• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tak mám v plánu dneska skočit k mudře
kašel děsnej, chraptí, není ve své kůži
teď jsem ho uspala, pak si dá obídek a šup na kontrolu
snad tam nebude moc lidí, odpoledne jsou poradny, tam bývá nával, tam se cpát nechci s nachlazeným dítětem
12. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči tak držíme palce.
Fotky z mrkvování super :slight_smile: Nás dneska čeká jarní zeleninka, tak jsem zvědavá.Už bych se chtěla zbavit toho poledního mlíka. No uvidíme. Dítko spí, já jsem se vykoupala a teď frčím uklízet. :wink:
12. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, tak já nasadila Sinecod a uvidim, jinak taky budeme muset k Mudře. Dnes odvážím žížalku k babičce a zítra frčíme na hory, tak snad nebude moc zlobit. Dej pak vědět, co vám Mudra poradila.
12. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mudra prcka prohlídla, krk i průdušky OK, tak mám dávat ten mucosolvan, protože se mi zdá, že by chtěl vykašlávat
samozřejmě neopomněla zdůraznit, že byl napřed vychrtlej a teď je z něho cvalda :grinning:
jsme se včera vážili a 8,1 kg

jarní zeleninka, jo?
šmakovala?
12. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci ty doktoři jsou fakt na palici. Ale on nevypadá jako cvalík, měřila jsi ho? Kája má taky skoro osm kilo, jsem zvědavá, kolik bude váži 30.3., až půjdeme k mudře a jestli bude mít kecy. Přece nebudeme takovejm prckům nastolovat dietu ne?

No jsem si to spletla, byla to zahradní zeleninka a úspěch nic moc, zase jen půlka skleničky a to jsem do ní poslední lžičky fakt musela narvat. Kdybyste ji u toho viděly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jinak jsem uklidit nestihla, spálila jsem si oběd, chtěla jsem si dojít pro něco jinýho k obědu a zjistila jsem že máme zase prázdný kolo (po jednom dni co je to opravený), pak jsem doma ztratila mobil. No děs, takže jsem obědvala ve tři, kolo máme spravený, tak snad to vydrží dýl neý jeden den a kája chrápe. MM už je doma, takže budu moc jít uklízet :wink:
12. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mno dámy, tak Toník bude mít spíš blíž k těm devíti kilům. :sweat_smile: Holt přibírá za měsíc kilo, no. A co mám dělat?
Jo a my dneska měli špenát. Výsledek je v albu, nakonec jsem se vzdala a otevřela též zahradní zeleninku. To aspoň snědl přes půlku. Tak dohromady to tak tu jednu skleničku dát mohlo. Jindy by ji ale nejradši i vylízal. :grinning:
12. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, jsem se od srdce zasmála :grinning:

vrani, myslíš délku? před 14dny měřil 67cm, zatím rostl tak 3-4cm/ měsíc, takže bude mít asi skoro těch 70cm, zkusím ho před koupáním změřit
na kecy jí kašlu, mě přijde taky akorát
napřed nás hnala do nemocnice, že nepřibírá a pak nás asi požene na odtučňovací kůru nebo co :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a kaši dáváš jakou? a kolik jí sní?
13. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož tady to zase žije :grinning:
brambor jste ředili trochu mlíkem, ať je to spíš kašička nebo jen rozmixovali?
13. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja,
ilči já jsem jí tam dala trošku UM :wink:

Jinak dneska večer dám kaši, páč mám pocit, že jí to hami 1 už nestačí. Celou dobu vydržela i přes den 4 hodiny a teď už začíná mručet po třech. A dneska v noci , poprvé se vzbudila v jednu, to zabral dudlík, pak ve 3, to jsem jí dudlík podávala do půl 4, v půl jsem teda vyměkla a dala jí jídlo oproti původním 5 hodinám. Jenže madam už prostě nespala. Takže jsem s ní byla od 3 do 5 vzhůru, od 4 jsem byla na koni, Kája po tmě na zemi v obýváku na dece a vykládala dudlíku. Pak v pět jsme šly spolu do postele a usnula na 1,5 hod. Já myslela že ji přizabiju. Chtěla jíst zase potřech hodinách, to dneska vlastně celý den. No a pak spala jen od 9 do 9:30 a pak až od 13:30 do 15:30. Holky co o zase jako dělá za rošádu??? Doufám že dneska už bude spát normálně, jinak mě asi švihne.
13. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, to tě jen chtěla přesvědčit, že si nemáš nic plánovat a že ten režim, co už má pravidelnej si může změnit, kdy chce. :grinning: :rolling_eyes:
Já dávala brambor s UM jako kašičku - řídkou asi tak stejně jako je třeba ta mrkvička. :wink:
Kaše mám různé - momentálně mám otevřené tři - dvě mléčné a jednu nemléčnou..... - jedna Nestlé obyč., druhá je Sunarka s banánem, nemléčná je myslím Hami rýžová, a tu jsem měla hlavně na tu naši dietu a míchala jsem do ní místo mlíka jen vodu a banán nebo jablíčko. Jinak je to totiž pěkně hnusný. Teď to ale musím zblajznout, ať se to nezkazí. :sunglasses:
Jinak na návod na krabici už peču, dávám mu tak 180 ml vody a do toho míchám tak dlouho, dokud to nemá konzistenci krupicové kaše. :sweat_smile: Vodu jen ohřeju v MVT. :wink: Podle nich by mi hulákal nespokojeností sotva by s jídlem začal, zas mu nedávám opravdu těch 210 ml, co má u mlíka.... jednou se mi napucnul úplně nechutně a sice neblindil, ale v noci se mi vzbudil brzy na jídlo - jak měl roztaženej žaludek. Příště dostal normální porci a vydržel vpoho do těch 4. :wink: Holt místo jídla se doráží pitím. :slight_smile:
13. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a myslíš že dneska když ji bude mít poprvé žew jí mám dát jen malinko a až zítra víc jestli bude chtít? A myslíš že mi tu obyč mléčnou rýžovou od nutrilonu nebude chtít? mám koupit radši ovocnou? Koukala jsem že hami dělá i nějakou s banánem přímo na dobrou noc.

No mě taky došlo že už bych jí podle krabice měla dělat víc mlíka, dělám jí pořád těch 210, ale asi to měnit nebudu
13. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tam už snad větší dávka než 210 není, ne? :confused:
Jinak ona ta obyč rýžová je taky děsně dobroučká. :wink:
13. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, já myslím ze 180 vody, to je 210 mlíka a pak je z 210 vody a to mají mít v 5. a 6. měs :wink:
13. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, tak já myslela tu z 210 vody. :grinning: Tu mu už dělám. :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to já jsem jí udělal 2x a vždycky nechala, tak na to asi peču co?
13. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky :slight_smile:
My taky mame prvni mrkvicku za sebou, prvni den docela dobry, druhej ji uz moc nejela :grinning: delala u toho strasny ksichty :grinning: :grinning: :grinning: a dneska zkusime mrkev s bramburkem :wink: to jsem na to zvedava... mnohem vic ji bere ten bryndak :slight_smile:

Jinac pijem 180 (vody) :slight_smile: a vecer ji davam ridsi kasi do flasky - asi 210 :sweat_smile: 150 kase + 60 mlika, to vyzahne a bastime pak rano kolem paty.

Ilon, tak doufam, ze se brzo uzdravite :slight_smile:
14. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jakou máš tu kaši? Co se dělá do mlíka nebo do vody? Já mám nutrilon rýžovou do vody, zvažuju že bych ji udělala řidší, dala tam tudíž víc vody a dala jí to flaškou, tou lžíci mi toho moc nesní a že bych jí potom nemusela dát mlíko. Co myslíte?
14. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta řidší by měla být i líp stravitelná, údajně
14. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, taky doufám, ale kašle furt stejně

co manža? jak to doma zvládáte? :wink:
14. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak strávení jí potíže nedělalo, spíš že toho ze lžičky sní málo no :frowning2:
14. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a za jak dlouho vám děti přešly čistě jen na příkrm bez mlíka?
a sní tak tu jednu lahvičku 125g?
15. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči my máme pořád i mlíko, víc jak půlku malé skleničky mi nesní. dneska jsem zkusila dát tři lžičky naškrábaného banánu a ten jí šmakoval :wink:
15. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky :slight_smile:

Hani, mam Sunarku kukuricno-ryzovou tusim... a pak Hami ryzovou s merunkama :wink: obe ji jedou :grinning:

Dneska jsem davala sklenicku - mrkev s bramborem a teda nic moc :grinning: nevim, jak ji to naucim :grinning: ale prece nebude na mliku do dospelosti :sweat_smile: :grinning:

Otviraji vam pusinku, kdyz je krmite?? Ja musim vzdy vyuzit situace a proste ji to tam rychle frknout, ona mi to pak vystrka jazykem, tak ji to tam znova soupnu a pak to teda sbasti :confused:
15. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoja, tak my dneska měli novou kaši, banánovou od hami a ta jí jela dobře. Snědla všechno co jsem jí udělala (cca 75 ml vody) a potom ještě 130 mlíka, takže zítra asi zkusím těch celých 150 kaše. Jinak odpo jsem jí dala trochu naškrábaného banánu a to byste čučeli jak jí jel. :grinning: Minule jsem jí dala ocucat jablko, a tak se na mě rozčilovala když jsem jí ho sebrala :grinning:

S příkrmama obědovejma to máme taky divný, fakt sní max. tu půlku, víc ani ťuk, to už řve a chce mlíko. Tak nevím jak dlouho bude trvat až budeme bez mlíka v poledne :sweat_smile: Je na to nějaká finta fň? A pusu otvírá docela dobře. Třeba dneska na tu kaši ji měla dokořán snad furt a sama si rvala lžičku až do krku :grinning:
15. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,
tak nam to proste nejede :frowning2: ke konci uz se davi a rve, ze chce mliko... no, musime to prekonat :wink:
Kase se dneska prezrala a trosku vyblinkala... nevi, kdy ma dost, murajzna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu do sprchy a spaaaat. Zitra mame narocnej den :frowning2: pa
15. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek ze začátku pusu moc neotvírá, ale pak se rozjede a jde to

holky, co jste dávali mucosolvan, za jak dlouho vám zabral?
prcek kašle furt stejně a je mi ho fakt líto :frowning2:
16. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím jen v rychlosti, za chvíli dorazí mamka s Terkou....

Noc usper, jsem to debil měla udělat už dřív. Sice jsem za ní byla asi třikrát, ale spíš pro svůj pocit, vždycky když jsem jí zaslechla. Jídlo v 6, ale tak nějak pořád nevím, jestli ho už v těch 6 fakt vyžadovala. :sweat_smile: No a pak jsme vtsávali až teď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda já, nevím od kolika byla vzhůru Kája, ale nechala mě spinkat, kočička moje :wink:

Tak se tu opatrujte a já budu večer,
pa
16. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A teď si holky představte, když mi nesměli mlíko ze dne na den - ale vydržela jsem, a hned druhej den v pohodě - akort teda - banánu "sežral" s prominutím půlku, skleničku si dá celou a ještě by si dal, tak se dopíjí aspoň čajem..... :zipper_mouth: A pusu otvírá, kope nohama a hučí radostí a nedočkavstí, že já nevím, jestli krmit nebo se kácet smíchy. A to je opět křik, když dojí a už neni. Teda mohlo by být, ale nechci, aby byl ještě rozežranější. Ale jsem ráda, že baští pěkně, to jo. :wink:
Jen mi vrtá hlavou, jak některá kaše se může dělat jen ze 120 ml vody, jiná ze 150 a další z 200. A pořád je to jedna dávka... kolik děláte vy? :confused:
16. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když jste si dávali žádost o rodičák, měli jste 2 papíry s potvrzenou částkou PPM?
mě to baba jen od 1.1.2009 nechtěla vzít, prý ji to nevezme PC a kdesi cosi
jestli mě příště řekne, že ji to nevezme PC, protože nemá na to 2 kolonky, tak ju uškrtím
16. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek