• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
měří, poslední 3poradny
od kosti dole směrem nahoru
včera jsem i poslouchala srdíčko a příště mi zas budou dělat odběry a poslouchat ozvy
8. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci no ten terabag je právě hodně dlouhej, tady jsou i nějaké polohy http://www.kojicipolstar.cz/polstar.htm. Já taky nevěděla který objednat, ale nakonec to vyhrál tenhle http://www.kojicipolstar.cz/dezen24v.jpg protože v obýváku máme modrou sedačku a modrobílé polštářky a ve stejné barvě máme i v ložnici povlečení, tak to k tomu aspoň půjde :slight_smile:

zviz, mě měří vždycky metrem po břichem až na vrchol, asi velikost dělohy a zatím je to ok.
8. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvedava, co budou delat mne, az ve ctvrtek prijdu :grinning:
Mne vzdycky jenom "prohrabnul" :sweat_smile: a prohmatal brisko, pry rosteme pekne a vic nic... Ted jdu asi po mesici, tak to jsme urcite vyrosli o dost :dizzy_face:
8. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu muset jit :frowning2: musim prevlect postele a pak dojet do mesta...
8. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu až 24.7. a k chlapovi, páč moje dr. má dovču. Ozvi mimča poslouchá sestra vždycky, ale minule mě docela vyděsila, protože to nemohla najít a k tomu ta infekce a Kája se mi moc nehýbala. Teď už zase kope o 106, tak snad je to v poho a bobule už dobírám.

Juchů, jsem manžovi posílala seznam, co musíme koupit i s obrázkama a cenama, dohromady za 3200 a on mi to odsouhlasil, tak jdu objednávat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zvizi, nám tu bude smutno :cry:
8. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, co vsechno je za 3200,-? Ja objednala za moc vic :rolling_eyes: ale neda se nic delat, je to potreba...
Mas strach z chlapa? Mne prijdou lepsi nez zensky :sweat_smile: a sestra mi ozvy neposlouchala :frowning2:
8. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky chlapa a vždycky jsem měla :wink:
8. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, jdu :unamused:
Odpo se snad jeste ukazu :wink: zatim paaaaaaaa :dizzy_face:
8. črc 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vždycky zboží doma ukážu manžovi, on odsouhlasí, zaplatí a já si to pak vyzvednu :grinning:

zviz, tak pozdravuj ve městě :wink:
8. črc 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, strach ne, už jsem u něj byla na utz na vnitřním, takže to bude asi skoro stejný. Líp než jít k cizí ženský.

Objednala jsem: sadu povlečení s výplněmi, matraci, chránič na matraci, přebalovací podložku a prostěradlo. Je to první část, tak uvidíme. Nahážu to do alba.
8. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, to povlečení s výplněmi je co?
8. črc 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, pěkný, už koukám do alba
tu podložku máš měkkou? u nás mají v obchodě ty samé
matraci chci taky kokos + něco
a ještě dotaz . peřinka + polštářek (to asi bude ta výplň, co?) jaké máš rozměry? 120x90, nebo 135x100?
já i kvůli povlečení
8. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, výplň to je právě peřinka a polštář. Matraci jsem vybrala pohanka a kokos. Rozměr peřiny a povlečení 120x90 kvůli postýlce (120x60). Všechno beru z ebutiku (kromě matrace a chrániče) a tam by ty rozměry měly sedět
8. črc 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde vůbec jste ženy???
8. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, já mám vycházky, tak jsem trajdala venku po obchodech :grinning:
jsem docela uchozená a konečně obědvám
8. črc 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, máme dneska s manžou výročí svatby, tak jsme byli jako od té doby každý rok v bot.zahradě v Troji. A ač si jindy nic nedáváme, tak dneska mě maximálně překvapil nádherným řetízkem se srdíčkem. Jsem byla dojatá až mi ukápla slzička :sweat_smile:
8. črc 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Busti, tak to gratuluju :dizzy_face: je to od manzi moc krasny, mne by taky ukapla :slight_smile:
8. črc 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak všechno nej k výročí
my si teda dárečky dáváme, podle toho, jaké je výročí
např. loni byla bavlněná/vlněná - dostala jsem krásnou látkovou bavlněnou tašku
8. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, koukám, že máš v albíčku kočár Patron - jakou máte řadu?
8. črc 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci je to Apollon Alux - víc nevím. My ho máme z bazaru... A musím říct, že mě Patron dost mile překvapil, protože tam byl rozbitý takový plast, který drží pohromadě stříšku s korbou. A ten díl stojí 10kč! Jsem si myslela, že špatně rozumím. :grinning:
8. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě na Apollon Alux dneska koukala, na nový a docela se mi zamlouval :wink:
tak 10Kč, to je za hubičku
8. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, mě se to taky líbí si dávat dárek podle výročí, taky jsem to tak minule dělala, ale dáváme si jen maličkosti a kožená maličkost mě prostě nenapadla. Tak jsem to nechala být a manža takhle mile překvapil :slight_smile:

Ten kočárek je super, mě se moc líbí. Oproti Taku (ale to nevím jaký byl model) je o dost lehčí. Hodně se mi zamlouvá, že má brzdy na obou stranách. Taky se mi moc líbí ta "větrací" stříška a i korbička se mi zdá dost veliká. Teď jsem zvědavá jaké to bude v praxi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky. Tak co, budete tu některá dneska? Venku je pěkná zima, i když za oknem svítí punťa.
9. črc 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Ja tu budu asi jen ted dopo.. chvili... musim se jit osprsit a pak jedu na navstevu k MM sestrence a malinkymu Lukaskovi :dizzy_face: na inspiraci :grinning:
9. črc 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň něco. :slight_smile: Co je vůbec s fim? Dlouho tu nebyla... :astonished:
9. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to mas pravdu :sweat_smile: nebyla :frowning2: neni na dovce???
9. črc 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem napsala holkam do Usti...
9. črc 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek