• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
kdybys chtěla, můžu ti dělat společnost

teď frčím koupat, budu později
5. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak to by bylo fajn, tak si dáme sraz na hájích? to už je jedno jestli pojedeme na chodov nebo na budku :wink:
taky jdeme koupat... zatím
5. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme nekoupali, teče nám totál rezavá voda :angry:

bóďo a ty umíš jet s kočárem po eskalátorech? Já moc neee. Ale na ten chodov bychom když tak mohly nízkopodlažkou. V kolik plánuješ jet?
5. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to naštve s tou vodou :angry: a co že jste chtěli koupat takhle pozdějc? máte to teď posunutý?
po eskalátorech mám strach, jezdí vždycky petr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdes myslela ty eskalátory? on na hájích není v metru výtah? :fearful:
5. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my teď koupeme mezi sedmou a osmou, posunuli jsme to, ale to už je dlouho.

já právě taky, na hájích jsou buď klasický schody nebo eskalátory no, výtah bohužel ne. Ale na Opatově se to dá objet. Nebo bychom si musely vypomoct, vždycky jeden kočár nechat nahoře, druhej snést.
5. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, tak to jsi mě rozesmála s tím mlaskáním a syčením :grinning: MM chrápe dost a nejvíc, když přijde z hospody. Dřív mi to tak nepřišlo, když jsem usnula. Ale teď, co jedním uchem poslouchám, co se děje v postýlce, tak jsem z toho na nervy. Dlouho jsme zvažovali laser a teď jsme se k tomu konečně dokopali a hlavně on kolikrát jakoby na chvíli přestane dýchat. No tak snad mu to pomůže :grinning:
Vráni, já se taky bojím na eskalátorech - u nás na Kačáku taky není výtah, tak musím na Budějovickou.
5. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koukala na DPP a prej by i na hájích výtah měl být...
http://www.dpp.cz/2143/
5. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů aha, no vidíš to a četlas to? myslíš že nás tam jako pustí? píšou o nějakých průkazkách a že je to jen pro vozíčkáře
5. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na Hájích je výtah určitě. viz: Bezbariérový přístup do stanice je umožněn dvěma upravenými nákladními výtahy.
V úrovni ulice je první výtah (NVD 135) vyústěn v objektu u zastávky autobusů. Přestup mezi oběma výtahy je ve veřejné části vestibulu a po vyznačené cestě ve služebních prostorech v úrovni vestibulu. V úrovni nástupiště je druhý výtah (NVD 136) zaústěn do neveřejných prostor, přístupová cesta je po služebním nástupišti ve směru na Ládví.
5. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo jj, to jsem četla že tam jsou,ale šlo mi o to, jak tam píšou o těch vozíčkářích
5. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak to by bylo super, na chodově výtah taky píšou
5. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, to jsem si nevšimla, že je to služební výtah a co je pod tím napsaný, tak to nás tam asi nepustí :confounded:
tak můžem popojet na ten opatov, tam je výtah?
5. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na to, nejjednodušší to máme přímo z hájů nízkopodlažní 154, ta jede přímo na chodov a máme to bez problémů, na opatově je ten samej blbej výtah
5. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla, ty jsi z kačáku? :sweat_smile: no tak to si můžeme dát sraz všechny tři na budějovický ne :wink:
v kolik chceš jet?
já to akorát na budějárně neznám :frowning2:
5. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, no tak to jo...
nejlíp někdy kolem poledne asi... my než se vyhrabem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jo, 7 let jsem tam pracovala :wink:
5. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale klidně můžeme na ten chodov, jestli tam teda taky dělají fotky na počkání...
5. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, holky, jela bych hned, jenže já musim zítra k zaměstanvateli podepsat daně - vy půjdete už kolem poledne?? a na jak dlouho to plánujete?
5. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak na to koukám a sice tam píšou digi foto ihned ano, ale když si to přečtu tak jsou to 3 dny, tak dáme asi radši tu budějárnu. Přijedu 118, máte někdo tucha, kde mě to vyhodí?? :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, vidíš agli, to budu muset taky, úplně jsem zapomněla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no v podstatě mě to je jedno, jen potřebuju nechat udělat nějaký fotky - na budce mi je tuším minule udělali tak nějak do hodiny..
já jsem hlavně omezená autobusem z uhříněvse na háje, jezdí to jednou za čas a nízkopodlažní jen někdy...
5. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani já bych jela s tebou, protože já se tam taky nějak musím dostat z Hájů...
5. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták, já myslela, že ti tam jede něco od vás, tak jo, to budu ráda. Já pojedu 213 a pak přestoupím na 118, kouknu v kolik to všechno jede
5. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, teď jsem na to koukala, kde bys na tu 118 nastupovala? :sweat_smile:
já zítra musím taky na budějárnu, ale já to právě budu stíhat až tak kolem jedné :confounded: to už asi budete pryč :confounded:
v kolik cca bude ten tvůj bus na hájích?
5. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo táák :grinning:
5. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli myslím že to tam ještě budeme
5. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bych se k vám mohla nějak připojit - a chcete někde posedět nebo s projít nebo nechat udělat ty fotky a pak zpět? bych věděla, kde vás hledat. :grinning:
5. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek