• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Vráni, tak dej vědět - jsem na to docela zvědavá :wink:
Ilči - my jíme 6x denně - v 7:30, v 11:30, v 15:30, v 19:30 a pak se budí tak kolem půlnoci a kolem čtvrtý ráno - ale tu čtvrtou ráno asi zkusím pomalu nějak odbourat.
19. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci 5x, cca ve 4:00, 8:00, 12:00, 16:00 a 20:00 (+- 30 minut)

to spaní se nám teď taky nějak bortí :frowning2:

agli já už se jí ptát nebudu, začnu až přijdeme od ní :wink:
19. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kája usnula, jdu se vykoupat a pak se ještě stavím, doufám že tu budete :grinning:
19. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Vráni, to spí ale v noci hezky :wink:
19. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, tak krmení máme stejné i co se týká hodin
já si právě říkala, jestli to není přes den málo

budete začínat s mrkví?
19. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojik holky :slight_smile:

Taky preju vsem 19.tkam k 4mesicnim narozkam :slight_smile: :dizzy_face: To to leti - jak voda...

My mame jidlo podobne jako Vrani :slight_smile:
Ale pijem furt malo :unamused:
19. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpátky :slight_smile:

ilci, já myslím že to snad málo není, aspoň na krabici píšou 5 dávek a množství 1000 ml, to my máme a naopak si myslím, že by dala i víc, protože nenechá ani ždibínek :confounded:

jani a není to taky tím dudlíkem?
19. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, já spíš myslela, že vlastně jí 1x v noci a 4x přes den
já se snažím to v noci odbourat, dneska se prcek vzbudil na jídlo v 5:30
ale pak bych zase musela to jedno přidat přes den
19. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ták, ty myslíš zrušit to noční a zařadit ho přes den? To nevím kam bych ho šoupla :sweat_smile:
19. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilči a jak se sanžíš to krmenív noci odbourat. Teď když nad tím přemýšlím, tak bych spíš zrušila to o půlnoci, bych se taky trochu vyspala. Ale ona je jak hodinky a každý den se budí a dudlík moc nepomáhá.
19. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
agli ona přestane, nám se to taky změnilo ze dne na den :wink:
19. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, ja nevim :frowning2: davam ji porad tu 2, pze 3 ji tece moc a to nestiha :frowning2: Takze porad cuca z dudu pro 2mes. mimina :pensive: Jako na noc vzdycky dala 180 a ted sotva 150, to ji jeste nutim... na to mam jeste jiny dve flase z Tesca, ty maji dirku trosku vetsi, ale ne az tak, jako ta Aventacka 3...
19. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani a kolik vypije celkově za den? My totiž máme taky 2 dudlík, protože jak ublinkává, tak s 3 je to ještě horší, jak to rychle vypije. No a je fakt, že teda 1000ml za den nedá - možná že i proto, se budí 2 x v noci :frowning2:
19. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu to spocitat :wink:
19. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Cca. 800 ml... a to pila tak pred 3 tydny o dost vic - aspon mi to tak prislo :sweat_smile:
My se budime tak kolem 2 a pak tak po 3 hodinach... takze v noci 2x (5 rano je pro me jeste noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
19. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani a kolikrát jsi jí ho zkusila dát? Kája ho zezačátku taky nezvládala, ale zvykla si.
19. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, tak 4x?? :sweat_smile: vzdycky ji to vsude okolo tece, to abych delala tak 210, 150 sni a zbytek vytece bokem :grinning:
Myslis, ze to mam jeste zkouset, jo?? Treba ted mi vyzahla tu 150 jak nic a na 2 :wink: podle me proste fakt nema hlad, pze pak plive dudlik a vystrkuje ho jazykem, zuli se na me a tak :grinning:
19. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani nevím no, to poznáš líp ty. Mně tu flašku nestíhala tak první dva dny ale pak už ok a rozdíl to byl teda diametrální, před tím to cucala třeba půl hodiny a ještě jsem jí nutila aby snědla aspoň něco, teď to má za 5 minut a nezbyde ani ťuk. Že by nějak víc blinkala mi nepřijde. Jako občas blindí, ale to je tim, že se hned po jídle chce otáčet, nebo kope nohama...prostě je to pošuk :grinning:
19. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, mě říkala Mudra, že stejně jako my, mají jinou potřebu jídla třeba ráno a jinou v poledne. A jestli ti přibírá, tak bych to asi moc neřešila :slight_smile:
19. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
agli, tož zkouším, jestli má fakt hlad, nebo chce jen dudlík, ponosit
protože se třeba vzbudí ve 3h a já nevím, jestli už chce jako jíst, tak zkouším,no
a dneska se teda vzbudil až v 5:30
akorát pak odmítal usnout :grinning: si myslel, že je ráno nebo co
19. únor 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak si představte, že za sebou máme plavání doma ve vaně. Jsem pako, já žiju v tom, že je to v pátek 19.týho :confused: No a v pět mi přišla sms že za 10 minut je paní u nás :sweat_smile: Ale bylo to super a Kája spí jak nemluvně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani :grinning: :grinning:
já plánuju až plavčo od půl roku v bazénku
snad to bude dobrý

malej zas pokašlává, nic dramatickýho, ale asi mu něco koupím v lékárně, když máme jít za týden na hexu
20. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani, ty jo, tak to je Kája fakt šikula. Kiki se otočí tak maximálně na bok. :grinning:
Jinak jíme 5-6x za den. A je to fakt různé. Usíná po 20h a někdy se vzbudí až ráno cca v 6h. a pak ještě spí max do 9h a někdy se vzbudí třebas ještě ve 2h.
Jo a stále jíme z dudlíku 1, i když ne Avent, ale Tommee Tippee - ten je trošku větší.
Tak a teď jdu koupat prďolku.
20. únor 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Bry vecir :slight_smile:
Tak to moje drace uz snad spinka :dizzy_face:

Dneska jsem ji prvne dala Mlicko s kasi ryzove od Nestle a normalne zblajzla celou tu krabicku - 250ml :astonished: jsem neverila svym ocim... po tomhle mi prijde, ze ji ta Beba nechutna - to je taky mozny, ne... uvidim, jak ji bude chutnat Sunar :slight_smile:

Busti, nase Anet ani na ten bok :grinning: lenoska jedna :slight_smile:
20. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, i to je možné, když to je právě ten pech, že oni nám to přesně neřeknou :grinning:
20. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Busti, no prave :sweat_smile: :grinning: uvidim a pak vam podam zpravy :wink: uz ten zbytek dobastime a pak zkusim Sunar... Mi vecer vypila max. 180 a ted najednou tolik a jeste zahusteny... to jsem zvedava, jak bude spinkat.
20. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
\Zviz, tak dej vědět, jak jste spaly - možná bych to pak zkusila taky. A to je teda mlíčko s kaší nebo jak? No, hodně maminek říká, že jim Beba moc nejede a že Sunar je chutově nejlepší :wink:
20. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Agli, taky jsem to slysela :wink:
Urcite dam vedet :slight_smile: Ocividne ji to chutnalo :grinning: jeste se vztekala, ze jsem ji vzala flasku - ale uz byla prazdna a srkala by vzduch :grinning:

http://www.lekarnadukovany.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=183796
To je ono :slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, o sunaru taky uvažuju, až doberem nutrilon
chtěla jsem to změnit kolem toho 6.měsíce, kdy už jsou ta různá pokračovací mlíčka
21. únor 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Tak Anetka spinkala do 4 :confused: ale neni to nic neobvyklyho... nekdy se budi kolem 2, jindy treba zrovna ve 4... tak uvidim, jak bude spinkat tuhle noc :slight_smile:

Il, jojo, Sunar ma spoustu mlicek, ochucenejch, kasicek, atd... :slight_smile: Ja uz mam posledni pytlicek od Agly - ten uz mame skoro zbastenej a pak najizdime :wink:
21. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek