• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Zviz, my taky dáme tak těch 150 - ale pořád jí 6 x denně, takže přes den 150 a v noci cca 120. JInak jsem dnes byla v Tescu a mají Bebu 1 za těch 262- tak třeba ji u vás budou mít taky. Podle návodu na tom UM, co teď máme (Baby Lactum) - by měla vypít za den už litr a to nedá ani náhodou.
Busti, tak já taky dávám Libenar, odsávám a Vincentku. Měli jsme předepsaný Pamycon, ale ten se může jen týden - pomohl, ale stejně rýmu ještě máme. Hexu máme posunutou na 19/2, tak snad do té doby bude bez rýmy.
4. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já si to taky píšu, přes den jí střídám 166 a 200, jí mi celkem 5-6x, jak kdy. Počítám kolik toho vypije za den a od minulého pondělí to je - napíšu celkem a průměr za den a počet jídel:
984, 164, 6
782, 156, 5
1016, 169, 6
823, 165, 5
982, 163, 6
1028,171,6
898,179,5
910,152,6
858,171,5

Takže se to dá shrnout že vypije od 780 do cca té 1000 denně - tu doporučujou na UM, ale dosáhne jí taky málo kdy. Čaj zatím nedávám vůbec ani nic jiného. Prý je to na úkor mlíka, co navíc vypije, tím míň prý sní.
4. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem vám chtěla říct, že jsem dneska káje dala postýlku o patro níž, prostrčila mi nohy skrz šprycle, obouma rukama se chytla nahoře a začla se přitahovat. Ona by se snad i posadila :astonished: Tak jsem se rozhodla nečekat, až mi vypadne a už bydlí dole :grinning:
4. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :grinning:
4. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak toho okamžiku se taky děsím, naštěstí se ještě nepřitahuje :slight_smile:

aglo, já myslela, že vincentka a libenar jsou na podobné bázi, prostě jen voda - mořská nebo minerální - jako se stejným efektem, jen na zvlhčení sliznice?
4. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, jj je to stejný - jen že máme doma oboje, tak to tak nějak střídám. Mudr. nám napsala ten Pamycon a Nasivin, ale to už nemůžeme, takže teď dávám tohle - což teda moc veliký efekt nemá. :unamused:
4. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
ja strikam rano a vecer Physiomer, pak odsaju a kapnu bud trosku Nasivinu (ten ale jen obcas) nebo jsem dostala na cviceni s mimcama od cvicitelky aromaolejicek primo do nosiku - ale nevim, z ceho je to... a ten kapu obcas i sobe. A je fakt, ze jsem dneska uz skoro zadny bubajzniky neodsala :wink: tak to asi pomaha..

Dneska uz konecne bastila lip... tak se to snad zas srovna... ale peru se s ni furt :grinning:
4. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čus bus, jen nakukuju a jdu chrnět - byla jsem celej den v luftě a jsem kožená.
Ad příkrmy - tak jsem to chápala snad dobře a během dvou týdnů asi na ně skočím taky. :wink:
Ad UM - právě jsem počítala, kolik Tonda zbaští a rozhodně to není dávka uvedená na krabici Nutroše a v chytrých knihách - je to mnohem míň. Vpodstatě o jedno celé krmení. :sweat_smile: Tak mi teda řekněte, po čem máme 7 kilo. :sweat_smile:
A Jani - my když měli rýmu, tak mi baštil úplně bídně. :frowning2: Teď zas začal nějak zlobit, jak se nasytí, tak začne blbnout - tak nevím, co to má za období. :wink:
Busti - malé už rostou zoubky? :astonished:
Ohledně golfek - zatím je řeším jen okrajově, ještě nejsme ani ve sporťáku..... Jinak jsem objevila jedny, co se mi zatím dooost líběj. Najdu odkaz. :wink:
4. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak jsem usnula ve 23h, ve 3 ráno kojo a už jsem nezabrala
taxem vstala v 5 s MM a snídám
to zas bude den :unamused:

a co jídelní židličky?
taky už po nich koukáte?
5. únor 2009 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci to je hrůza, bych padla. Já nemohla usnout večer.

Po židličkách jo jo, zvažuju tu z ikey, všichni jí moc chválí
5. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My mame zidlicku jeste po mne :dizzy_face: takze nic kupovat nebudem...

Ja taky usnout nemohla - to vzdycky hraju hry na mobilu, aby me to unavilo na nejvyssi miru :grinning:
5. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hola, hlásím že ouška jsou v pořádku, slyšíme :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak bezva
my chodíme spát ve 23h, takže já jsem večer totálně tuhá :grinning:
ale prcek dřív neusne, no
ale nevzdáváme to a zkoušíme ten čas posunovat
třeba to časem pochopí :grinning:
5. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to je dobře, že máte ouška vpořádku. My právě dorazily z kyčlí a taky ještě nemáme jadýrka, tak musíme cvičit :unamused:
Ilči, tak to jsi ranní ptáče - i když u nás zase MM chrápe, tak teď jak spím lehce, tak mi to začalo vadit a taky toho moc nenaspím, ale ta pátá by mě zabila :grinning:
5. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aglo vy musíte na jadýrka cvičit??? Prý je normální když nejsou, že se mohou udělat až do roka. My je taky nemáme, máme přijít v 5-6 měs. a cvičení jsme žádný nedostali :confused:
5. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vráni, tak nám doktor řekl a ukázal, jak máme cvičit - že prý se to pak urychlí - tak já nevim :confounded: Na kontrolu máme přijít za dva měsíce.
5. únor 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, zdravím ve spolek :slight_smile:
my dneska byli u dr. na tříměsíční kontrole, máme 62 cm a 6270 g, zdá se, že jsme tu laktační krizi zvládli, teda ale trvalo to skoro měsíc :unamused: prej to souvisí s tím těžším porodem... ale teď už zas je mlíka dost, takže zas jen kojím a začla zas hezky přibírat, tak jsme to dohonili :slight_smile: téda ale jídlo 5xdenně vám závidím, my teď jíme tak 8-10x, no ale to má asi po mně, já normálně taky jím málo a často:wink:
jinak pigáro jsme taky nedostali, jak má ty ATB, tak prej má času dost za měsíc...prevenar dr. radila čím dřív tím líp, takže nám ho dá ještě před hexou, takže za dva týdny..

ilci, ty jo, to by me zabilo.. ja chodim touhle dobou pomalu teprv spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: spaní se nám už trochu upravilo, ale teda pořád se ještě budí dvakrát - začala se mi budit po půlnoci, takže se večer učím a chodím spát až pak - kolem jedný druhý, jak kdy... no ale zas pak spí až do pěti až šesti a pak ještě zabere a vyspáváme do devíti, teď jsme dva dny vstávaly dokonce až v půl desátý :sweat_smile: :pensive: ale přes den teda nespí skoro vůbec, když je dobře, spí třikrát po 45 min. jednou dopo, dvakrát odpo, někdy ale jen 15-20min. :confounded:

hani, tak to je fajn, že má kája ouška v pořádku a že se jí při tom pádu nic nestalo... já zatím dost hřešila na to, že se týna ještě vůbec nepřetáčí... kolikrát jsem ji nechala samotnou na přebalováku... :zipper_mouth:

taky přeju, ať se vám všem dají brzo do pořádku ty kyčlíky, rýmy a očička, zviz a tobě i manža :confused:

no jinak už mám za sebou dvě zkoušky, tak ještě jednu a tři seminárky... jo a taky máme s MP zítra výročí seznámení - 5 let, tak bude hlídat babča a půjdeme na véču, už se těším, bude to poprvé od porodu :wink:
5. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme naštěstí kyčle OK

baji, užijte si večeři

my máme taky někdy teď výročí začátku chození, ale nepamatujem si datum - 8let
jinak se známe teda mnohem déle, asi tak 27 let :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak to se znáte asi už ze školky ne :wink: :grinning:
a jak teď vůbec rostete? už se to srovnalo, nebo furt moc příbíráte?
5. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
než budu dočítat, baji co děláš zítra?
5. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, jj, známe se ze školy :grinning:
máme všechny školy stejný, včetně VŠ :grinning:
doufám, že prcek přibírá míň, vážíme se spolu, ale jsou tam odchylky, přece jen ta váha není přesná
máme to v rozmezí 6,7 - 6,9 kg, jak kdy
5. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo - MM taky někdy chrápe
a prcek sebou mele a pobrekává, když ho trápí prdíky
takže mlaskám na velkýho a syčím na malýho :grinning:
5. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, ahojky, zejtra mám pochůzky ohledně MP dárku k výročí :wink:
5. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A půjdeš i s malou? Nebo kde se budeš pohybovat? Nemám na zítra plány a nechce se mi nudit :grinning:
5. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, já bych se chtěla někdy nudit :grinning: :grinning:
vrani, nemyslím to nějak ve zlým, jen mám pocit, že permanentně nestíhám :grinning:
5. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, budu muset i s malou, chtěla bych někde nechat udělat na počkání fotky... nevíš, dají se udělat někde na Hájích? jinak bych jela na Budějovickou, tam mi je kdysi dělali do hodiny...
5. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci :grinning: já nestíhám povinnosti no,ale už mě neba být celý den doma
5. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bóďo leda v Centru Chodov, tam je fotolab.cz, dají se jim poslat fotky i elektronicky
5. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak to máme nějak podobně, ani ten dárek jsem nestihla nějak dřív, tak to teď honím na poslední chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek