• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Tak doplnuji info, že se dneska regulérně otočil i zpátky na zádda - žádný přepadnutí. Ale jen jednou. :wink:
Jinak já už dávám čajík a dýl, páč někdy měl škýtu, tak jsem to zkusila... a pak když dožah tu megadávku mlíčka a chtěl ještě, tak dostal čaj. :wink:
A já si už zažila vlastně hysterčení, slzy jak hrachy, ale to jak byl marodnej a byl pořád unavenej - takže taky šup do postýlky a během 2 minut byl tuhej. To hysterčil, když jsem ho chtěla nakrmit. A on chtěl radši spát, i když třeba hladovej. :unamused:
2. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já dávám trochu fenyklovýho čaje, protože má furt problémy s bříškem

vrani, bramboru uvaříš normálně nebo máš skleničku?
já mám doma samé brambory s klíčkama a to je jedovaté, tak budu asi muset koupit

jinak uspávání je u nás furt stejný, prostě sám skoro nikdy neusne
jen v noci (asi že je tma :grinning: )
2. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči budu dávat normální, samoitnou bramboru jsem ve skleničce neviděla

bio jsem teda nesehnala, ale ty co jsem koupila posledně zatím klíčky nemají. To jsem nevěděla že je to jedovaté, jako i pro dospělé? My to jíme relativně často, teď moc hezké brambory nejsou no :sweat_smile:
2. bře 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já udělala taky bramboru doma, resp. bramborovou kašičku z Nutroše a brambůrku oškrábanýho. Tam by ty klíčky vadit ani neměly, ne? :wink: Jinak my máme bio z pole od tchýně. :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem četla, že klíčící brambor obsahuje jedovaté látky - určitě pro děti, pro dospělé nevím
bylo to v nějaké knížce o výživě
my máme všechno ze zahrádky od našich, ale právě už to klíčí, no :unamused:
2. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si teď četla něco na netu a snad to nebude tak vážné, hrozí to při konzumaci ve větším množství a stačí, když se brambor pořádně oloupe, hlavně v okolí klíčků
ale právě v té knížce (nebo časáku, už si nepamatuju) bylo napsané klíčící brambory dětem zásadně nedávat
2. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak noc opět děsná, Mikeš se budil od 22:30 přesně po hodině a ječel, jakoby ho někdo vraždil :angry:
takže jsem za noc asi 9x vstávala a konejšila a nosila
fakt už nevím, co mu může být
ještě před 3týdny spal v kuse až do 4h

hlad to podle mě není, ale asi to nevydržím a možná zkusím nějakou tu kaši, jestli to nebude lepší
3. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: a stačí mu jen to konejšení? :wink: Jídlo teda nechce? Jestli to není nějaký období úzkosti.....že se třeba vzbudí a chce se ujistit, že tam jsi.... Zkoušela jsi dát mu do postýlky nějaký tvoje triko? :sunglasses:
3. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak my měli akorát premiéru s banánem. Teda bohužel proti mým zásadám, ale když má ten průjem, tak je to jedna z mála potravin, co byla doporučena.... a teda chutnalo chutnalo. Zbaštil skoro půlku. :grinning:
3. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, Fim, vy už dlabete banán :wink: Nám se začaly nějak zkracovat pauzy mezi jídly - nevydrží ty 4 hodiny, takže se teď snažím do ní nacpat víc a po tom příštím víkendu taky začneme s mrkví :slight_smile:
Ilči, já u si taky zvykla, že noci jsou docela dobrý a když začne takhle vyvádět a musím nosit, tak jsem z toho akorát na nervy - většinou jí to ale tak po dvou dnech přešlo.
3. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, stačí mu jen, když ho chytnu do náruče a za 1-2minutky je zase tuhej
ale jen dát mu dudlík nepomůže
hlad nemá, kojím a dokrmuju kolem 4h a to nejí nijak výrazně
jednou jsme ho dali k nám do postele a spal celou dobu až do 5h
akorát já měla mravence v ruce, jak jsem se nemohla roztáhnout

tak už jste na banánu?
vy jedete :grinning:

aglo, u nás to bylo týden, pak 2 noci jakž takž a teď jedem furt buzení po hodině

ještě mám asi blbý dotaz : začne se 3dny mrkev, pak 3dny brambor, pak 3 dny dokupy mrkev + brambor a ta další chuť se zas dává samostatně nebo už s něčím dohromady?
taky začnu až po totmto víkendu, jedem k našim a tam si to nechci komplikovat dokrmem
3. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes dopoledne jsem uspávala 2hodiny, stejně nezabral, usnul teď u kojení
a to už jsem ho nechala (i proti své zásadě ) vyřvat, páč se to fakt nedalo
a stejně nic
nebýt toho spaní, je to zalté miminko :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: já myslím, že by v noci mohlo pomoct tvoje tričko (co nejsmrdlavější :grinning: ) v postýlce. :wink: Je vidět, že potřebuje jen tě cítit. :dizzy_face:

Jj, jsme na banánu - proti mým zásadám. Ale je to jen "díky" protiprůjmové dietě. :wink: JInak myslím, že záleží jen na tobě, jestli další zeleninu dáš samotnou nebo už třeba s bramborem.... já mám nakoupený květák, brokolici, špenát s bramborem a zahradní zeleninu - tu dám jako poslední. :wink:
3. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči já jsem myslela a v hami to tak píšou, že dáš samotnou mrkev, pak samotnou bramboru a pak dohromady, ale popravdě, mi to přijde zbatečné, protože když zkusíš mrkev a nic mu po ní nebude, a dáš dohromady mrkev a bramboru a něco mu bude, tak je to po bramboře :wink:

Jinak dneska krmila babí bramboru s trochou UM a prý to kája dlabala jak o závod, tak zítra jí zkusím přimíchat bramboru do té skleničkové mrkve a zkusím jí dát míň mlíka.
3. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: taky si myslím. :wink: A Tonda se mi teda netvářil ani na tu br. kaši z UM. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jinak jsme v dietě nastolily mrkev s rýží a šmakuje taky. :wink: A musím říct, že mě to vyvařování chytlo - je to zábava. Ale nemůžu si vynachválit tyčový mixer a myčku. :grinning:
3. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a ty teda vaříš, nepoužíváš zatím skleničky? A proč že máte dietu?
3. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, vařila jsem tu mrkev s rýží. Pže měl průjem. :wink:
3. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták, hele a neměl to z domácí zeleniny? máme v zářijovkách holčinu, co taky vařila z domácí zeleniny a malá po tom měla průjem, po skleničkách nemá :wink:
3. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to vařila až potom, co ho měl. měl nějakýho virouše - nejdřív blindil, pak kajdil....teď už to snad bude dobrý. :pensive:
3. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a další otázka : vaříte to v normální nebo kojo vodě?
3. bře 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
v normální :wink:
3. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tu jednu dnešní bramboru :grinning:
3. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, myslela jsem tu bramboru :grinning:
3. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim a jak máte velkou dávku mlíčka, když není dokrm? A banán jsi dala jako svačinku mezi mlíčkema a zeleninkou?
Ilči, tak snad se to spaní zlepší. My to máme obráceně - v noci teď spí docela hezky, ale přes den je to protivka - jakmile se začne trošku nudit, tak mručí. :angry:
4. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem teď prošvihla první přetočení ze zad na bříško
koukám na prcka a už ležel na břiše
ještě teda nemá vychytanou tu ruku, ale myslím, že ani sám neví, jak se mu to povedlo :grinning:
4. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a zkouší to zase
jak na potvoru mě došla baterka ve foťáku, tak to nemůžu natočit :frowning2:
4. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, to jsi jak já, mě to první taky uteklo :grinning: ale neboj, on to zopakuje :wink:

agli to mlíko právě řeším taky, dneska jí dám asi poloviční dávku
4. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, Tonda baští normálně 200 ml mlíčka, když jsem dávala skleničku porpvé a podruhé, tak ho vyžah všechno, když skleničku dojížděl, tak zbodl myslím 120 nebo 60. Teď nevím, co byl zbytek. :wink:
Včera, když ještě držel dietu, tak neměl mlíko žádný - pořád něco na lžičku a na pití buď mrkvovou vodu nebo naředěnou šťávu od Hippu. Takže to bylo: brzy ráno ještě mlíko, dopoledne banán, cca v půl dvanáctý vypil skoro 100 ml šťávy, v poledne mrkev s rýží, cca ve tři mrkvový odvar (70 ml), v půl čtvrté banán, cca v šest šťáva a už v půl sedmý na mě zas hulákal hlady, tak rýžovobanánová kaše. V noci už zase mlíko. To jsem neměla sílu ho přesvědčovat, že je to táááák dobrý a na každou porci dělát ham, hami apod. :grinning:

Il: já to první taky prošvihla - byla jsem v koupelně. A druhej den nebylo nic a třetí tady machroval - teda ruku natrénoval a pak machroval. :grinning: :wink: To jsem ani nestihla odblokovat klávesy na telefonu a už byl na břiše. :dizzy_face:
4. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, se tu rozčiloval, že mu ta ruka trochu zavazí, ale teď už chrní :wink:

já právě přemýšlím, jaký udělám rozvrh jídla, až začneme dávat i svačinky
nějak si zvykl snídat kolem 9h
4. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony a to ti v pohodě vydržel přes den bez mlíčka? Já mám trochu chaos v tom, kdy pak zavést už svačinky a jak vynechávat mlíčka :cry:
4. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek