• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
No tak když to přeženu, jako množství vody ve všem, tak by mi měl vypít půl litru minimálně a to teda ani smykem. :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky koju přehled o tekutinách nemám, UM na dokrm má tak za den 240 ml + tak 40-60 ml čaj
tož nic moc

zviz, prcek mi takhle zavírá pusu po 3 lžičkách, pokud v jídle není mrkev
pokud mu to šmakuje, tak nestačím krmit, už se začínáme prát o lžičku :grinning:
zítra zkusím dýni, tak jsem zvědavá
25. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si myslím, že kdyby jim ty tekutiny nestačily, tak se napijou víc čaje,když jim ho nabídneme ne? a ta naše potvora vypije čaje kolem 20 a pak to žužlá, dásní a čaj pouští ven, tak asi žížu nemá :sunglasses:

ty jo holky, mě asi jebne, co jsme pustili ten web, tak absolutně nic nestíhám, bych se potřebovala několikrát naklonovat :confounded:
25. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, nás taky Beba ucpávala, proto jsme přesli na Lactum a to je v pohodě. Na sunar se taky chystám - až dojdou zásoby Lacta :wink: Áňa taky začne zavírat pusu a už do ní nic nedostanu - dnes budeme zkoušet brokolici a brambory a pokud jí to nepojede, tak na tom budeme stejně jako Il - asi jen to, kde je mrkev.
Čajíku taky nevypije moc.
Vrani, jaký web?
26. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že dýně bude snad taky trochu sladká a pojede mu

jinak je u nás bílo jak na Vánoce
26. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim - já jsem takový plánovač. vše pozjišťované, naplánované různé varianty výletů na každý den a tak :grinning: Tak já to tam obhlídnu a pak dám vědět, ju :grinning:

Jinak v ČR jsou docela vydřiduši co se týče dětí. Někde třebas chtějí manipulační poplatek 100 kč za noc! Nebo je sleva jen 50%. Hrůza. Pokud je ale dítě napsáno zdarma, tak je jasné, že někde spát musí. A pokud si postýlku i přivezu, tak bych řekla, že je to jasně zdarma.
26. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli koukni na bubisek.cz, neměla jsem na tebe mailovku :wink: busti fakt jo? já myslela že mimina jsou všude zdarma??? :confused:
26. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čučím na různé ubytování a hned bych někam vyrazila :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky vám to sem písnu :slight_smile: Jo holky, přišel mi balíček z hami klubu, příkrm mrkev a brambora, frutapura jablko a hruška a 200 g mléka hami 2 a fotorámeček, tak jestli chcete taky dárečky, tak se zaregistruje na http://hami-klub.nutricia.cz/registrace/
26. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já jsem zaregistrovaná dávno a přišel mi na začátku akorát rámeček :angry:
jinak jsem i na nestle a v pondělí došel vzorek kaše a dřív i papírový metr a 2x vzorek beby (nebo je to od Hami? :sweat_smile: )

jinak mě překvapilo, že dneska je v těch penzionech na pokojích všude internet
26. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - v ČR bohužel ne. Jsou to hajzlíci.
Já jsem taky registrovaná a zatím mi přišlo velký kulový :angry:
26. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti co v ČR ne? že to hami nechodí v ČR? mně to přišlo :confused:
26. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vrani, beru to zpět, balíček z Hami právě dorazil :grinning:

busti asi myslela ty děti zdarma v hotelech

jinak jsme po 2.hexe a 1.prevenaru
u prevenaru prcek brečel a kopl dr. tak silně, že málem odlítla i s injekcí
hlavně to asi nečekala

nejnovější míry : 8,1 kg a 69 cm :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní oběd - jemná dýně od Alnatury (s řepkovým olejem) :
tož jsem to ochutnala a hnus, velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ovšem prcek ani zvlášť neprotestoval (mrkev mu ale jede víc), když dýně došla, opět řval :grinning:
26. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak to je dobrý, to mělo hami asi rozesílací den :grinning:

jj, a jo, busti myslela to ubytko :grinning: to jsem tele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kopnutí drky dobrý :grinning: nemá mu ubližovat. Komentovala zas nějak tu váhu?

Holky, uvažujete do budoucna nad nějakýma nepovinnýma očkováníma?
26. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, já určitě nechám meningokoka, ale nevím, kdy se to dává a zatím další nevím - zeptám se Mudry, co vidí jako dobré naočkovat.
Jinak my dnes poprvé bez mlíčka, jen příkrm a vydržela ty 4 hoďky s čajem :slight_smile:
26. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska necelý 3,5, lae je někjaká divná, furt sebou hází a věčně se jí něco nelíbí :angry:

já právě taky uvažuju nad tím meningokokem, ale pořád nevím no, proti tomu typu B, co je nejhorší to stejně není, tak aby to nebyla "zbytečná" zátěž :confused: se musím taky zeptat.

agli vy už máte naušničky?

ježiš, já ji dneska asi bacim už :angry:
26. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
o váze se nezmiňovala, prcek přibral už jen 600g za poslední měsíc :grinning:
uvidím za 3 týdny, to jdem na KO v 6.měsících
akorát nám teda nedala sestra termín na další očkování, to je zase za měsíc, že?
26. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci mělo by být :wink:
26. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani a malá váží kolik?
26. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau mamky :slight_smile:

My dneska sbastily asi 10 lzicek, docela uspech a to jsem varila sama :sweat_smile: :slight_smile: ale zitra nestiham, takze bude sklenicka... to jsem zvedava, jak ji to bude chutnat...

Hani, diky za ten odkaz :wink: hned se zaregistruju, chtela jsem uz driv, ale nejak jsem zapomnela :slight_smile:
26. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusík, tak jsme dneska po poslední kontrole kyčlí - konečně máme jadýka - a po poradně, resp. očkování. vážíme 8 450g, tak to není tak hrozný. začínáme brzdit, tak jsem docela ráda. Už jsem se psychicky připravovala na 9 kilo. :grinning:
JInak k balíčkům - u Hami jsem se registrovala snad už 2x a zatím taky nic. U Hippu jsem jim vyloženě psala, že chci zaslat vzorečky a přišly obratem - dneska jsem si je konečně vyzvedla na poště. :dizzy_face: Od Hami bych byla hlavně ráda za ten jejich jídelníček. Naše Mudra ho totiž nemá, má jen úvodní brožurku k příkrmům a o ostatní se mám prý ozvat pak sama na Hami... tak tam asi zavolám na bezplatnou infolinku.
Co se týče ubytování, tak my máme na plánování ještě poměrně čas, ale budu ráda za vychytávky. :dizzy_face: A manipulační poplatek si můžou strčit ...... jako jakých 100? Spát bude ve svým, jídlo vlastní..... a ta trocha vody na umytí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani, na web se těšim, ale snad až zítra. Dneska byl fičák a jsem úplně kožená.... navíc výbuch, kam se podívám, takže mám o zábavu postaráno. :angry:
26. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, naušničky máme od 8. týdne - naše Mudra to dělá takhle brzy.
Holky, jak vám teď prcci spí přes den? jako kolik a v kolik ráno vstávají?
26. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, Toník vstává v osm, pak si cca v půl jedenáctý nejpozději dáchne půl hoďky, v poledne oběd a po něm do hajan, to je cca hodina, někdy dýl, pak jdeme ven, tak chrupe v kočárku a pak si musí dát šlofíka ještě půl hoďky kolem pátý, jinak je pak protivnej u kaše a nic mi nesní. :wink:
26. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony a v kolik chodíte spinkat, že vydrží až do osmi dorána??
26. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - ty budeš moje tlumočnice. To je už podruhý, co někomu vysvětluješ jak jsem to asi myslela :grinning:

Mě nedošlo ještě od nikoho nic - žádné vzorečky. :confounded: Asi si na ně došlápnu :grinning:
26. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vlezte si na www.24print.cz v sekci akce si můžete nechat udělat 10 ks vánočních pohlednic s fotkou zdarma :wink:
26. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti je fakt, že mě to přišlo, když jsem jim minulý týden psala na infolinku dotaz ohledně příkrmů a mimochodem jsem se zeptala, co ten klub, že už jsem dlouho zaregistrovaná a nic :grinning: Tak to zkus taky :wink:

fim a kam jsi to posílala?
26. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, není na Vánoce nějak brzy? :grinning:
26. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry, velikonoce!
26. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek