• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
O vstávání mi dneska ani nemluvte. Včerejšek byl celej náročnej, pak ples, návrat ve tři a v šest už jsem šla krmit a začalo blindění (resp. znovu se ozvalo)..... Mezi třetí a šestou se 2x vzbudil, že by jedl a než jsem se vrátila do ložnice, tak usnul.
Když jsem si lehla dopoledne, tak jedině s ním v posteli a po hodině ho šel manžel nakrmit a opět blindění. :pensive: :rolling_eyes:

S tou dvojkou jsem to prostě podcenila - myslela jsem si, stejný dávkování, stejná sytost.... A když i Mudra říkala, tak jsem to neřešila. Achych ouvej. :unamused:
28. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyyyyyyyy :slight_smile:
Omlouvam se, ze vas zanedbavam :frowning2: ale nejak neni moc casu, jak mam manzu doma :sweat_smile: tu nemuzu tak casto vysedavat :frowning2:

Byly jsme ve stredu na ocku a kontrole, takze Any vazi 7,5kg :sweat_smile:, meri 66cm a ockovani prezila... :wink:

Co u vas novyho? Koukala jsem na fotecky od Hanky :slight_smile: parada, jak si holky rozumi :grinning:
My jsme dneska vyrazili na vylet i s manzou k jeho tete (byla tam i jeho sestrenka s Verunkou-bude ji za chvili 6mes.) a to byla sranda :grinning: chtela si s nasi Any hrat, porad ji tahala za rucicku a smala se na ni :grinning: ale Anyna nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky, mrkvička super, mám pocit že jí to i chutnalo, což nechápu, já to chutnala a je to fakt hnus :grinning: Jinak první sousto v pohodě ale pak už to měla i na noze, ne proto že by to plivala, ale pořád se u toho mlela a chmatala mi do lžičky i do mističky. Body taky utrpělo újmu, takže jsem dneska v tchibu koupila ty triko bryndáky a moc doporučuju, zespodu mají PVC, takže se to nepromočí na oblečení a je to fakt dobrá cena, jsou relativně velký tak vydrží na dlouho http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=Q9H4Hmt4BIX4OCLR0Onyemjc0PI7OIS0n9Y=?ProductSKU=0016392

Ad mlíko 2, jak jsem psala že mi psali z hami to doporučení, tak já jí budu dávat 1 až do těch 6 měs. i s příkrmama
28. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, odkaz neni k dispozici :frowning2:
Dr. nam rikala, ze prikrm od 5.mesice.. tak nevim..:sweat_smile: Asi neco malo zkusim, ale az tak tak 14 dni..
28. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, za 14 dni uz nam bude skoro 5 mes. :sweat_smile: tak asi o neco malo driv :grinning: :grinning: :grinning: ach jo :grinning:
Holky a jaky pouzivate lzicky???
28. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, já mám z Globusu termolžičky od Fackelmanna - 2ks za 80,- (levnější tenkrát neměli a já cítila nutkaou potřebu mu nějakou lžičku pořídit :grinning: ) a pak z Tesca nějaký noname nebo levný name, 5ks za cca 45,- a jsou taky super. Hlavně jsem koukala, aby nebyly úplně mělký, ale ani moc široký a ostrý hrany. Ty z Tesca jsou vyloženě 4+. :wink:
28. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nějak blbě se to zkopírovalo, musíš to tam dát celý http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=Q9H4Hmt4BIX4OCLR0Onyemjc0PI7OIS0n9Y=?ProductSKU=0016392

jani, mě říkala až v 6, ale byla jediná, všichni ostatní dr. říkají ve 4, tak jsme začli, ale říkat jí to nebudu

já mám teda avent lžičky
28. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Jani ty nehty jsou fakt super, jsi šikula :wink:
28. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, diky :slight_smile:
Ty prvni se docela povedly, ale ty vcerejsi moc ne :frowning2: jsem nemela den..

Koukate na Miss????? :grinning:

Ja musim koupit nejakou mensi, mam 3 a vsechny mi prijdou moc velky - na zacatek :wink:
28. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, v Globusu maji ty termo?? Ty jo, to jsem se mohla dneska kouknout, kurna :unamused:
28. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ona ta termo není zas tak mallinká, ale tak ji nedáš plnou. A zas když mi dneska malej blindil a dávala jsem mu mlíčko a čajík po lžičkách, tak ta větší se šikne. Plnou ji dát nemůžeš, aby se ta kapalina nevylila a kdyby byla malá, tak to dáváš po kapičkách....
28. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jj, dostala mě věta, že to není lehké, tu stát a říct něco chytrého (kor když jsem úplně blbá :grinning: :grinning: :grinning: )
28. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, presne :grinning: ta byla fakt trosku tupa :sweat_smile: :grinning:
Ale vyhrala nase favoritka :dizzy_face: od nas z Trebone :slight_smile:
28. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já koukala na supermana :grinning:

lžičky mám od Tupperware, i nádobí pro prcka
nějak jsem zjistila, že mu musím taky vyčlenit místo na jeho talířky a mističky a hrníčky :grinning:
už mám skříňky nacpané k prasknutí
hold ulítávám na nádobí :grinning:
1. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak od pátku jsme tam taky - na bříše :grinning:

a u nás byla strašná noc dnešní, ale ne kvůli kiki, vyváděl MM. :angry: lotr jeden
1. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: já už vyčlenila půl police ve špajzu na kašičky a šťávičky a čajíček.... a mističku jsem ZATÍM nekoupila, ale až koupím, taky to nebude jedna. Jsem na to asi úchyln, ale pořád po tom čumim a počítám koruny, ale stejně něco vždycky koupim. Aspoň právě ty lžičky.

Busti: supeeer. Gratuluju. Tak pak dej info, jestli se otočí i dneska. Toník se otočil ve čtvrtek 2x a pak nic. :grinning: Ale on od páteční noci zvracel, tak teď nemá sílu. :wink:
1. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mikeš bude asi poslední v otáčení na bříško :grinning:
on se zarazí v půli a dál se mu nechce

fim, já to všechno pro prcka dostala - různé talířky a mističky, ale stejně budu dokupovat :grinning:
tak ať je Toníkovi líp a už nezvrací
1. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - jj, od toho pátku se kulí jedna radost :wink:
1. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti to je super! Tak moc gratulujeme :wink:

My jsme dneska měli druhý den mrkev, dneska už se na ní ksichtila, ale dlabala, no a pak vyžahla ještě celou dávku mlíka :sweat_smile: Jestli zítra dojí tu skleničku, to jí mám dát taky celou dávku mlíka???
1. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, Toník to měl taky tak - ještě při druhé dávce sbaštil i celý mlíčko, potřetí, když snědl cca půl skleničky (tolik byl asi ten zbytek), tak už toho mlíčka tolik nezblajzl. A i kdyby - prostě to nech na ní, kolik si vezme. :wink:
1. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby pak nevážila tunu :sweat_smile:
1. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, my se taky ještě neobracíme ze zádíček. Jen z bříška na záda a to pořád, ale obráceně ne. Taky se vždycky vyvalí uplně na bok, ale dál se jí nechce.
Holky, pište rady a postřehy ohledně přikrmování, ať víme co a jak :grinning:
2. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat - když vám mrňousové brečí a víte, že se jen bezdůvodně vztekaj - necháváte je vybrečet - třeba jen chvíli nebo hned pochováte? Každej říká nechat vybrečet, ale já na to nemám nervy. :unamused:
2. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak od nás postřeh s příkrmy zatím jediný, a to místo klasického bryndáku, raději triko bryndák (třeba z ikey nebo z tchiba), hlavně aby to zespodu mělo PVC a ne látku. Ušetříte tak hodně oranžových bodýček :wink: No a možná ještě, že jí to dávám do pusy fakt po kousíčkách, tak třetina lžičky, když je toho hodně, tak mi to tlačí ven.

agli, já ji vybulet nenechávám, ona totiž i ze vzteklého řevu dostane záchvat, kdy jí tečou slzy jak hrachy, je úplně rudá a to je mi jí líto, takže nenehávám no. Ale když jenom fňuká vztekle, tak to k ní hned neběžím.
2. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek brečí jen když chce spát nebo nejsem dost rychlá v přípravě jídla
vzteklý řev minimální, většinou když se vzbudí a něco mu vadí, jinak fakt nic, je klidnej

vyřvat bych dítě asi nenechala, pokud bych si nebyla 100% jistá, že to na mě hraje
na druhou stranu si děti jinak o pozornost říct neumějí, že
2. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Agla: (jak se vlastně jmenuješ jménem? :confused: Ještě nevím Bustika..... Já jsem Monika. :wink: ) - Toník mi atím bezdůvodně neřve. když to jako bezdůvodné vypadá (ale spíš kňourání), tak nafasuje plyšáka nebo plínu k tvářičce, deku a dudlika a za chvíli chrní. :wink:
jinak já mohu předat akorát doporučení v případě průjmu - nedávat vůbec mlíko, zato rýžový nebo mrkvový odvar, dušenou mrkve s rýží a dokonce mi byl i doporučen banán. Taky je možný ho dát s rýží. :wink:
jinak ad brindák - máme ten z Ikey a DOPORUČUJU. Na mlíčko je pak sice blbej, to ho vyměním, ale utřu a je čistej. :dizzy_face: A ještě pod hlavu na lehátko rozložit plínu, páč stačí jeden prskanec a lehátko je oranžový. :grinning: Ale to už se taky opakuju. :wink:
My už se taky otáčíme na bříško bez problémů. Tu ruku včera trochu natrénoval a už je to cobydup. :dizzy_face:
2. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, já jsem Simona :wink: Jinak já teda moc nepoznám, jestli řve jen z nálady nebo jí něco chybí - kolikrát bych řekla, že musí mít vše OK a ona najednou spustí - ale na to vzteklý řvaní se mi to zdá ještě brzy. A že chtějí pozornost se nedivím - mě by taky nebavilo ležet pořád a koukat do stropu :slight_smile:
a dáváte už i jiné tekutiny, když jste začaly přikrmovat?
2. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak by mě ještě zajímalo - až budete mít to jedno jídlo plně nahrazený zeleninou, jestli vám vydrží v pohodě do dalšího krmení - tj. ty 4 hoďky :slight_smile:
2. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agli já jí zatím jinou tekutinu nedávám, ale možná jí začnu dávat trochu čaje. Jinak dneska dlabala ze začátku pěkně, ale pak začla řvát a už nechtěla, tak dostala mlíko a to vyžahla celý, tj. 200. Zítra už má samotnou bramboru, tak jsem zvědavá.
2. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek