• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ahojte holky, vůbec nestíhám - než vás dočtu, tak řve dítě :grinning:
Koukám, že se tu přikrmuje o 106. Já už zkoušela dávat Kiki i banán, ale žádné velké nadšení, to jí víc šmakuje špenát s bramborem. Dneska jsme byly na Hexe a rovnou nám Dr udělala půlroční prohlídku. Váží 6,4 a měří 61 cm. A máme začít přikrmovat - dobré je prý mrkvičkou :grinning: Nechala jsem je přitom a myslela si své :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, stále rostou - stoličky :wink:
18. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti taky dobrý, takže i tvoje mudra je pro příkrmy i při UM až od 6 týho??? Já jsem si říkala, že se jí asi přiznám, že POMALU začínáme, když tam budeme bude jí už skoro 14 dní 5 měsíců, takže skoro 6. :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte a já tam tehdy došla ve 4měsících a něco a dr. na mě, jestli už máme příkrmy :grinning: :grinning:
fakt to má každá mudra jinak
18. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, já se také obávám změny času - jediné pozitiviní u nás je to, že teď vstává v 6 ráno, tak se jí to posune o hoďku :slight_smile: Jinak ten Sinecod asi konečně zabral, tak už jen ta rýma.
19. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti a jak to snáší? :confused: A s tou mrkvičkou jsem to asi nepochopila.... :sweat_smile: vždyť jo, ne?
Na změnu času jsem vůbec nepomyslela - ach jo, tak si snad konečně najedem režim a zas bude v kelu. :cry: :grinning:
19. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, busti asi myslela, že jí dr radila, jak začít s příkrmy a ona už přikrmuje dávno :wink:

prcek právě usíná mezi 22 a 23h a budí se v 8h
takže bude chodit spát o půlnoci :grinning:
no pokusím se mu to posunovat, ale nevím, no
19. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Achááááá, no poslední dobou mám nějak dlouhý vedení. :grinning:
Tak to zkus po čtvrt hodinkách - my nikdy nejdeme přesně spát, tak to ani nepozná a lup, najednou to bude ta hoďka. Jenže na mě je to momentálně moc složitá matematika, naplánovat vše o čtvrt hodiny jinak - vlastně dřív nebo později? Fakt jsem vyfluslá - psychicky. :frowning2:
19. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já bych ráda, aby chodil spát dřív i tak
ale zatím se nám za měsíce snažení podařilo ho dotlačit, aby usínal spíš k té 22h a ne až k půlnoci :grinning:
19. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko, ty jo, to mě štve, že se nemůžu zapojovat do příkrmové diskuze :grinning: už jsme asi jediní, co nepřikrmujeme, co? a taky asi poslední, co se ještě nepřetáčíme... :pensive: na to neuro jdeme až po velikonocích, tak jsem zvědavá, jestli do tý doby furt nic nebude.. si říkám, jestli to není třeba těmi ATB, no a neo je fakt takovej lenoch :zipper_mouth:
19. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bóďo buď ráda že kojíš, příkrmů už se taky dočkáte, Um leze dost do peněz :grinning:

a to přetáčení, buď v klídku, včeratu byla Majda od pajci, a Mjda je taky pohodářka, přetáčí se chvilku a to ještě tak krásně pomalinku a kdy se jí chce, prostě jí nic nerozhodí :wink:
19. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, kojení je nejjednodušší :wink:
pak budeš muset vymýšlet jídelníček, přemýšlet, kde to ohřát, když budeš na cestách .... :grinning:

prcek se taky přetáčí jen, když sám chce
a když ho na rehabce zkouší, jak na tom je a jak reaguje, taky se nepředvádí na povel, což i ta rehabka konstatovala, že on to udělá až on bude chtít :grinning:
19. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň od vás budu moct čerpat rady :wink: a na svatbě to bude jednodušší, jestli ještě nebude lézt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a abych nezapomněla, gratulka všem 19náctkám k 5.měs. narozeninkám :slight_smile: a dodatečně taky všem dříve narozeným :wink: to je stejně síla, jak to letí, za chvilku ti naši prckové budou slavit půl roku :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se taky připojujeme ke gratulacím.

Baji poslala jsem ti IP, jukni :wink:
19. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teď jsem to akorát objevila :wink:
19. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem se zapomněla, naše cácorka včera objevila hru na schovku :wink: jako nějakou dobu už ji baví, když se ji schováváme my, ale včera se prvně začla schovávat za plenku sama a měla z toho děsnou prču :grinning:
19. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky si vám musím postěžovat, jak mě teď to moje dítě namíchlo... Oběd zelenina s kuřecím masem, vypadala že jí to chutná, ovšem už večer objevila novou zábavu a to mlácení mi do lžičky, takže oběd byl na zemi, na ručníku co je na lehátku (ještě že tak), namých teplákách, všudepo madam a pak to měla v uších, ve vlasech, za krkem na zádech, prostě všude. Tak jsem ji po obědě vzala do umyvadla, jenže obřík se tam skoro nevejde a hlavně cákala všude okolo, že jsem ji prodla do vany na břicho a osprchovala ji. Ta vám řvala jak protržená :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, musím se smát, protože mně to naše potvora dělá taky a hned od prvního dne. A nejradši je, když si tu lžičku může sama vzít a nacpat do pusy - je to pak fakt všude.
Baji, my se přetáčíme taky jen, když se jí mooooc chce a to není tak často, takže buď v klidu. :grinning:
19. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratuluju 19náctkám :grinning:

jo, tak když nejsem dost rychlá, taky se sápe po lžičce
ale naštěstí minimálně a mrkev končí spíš na zemi

jinak jsem z dnešní KO špatná, průdušky se Mikšovi nelepší, jdem zase v úterý a dr. říkala, že to bude asi astma :frowning2:
19. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - tak to mě moc mrzí :cry: , budu držet palce, ať dopadnete co nejlíp :wink:

Tak mě Kiki do lžičky nebouchá, jen jídlo prská. Já jí ty ruce držím, ona si je zase strká do pusy, tak jí je jednou rukou přidržuju u těla.

Fim - přesně jsem to myslela jak psala Ilci. Radily mi jak začít a já už přikrmuji dávno. Ke všemu zrovna mrkev jí moc nejede a má po ní dost prdy. A jak to, že psychicky jsi na tom špatně. Vždyť je Toník zdravý ne? Nebo jsem něco přehlédla? Nebo ti jen prostě dává zabrat?

Baji - buď ráda, já bych raději kojila, jak být na UM. Jak kvůli penězům, tak kvůli tomu kontaktu. :wink:

Jooo, a už máme dovolenou - v květnu na Lipno. Penzion s vnitřním bazénem. Tak jsem zvědavá.
19. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, už je líp - stačilo jedno připsání a že je taťka trochu víc doma - Tonda začal nějak hysterčit, z neznámých důvodů a stačí mi chvilka pár dní za sebou a jsem z něj mimo.
Hele, my jedeme na Lipno do penzionku v červenci. :grinning: Nejedete ke Dvoum medvídkům? :confused:
20. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilci, astma snad neeee. Takovej prťousek, snad je to jen tím, že se mu to zrovna teď pomalejš léčí. :sweat_smile:
Hani, příhoda se lžičkou mě kapánek pobavila, ale bohužel to znám taky a v tu chvíli mi to k smíchu moc neni. I když já spíš taky bojuju s prskáním. Člověk hlídá misku, lžičku, dvě dětský ruce a on si kliiiidně prskne s plnou pusou - no děsná bžunda. I když já se musim děsně ovládat, abych se nezačala chechtat a mohla se tvářit naprosto, ale naprosto vážně a hubovat, jak se to nedělá.... No někdy se holt nezadaří. :grinning:
20. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, taky doufám, že to astma nebude, ale dr. se k tomu přiklání
zvýšila nám dávky na rozšíření průdušek a když to nebude lepší, vyfasujeme sprej

jako su pořádně naštvaná a mrzí mě to a říkám si, co jsem kde zanedbala, ale to už teď nezachráním :frowning2:
20. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke dvoum ne, je to jen u medvídků - ale asi to bude to samé :grinning: www.lipno-hochficht.cz
20. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jasně, tam jedeme taky - popletla jsem to, páč na logu mají dva medvědy. :grinning:

Il: houby s voctem jsi zanedbala. A všechno bude dobrý, uvidíš. :dizzy_face:
20. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste mě s těma Medvídkama naladili, hned bych někam vyrazila :wink:
20. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak po víkendu?

vrani, co veletrh, byli jste?
23. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
ilci jj byli, mobitex nic moc, ale Pro dítě se mi líbilo, bylo tam toho mraky, jen smůla že taky mraky lidí, takže MM s kámošem a Kájou si šli sednout do dětského koutku a já to tam prolítla. Asi by se bývalo dalo pořídit spousta věcí se slušnou slevou, jenže vybráno jsem nic neměla a tam to vybrat nešlo, skrz ty lidi. Ale jinak dobrý. Mám doma takovou kupu letáků, až jéje :grinning:

Holky já vám dneska pošlu takovýho prosebnýho mailíka jo? Teda doufám že mám někde všechny vaše mailovky :sweat_smile:

Jinak doufám že jste všechny ok a o dovče mi nemluvte, jela bych hned. Pro teď doufám, že nebude sněžit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, já myslím, že takové věci jako je třeba alergie nebo astma těžko ovlivníš, takže si nemyslím, že bys něco zanedbala!! Důležité je, že pokud by to tak bylo, že na to Mudra přišla včas a může se s tím něco dělat.
23. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.
Il: tak jak je Mikšovi? Už se zlepšil?
Hani: ještě mi nic nepřišlo. Nebo mě se to netýkalo?
:confused:
23. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek