• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jsem ještě nic neposlala :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, pošta vyzvednuta a vynasnažím se - těším se, až to tam prošmejdim, jen nemám tenhle týden moc času. :wink:
23. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim jasný :wink:
23. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kontrola dopadla dobře, dr. byla překvapená, že už prcek nechrčí a říkala, že si fakt myslela, že skončíme na spreji
takže budem pomalu léky vysazovat
ve čtvrtek máme jít na očkování, prý si ho poslechne a podle toho buď očko bude nebo ne a pak se uvidí jak dál

jinak se chci zeptat - co prckovi na zácpu?
dneska jsem ho na přebalováku pozorovala, jak urputně tlačí a nejde mu to a evidentně to zácpa je
dávala jsem švestkovou šťávu
dr. mi řekla, ať nedávám mrkev
jenže on mi bez mrkve už nechce nic jíst, tak 2-3 lžičky a konec
24. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci prý by se to mělo zlepšit s ovocem a jinak hodně tekutin, z hami mi napsali že má vypít 150 ml na 1 kg váhy za den, a počítá se do toho mléko, polévky, a tekutina v kaši a příkrmech a zbytek musíš dolnot čajíkama a tak.
24. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ovoce ještě dávat nechci, už teď mi to bez mrkve bojkotuje :wink:
ale když to jinak nepůjde, tak asi začnu, no, co nadělám
dávám i čajík, ale tak 60ml
protože když se nadlábne čaje, pak nechce mlíko
24. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, tak to je dobře, že kontrola byla Ok a že se to zlepšuje. Já také pozoruju, že se jí po mrkvi kadí hůře. Prý pomáhá i Sab simplex - nejen na nadýmání, ale i na zácpu. Osobně bych taky nejdříve zkusila švestkovou šťávu a víc pít.
24. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: paráda, že kontrola byla úspěšná. Vidíš, snad to nebude tak zlý. A jinak na zácpu se zkus vyhnout té mrkvi, banánu a rýži - staví a dávají se právě při průjmu.
Co takhle zkusit jogurt s živou kulturou, ochutit trochu přesnídávkou? :wink: Srovná si ty breberky ve střevech.... a jinak jsem Toníčkovi pomáhla tlačit tak, že jsem mu namazala prdelku krémem a kolem dirky mu to trochu namasírovala. To se mi vykakal pak přímo na přebalováku. :wink:
Jinak v lékárně prodávají Hylac - já ho kupovala na průjem, ale je podle mě i na zácpu - jsou to právě ty hodné živé kultury, ale nesmí se s mlíčkem, aby se mu to tou kyselostí nesrazilo. :wink:
24. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já bych zatím zkusila spíš ty štávy, jogurty se můžou až od 8. měsíce a ty probio kultury mi teď ještě přijdou trochu zbytečné. Trápí ho to hodně? Zkusila bych spíš udělat nějaký opatření, právě jako ty tekutiny, brokolice, květák, ovoce a tak
24. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak u nás mrkev neee - nejvíc jí šmakuje špenát s bramborem. I se jí to llíp jí, je to trochu tužší konzistence. A taky už jsem začala dávat ovoce. Banán nee - ke všemu se po něm osypala (2x banán = 2x osypání). Zkusila jsem meruňkovou lahvičku a nic moc, ale jedla a pak jsem jí do toho nastrouhala jablíčko a to tedy jede jak drak - to jí chutná moc. Pomalu už bude mít k obědu jen příkrm bez mlíka, ale oproti vám toho sní o dost míň - tak 2/3 té malé skleničky, ale tak taky míň váží.
25. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera už se rozkadil, tlačil malé bobky i při koupání v kyblíku, ale s řevem
právě mi nic bez mrkve nejí, potvůrka
i květák jsem mu musela smíchat s mrkví a tak je to se vším
ta švestková šťáva právě asi moc nepomohla, tu jsem mu dávala několik dní
ovoce jsem chtěla až později, páč se bojím, se mi pak zeleninu bude bojkovat úplně
25. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, u nás to taky vypadá, že bez mrkve nebude jíst - dnes měla brokolici a to jí teda nejelo vůbec.
Vrani, vy už máte příkrm bez mlíčka?Kolik toho sníte?
25. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes poprvé oběd bez mlíčka. trocha nespokojenosti zahnal čaj :slight_smile:

fim, to je fakt gol s tím penzionem :grinning: a už jste tam někdy byli? my ne a tak pomalu dávám dohromady kam tam na výlety :wink:
25. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bustik a kolik jste toho snědli? Já mám právě pocit, že se toho mlíka snad nezbavíme. Když dojí, tak řve a dorazí se mlíkem, ale nemáme teda ještě plný příkrm. Tak jí pak asi taky nacpu čaj. :grinning:
25. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agli - sní tak 2/3 té maličké skleničky. Dneska to snědla celý a papala moc hezky, někdy ale ani celou tu porci (dávám jí to vedle do misky) nesní. Ona právě pak už toho mlíka vypije třebas jen 60 něco maličko nechá a pak si ještě ublinkne, takže si myslím, že jí stačí jen ta zelenina. No uvidíme, jak bude pokračovat :sweat_smile:
25. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek. tak za radu s jogurtem se omlouvám - ptala jsem se naší dětské sestry a prej můžu, tak jsem to už neověřovala a dala. :sweat_smile:
Busti - neyli, máme jen doporučení. My plánujeme výlety po okolí, až tam budem, uvidíme, kouknem do mapy, sbalíme se a vyrazíme autem. :wink: Ale už se taky moooooc těším. Vzaly jsme si ten luxus pokoj nebo jak mu nadávají, aby byl určo prostornější (kvůli setovní postýlce) a budeme si rochnit. :grinning:
25. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim já nevím, třeba je to s tím jogurtem i jinak, ale byla bych obezřetná obecně s mléčnýma výrobkama, vím že jogurt se může jako první, ale fakt až později no. Ale jsou matky co ho dávaj už od 6.

jj, my už máme oběd většinou bez mlíka a večeři většinou taky, sní mi k obědu celou tu malou skleničku, někdy nechá jen pár lžiček a večer taky plnou porci kaše a dávám jí to zapít čajem na dobrou noc, ale jestli si ho vezmě 10-20 ml, tak je to hodně, jsem ale ráda i za to. Musím ji trénovat než budou vedra. Jo a asi jí to stačí, vydrží od oběda ty 3-3,5 hodiny a večer dostane v 19 a další kolem 6:00, dneska třeba až v 7. Jinak když mi toho příkrmu nebo kaše sní málo, tak jí udělám ještě mlíko, podle toho kolik toho snědla, když půku jídla, tak jí dám poloviční dávku mlíka atd.
25. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek, když mu chutná, žahne skleničku s přehledem a ještě řve
tak stejně skončíme u prsa
on si veme, kolik chce a pak dělá blbinky, tak vím, že má dost
čaje právě moc nevypije, dneska jsem to do něj rvala násilím
takže aspoň že si dá to mlíko

jinak už se konečně rozkadil, ráno plastelína, teď večer další nálož a už je to lepší

kaše prý taky tvrdí, takže jsem ji radši vysadila, ale já stejně dávala jen poloviční porci, páč co pak s nalitýma prsama
to se nemůžu dočkat kojení :grinning: :grinning:

koukala jsem na ten penzion a výletů tam bude určitě dost :wink:
25. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: na penzion jsem slyšela samou chválu - krásný prostřední, úžasná steaková kuchyně...... a ceny taky docela dobrý myslím. No fakt už se těšíííím. :dizzy_face:

Hani - já to fakt neověřovala, ale kamaráda dneska taky říkala od 8. :zipper_mouth: No my už ho jaksi teda baštíme. :sweat_smile:
25. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a na ubytování v Příbrami reference nemáte? :wink:
já koukám na nějaký penziony a hotely, ale zase aby to bylo i pro prcka
25. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, tak to nemám. Ale to je kousek, ne? Proč zrovna Příbram? :wink:
25. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, chce to manža :grinning:
jede tam vlak a okolí je vhodné pro výlety :wink:

jižní Čechy už máme celkem projeté, tak zas zkusíme něco jiného
25. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě mě napadlo : cestovní postýlka není vedená jako přistýlka za poplatek nebo jo?
25. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych řekla, že ne. Nakonec si ji přivezeš a povlíkneš stejně sama, tak co by chtěli platit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: (By se hodilo takový neslušný gesto místo toho vypláznutýho jazyka. :zipper_mouth: :grinning: )
25. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooj holky :slight_smile:

Tak co je u vas novyho??? :slight_smile: Nechce se mi docitat :pensive:
25. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci holky v září taky řešili, že jim děti zblajzli skleničku a ještě řvali, ale chce je to trénovat a to mlíko jim prostě nedat a nabídnout čaj, buď chce nebo ne. Mělo by se to časem upravit a ta malá sklenička by mu měla stačit. Však za chvíli mu bude 6 a bude moct ty větší :wink: Nebo bych mu to nastavila třeba bramborou nebo rýží, aby toho měl o fous víc.

s tou cestovní postýlkou, no to by snad neměli chtít zaplatit ne??
25. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak my mame tu malou sklenicku na 3x :sweat_smile: zatim se porad moc nekamaradime se lzickou, ale je to teda lepsi nez prvne, to jo :slight_smile:

A zacpou uz netrpime, od ty doby, co jsme na Sunaru... prijde mi, ze ji BEBA "ucpavala" :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to taky tak dělala, že když řval, tak dostal čaj a on si to Toník rozmyslel, jestli je to tak vážný. :grinning: Teď mi prozměnu nepije mimo mlíka 3x denně vůbec. A kolik by měl vlastně vypít za den? :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no to jste huuustý, na 3x :grinning: Ono jí to přijde k chuti, neboj, Kája jí dobře až poslední týden.

Vidíš a přitom se říká o sunaru, že ucpává. :grinning: Nám (oběma) zase šmakuje sunarka :dizzy_face:

fim, prý by měly vypít 150 ml na 1 kg váhy za den, tzn. kdyby měl 8 kilo, tak 8x150 ml a počítá se do toho mlíko, voda v kaši a příkrmech a zbytek by se mělo doplnit čajem, ale nevim jak mám odhadnout kolik toho má v tom zeleninovým, to bych musela počítat :grinning:
25. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Sunarku mam taky rada, ale Anyna ji vetsinou vsechnu sni, tak mam smulu :grinning:
No jo, my mame tu malou sklenicku na 3 dny :sweat_smile: Ji to proste prestane bavit, tak zavre pusinu a uz ji tam nenacpu nic.... cetla jsem, ze ji do jidla nemam nutit, aby pak nemela odpor k jidlu, tak ji nenutim :wink:

Hani, 150 na kilo, ja nekde cetla dokonce 180ml na kilo :sweat_smile: to by mi musela pit 8x 180 (nebo podle Tebe 150) a to je snad jeste vic, nez vypiju ja :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek