• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Vrani, já pracuji. Vždycky jen tak nakouknu a pak zase jdu makat, ale jako že by se mi chtělo, to tedy nééé :unamused:
9. črc 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme... Snad je v pohodě a netrhla se nám :grinning:

Normálně taky máš to břicho takový tvrdý? Ne jako že by mi tvrdlo, ale jestli už je pod ním malá cítit nebo já nevím, prostě je to tvrdý. :wink:
9. črc 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ou jé, koukám, že se nám zase něco děje s koníkem...
9. črc 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani jak kdy. Teď třebas vůbec a jindy spíš jako dole, nahoře ho furt mám takové měkčí.
9. črc 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, a tvrdnutí břicha bych asi poznala co?
9. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to se mě ptáš moc. Sama to nevím :grinning: Si pak říkám, že doufám, že poznám porod :sweat_smile:
9. črc 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, si tak hezky povídáme na dvou diskuzích, co? :grinning:
9. črc 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, nahore mekky, dole tvrdsi, nekdy min jindy vic... a tvrdnuti bricha je nic moc :frowning2: to jsem mela jednou - jestli to bylo ono - minuly tyden.
9. črc 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, jo jo :grinning: :grinning: :grinning:

zviz a jak se to projevilo? Mně stačí že jsem identifikovala asi pálení žáhy. Jo a už týden se nemůžu zbavit rýmy, asi mě klepne.
9. črc 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jojo, fim se dovoluje na dovolené :wink:
9. črc 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super, děkujeme za zprávu. :slight_smile:

Ilci máš od začátku termín 5.10. nebo ti ho posunuli?
9. črc 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, já mám rýmu celý těhu, navíc mě začala chytat alergie na kvetoucí stromy a trávy, to jsem nikdy neměla
asi mám těhotenstvím sníženou imunitu nebo co

to tvrdnutí by mě teda taky zajímalo
já akorát mívala křeče, i v nohách, dostala jsem magnezium a je to OK
9. črc 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle posledního utz je 5.10., ale pořád mi to počítají postaru jak to stanovili poprvé, asi aby v tom nebyl binec
ještě pak uvidím po 30tt
9. črc 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, co je zač ta tvoje záliba co máš v albu? V čem to spočívá? To si sama vyrábíš?
9. črc 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ten digiscrapbook
to se dělá v grafickém programu, já používám gimp, a z určitých stránek si stahuješ třeba rámečky atd. a pok děláš takové koláže
původně to bylo jako papírový scrapbook, ale v době počítačů to lidi dělají spíš v digi podobě
já jsem třeba dělala papírový minialba, bráchovi k svatbě atd.
to digitální je levnější, nemusíš kupovat drahé papíry atd.
9. črc 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, no takovy pnuti v brise :wink: kdyz lezim na zadech, tak to zacne pnout neprijemne... na boku je to v pohode.. ale jestli to bylo tvrdnuti - ja si myslim, ze bylo :sweat_smile:
Ted jsem vylezla ze sprchy a musim rict, ze mi to bricho zacina prekazet :sweat_smile: se pomalu nemuzu oholit ted, co budu delat, az se budu holit pred porodem, to netusim :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, nad tím jsem taky přemýšlela :grinning:
9. črc 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci jo ták, takže je k tomu potřeba nějaký prográmek. Je to ale hezký :slight_smile:

zviz, to mi povídej. O víkendu jsem se chtěla protáhnout mezi dvěma židlema a narazila pupkem a pak jsem kamaráda omylem břichem přimáčkla ve výtahu. :grinning: Prostě mi nějak nejde na mysl, že už ho nezatáhnu ani kdybych se zbláznila. A přijde mi, že za poslední týden vyrostlo naprosto giganticky. Od poslední návštěvy u Dr. (27.6., tj. pouhých 12 dní!!!) mám nahoře skoro dvě kila :astonished:
9. črc 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, no... :grinning: Prece nebudu rikat manzovi :sweat_smile: :grinning:

Vrani, tak to je dobry :grinning: primackla omylem :grinning:
9. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, to se taky bráním, říct manžovi, páč vím jak by to vždycky skončilo :grinning: Takže zatím holím sama, ale asi už budu muset přizvat malý zrcátko :slight_smile:
9. črc 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nebudu říkat manžovi, ten by to asi nepřežil
nehledě na to, že neumí oholit ani sám sebe, vždycky mu na tváří trčí napůl oholené strniště :grinning:
9. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to ja bych si mela prizvat treti ruku :grinning: jeste se zrcatkem :grinning: jednou to neumim :sweat_smile:

Jdu si udelat snidanicku, za chvili jsem tu :slight_smile:
9. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak to ten můj by se přidal a velmi rád. A nedej bože masírování hráze. To by se pak mělo dělat denně a už ho vidím, jak skončí jen u masáže a sex denně, to by mě fakt zabilo :astonished: :astonished: :astonished:
9. črc 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani :grinning:

zviz, dobrou chuť, já už jsem i po svačině
9. črc 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak až já nebudu moct, tak u mě to zastoupí manža, dřív jsme to tak dělávali běžně :sweat_smile:
9. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to se mas... u nas vubec nevim, jak by to dopadlo :sweat_smile: jestli by se to zvrtlo nebo ne :grinning: ale denne sex bych ted teda nezvladla :unamused:
9. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, to mas perfektne zarizeny :grinning: my tohle nikdy netrenovali :zipper_mouth:
9. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych treba i chut mela, ale kdyz uz ma dojit na vec, tak me to prejde a uplne obratim :frowning2: Sorry, ze vam to tu takhle pisu, ale trapi me to... MM sice rika, ze mu to nevadi, ale znate to :pensive: ja bych tak chtela, ale proste mi to nejde a pretvarovat se nechci... to si pak pripadam jak znasilnovana :sweat_smile:
9. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, manža má s mimčem už taky trochu zábrany
9. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek