Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
28. únor 2009
O vstávání mi dneska ani nemluvte. Včerejšek byl celej náročnej, pak ples, návrat ve tři a v šest už jsem šla krmit a začalo blindění (resp. znovu se ozvalo)..... Mezi třetí a šestou se 2x vzbudil, že by jedl a než jsem se vrátila do ložnice, tak usnul.
Když jsem si lehla dopoledne, tak jedině s ním v posteli a po hodině ho šel manžel nakrmit a opět blindění. |-| 8-(

S tou dvojkou jsem to prostě podcenila - myslela jsem si, stejný dávkování, stejná sytost.... A když i Mudra říkala, tak jsem to neřešila. Achych ouvej. :-|
zvizatinka
28. únor 2009
Ahoj holkyyyyyyyyyyy 🙂
Omlouvam se, ze vas zanedbavam 😞 ale nejak neni moc casu, jak mam manzu doma :-N tu nemuzu tak casto vysedavat 😞

Byly jsme ve stredu na ocku a kontrole, takze Any vazi 7,5kg :-N, meri 66cm a ockovani prezila... 😉

Co u vas novyho? Koukala jsem na fotecky od Hanky 🙂 parada, jak si holky rozumi 😃
My jsme dneska vyrazili na vylet i s manzou k jeho tete (byla tam i jeho sestrenka s Verunkou-bude ji za chvili 6mes.) a to byla sranda 😃 chtela si s nasi Any hrat, porad ji tahala za rucicku a smala se na ni 😃 ale Anyna nic :-p 😃
vrana
28. únor 2009
Ahoj mamky, mrkvička super, mám pocit že jí to i chutnalo, což nechápu, já to chutnala a je to fakt hnus 😃 Jinak první sousto v pohodě ale pak už to měla i na noze, ne proto že by to plivala, ale pořád se u toho mlela a chmatala mi do lžičky i do mističky. Body taky utrpělo újmu, takže jsem dneska v tchibu koupila ty triko bryndáky a moc doporučuju, zespodu mají PVC, takže se to nepromočí na oblečení a je to fakt dobrá cena, jsou relativně velký tak vydrží na dlouho http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/...

Ad mlíko 2, jak jsem psala že mi psali z hami to doporučení, tak já jí budu dávat 1 až do těch 6 měs. i s příkrmama
zvizatinka
28. únor 2009
Hani, odkaz neni k dispozici 😞
Dr. nam rikala, ze prikrm od 5.mesice.. tak nevim..:-N Asi neco malo zkusim, ale az tak tak 14 dni..
zvizatinka
28. únor 2009
No, za 14 dni uz nam bude skoro 5 mes. :-N tak asi o neco malo driv 😃 😃 😃 ach jo 😃
Holky a jaky pouzivate lzicky???
fimautor
28. únor 2009
Jani, já mám z Globusu termolžičky od Fackelmanna - 2ks za 80,- (levnější tenkrát neměli a já cítila nutkaou potřebu mu nějakou lžičku pořídit 😃 ) a pak z Tesca nějaký noname nebo levný name, 5ks za cca 45,- a jsou taky super. Hlavně jsem koukala, aby nebyly úplně mělký, ale ani moc široký a ostrý hrany. Ty z Tesca jsou vyloženě 4+. 😉
vrana
28. únor 2009
Jani nějak blbě se to zkopírovalo, musíš to tam dát celý http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/...

jani, mě říkala až v 6, ale byla jediná, všichni ostatní dr. říkají ve 4, tak jsme začli, ale říkat jí to nebudu

já mám teda avent lžičky
vrana
28. únor 2009
Jinak Jani ty nehty jsou fakt super, jsi šikula 😉
zvizatinka
28. únor 2009
Hani, diky 🙂
Ty prvni se docela povedly, ale ty vcerejsi moc ne 😞 jsem nemela den..

Koukate na Miss????? 😃

Ja musim koupit nejakou mensi, mam 3 a vsechny mi prijdou moc velky - na zacatek 😉
zvizatinka
28. únor 2009
Moni, v Globusu maji ty termo?? Ty jo, to jsem se mohla dneska kouknout, kurna :-|
fimautor
28. únor 2009
Ona ta termo není zas tak mallinká, ale tak ji nedáš plnou. A zas když mi dneska malej blindil a dávala jsem mu mlíčko a čajík po lžičkách, tak ta větší se šikne. Plnou ji dát nemůžeš, aby se ta kapalina nevylila a kdyby byla malá, tak to dáváš po kapičkách....
vrana
28. únor 2009
jani jj, dostala mě věta, že to není lehké, tu stát a říct něco chytrého (kor když jsem úplně blbá 😃 😃 😃 )
zvizatinka
28. únor 2009
Hani, presne 😃 ta byla fakt trosku tupa :-N 😃
Ale vyhrala nase favoritka x-) od nas z Trebone 🙂
ilci
1. bře 2009
tak já koukala na supermana 😃

lžičky mám od Tupperware, i nádobí pro prcka
nějak jsem zjistila, že mu musím taky vyčlenit místo na jeho talířky a mističky a hrníčky 😃
už mám skříňky nacpané k prasknutí
hold ulítávám na nádobí 😃
bustik
1. bře 2009
holky, tak od pátku jsme tam taky - na bříše 😃

a u nás byla strašná noc dnešní, ale ne kvůli kiki, vyváděl MM. ]-( lotr jeden
fimautor
1. bře 2009
Il: já už vyčlenila půl police ve špajzu na kašičky a šťávičky a čajíček.... a mističku jsem ZATÍM nekoupila, ale až koupím, taky to nebude jedna. Jsem na to asi úchyln, ale pořád po tom čumim a počítám koruny, ale stejně něco vždycky koupim. Aspoň právě ty lžičky.

Busti: supeeer. Gratuluju. Tak pak dej info, jestli se otočí i dneska. Toník se otočil ve čtvrtek 2x a pak nic. 😃 Ale on od páteční noci zvracel, tak teď nemá sílu. 😉
ilci
1. bře 2009
tak Mikeš bude asi poslední v otáčení na bříško 😃
on se zarazí v půli a dál se mu nechce

fim, já to všechno pro prcka dostala - různé talířky a mističky, ale stejně budu dokupovat 😃
tak ať je Toníkovi líp a už nezvrací
bustik
1. bře 2009
Fim - jj, od toho pátku se kulí jedna radost 😉
vrana
1. bře 2009
busti to je super! Tak moc gratulujeme 😉

My jsme dneska měli druhý den mrkev, dneska už se na ní ksichtila, ale dlabala, no a pak vyžahla ještě celou dávku mlíka :-N Jestli zítra dojí tu skleničku, to jí mám dát taky celou dávku mlíka???
fimautor
1. bře 2009
Hani, Toník to měl taky tak - ještě při druhé dávce sbaštil i celý mlíčko, potřetí, když snědl cca půl skleničky (tolik byl asi ten zbytek), tak už toho mlíčka tolik nezblajzl. A i kdyby - prostě to nech na ní, kolik si vezme. 😉
vrana
1. bře 2009
aby pak nevážila tunu :-N
fimautor
1. bře 2009
😃 😃 😃
agla
2. bře 2009
Ilči, my se taky ještě neobracíme ze zádíček. Jen z bříška na záda a to pořád, ale obráceně ne. Taky se vždycky vyvalí uplně na bok, ale dál se jí nechce.
Holky, pište rady a postřehy ohledně přikrmování, ať víme co a jak 😃
agla
2. bře 2009
Ještě jsem se chtěla zeptat - když vám mrňousové brečí a víte, že se jen bezdůvodně vztekaj - necháváte je vybrečet - třeba jen chvíli nebo hned pochováte? Každej říká nechat vybrečet, ale já na to nemám nervy. :-|
vrana
2. bře 2009
Dobré ráno,
tak od nás postřeh s příkrmy zatím jediný, a to místo klasického bryndáku, raději triko bryndák (třeba z ikey nebo z tchiba), hlavně aby to zespodu mělo PVC a ne látku. Ušetříte tak hodně oranžových bodýček 😉 No a možná ještě, že jí to dávám do pusy fakt po kousíčkách, tak třetina lžičky, když je toho hodně, tak mi to tlačí ven.

agli, já ji vybulet nenechávám, ona totiž i ze vzteklého řevu dostane záchvat, kdy jí tečou slzy jak hrachy, je úplně rudá a to je mi jí líto, takže nenehávám no. Ale když jenom fňuká vztekle, tak to k ní hned neběžím.
ilci
2. bře 2009
tak prcek brečí jen když chce spát nebo nejsem dost rychlá v přípravě jídla
vzteklý řev minimální, většinou když se vzbudí a něco mu vadí, jinak fakt nic, je klidnej

vyřvat bych dítě asi nenechala, pokud bych si nebyla 100% jistá, že to na mě hraje
na druhou stranu si děti jinak o pozornost říct neumějí, že
fimautor
2. bře 2009
Agla: (jak se vlastně jmenuješ jménem? =-) Ještě nevím Bustika..... Já jsem Monika. 😉 ) - Toník mi atím bezdůvodně neřve. když to jako bezdůvodné vypadá (ale spíš kňourání), tak nafasuje plyšáka nebo plínu k tvářičce, deku a dudlika a za chvíli chrní. 😉
jinak já mohu předat akorát doporučení v případě průjmu - nedávat vůbec mlíko, zato rýžový nebo mrkvový odvar, dušenou mrkve s rýží a dokonce mi byl i doporučen banán. Taky je možný ho dát s rýží. 😉
jinak ad brindák - máme ten z Ikey a DOPORUČUJU. Na mlíčko je pak sice blbej, to ho vyměním, ale utřu a je čistej. x-) A ještě pod hlavu na lehátko rozložit plínu, páč stačí jeden prskanec a lehátko je oranžový. 😃 Ale to už se taky opakuju. 😉
My už se taky otáčíme na bříško bez problémů. Tu ruku včera trochu natrénoval a už je to cobydup. x-)
agla
2. bře 2009
Fim, já jsem Simona 😉 Jinak já teda moc nepoznám, jestli řve jen z nálady nebo jí něco chybí - kolikrát bych řekla, že musí mít vše OK a ona najednou spustí - ale na to vzteklý řvaní se mi to zdá ještě brzy. A že chtějí pozornost se nedivím - mě by taky nebavilo ležet pořád a koukat do stropu 🙂
a dáváte už i jiné tekutiny, když jste začaly přikrmovat?
agla
2. bře 2009
a pak by mě ještě zajímalo - až budete mít to jedno jídlo plně nahrazený zeleninou, jestli vám vydrží v pohodě do dalšího krmení - tj. ty 4 hoďky 🙂
vrana
2. bře 2009
Agli já jí zatím jinou tekutinu nedávám, ale možná jí začnu dávat trochu čaje. Jinak dneska dlabala ze začátku pěkně, ale pak začla řvát a už nechtěla, tak dostala mlíko a to vyžahla celý, tj. 200. Zítra už má samotnou bramboru, tak jsem zvědavá.

Začni psát odpověď...

Odešli