• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Il: stejně nejdřív budeš dávat jednu svačinku a až potom zavedeš i druhou. Jinak mně se zdá optimální časy4 - 8 - 12 - 4 - 8 cca. A když to nevychází přesně, tak to neva. Nebo ho můžeš začít nenápadně budit o půl hoďky dřív, až to na tu osmou posuneš. :wink:
4. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, tož ty časy tak nějak máme, ale já ho nutím spát až do 8h :grinning: :grinning:
abych se vyspala i já, protože nám usíná mezi 22 a 23h a my samozřejmě taky
4. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
letěla jsem ztlumit polívku
... takže on se jako v 7h vzbudí, ale já ho ještě ukecávám aspoň do 8h a než se převlečem apod. je po půl 9 a než se nají, je tak čtvrt na 10
a v 10h zase chce jít spát :grinning:
4. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Il, já v tom nevidím problém - vstáváš v osm a jako první nakrmíš draka. Pak si hraje na dece a ty obstaráš sebe, ne? :sunglasses:
Simčo, no byl nevrlej, bylo vidět, že ta flaška mu očividně chybí, ale pak svolil, páč dostával samý dobroty. :grinning: Jinak svačinky právě podle návodů, když už budete chtít baštit ovoce. :wink: Takže si třeba řekneš - naučíme se papat zeleninu, pak ješě s masíčkem a až budete mít zmáknuto masíčko, tak si dáte ovoce k první sváče - tj. místo mlíčka před obědem (tj. u nás v osm). Je fakt, že mi včera po tom banánu nevydržel 4 hodiny, hulákal dřív.... tak to na to pak přijdeš podle potřeb malý. :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, to jo, on si hraje, krmím sebe a pak mi po 10h usne a vstává třeba až v půl 12 a to už se mu pomalu chystá oběd
tož nevím, kam tu svačinku lupnu :grinning:
ale je čas, třeba se mu opět změní režim :wink:
4. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, teď jsem to dočetla, tak v 8h už máte sváču?
já myslela, že je to snídaně :grinning:
4. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to si piš, bude spát míň a míň, nehledě na to pozdní usínání - snažila bych se ho zahnat dřív. Ale bohužel tzn., že bude dřív vstávat. A pak lup ho, bude snídat v sedm, svačit v půl desátý a ve dvanáct obědvat. :grinning: JInak nikdo neříká, že musíš zavést jako první svačinku tu dopolední. Aspoň zjistiš, za jak dlouho si říká potom o jídlo a podle toho rozvrhneš i to ráno. :wink:
4. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilči, nám usíná tak kolem půl deváté a vstává mezi 6 - 7 hod. - a to já bych ještě spala :slight_smile: No ale na druhou stranu si nemůžu stěžovat, protože takhle je to celkem dobrý.
Mony, tak to já už se tedy těším, až začneme - jedeme příští víkend na hory a hlídá babi. Tak hned potom :grinning:
4. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Njn, tak já už od rána nahrazovala právě to mlíko, pže jsem musela a je fakt, že v jedenáct vyžah aspoň tu šťávu, aby si zaplnil bříško a pak v poledne už solidní porce mrkve. :wink: Večer taky chtěl jíst dřív, takže to pak vidím s tím režimem tak, jak jsem psala. Je paradox, že s příkrmama bude jíst vlastně častěji, teď mi jedl 5x denně, takhle to bude min. 6x. :sunglasses:
4. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak já jím taky víc jak 5x denně, aspoň pak budeme baštit s prckem :grinning:
už jsem se dneska koukala na zásobu skleniček a udělala si seznam :grinning:
ať nenakupuju to, co už mám
4. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
fim dáváš už i maso? Kdy se s ním má začít, asi až ozkouší víc druhů zeleniny že? Včera jsme měli br. a mrkev a dobrý. Dneska to má ještě taky. Zítra dám špenát a brambor, pak tu máme brokolici a květák, a to teda dám asi taky s bramborem? Vždyť bude mít pořád brambory???
5. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, tak zkus třeba rýži, ta se tuším může, ne?
já mám pak v zásobě ještě dýni
jsem zvědavá, jak to bude prckovi šmakovat :grinning:
5. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci myslíš normálně uvařit jo? Ty jo to si asi takhle ze začátku netroufnu :confused:
5. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, jj, rýži můžete - my ji měli v rámci diety. :wink: A ve složení se taky dočtete, že tam ta rýže v nějaké podobě je. Nehledě na první kaše od 4+, které obsahují opět rýži a teda i kukuřici. :wink:
Jinak jsem si včera ověřila, že děti nemají chuťovou paměť - Toník ml v pátek poprvé mrkev s bramborem, slupl toho hromadu a pak teda druhej a třetí den nemohl, tak jsem mu dala nanovo včera to samé a ty xichty, co u toho dělal....takže dneska obějdváme to samé a pak bude mít asi ten květák. :wink:
5. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hani, ve varným sáčku rozvař rýži, nedávej UncleBens, ta se nelepí. :grinning: Dej nějakou obyč, aby se hezky rozpadla.
Jinak já na maso nespěchám - my než sníme ty nakoupený zásoby zeleniny.... :grinning:
5. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem tu nebyla 100 let. Vidím, že probíráte příkrmy. No pro mě už je to taky aktuální téma. 3 dny dáváme mrkvičku a kupodivu šmakuje :slight_smile:
5. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Eliška už 3. den nekadí. Setkala jste se některá se zácpou při zavádění příkrmů? :astonished:
5. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já si myslím, že je to nromální, když se to děje - zahušťuje se stolice. :wink: Mě Toník kadil už před zaváděním každej druhej den, tak mně to nijak nezarazilo. Ba naopak, když mi v neděli kadil - spíš bublal 3x za den, tak už jsem to považovala za průjem. I když to nebyla vyloženě voda. :sunglasses:
5. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No taky jsem o tom někde četla, že se to může stát.
5. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já bych třeba počkala do zítřka a pak zavolala Mudře o konzultaci. pak bude víkend, to se nikde nedovoláš o radu. :wink:
5. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lu, no teda že taky zavítáš :grinning:

fim myslíš s tou rýží jo? A pak taky rozmixovat s tou zeleninou? Jenže zase třeba květák nebo brokolice s rýží, no bleee. :grinning: Asi bude chuděra na bramborách :grinning:
5. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Myslím, že prckovi to bude fakt jedno - pro něj je bléééé všechno, co není z mlíčka. :grinning: A jinak jj, rozmixovat. A mrkev s rýží by sis dala? Byla totiž jinak celkem dobrá. :wink:
5. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
fim: My budem muset stejně zajít zítra k doktorce, protože malá už týden pokašlává, ale zase mám strach, aby nechytla chřipku.

vrana: No jo, jaksi není moc času a když je, tak dělám něco jiného. Polepším se.... :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lu a nejsou to jen sliy? Toník jeden čas taky dost kašlal - ale teda zakuckával se. To je rozdíl. Tak hlavně, ať nejste nemocní. :wink:
5. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, co jestli to není?
5. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
sliny :grinning:
autor
sliny...píšu jak čuně. sorry :grinning:
prcek taky pokašlává, dávám mu kapky, snad to bude dobrý
5. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Il: a jaký ?Mucosolvan? :wink:
5. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne. ona opravdu kašle, ale teplotu nemá.V lékárně řekli,že s tak malým mimčem se musí k lékaři. Chtěla jsem taky jen kapky.
5. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek