• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jo, agli to já nevim, zítřejší mozek bude baji, já to na budějárně vůbec neznám a pak bude záležet na tom kdy baj pojede bus zpět, ale myslím že kafe bychom někde dát mohly, co??
5. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla, no tak to je v pohodě, ono bude i trvat, než to udělají ty fotky - můžem zajít na palačinku nebo tak :wink:
hani jede mi to 11:06, 12:06, 12:41 a 13:16, jede to na háje 7 min.
5. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to klíďo můžeme - ale teď taky nevím, kde je to na budějárně baby friendly. Tak mi Vráni, napiš na tebe mobil - já bych se ozvala - doufám, že to na tu 13. budu stíhat. :wink:
5. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, no myslím, že bychom mohly na kafčo sednout v DBK - jak tam mají tu gastro pasáž - tam se dá s kočárem a nekouří se tam, jinak taky moc nevím....
5. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji tak si řekni v kolik chceš stihnout bus u vás, já se přizpůsobím a najdu spoje
5. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, díky za číslo, tak já se zítra ozvu, až tam budu. Když ještě budete tam, tak se zastavím :slight_smile:
5. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli ok :wink:
5. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro nás asi nejlíp ten 12:06 nebo 12:41 a radši asi 12:41, ale koukni pls jak by nám to líp jelo...
5. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, myslím, že jo, než těma busama složitě dojedeme až na budku :wink: hani, kde bychom vlastně přesedaly z 213 na tu 118?
5. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
když pojedete 12:41, tak to z hájů jede v 13:09 a na Budějárně jsme 13:41, není to pozdě?
5. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já bych asi na tu 213 přestoupila buď už na Hořčičkově a nabrala tě cestou, nebo si můžeme dát sraz na těch Hájích...
5. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hlavní, spořilov, nebo ještě 170 a to bychom přesedali na kačerově
5. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, to je síla :sweat_smile: to snad radši snesem ty kočáry po schodech do metra ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a když bychom jely teda už v těch 12:06?
5. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jede 12:27 a jsme tam 13:05. Ale snést to ze schodů je řešení. Snad nám ten kočár nahoře nikdo neukradne ne?
5. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky mám z toho takový divný pocit :wink:
hani a jaks myslela jet, když jsi psala předtím o tom opatovu, že se to dá nějako objet...?
5. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na opatově je to na jedný straně bez schodů, jako kopeček, kterej se dá sjet, jenže my bychom přijely na druhou stranu a tam jsou schody, ale dalo by se to udělat tak, že bychom se 1 zastávku prošly a přišly bysme na opatov spodem a tam schody nejsou - jenže do metra schody vedou víš, to připadalo v úvahu pouze na bus na chodov

Sakra je to zapeklitý co? Se na ty spoje vyprdneme a pojedeme metrem a necháme si někým pomoct ze schodl ne?
5. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle...
no já bych to zkusila někomu říct... těma busama je to fakt hodně složitý a na dlouho... taky se můžeme poptat, jestli by nás přeci jen nepustili do toho nákladního výtahu - by se to docela hodilo, moct ho používat...
tak si dáme sraz na hájích? mě přijíždí bus jak je ten vlez do metra u toho stanoviště..., je to na tý straně co jsou normál schody...
5. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, a pojedeš tedy těch 12:41?
5. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi to jedno, klidně můžu i v těch 12:06, jak se to líp hodí tobě?
5. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak těch 12:06? vezmu s sebou i mlíko pro malou, pro jistotu, budu teda cca ve čtvrt na hájích, jak přijedeš, kdyby něco tak si ráno písnem na mobil :wink:

Jdu do hajan, pozdravuj doma, dobrou
5. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak fajn, dobrou :slight_smile:
5. únor 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - už od druhého měsíce jí prosvítá pod dásní stolička. A přibližuje se. :grinning: Manžel má v rodině brzký růst zubů, ale běžně tedy začínají řezáky a ne stoličkama, to zase máme my raritku :grinning:

Jinak ve středu večer opět před usnutím řev. Takže teplé na bříško, cvičení, gel na zoubky. Usnutí.

Včera jsem už tedy raději nedávala příkrm, ale usínání opět hrozné. Spala sice už od 19:30, ale jakmile jsem se pokusila jí dát do postýlky, tak řev. Až asi v 21:30 jsem jí zkusila dát zase ten gel na zoubky a to už se po přenosu nevzbudila.

Jo a budí se až po 8hod., s tím, že dnes mě opět v půl 8 vypekla a teď jí tady už hodinu ohřívám jídlo, protože madam si spinká. :grinning: Ale už je asi vzhůru, slyším "eeeeeee" - to mě asi volá :grinning:
6. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska nikde nikdo, pražandy šli na kafe :wink:

zubů se teda docela bojím, jaký gel používáte?
6. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - Mundisal, doporučili nám ho v lékárně.

Jinak dnešní noc nebo spíš večer hrůza. Zkusila jsem hned po jídle nasadit gel na zoubky a nejdřív se zdálo, že to zabralo. Pak jí ale najednou něco raplo, otevřela oči dokořán a řvala a řvala. Nakonec si jí vzal manže, položil jí na gauč a začal si s ní povídat. Kiki jak mávnutím proutku super nálada, smála se, povídala - až do 22:30 než měla čas na další jídlo a pak už usnula, i když do postýlky jsem jí opět dávala na 3x. Jako vím, není to žádná hrůza, ale já už byla zvyklá, že po 20h zavřela oči a spala. Tohle je zase novinka. Zase ale tedy spala až do 8h, tak alespoň něco.
7. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, náš expert dřív jak ve 23h nezabere
ale dnes překvapil, vstávali jsme až v 9, jindy řádí od 7h

s tím řvaním jsem to měla párkrát taky tak, naposled včera v kočáře
ale u nás to snad zuby nejsou
7. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem jenom říct, jestli vás některé trápí na hlavičce ještě ta seborhea tak nám zabralo - těsně před koupáním namazat olejíčkem baby aviril, ve vaně umýt hlavičku šamponem (asi jedno jakým, my máme niveu) a pak vyčesat hřebenem všivákem (husté tenké zuby, bacha jsou ostrý!).

Měla to na fontanele a tam jsem se moc bála obecně vyčesávat, ale na tenhle hřebe se vůbec netlačí a ty zoubky to sloupnou a je to FUČ!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chtěla jsem poprosit, jestli byste nehlasovaly pro naši Káju a ségru Terezku Moc děkujeme

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=3908
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=3904
7. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, máš to tam

a kdybyste chtěl někdo přispět nám, nejlíp taky 10bodů :wink:

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=4396
9. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte to tam :wink:
jaký byl víkend?
nám se vrátila rýma, i s teplotkama :confounded:, tak snad to brzo přejde, ať můžem na očko...
9. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči hotovo :wink:
9. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek