Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
ilci
8. črc 2008
měří, poslední 3poradny
od kosti dole směrem nahoru
včera jsem i poslouchala srdíčko a příště mi zas budou dělat odběry a poslouchat ozvy
vrana
8. črc 2008
ilci no ten terabag je právě hodně dlouhej, tady jsou i nějaké polohy http://www.kojicipolstar.cz/polstar.htm. Já taky nevěděla který objednat, ale nakonec to vyhrál tenhle http://www.kojicipolstar.cz/dezen24v.jpg protože v obýváku máme modrou sedačku a modrobílé polštářky a ve stejné barvě máme i v ložnici povlečení, tak to k tomu aspoň půjde 🙂

zviz, mě měří vždycky metrem po břichem až na vrchol, asi velikost dělohy a zatím je to ok.
zvizatinka
8. črc 2008
Tak to jsem zvedava, co budou delat mne, az ve ctvrtek prijdu 😃
zvizatinka
8. črc 2008
Mne vzdycky jenom "prohrabnul" :-N a prohmatal brisko, pry rosteme pekne a vic nic... Ted jdu asi po mesici, tak to jsme urcite vyrosli o dost x-)
zvizatinka
8. črc 2008
Budu muset jit 😞 musim prevlect postele a pak dojet do mesta...
vrana
8. črc 2008
Já jdu až 24.7. a k chlapovi, páč moje dr. má dovču. Ozvi mimča poslouchá sestra vždycky, ale minule mě docela vyděsila, protože to nemohla najít a k tomu ta infekce a Kája se mi moc nehýbala. Teď už zase kope o 106, tak snad je to v poho a bobule už dobírám.

Juchů, jsem manžovi posílala seznam, co musíme koupit i s obrázkama a cenama, dohromady za 3200 a on mi to odsouhlasil, tak jdu objednávat x-) x-) x-)
vrana
8. črc 2008
teda zvizi, nám tu bude smutno 😢
zvizatinka
8. črc 2008
Vrani, co vsechno je za 3200,-? Ja objednala za moc vic 8-( ale neda se nic delat, je to potreba...
Mas strach z chlapa? Mne prijdou lepsi nez zensky :-N a sestra mi ozvy neposlouchala 😞
ilci
8. črc 2008
já mám taky chlapa a vždycky jsem měla 😉
zvizatinka
8. črc 2008
Tak jo, jdu :-|
Odpo se snad jeste ukazu 😉 zatim paaaaaaaa x-)
ilci
8. črc 2008
já vždycky zboží doma ukážu manžovi, on odsouhlasí, zaplatí a já si to pak vyzvednu 😃

zviz, tak pozdravuj ve městě 😉
vrana
8. črc 2008
zviz, strach ne, už jsem u něj byla na utz na vnitřním, takže to bude asi skoro stejný. Líp než jít k cizí ženský.

Objednala jsem: sadu povlečení s výplněmi, matraci, chránič na matraci, přebalovací podložku a prostěradlo. Je to první část, tak uvidíme. Nahážu to do alba.
ilci
8. črc 2008
vrana, to povlečení s výplněmi je co?
ilci
8. črc 2008
vrani, pěkný, už koukám do alba
tu podložku máš měkkou? u nás mají v obchodě ty samé
matraci chci taky kokos + něco
a ještě dotaz . peřinka + polštářek (to asi bude ta výplň, co?) jaké máš rozměry? 120x90, nebo 135x100?
já i kvůli povlečení
vrana
8. črc 2008
ilci, výplň to je právě peřinka a polštář. Matraci jsem vybrala pohanka a kokos. Rozměr peřiny a povlečení 120x90 kvůli postýlce (120x60). Všechno beru z ebutiku (kromě matrace a chrániče) a tam by ty rozměry měly sedět
vrana
8. črc 2008
kde vůbec jste ženy???
ilci
8. črc 2008
vrana, já mám vycházky, tak jsem trajdala venku po obchodech 😃
jsem docela uchozená a konečně obědvám
bustik
8. črc 2008
Ahojte, máme dneska s manžou výročí svatby, tak jsme byli jako od té doby každý rok v bot.zahradě v Troji. A ač si jindy nic nedáváme, tak dneska mě maximálně překvapil nádherným řetízkem se srdíčkem. Jsem byla dojatá až mi ukápla slzička :-N
zvizatinka
8. črc 2008
Jee Busti, tak to gratuluju x-) je to od manzi moc krasny, mne by taky ukapla 🙂
ilci
8. črc 2008
busti, tak všechno nej k výročí
my si teda dárečky dáváme, podle toho, jaké je výročí
např. loni byla bavlněná/vlněná - dostala jsem krásnou látkovou bavlněnou tašku
ilci
8. črc 2008
busti, koukám, že máš v albíčku kočár Patron - jakou máte řadu?
bustik
8. črc 2008
Ilci je to Apollon Alux - víc nevím. My ho máme z bazaru... A musím říct, že mě Patron dost mile překvapil, protože tam byl rozbitý takový plast, který drží pohromadě stříšku s korbou. A ten díl stojí 10kč! Jsem si myslela, že špatně rozumím. 😃
ilci
8. črc 2008
já právě na Apollon Alux dneska koukala, na nový a docela se mi zamlouval 😉
tak 10Kč, to je za hubičku
bustik
9. črc 2008
Ilci, mě se to taky líbí si dávat dárek podle výročí, taky jsem to tak minule dělala, ale dáváme si jen maličkosti a kožená maličkost mě prostě nenapadla. Tak jsem to nechala být a manža takhle mile překvapil 🙂

Ten kočárek je super, mě se moc líbí. Oproti Taku (ale to nevím jaký byl model) je o dost lehčí. Hodně se mi zamlouvá, že má brzdy na obou stranách. Taky se mi moc líbí ta "větrací" stříška a i korbička se mi zdá dost veliká. Teď jsem zvědavá jaké to bude v praxi :-p
vrana
9. črc 2008
Dobré ráno kočky. Tak co, budete tu některá dneska? Venku je pěkná zima, i když za oknem svítí punťa.
zvizatinka
9. črc 2008
Dobre ranko 🙂

Ja tu budu asi jen ted dopo.. chvili... musim se jit osprsit a pak jedu na navstevu k MM sestrence a malinkymu Lukaskovi x-) na inspiraci 😃
vrana
9. črc 2008
Tak aspoň něco. 🙂 Co je vůbec s fim? Dlouho tu nebyla... :-o
zvizatinka
9. črc 2008
Vrani, to mas pravdu :-N nebyla 😞 neni na dovce???
zvizatinka
9. črc 2008
Jsem napsala holkam do Usti...

Začni psát odpověď...

Odešli