• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
AHojky. Taky se dneska musím pochlubit. :dizzy_face: Toníček se dneska otočil regulérně bez jakékoliv pomoci na bříško. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
JInak to jeho chcechtání mě taky vždycky úplně odzbrojí - a to on se teď chcechtá i při oblíkání čepice. :grinning: :astonished:
26. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim tak gratuluju a pěkně si to užívej, jak ho budeš chodit obracet zpátky, mně už to neba a těším se až se to kája naučí sama i nazpět :grinning:
26. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, už jsem měla to potěšení tuto připomínku vyslechnout. :grinning: Kamarádka malou "svazuje" do peřiny, aby se mohla v noci vyspat. :grinning:
26. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim já jsem jí začla strkat ze strany postýlky polštář když jde spát a dělá tam bugr, na břicho ať si klidně vleze, jenže ona pak prostrčí nohy ven a šprajcne je tam a pak řve jak protržená :grinning:

teď jsem brouzdala po diskuzi helma na doma, bože co ty výrobci nevymyslí...nebo jsem divná že káju nechám doma lítat bez helmy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Můj první dojem je, že to je pro rodiče, kteří si nechtějí snad ani udělat čas na to své dítě pořádně ohlídat. Jasně, stane ani nemrkneš, ale helmu taky nemůže mít pořád..... Porstě nesmysl sloužící jako tahák na peníze.
26. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, jako neuhlídám ji to je jasný, ale zase ji přece nebudu nutit nosit celý den helmu, co by dělala ve školce že? Sranda je, že už se tam zase hádaj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, že vám sem lezu, ale hledám maminku, která by chtěla začít při MD pracovat. Jedná se o výuku angličtiny pro děti. Můžete mrknout sem http://www.helendoron.cz/index.php?stred=spoluprace_2.php. Pokud by vás to zajímalo a hovoříte dobře anglicky, písněte mi do IP a napsala bych bližší info. Místo výkonu práce je Praha 6.
26. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, gratuluji k otáčení!! Naše žížala se zatím otáčí z bříška na záda, ale obráceně se jí nechce:(
Vráni, to fakt existuje - helma na doma? To mě teda rozesmálo :grinning:
27. únor 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dík za gratulace. Snad to bude praktokovat co nejčastěji, aby se brzy naučil i nazpátek.:slight_smile:

To by se mi chtělo vybírat helmu na doma. Už vidím tu hromadu parametrů, co bych porovnávala.Stačilo mi vybírat kočár. :sunglasses:
27. únor 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
daruju jedno dítě, snad vám i zaplatím když si ji vezmete Ode dneška ji přestávám chválit se spaním a doufám, že se Ondrášek a hi dobře vyspaly, protože to naše parchantě vzalo veškerý možný nespací móresy dneska na sebe, takže všechny děti na světě musely spát jak nemluvňata.

Ona se normálně vzbudila ve 23, když jsme šli spát a začla si hrát. To mi přišlo fakt vtipný a byla roztomilá. Když byla vzhůru jetě o půlnoci, tak už mě to začlo trochu štvát. Tak jsem si jí vzala do postele, usnula na hodinu, tak jsem jí dala do postýlky a začlo to nanovo. Ve 4 jsem vyhodila MM do obýváku, ať se aspoň trochu vyspí. No děs, vstávala (jestli se tomu tak dá říct) v 6:30. Jako z jakýho záložního zdroje jede nebo jestli jsem jí dala omylem kafe místo mlíka, to fakt nevim

Tak jsem si vylila srdíčko, se omlouvám a přeju vám hezký den.

agli jj, kuk sem: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=88727&vGroupOffset=0
27. únor 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ahojky, než dočtu... vypadá to na hezkej den, co se domluvit na společným kočárkování? máš už dneska program?
27. únor 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, gratulka, téda na naše potvůrka je fakt nějaká líná, když vás tak čtu :wink:
27. únor 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bóďo původně jsem chtěla chrupat, ale ona mi to stejně nedovolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak kdy a kde?
27. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
napadlo mě, nechceš dorazit na hájwe, prošli bychom se a já bych vás pak vzala k nám na oběd třeba? holky by si pohrály, my pokecaly a pak bych tě šla zase vaprovodit
27. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju, to by bylo fajn :wink:
my ted kojíme,takže další kojo bych viděla před polednem, kdy baštíte vy? že bychom tu prochajdu stihly předtím...
27. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, my máme další jídlo ve 12, ty bychom stihly, tak si řekni v kolik tam budeš a já doarzím :wink:
27. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nízkopodlažák mi jezdí v celou, tak bych jela v deset? 10:13 bych měla být na hájich..
27. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát teda koukám že se začlo kazit počasí :angry:
27. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je ok, kája akorát teď usnula, tak si na chvíli ducne a pak vyrazíme. Takže 10:13 na Hájích, kde ti to tam staví, přímo u vlezu do metra jak jsou klasické schody?

Tak snad nebude pršet, když tak si radši vezmeme plášťuchu :wink:
27. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak jsme domluvený, už se těším :dizzy_face:
27. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tak zatím pa :dizzy_face:
27. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já blbka, jj, staví mi to tam jak píšeš
27. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož dr říkala takový ty obecný věci, co se dočteš i jinde : začít s mrkví, ty 3dny, pak další druh - třeba brambor atd., pak večer kaše a ovoce nakonec - spíš jen jabko, banán, ne jahody a citrusy
od půl roku (tuším) přidávat půl žloutku a střídat to s masem, bílek do roka ne

říkala jsem jí, že budu ze začátku dávat skleničky, tak prý je dobré, pokud je to hodně namixované, do toho třeba brambor jen naštouchat, ať má větší kousky a zvyká si to polykat

dala mi tu knížečku od Hami, tam je to popsané

ptala jsem se i na prevenar, tak je to prý nejlepší v útlém věku, později to snad nemá takovou účinnost
takže do toho půjdem s 2.hexou
27. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, gratulka k přetáčení
Mikeš se přetočí jen na bok
a hrozně ho baví kopat do hrazdičky a dávat si nahoru nohy
ono ho ležení na břiše nebaví, tak asi nevidí důvod, proč se tam dobrovolně přetáčet :grinning:
27. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem si nastudovala brožůru od hami o příkrmech, přijde mi moc fajn, konečně to někde hezky vysvětlili a dneska začneme s mrkvičkou :dizzy_face: . Teď když je tohle počasí budu dávat skleničky, ale až bude hezčí neskleníková zelenina, tak asi budu vařit nebo to střídat.

Jinak dnešní noc jakž takž ok, spala do 4:30, pak si teda zase chtěla hrát ale MM zjistil, že když jí dáme přes obličej plínu, tak je zticha a usne, tak to budeme praktikovat, jenže ráno když už je světlo, tak to nezabírá, takže zase vstávala v 7. To mě v létě zabije, když svítá už po čtvrtý hodině. :confounded: Teď potvora dospává, pak si budeme hrát, pak oběd, nákup - to ji zkusím poprvé vzít do klokanky :dizzy_face: a pak jedeme na návštěvu.

Jo, jukněte na fotky, včera jsme se viděly s baji, bylo to moc fajn a hodila jsem pár fotek s Týnkou do alba :wink:

Tak hezký den všem.
28. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčiny - nespěchejte s mlíčkem č. 2. Já už ho měla koupený dle Mudry (té "stará škola") , tak jsem ho dala, ale jinak někde doporučují ještě dávat jedničku dokud se polední mlíčko plně nenahradí příkrmem.
Toník teda včera dvojku dostal, páč jednička došla, a v noci a dneska opět blindí a blindí. Už i po jedničce, tak snad má "jen" rozhozenej žaludek a nebude to nějaká mrcha mrňavá - rozuměj vir nebo bakterie. :unamused:
A jinak, jak jsme řešily, jestli je to mlíčko sytější nebo ne, tak podle mě jo - je totiž stejný dávkování, ale je mnohem jemnější prášek - jako pudr. Takže je ho v té odměrce jakoby víc. :wink:
Tak abyste se vyhnuly případným komplikacím jako si užíváme teď my. :wink: Je mi to líto, páč je to jen o tom vzít tu jinou pikslu...stojí stejně, že. :unamused:
28. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak jak malé chutnalo?

fim, tož já mám ještě zásoby 1, takže až doberu, vrhnu se na pokračovací mlíčko

jinak zkouším dávat míň dokrmu, když je podle mudry Mikeš překrmenej a zatím si prcek nestěžuje
ne samozřejmě nějak drasticky
28. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky bezvadný :wink:
28. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to my dnes pro změnu vstávali v půl šestý :confounded: Někdy se prostě takhle vzbudí a už nechce spát - pak je to akorát všechno rozhozený - jídlo, spánek atd.
Fim, ta dvojka asi fakt bude sytější, protože jsem někde četla doporučení od Mudry, že s dvojkou se může začít klidně i později - až prý nebude prckovi stačit jednička na zasycení. My máme UM Baby Lactum a tam je ta dvojka dokonce už od 4. měsíce - ale budeme dávat jedničku, dokud nebude mít oběd celý zeleninový :wink:
28. únor 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek