• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Jdu krmit....
5. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak mě v lékárně kapky dali
5. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
fim - sinecod
5. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hmmm a jakej má teď Mikeš kašel ?Sinecod je snad na suchej dráždivej, že jo? :wink: Ale oni snad stejně poraděj v lékárně.
5. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, suchej kašel
5. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No ona si asi lékárnice hrála na paní důležitou. Zkusím to tady u nás.
5. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska teda vařím rýži, nemám tu v sáčku tu nekupuju, mám nějakou od Lagrisu, tak jí víc rozvařím a uvidíme. Přimíchám jí to do mrkve ze skleničky, tak pak podám info :wink:
5. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nám to šmakovalo. Zato dneska opět kino - mrkev s bramborem nee. :frowning2:
5. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mrkev s rýží za námi, kousky rýže jí kupodivu nevadily a tvářila se na to jako zatm na všechno, což znamená jakž takž :wink:

fim, lu, kolik vám toho sní? Mě cca půlku skleničky, té malé, pak už nechce, tak jí dávám ještě 100 mlíka (poloviční dávka). :confused:
5. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mně dneska tak lžičku. :angry: Jinak tu půlku skleničky taky. A mlíčka + - stejně. :wink:
5. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, téda, tak vy už takhle jedete s příkrmama.... :sweat_smile: chjo, já už chcu takyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no ale dokud to půjde kojit, budu kojit. konečně má dost mlíka a začíná se nám pěkně baculatit :wink:
no ale řeknu vám, v noci to začíná být krutý, od mala se mi budila jednou, max. dvakrát, teď co hodinu a půl až dvě... :angry: teda ráno potvůrka vydrží min. do osmi, když se probudí dřív, tak si po snídani ještě ducne a spíme i do devíti... no ale jinak teda nevím, co s tím, nepomáhá nic než prso... zkoušíme chovat, dudlík nepomáhá, ten si od 3. měs. nevezme... ale řve jako by ji na nože brali... zkoušela jsem i jestli jí netlačí močák, v noci se mi totiž většinou vyčůrá až po rozbalení, když ji probudím, plínu má suchou, ale taky to nějak nepomáhá, tak nevím... fin, ani to triko nezabralo... :frowning2: včera se fakt před spaním napucla, byla jsem ve škole a místo jednoho kojení měla UM, takže večer prsa nalit k prasknutí, taky byla předtím docela dlouho vzhůru, takže krásně hned vytuhla, no a stejně byla v půl jedenáctý vzhůru...
všichni v okolí straší, že už jí to takhle zůstane, že to měli stejný, od 4-5 měsíců pohoda a pak v noci rodeo :angry:
5. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
DO 4-5 měsíců pohoda...
5. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky tak půl skleničky - té malé + pak kojím a to netuším, kolik toho vypije.

baji: My právě teprve začaly s příkrmama. Teprve jsem jí dala 4x mrkvičku. Taky plně kojím, mléka mám dost, ale od 5 měsíců už jsem si řekla, že pomalu začnem. Zatím ji kojím stejně a navíc má jen půlku skleničky té zeleniny. Ale říká se, že do 6 měsíců MM stačí. :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
baji, u nás byla taky do 4 měsíců pohoda, prcek usnul kolem 22h,vzbudil se kolem 4h na krmení a spal cca do 8h
pak se začal budit co hodinu a pomáhá jen nosit
rodiče nakonec rezignovali a prcek s náma spí půl noci v posteli :grinning:
přemýšlím zkusit na noc kaši, třeba to taky pomůže ....
5. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauuuuuuuuueeeeeeeeeeessss :grinning:

Holky, maso pry az od 6.mes. - kureci, kruti, hovezi a teleci, od roka pak veprovy a ryby - tak jsem to cetla :slight_smile:

Jinac pristi tyden budem testovat mrkvicku my, tak jsem na to zvedava... :wink:

Jo a ten rodicak, Hani, uz mam vyrizenej, jupiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: Jako byla tam pekna baba, jsem myslela, ze budu strilet :angry: ale ustala jsem to :sunglasses:
5. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dostala jsem brozurku u MUDry - takze zadny kravsky mliko, maso (to az fakt od toho 6.m.), lepek zatim taky jeste ne, sladkosti, tvarohy - pry to vsechno zatezuje detske ledviny :wink:

Treba znama (ma dceru 6.m.) - dava ji kravsky mlicko na kasi, jogurt klidne i slazenej, detsky susenky, ktery obsahujou lepek, apod. - no, ja bych se toho trosku bala :sweat_smile: Hlavne se bojim toho lepku, kdyz ma MM drzet bezlepkovou dietu :confounded:
5. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, RD, ještě jsem si ani nevypsala žádost :sweat_smile:
jdete do tříleté?
5. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já myslela že maso se musí už dřív kvůli železu :confused:

Ilči jj, do tříleté a žádost podám příští týden :wink:
5. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilci, ano, do trilete :wink:

Hani, tak to jsem teda neslysela a ani necetla :sweat_smile: Ja bych to nechala fakt radsi az do toho 6.mesice :wink: preci jen uz ted je toho na ne dost - novy papu - zeleninka, presnidavky...
5. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani já nevím no,všude píšou že začít zeleninu a postupně přidávat maso. Takbych to viděla klidně kolem pátého měs., to už bude měsíc na zelenině
5. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak vy jo.. my teprv zacnem, takze to maso fakt az v sestym :wink:

Nic, jdu cucet na Druhou sanci :slight_smile: Paaaaaa
5. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
lu, takže už jste taky nevydržely, ju :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme, jak to bude s námi... i když jak tu píšete o tý zátěži na ledviny, to budeme muset být hodně opatrní, když má Týnka nejspíš jednu ledvinku trochu poškozenou...
ilci, no někdy u kojo usnu a pak se mnou spí taky, ale to jsem nevyspalá ještě víc a ještě rozlámaná, jak ji furt v polospánku podávám prso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: taky mám strach, aby se u mně nepřehřívala, v noci děsně hicuju :grinning:
jinak já jdu do dvouleté varianty - zatím je furt v plánu druhý prcek na příští léto :wink:
5. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Baji, hele s tema prikrmama se domluv radsi s dr... ja to cetla hlavne o tvarohu (ma spoustu bilkovin a to by prave zatezovalo ledviny)...
Ty jo, druhej prcek pristi rok??? :zipper_mouth: Tak to ja ne, ja si chci uzit pekne tri roky s jednim a tri s druhym :dizzy_face: jestli mi to teda takhle vyjde..

Tak ja mazu, mala uz na me vola...
6. bře 2009 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
MM, bych těl dalšího prcka taky za cca 2 roky, ale já právě nevím
spíš mě tlačí věk, ale zase se kvůli jednomu roku nezblázním :grinning:

jinak vám určo dr. poradí s těma příkrmama, co je pro vás nejvhodnější
6. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já taky četla, že tvaroh až po roce a jogurt až někdy kolem 10. měsíce.
Jinak já jsem si ve tředu taky konečně vyřídila rodičák. Il, jdu do 2 leté.
Vráni, já mám trvalé na Pze 6 a tam se chodí na Úřad práce, tak Ti nevim, jak je to na čtyřce - by to nebylo stejné.
6. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy všetky kojite? A uz prikrmujete o dusu? My sme zatial len na mat. mliecku a chceme tak ostat do pol roka. Pre mna je to strasne pohodlne a maly zatial neprotestuje. Myslite, ze uz mam zacat nieco pridavat?
6. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ludmilka ne, všechny co přikrmujeme jsme jen na UM. jestli jenom kojíš, tak máte do uk. 6 měs. čas :wink:
6. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dik. Inac vrana my sme sa snad mohli stretnut v porodnici, lebo Jakub sa narodil v Krci 18.10.2008 a pozerala som tvoj album a Kajinka ma cislo na hrudi 108 a my sme mali 107. Ale boli sme na nadstandarde, takze moc sme vonku z izby nechodili.
6. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jééé, to jsem ráda, že nejsem střelená, ale úplně normální. Mám taky představu, že bychom mohli za rok v létě začít zkoušet druhý. Teda zatím si myslím, že bychom to mohli zvládnout. Snad nás Toník nepřesvědčí o opaku. :grinning:
Ale RD si zařídím 3letý, člověk nikdy neví, co a jak bude. :wink:
6. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no, mě by se líbil rozestup tak 2,5 roku
ale na druhou stranu mám věci nakoupený pro podzimní mimčo, takže by zas bodlo nějaké podzimní, ať to ještě pořádně užijem
některý věci neměl prcek ani na sobě, jak začal rychle růst a přibírat

fim, právě, taky nevím, jestli nás Mikeš nevyléčí z chutě na sourozence :grinning:
6. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek