• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ilči, my to měly takhle asi před 3 týdny - asi po týdnu a něco jí to naštěstí přešlo.
Vráni, já mám zase knížku Čekámě děťátko a tam o příkrmech píšou, že i děti na UM by měli mít příkrmy až od 6. měsíce. Pouze pokud jim už mlíčko nestačí, tak začít dříve. Na druhou stranu nás se ségrou máma nekojila a od 4. měsíce přikrmovala a jak jsme pěkně vyrostly :grinning:
16. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli já mám doma knížky dvě nějaký novodobý, v jedný je od 4. a v druhý od 6. a pak nějakou starou snad z 80.let a tam je od 4. Tak si vyber :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak totedy plánuješ ty?
16. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vráni, tak tož to my asi taky začneme dřív. 13 - 15.3. nám má hlídat babi, tak hned potom, abych ji ještě nemusela zatěžovat skleničkama :slight_smile: A nebo uvidim, jak jí pojede mlíko a když jí to nebude stačit, tak začneme ještě dřív. Kdybychom tam neměli to hlídání, tak bych to zkusila asi už od toho 4. měsíce, když Mudra píše, že je to OK
16. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by jenom zajímalo, proč některej doktor tvrdí tak a jinek onak :confounded: Taky by si to mohli ujasnit. Kdo se v tom má pak vyznat :angry: my jdeme 24.2. na očko, tak asi potom začnu :wink:
16. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to je tak se vším
co dr., to názor :wink:

když vidím, jak prcek hypnotizuje třeba hrnek nebo talíř, když jím, říkám si, že mu snad bude šmakovat :grinning:
16. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo, já doufám, že ho to noční buzení taky brzo přejde :wink:
16. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Moc se omlouvam, ze na vas ted prdim, ale neni moc casu :angry: jak je MM doma, tak se venuju bud jemu nebo male, nebo neco nekde zarizuju, jedu na nakup apod. :sweat_smile:

Co je noveho??? :slight_smile:

Ja se na prikrmy schvalne optam, az pujdeme na ocko - 25. nas to ceka a jsem zvedava, jak to tentokrat prijme... snad dobre :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:00 • radus.b.
dobré ráno

zviz, tak snad je manžovi líp

koukám, že příští týden nás jde hodně na očkování :wink:
17. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani konečně, jsem si říkala, jestli jsi ok. Tak snad bude manžovi líp a líp :slight_smile:

Mně se rozjíždí pěkná chřipajzna, v neděli večer jsem měla skoro 39°, včera nic a dneska už to cítím v krku. Kája má pro změnu rýmu a kašel, jen doufám, že se toho zbaví do 24.2., to jdeme na očkování hexy a prevenaru.
17. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak snad budete obě brzo fit
co malé dáváš?
mě se totiž zdá, že Mikeš taky začíná pokašlávat
17. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem jí hedelix, kdysi mi ho pro ní doporučili v lékárně, tak uvidíme, dává se jen 1 denně 2,5 ml
17. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky :slight_smile:

My taky obcas zakaslem, ale to mi prijde spis, ze ji zaskoci slina :sweat_smile: jak ted furt slinta, tak z toho :grinning:

Ja taky doufam, ze mu bude lip a lip... no uvidime.... v nemocnici mu rekli hojeni min. 3 mesice a jeho obvodak min. 6 mesicu :unamused: coz je teda doooooooost dlouha doba :rolling_eyes: to se tu zblaznim... :sweat_smile:

Ty jo, Hani, tak doufam, ze se z toho brzo dostanes.. tohle je naprd.... ja mam rymu uz asi 3 tydny a nemuzu se toho zbavit - takovou tu suchou :angry: pres den docela OK, ale pak se mi najednou ucpe nos a je to sileny :grinning: ale co je ryma oproti chripajzne...

Ted maji byt porad ty mrazy, to mam teda radost... snezi tu jak blazen - to takhle mohlo snezit o Vanocich, mela bych vetsi radost :grinning:
17. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani já taky váhala, jestli jí mám na kašel něco dát a nejdřív jsem si ani nemyslela že má rýmu, prostě přes den párkrát kýchla a zakašlala, tak jsem myslela že je to z prachu, protože nechrčela, nenudlala, prostě nic. Ale včera ráno chrčela a odsála jsem pěkný množství a kašle taky častějc, tak jsem radši zakročila.

A propos, nechodíte hned s kašlem a rýmou u dětí k dr. že ne?
17. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem si myslela že mi ten hedelix bude plivat, on je totiž takovej sladkomentolovej nebo tak něco a on jí snad i chutnal :confused: Jsem jí ho natáhla do takové té stříkačky co je k panadolu a super.

Jani u nás taky sněží a mám dilema jestli dneska půjdeme ven. Je tu 0 stupňů a obě jsme chcíplý, tak nevim no, ale nebyly jsme už včera :confounded:
17. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, my jsme byly zrovna u DR., když začala s tou rýmou, ale jen proto, že jsme tam šly na povinnou prohlídku. A Mudra nám dala ten Pamycon, ale ten je jen na takovou tu žlutou nebo zelenou hnisavou rýmu. Jinak jsem teď dala na kašlík Mucosolvan a té rýmy se snad už zbavuje. na očko máme jít také příští týden, tak uvidíme.
Ilči, mně zase pro změnu začala zlobit přes den - je pořád protivná a nic ji nebaví :cry: Jak vůbec zabavujete prcky?
17. únor 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my zatím nemáme barevnou rýmu, jen průhledný hleny, tak jí ani zatím nekapu, jen odsávám a dávám libenar na zvlhčení

No u nás to vypadá tak, že ráno vstaneme kolem půl osmé, vrznu ji buď na zem na deku nebo teď jak je věnku větší zima tak nám doma táhne, tak na rozložený gauč a dám jí tam hračky, jdu sep převlíct, nabaštíme se a pak když si hraje sama tak si jí nevšímám a když prudí tak na ní dělám blbiny nebo ji mám vedle sebe a povídáme si :grinning: , pak už je většinou tak po 2 hoďkách utahaná a jde chrupat. A tak pořád do kolečka, akortá po o chodíme ven, ale teď jsme nebyly a dneska nevim.
17. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky jak o vánocích

s rýmou ani kašlem k dr. nechodím, jednou jsem se jí zmínila, že má Mikeš rýmu, jestli to nevadí kvůli očku a ona že nevadí
jinak mě zásobuje letákama s lékama pro děti, ale já se radši ptám v lékárně
17. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rýma očku neva jo? myslíš že ani prevenaru? Já bych asi radši aby byla úplně zdravá, když máme mít hexu a prevenar dohromady...
17. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož naší mudře to neva
ale my ještě očko neměli, nebylo zhojené ramínko, jdeme taky příští týden
tam se chci domluvit na prevenaru, že by byl s další hexou
17. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš no nás tbc teprve čeká, asi v roce až, po veškerém očko. Tak snad vás konečně oočkují
17. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, vás neočkovali v porodce?
17. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky. Holky ad očkování proti tubeře - vím, že u vás to je třeba jinak ,ale přeci - 1. očko bylo v porodce, kontroluje to obvoďačka, aby mohla dát hexu, ev. i prevenar......přesto nás zvou z plicního na kontrolu ještě k nim, jak se očkování ujalo.... :unamused: No vůbec se mi tam nechce, jet kvůli 5 minutám, co se tam jen kouknou a zas půjdeme. Máte to u vás taky takhle blbě? :angry:
17. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci nás neočkovali, protože měla tu infekci a antibiotika a když se to nestihne do určité doby, tak pak až v roce.

fim holky v září taky jezdí takhle blbě na kontrolu, to bude všude stejný :wink:
17. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hrabou body, jinak si to nedovedu vysvětlit. A že já se tam potáhnu busem půl hodiny a skoro zbytečně, to je jim putna. Kdyby to bylo tak jednoduchý s jídlem, tak neřeknu třeba nic, ale to věčný plánování, kdy a kde bude jíst a tahání všeho s sebou mě už pomalu ubíjí. :rolling_eyes:
17. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, to si fakt nemyslím, je to tak zavedné a asi to má svůj důvod :wink:
17. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož u nás se asi na plicní nejezdí, nevím o tom
ale holky se středních Čech byli taky na kontrole a pak teprve jim dávali hexu
17. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, i my byly na kontrole :wink:
17. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, my taky byly na plicním. Ale třeba kamarádce to zkontrolovala Mudra a na plicní nemuseli.
17. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek