta ani u nás nejsou - ale klasický supermarket
jen teda musím jezdit, jinak se prcek vzbudí a ječí :grinning:

až bude sám sedět, už máme nosítko, koupila jsem použité od kámošky, tak uvidím
26. led 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska moc nebudu, bude tu babička. Noc hrozná, už se denně budí v ty tři a chce si hrát, nevím, co s tím :angry:
26. led 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak třeba už je vyspaná, v kolik chodí spát?
26. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Tak abych přidala taky svoji trošku do mlýna, tak my jsme na tom s jídlem po očku taky krapet jinak - je v noci krapet rozežranější, o 8 hodinách si už můžu nechat jen zdát. Teď dá tu první pauzu po koupání max. 6 hodin a pak už klasika po 3,5 - 4. :wink: Ale stěžovat si nemůžu, pže je jinak opravdu hodnej a s usínáním taky nejsou nějak problémy. Jendou za čas, když mu něco přelítne přes nos nebo ho spíš bolí bříško.... ale to si zabublá a je klid. Jen to třeba dýl trvá, než si uleví. :dizzy_face: Co e týče vstávání - spnkáme třeba do půl desátý - prostě ještě v osm jdeme na chvilku do hajan, on si třeba chvíli povídá a brouká, ale je spokojenej i takhle sám, tak já klidně usnu a on za chvíli taky. :sunglasses:
Jo, já taky změřila, jak dlouho nám vydrží jedna krabka nutroše - bez tří chodů přesně týden. :sweat_smile: Je pravda, že jsem mu už občas udělala 180, tak jsme měli větší spotřebu. A nejrozežranější je právě v noci, tak kolem 4. hodiny. :grinning: Když mu dám 150, tak mi vynadá, že je málo, ale jak jde na rameno na krkanec, tak se hodí do klidu a je v pohodě. Asi by třeba potřeboval ten jeden poslední lok pro ten pocit, ale jinak je sytej dost. Když mu dám 180, tak nědky jako na potvoru dá 120, někdy lehce přes těch 150, jakoby s tím hltem navíc. :slight_smile:
Co se týče přetáčení, resp. spíš asi přepadávání, tak u nás se taky děje, ale jen na začátku koníčků, než chytne balanc. Jinak rve ruce i pořád dozadu a drží hlavu nahoru i bez rukou - nechápu. Je to trochu na pytel, páč díky tomu padání už to není tak, že bych ho mohla nechat samotnýho na dece, ale jsem u něj, aby se nepraštil do hlavy. :sweat_smile:
26. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci v 8, nemůže být ve tři vyspaná, normálně spí přece děti od 8 třeba do 6, s přestávkou na jídlo :astonished:
26. led 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, naše dítě spí od 23 do 7 h s hodinovou přestávkou na jídlo :grinning:
a to před tím vstává mezi 16-17h
26. led 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, prcek se taky ze začátku klátí, takže hlídám víc

jako ty spavé děti vám fakt závidím :wink:
26. led 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcek usnul před půlnocí, ve 4h krmení a pak už jsem nezabrala
takže jsem spala necelé 4hodiny

takže snídám a chystám prádlo do pračky
to zas bude den .....
27. led 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, fakt nezávidím. Mě usnula před 21h., spala do 3 a pak do půl 7, ale já už od těch 3 nemohla zabrat, špatně usínám, tak jsem na ní nakrknutá. :sweat_smile:
27. led 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci tak to tě lituju, já myslela včera že ji přiškrtim, vzbudila se v 23 a rozhodla se být vzhůru, tak jsme jí ingorovali, jenže pak nabrala takový decibely (v chechtání), že to prostě nešlo. Byla jsem s ní vzhůru do jedný. Sakra proč těm mrňatům nejde vysvětlit že se v noci spí???
27. led 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, my měli taky hroznou noc - nejdřáve usnula asi v 21. Za půl hodiny se vzbudila a děsnej řev, museli jsme chovat. Usnula kolem 23. hod. a vzbudila se v 1. Dostala najíst a vzbudila se ve 3:30. Nevím, proč se tak budí - myslím, že tak brzy hlad mít nemůže :confounded:
27. led 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jde na mě spaní, prcek je čilej :grinning: :grinning:
vzbudil se ráno už před 7h, protože se zapasoval napříč v postýlce, takže řev
pak se mi ho podařilo ještě na půl hodiny uspat, teď je po jídle a jdem si hrát :grinning:

busti, když se budil ve 3, to jsem neměla problém usnout
ale my dokrmíme před 5h a já už s tím mám problémy, prostě mě to nějak probere, někdy usnu až v 6, dneska teda nic :grinning:
27. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my taky už pár dní blbě spíme... budívala se dřív kolem půl čtvrtý a pak kolem půl osmý... teď se budí o půlnoci, ve tři, v půl šestý a v půl osmý :angry: zkoušela jsem dát na noc dokrm - protáhlo se jí to do jedný - tak to radši ať se budí o tý půlnoci, to ještě nespím, protože po večerech šrotím na zkoušky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak přes den mi spává jednou dopoledne necelou hodku a dvakrát odpoledne totéž... taky toho moc nenaspí :unamused:
27. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, tak to učení ti vůbec nezávidím - já se učila vloni touhle dobou na státnice a nedokážu si představit, že by to mělo být letos, když už je malá - fakt tě obdivuju!! Tak snad se ty mimísové zase nějak umoudří :wink:
27. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak ja se ke statnicim ani nedostala :sweat_smile: ukoncila jsem to moje trapeni hned prvni semestr :pensive:

Konecne spime... chjo, potvurka jedna moje mala, nevi co driv - jestli spat, hrat si nebo jist :grinning:
27. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooo, kde jste kdo :grinning:

učit už by se mě nechtělo, ještě že mám školu pár let za sebou :grinning:

prcek je po procházce nějakej čilej, cestuje v postýlce
28. led 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak to já mám taky... :wink: právě proto, už se mi začlo stýskat a zapomněla jsem na to šrocení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem si předloni řekla, že mě vždycky zajímala psychologie a jak využít tu spoustu času na mateřský (naivka :grinning: :grinning: :grinning: ), tak jsem zkusila nejdřív večerní kurz při práci, jestli mě to jako chytne a chytlo, no tak jsem zkusila přijímačky, a ejhle, ono to vyšlo... tak je mi blbý to teď vzdát - vůči těm stovkám lidí, co se tam nedostanou :wink:
no ale před každou zkouškou si nadávám, na co to mám ještě na "starý kolena" zapotřebí, ale pak když ji udělám, jako dnes ;), tak si říkám - tak ještě to chvilku zkusím vydržet... :wink: ale nebýt MP, tak by to nešlo, moc mi pomáhá...
28. led 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím spaním je to ale hrozný, nejlíp spí, když si ji vezmu do postele na kojení a usnu u toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nerada bych, aby si na to zvykla...
28. led 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, dneska jsem byla v trapu, tak jsem vás zanedbávala. Ale taťku nemáme doma, tak malou nakrmím a přijdu :wink:
28. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, to jsme na tom uplně stejně. Já taky byla pár let ze školy, zkusila jsem přijímačky, vyšlo to a pak jsem si každý zkouškový nadávala. Ale neboj, ono to uteče. :wink:
Jinak u nás spaní stále rozhozené a přes den chce stále více pozornosti :slight_smile:
29. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,. tak kde jako jste????
29. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu měla návštěvu
prcek dneska vytuhl nějak brzo, už po 10h, tak jsme aspoň v klidu skecly
a furt chrní, to je podezřelé :grinning:
přitom se vzbudil až v 7:40

tož psychologie mě taky zajímá, ale asi se spíš vrhnu na nějaký jazykový kurz
.... až se mi bude chtít :grinning:
mě poslední rok na VŠ už totálně nebavil, jsem se těšila, až to učení přestane
brácha studuje při práci, má ji časově náročnou a taky je to makačka
29. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
při práci to byla pohoda, teď je to horší, malá mě nějak moc zaměstnává :wink:
agla, jj, je to sranda, být ve třídě s čerstvými maturanty - ale na dálkovým nás je víc "v letech" a zdaleka nejsem nejstarší :wink:
ilci, mě někdy příjde, že čím víc spí, tím líp spí, je to záhada (něco jako "s jídlem roste chuť") :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek