• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Zviz, museli jsme řejít na jiné UM a zbyl mi celý jeden pytlík Beby - není to sice kdoví co, ale Ty bys ho upotřebila. Tento týden to nestihnu, ale příští bych Ti ho mohla poslat, když mi pošleš adresu :grinning:
30. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
před necelou hodinou se mojí kolegyni narodila holčička Laura 53cm a 4350 g , mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera byl prcek vzhůru od 15h do 23h, jen si zdřiml asi 20 minut před koupáním
asi trpí nespavostí :grinning:
30. led 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči a je hodný, když je takhle vzhůru?
30. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, poslední dobou se chce zase víc nosit a furt ty samé hračky už ho tak moc neberou
tak vymýšlím další aktivity
30. led 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je u nás to samé - navíc teď přes den taky neusne jinak než pochováním - a to už jí to šlo i samo :pensive:
30. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska byla Anetka na sondazi pravyho ocicka, tak doufam, ze se to nevrati a uz to bude mit ok :wink:

Aglo, to bys byla hodna, to my urcite upotrebime :grinning:
30. led 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, tak držím palce, aby měla očičko vpořádku. Tak mi napiš do ip adresu, kam to mám poslat - a já bych to v průběhu příštího týdne odnesla na poštu :grinning:
30. led 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, jdu na to :wink:
30. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mizim, MM je doma :wink:
PA

Agli, dikes jeste jednou :slight_smile:

A Hani, Ty jim to teda rekni, jo... :dizzy_face: tem organizatorkam :grinning:
30. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj mamky,

Jani co jste měly s očičkem? My jsme byly na vypláchnutí oušek, protože příští týden nás čeká vyšetření jestli slyší na pravé ucho, v porodnici to nebylo úplně ok, ale prý možná kvůli vodě nebo mazu co tam byl. TAk dneska jí chuděrce nalili do každého ucha stříkačkou snad pullitr vody, ta vám řvala :cry: :cry: :cry:

Jinak je to kočička, v noci už spí snad zase dobře, tak doufám že se to nezmění. Hrozně se chce otáčet, večer vám sem hodím fotku, jak se vždycky zkroutí, je to děs. Skoro mám strach aby si neulomila hlavu :grinning:

Zítra nás čeká oslava 2. narozenin mojí miniségry, tak se těším, Kája půjde za dámu, tak pak hodím nějaké fotky. :slight_smile:
30. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mě napadlo, už jste vybíraly golfky???
30. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
golfky jsem nevybírala
uvidím, jak se bude prckovi líbit ve sporťáku, máme i nosítko, až bude sedět
do některých obchodů se s kočárem nedá (schody), tak se těším, že to využiju :slight_smile:

zviz, co měla s očkem?

vrani, chuděrka malá, to muselo být nepříjemný

prcek dneska spal v kuse od 23h do 7 a teď vytuhl zas :sweat_smile:
si říkám, jestli mu něco není, když tak moc spí
31. led 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, co máte za nosítko? To se ale prcek pochlapil - takhle heztky spinkat - to u nás to bylo zase hrozný - vzbudila se v půl dvanáctý, v půl jedný, v půl třetí a v šest a to už nechtěla usnout :confounded:
Golfky taky zatím neřeším - uvidíme, jak sporťák.
31. led 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mela v ocicku porad hnis :wink: ted to vypada, ze bude uz ok, uvidime po tydnu :slight_smile:

Hani, my budem mit sportak, golfky moc nevyuziju... tady je treba terenni vozitko :grinning:
Chudak malinka, tak snad uz to mate dobry... Fotky hod, to se tesim :slight_smile: my se teda neotacime ani nahodou... cekam, kdy to prijde... ted se spis strasne rozpovidala a uz se smeje i nahlas - od vcerejska :grinning: to je sranda :grinning:
31. led 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, průser. Dneska mi malá spadla ze sedačky, byla na břiše, já jsem seděla vedle ní a zašívala kalhoty a ona se najednou překulila, a prostě se skulila na zem. :frowning2: Začla hulákat. Honza přiběh, páč spal v ložnici. No děs. Jako je to asi 45 cm max. vysoko, a nebyla to taková ďaha no, tak jsme ji uklidnili a v knížkách jsem se dočetla, že ji máme jenom pozorovat, nesmí zvracet, upadnout do bezvědomí a tak. No už je to 5 hodin a zdá se v pohodě. Ale myslel jsem že mě švihne, fakt. Holky, začínaj nám krušný časy, už to nejsou ležáci.
1. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak snad je malá v pohodě
mě málem spadl prcek včera, měla jsem ho na nohách a chystala se na kojení, a on se najednou vymrštil a začal padat hlavou dolů, nohy zůstaly na místě na mě
naštěstí jsem ho drapla, ale pořádně ve mě hrklo

zviz, prckovi hnisala očička asi tak 2,5 měsíce, nakonec pomohli antibiotické kapky a musím zaklepat, že od té doby dobrý

aglo, máme něco podobného, ale bez té stříšky
http://www.malvik.cz/Klokanky-krosny-134/krosny/Chicco-krosna-Caddy-09
1. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Za chvíli se chystáme na kyčle - vůbec se mi tam nechce.
Na golfky jdeme dnes, uvidím co vybereme.
S tím padáním se taky bojím, snad se nám to nestane. Ikdyž včera měla taky první "bebí". Jsme byli u babičky a byla tam i moje 4letá sestřenice. Ona je z Kiki vždycky celá hotová, chce chovat a tak. Pokaždý jí vysvětlujeme, že musí hlavně dávat pozor na hlavičku, že to tam má měkké. No a já jí chtěla položit na gauč, Zuzanka tam byla taky, ještě se posunula, abych měla místo, ale pak se nějak otočila a dala Kiki kolínkem přesně do hlavičky. Naštěstí to nebylo moc, ale Kiki hned plakala, tak jsem jí musela utišit, naštěstí hned přestala plakat, ale taky ve mě hrklo. :sweat_smile:
2. únor 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kyčle dobrý, ale ještě nemá jadýrka, tak zase za dva měsíce. A ptala jsem se kdy se mají udělat, a prý do roka dobrý. Takže ještě máme čas :wink:
2. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, bezva, my jdeme zítra
2. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takový "indiskréní" dotaz :sweat_smile: Taky vašim dětičkám z pusy "voní" kyslé mléko? :confused: Už jsem se ptala manžela, jestli si myslí, že by mohli prodávat dětskou ústní vodu :grinning:
3. únor 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti mně přijde že voní jako miminkovksy, že bych z ní cítila kyslý mlíko mi nepřijde, ale je fakt že jsem k ní extra nečuchala, tak se na to zaměřim :grinning:
3. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani a malá je dobrá?
3. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš po tom pádu? jj v pohodě, nic jí nebylo. Teď jí akorát taky trápí očíčko, pořád jí slzí a má tam jakoby ospalky :frowning2:
3. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Hani, tak ted mate ocicko vy, jo... :frowning2: Mne prijde, ze ji zacina ted to druhy :sweat_smile: ale snad se mi to jenom zda...

Holky, tak mam manzu v nemocnicic - v nedeli byl lyzovat a naboural do stromu (tomu prechazelo to, ze se chtel uhnout lyzarovi, ale tam byly nejake deti, tak ze pojede jinam a v tu chvili mu tam vletel nejakej Rakusak, tak to musel nakonec strhnout do lesa, kde si zlomil koleno a narazil zebra :frowning2:)...
Tak cekam, kdy mi ho pusti domu... a budu mit doma deti dve :pensive: ale hlavne ze se nestalo neco horsiho - nemel helmu :unamused:
3. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, mas doma peknyho chlapaka :slight_smile:

A kde je vubec Fim??

Jo, Hani, ted teda vubec nevim, jak to bude s tim srazem :frowning2: pac nevim, jestli budu mit nejaky prachy navic :frowning2: :frowning2: :frowning2: prijdou krusny casy :frowning2:
3. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, ty jo
hlavně, že nemá nic horšího, ale nezávidím
3. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilon, no jo, co nadelam... hlavne ze zustal celej :sweat_smile: :grinning:
Ale ma porad sileny bolesti, kdyby mu aspon ty injekce davali vcas...
3. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalne mi ted Anet zacla min pit a nevim, cim to je... vzdycky zblajzla tu 150 pres den a pak vecer 180 a ted da tak 120 i min pres ten den :frowning2: a dela u toho sileny ciraty, furt se mi krouti, vystrkuje savicku jazykem apod. :angry: Prislo mi, ze ji to malo tece, tak jsem ji dala ten dudlik od 3m s regulovatelnym tokem a to zas tece moc :sweat_smile: tak nevim, co s ni...
3. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla u drky s tím očíčkem, dostali jsme nějaké kapky a pokud to nezizí, tak půjdeme na oční, jestli není ucpaný kanálek. Ptala jsem se jí na ty naušnice, tak řekla že to nerada vidí před tím půlrokem a že posílá na nastřelení k ušařce, že mají i moc hezký naušničky a že ty malý si děti netahají a po 2 měs pak můžu dát svoje. Tak asi počkám no, dyk jde o prd, že jo. A taky jsem se ptala na prevenar a ona nejdřív se tvářila že to ani není moc podstatný, ale když zjistila že jsem do 15 trpěla na záněty středního ucha a že malá měla při porodu potíže, tak řekla že bycho doporučila už s příští hexou :frowning2: . Chudinka moje malá...
3. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek